Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Materiały do własnej produkcji zaproszeń
Autor Wiadomość
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 2:29 pm   

i chwała Ci za to, że chetnie dzielisz się radą! :hurra: Myslę, że moje zaproszenia nie będą oszałamiająco ozdobne. Stwierdzam, że jak na kwestie ślubno-weselne jestem minimalistką :hyhy: Dlatego też, z racji, że będzie mało ozdób muszą bronić się "nieskazitelnym wykonaniem" (ale to szumnie brzmi;) ). Niemniej postaram sie wkleić zdjęcia naszej pracy. Jeszcze raz dzięki olciap6!
 
 
debiecm 

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 1:18 pm   

Na Piotrkowskiej 113 jest fajny sklep z roznymi rodzajami papieru. Sklep nazwywa sie "A4". bralismy od nich papier na winietki.
_________________
Pozdrawiam
Debcu
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 10:45 pm   

PositiveAga napisał/a:
Polimex - mnóstwo wstążek, tasiemek, gotowych kokardek, różyczek we wszystkich kolorach i ceny przyzwoite (np. rolka tasiemki 12mm-3,50zł, 25mm-7,20zł)


Gust-Pol - papierów ozdobnych znalazłam mało, raczej były to papiery na wizytówki ale nic nie zachwycało, natomiast kupiłam tam klej Magic za 2,50zł bardzo fajny i po pewnym czasie robi się bezbarwny,podobnie jak dziewczyny wyżej bardzo polecam



Ja w tych sklepach kupiłam wszystko do wyrobu swoich zaproszeń :) zaczynając od papieru kończąc na "wycinaczach" i wstążeczkach :) W Gust-Polu jest tak, że trzeba trafić na fajny dzień, żeby było dużo rzeczy do wyboru. Czesto tam bywam ( czasami kilka razy w tygodniu ) i zauważyłam, że są dni kiedy jest masa fajnych rzeczy a kolejnego dnia jest ogromna pustka :) Cierpliwie chodziłam i szukałam, aż w końcu znalazłam to co mnie satysfakcjonowało :) Obecnie można tam znaleźć też już wszystko gotowe tzn. winietki, podziekowania, zaproszenia, koperty, księgi, zawieszki na alkohol, kileliszki itp :) Fakt może nie powalają one swoją wyjątkowością ale w tym temacie też może być tak, że raz są fajne rzeczy a za chwile nie :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez gosza Czw Sie 04, 2011 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 9:47 am   

mam pytanie.. wprawdzie nie planowałam sama robic zaproszen, ale jak poczytałam co moze być to całakiem fajna zabawa.. wylko mam pytanie co do kosztów.. czy kóraś mogłaby podać cene ile wam wyszło za zaproszenie z kokarda i odrazu "personalizacją"?
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 2:29 pm   

Ja robiłam z kokardkami... teraz też z ciekawości policzyłam wszystkie materiały, wstążki, klej, papiery i wzorniki do wycinania i wyszło mi 0,64 gr a zrobiłam 100 zaproszeń jak do tej pory, a zrobię jeszcze wiecej, wiec wyjdzie jeszcze taniej :)
_________________
 
 
marta_lodz 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 105
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 6:27 pm   

dziewczyny a co to sa te wzorniki do wycinania??? bo po obejrzeniu dzieł PositivAgi troche sie napalilam na robienie tych wszystkich dodatków ale takie ladne to mi chyba raczej nie wyjdą
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 7:01 pm   

To są takie dziurkacze tylko nie mają dziurek okrągłych tylko jakieś ładne wzorki :)

[ Dodano: Czw Wrz 08, 2011 8:02 pm ]


ozdobne dziurkacze
_________________
Ostatnio zmieniony przez gosza Czw Wrz 08, 2011 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 3:56 pm   

ja tymi dziurkaczami robiłam własne zaproszenia i powiem szczerze że prezentują się pięknie ale po 100 zaproszeniu to łapki mnie bolały i musiał mój Ł pomóc bo ja się nabawiłam odcisków ale czego się nie robi dla efektu :) :)
_________________

 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 2:38 pm   

Dziewczyny, czy któraś z Was ma do pożyczenia sprawną gilotynę A4?
Wydaje mi się, że nie ma sensu kupować jej tylko na wykonanie prac papierniczych na wesele.
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 7:52 pm   

a jak to jest w tym polimexie.. każdy tam może wejśc jako klient?? i jakiej długości wstazki zwykle się kupuje... one są na rolkach gotowe, czy kupuje się na metry...

i jest jakiś system wyliczania ile tego trzeba kupic?? :P

z góry dziekuję :)
_________________

 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 9:45 pm   

taja, może tam kupować każdy, hurtowo i detalicznie. Tasiemki na metry i na rolkach do koloru do wyboru :)
Ja na zaproszenia jak kupowałam tasiemki to najpierw zawiązałam tasiemkę na jednym zaproszeniu, a później pocięłam całą rolkę na róne kawałki długości tego pierwszego paska, na rolke wchodziło mi chyba 20 zaproszeń, a za rolkę płaciłam coś koło 2 zł :) teraz dokupiłam na koperty i butelki i zawieszki i kosztowało mnie to wszystko ok 50 zł
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 8:06 am   

gosza, ooo, własnie takiego wytłumaczenia było mi trzeba :) a powiedz proszę czym sklejałas tasiemki ?? klejem Magic ??
_________________

 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 6:24 pm   

Ja nie sklejałam tasiemek na zaproszeniach i nawet nie używałam tego kleju nigdy :) ale zawsze jak sklejam takie rzeczy to używam zwykłego kleju introligatorskiego w Gust Polu jest wiaderko tego kleju za 11 zł, na wiaderku napis klej uniwersalny :)
_________________
 
 
Violcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 3:37 pm   

Fajny sklep jest na Żeligowskiego (pomiędzy Zieloną a 1 Maja) obok Poczty. Nie pamiętam adresu, mogę sprawdzić w tygodniu.
 
 
Pit_20 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 4:59 pm   

Dobry papier do zaproszeń niestety kosztuje i jest sprowadzany z Włoch
_________________
Kocham Wszystko w Tobie
 
 
juzia82 

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 11:05 pm   

No wlasnie, racja z tym GUST-POLem. Czasami trafia sie na kompletne pustki...
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 8:56 pm   

Właśnie jestem po maratonie po wspomnianych wyżej sklepach i polecam:
A4 Piotrkowska 113 - spory wybór papierów i kopert w różnych rozmiarach, ja znalazłam tam papier na wkładki do zaproszeń - nie chciałam grubego, więc wybrałam 120g perłowy ecru cena 0,73zł/szt.

POLIMEX - wszystko (prawie) do zdobienia, w szczególności ogromny wybór wstążek, tasiemek w różnych kolorach, fakturach, grubościach. Na metry nie widziałam, ale np. rolka 12mm, 50m długości cena 2,66zł.

GustPol - spory wybór papierów, ale dość drogo... niemniej jednak zdecydowałam się na papier fioletowy brokatowy 350g, 50szt z kartą za ok 65zł.
Poza tym oczywiście nabyłam rewelacyjny jak się okazało klej Magic. Od dzisiaj wszystko nim chyba będę przyklejać, bo jest niezastąpiony :P
_________________
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 5:21 pm   

pokrzywcia napisał/a:
Właśnie jestem po maratonie po wspomnianych wyżej sklepach i polecam:
A4 Piotrkowska 113 (...)
POLIMEX (...)
GustPol (...)


A ja dodałabym jeszcze do tej listy Grażkę - robię w niej zakupy zamiennie z Polimexem.

Wiele rzeczy kupuję również w sklepach internetowych z art. do scrapbookingu.
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 5:04 pm   

Ja również odwiedziłam ww. sklepy
-w GustPolu był spory wybór papierów, różnej maści pierdółek typu ozdobne dziurkacze, kleje, długopisy, itd. Niestety kupiłam tylko jeden papier, który potrzebowałam no i klej Magic i w taśmie. Ceny znośne.
-w A4 bardzo duży wybór papierów, ale oczywiście czarnej perły nie było. Poza tym bardzo wysokie ceny, no ale tam mają papiery jakiś dziwnych firm, które mają na wyłączność więc szczególnie mnie to nie dziwiło. Za to koperty są w przyzwoitych cenach, akurat nie było wybranego przeze mnie koloru, ale w ciągu paru dni mają być dostępne.
- ja od siebie polecam sklep internetowy manus.info.pl. Tam zrobiłam największe zakupy, ceny niskie, ale wiadomo jak się doliczy koszt przesyłki nie ma już dużej rożnicy ze sklepami stacjonarnymi także raczej do większych zamówień. Ja w zasadzie nie miałam wyjścia, bo nigdzie nie udało mi się znaleść papieru w kolorze czarnej perły. Przesyłka z dnia na dzień także jestem bardzo zadowolona.
_________________

 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 7:46 am   

Wszystkie materiały do produkcji zaproszeń kupiłam przez neta - wstążki na allegro, a papier w Księgarni Mercus w Gliwicach. Ogólnie jestem zadowolona.
_________________


 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 2:38 pm   

Bardzo fajny (i moim zdaniem w miarę tanim) jest sklep na rogu sienkiewicza/nawrot.
Kupowałam tam materiały do albumu:
papier ozdobny 280g -0,70 gr A4 i kalkę -0,50 gr A4.
Poza tym mają spory wybór dziurkaczy i nożyczek ozdobnych, kopert...
Troszkę dalej na ul. Nawrot jest hurtownia papiernicza, cen nie wiem bo Pani nie bardzo miała mnie ochotę obsłużyć
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 9:22 pm   

Dziewczynki czy w tych sklepach które podałyście można znaleźć coś takiego?



Taka kartka a'la serwetka, sama nie wiem jak to nazwać :D
_________________


 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 4:35 pm   

Myślę, że jest to zwykła papierowa serwetka. Zazwyczaj są okrągłe. A jeśli się nie mylę, to dostaniesz to w marketach. W zeszłym roku kupowałam w selgrosie.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 9:02 pm   

Dzięki poszukam ;)
_________________


 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 4:26 pm   

A ja jestem ciekawa ile średnio czasu jest potrzebne na zrobienie powiedzmy setki zaproszeń :) Bo po przejrzeniu tego co jest dostępne uznałam, że spokojnie jestem w stanie sama coś takiego zrobić. Myślałam też o ręcznym wypisywaniu piórem, ale chyba muszę zacząć ćwiczyć mój charakter pisma już dziś ;)
_________________

 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 11:57 am   

A ja mam pytanie o klej, jaki najlepiej się sprawdza przy ręcznie robionych zaproszeniach? Boję się, że jak będę chciała na kartkę nakleić drugą, to ta mi wyjdzie cała pofalowana, albo klej mi gdzieś bokiem wyjdzie i całe zaproszenie pójdzie do kosza, a znając mój talent (a raczej jego brak), to będzie to 90% zrobionych zaproszeń... Są jakieś specjalne kleje, które polecacie?
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 3:33 pm   

Magic w czerwonej tubce


albo możesz przykleić na taśmę dwustronną albo na klej w rolce
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 3:38 pm   

Klej w rolce? O.o ok, dzięki, poszukam tych artykułów;)
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 3:43 pm   

klej w rolce jest drogi ale jak dla mnie jest genialny. Nie ma możliwości aby coś wypłynęło bo za dużo się nałożyło kleju :)
Zaproszenia, których zdjęcia zamieściłam u siebie w dzienniczku były klejone właśnie na ten klej. Ale równie dobra będzie taśma dwustronna.
Ostatnio zmieniony przez Torradora Sob Paź 20, 2012 3:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 6:57 pm   

Ja kupiłam ostatnio klej w Sprayu :D Jak zobaczę jak się sprawuje to dam wam znać :)
_________________


 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 5:41 pm   

Magda1312, ja do sklejania kartek używałam taśmy dwustronnej, a do klejenia kokardek i innych kleju na ciepło:)
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 3:17 pm   

Przejeżdżałam ostatnio koło polimexu jaki ten sklep wielki - toż to jak supermarket :wink: i normalnie każdy mimo iż nie jest hurtownikiem może tam robić zakupy?
_________________


 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 8:16 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
każdy mimo iż nie jest hurtownikiem może tam robić zakupy?

Tak, ja tam robiłam zakupy a nie jestem hurtownikiem :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 9:39 pm   

Myślisz, że znajdę tam materiał na bieżnik, kokardy na krzesła i koronkę do świeczek?
_________________


 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 10:20 am   

Rusałka_Maja, znajdziesz na pewno, ale niektóre materiały można kupić tylko w belkach (chyba po 50 m)
ja tam kupowałam wstążki, organzynę i różne dżety
_________________

 
 
alladyna 

Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 24
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 7:28 pm   

A ja kiedyś robiłam na zlecenia takie kartki ślubne;) Tzn. jedna pani dostarczała materiały i przybory wraz z wzorem, pokazywała, jak kleić pierwszą kartkę, a potem ja siedziałam u siebie w domu i pracowałam. Ogólnie fajna zabawa;) Jak się dojdzie do wprawy, to 100 zaproszeń można zrobić w 8 godzin. Wzory nie były jakieś skomplikowane:
- kilka kwiatuszków z krepiny (zwija się ją w rurkę, skleja klejem szkolnym na końcu i tnie na 4-mm kawałeczki)
- szablony i kalka techniczna
- wstążki
- rafia kolorowa
- gotowe nalepki z obrączkami
- gotowe podpisy "Zaproszenie" lub "W dniu ślubu"
itp.

Dostawałam za to ok. 60 - 80 groszy od kartki. Pani to potem rozprowadzała po sklepach po 8-10 zł za kartkę.

[ Dodano: Sob Sty 26, 2013 7:30 pm ]
Powiedziałam sobie potem, ze nie kupie swoich zaproszeń slubnych, tylko sama zrobię;p Jak się ma opracowany wzór, to idzie szybko.
Potrzebne były jeszcze złote i srebrne farbki w tubkach (witrażowe chyba) i klej na ciepło z pistoletem. Wszystko do kupienia na allegro.
 
 
 
asik83 

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 11:11 pm   

My z narzeczonym planujemy zamówić papier i ozdoby (wstążeczki i obrączki) na allegro. wychodzi dużo taniej jeśli zamawia się wszystko u jednego dostawcy. a wybór jest bardzo duży. warto sprawdzic.
_________________
asik
 
 
anais 

Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:10 pm   

Zainspirowana Waszym samodzielnym wykonaniem zaproszeń i ograniczona budżetem na organizację ślubu i wesela, też postanowiłam sama wykonać zaproszenia.
Zrobiłam sobie nawet małe turnee po polecanych przez Was sklepach. Faktycznie dosyć duży wybór dodatków w Gust-polu i Polimexie, natomiast bardzo zawiodłam się na sklepie A4. Nie dość, że pan bardzo nieuprzejmy, to jeszcze ceny bardzo zawyżone. Jedyny atut tego sklepu, to dosyć duży wybór papierów. Znalazłam więc odpowiedni i zamówię taki sam (tylko o wiele tańszy) przez Internet ;)
Jak się uporam z ich wykonaniem, to zamieszczę efekty swojej pracy.
A tak btw. do zaginania zaproszeń używałyście bigownicy czy tradycyjnie zaginając przy linijce lub nacinając nożykiem? Pytam, bo nie wiem, czy przy tej drugiej metodzie zgięcie papieru nadal będzie równe i nie będzie się papier przedzierał
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:12 pm   

anais, my zaginaliśmy papier przy użyciu dwóch linijek- metalowej i plastikowej. Wyszło ładnie i równo :)
_________________

 
 
anais 

Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:53 pm   

To pewnie nam też pozostanie ten sposób, jeśli nie uda nam się znaleźć wśród znajomych bardziej profesjonalnego sprzętu ;)
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:56 pm   

Dla robiących zaproszenia polecam sklepy scrapbbokowe :)

m.in http://sklep.scrap.com.pl/
_________________
Pozdrawiam:)
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 4:13 pm   

anais napisał/a:

A tak btw. do zaginania zaproszeń używałyście bigownicy czy tradycyjnie zaginając przy linijce lub nacinając nożykiem? Pytam, bo nie wiem, czy przy tej drugiej metodzie zgięcie papieru nadal będzie równe i nie będzie się papier przedzierał

Ja do zagięcia papieru używam linijki i wypisanego długopisu
_________________
 
 
Marta Kulesza 

Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 1:12 pm   

Dziewczyny ja też robiłam zaproszenia na własną rękę. Inspirowałam się zaproszeniami od artystów znalezionych w necie. Kiedy znalazłam co mi się podobało, poprosiłam przyjaciółkę o pomoc w zrobieniu projektu. Był to strzał w dziesiątkę! Mam zaproszenie oryginalne, jedyne, pasujące do dekoracji ślubnych :)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 4:38 pm   

Wczoraj byłam w GustPolu - jest WYSYP dziurkaczy dekoracyjnych. Do wyboru do koloru i w niezłych cenach. Rozmiary też do wyboru, od maleńkich po naprawdę bardzo duże.
Są też przyrządy do karbowania i wytłaczania papieru oraz niewielkie sprytne urządzenie do zaginania :)
Jeśli któraś poszukuje to polecam się wybrać na ul. Teresy ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Wto Lip 02, 2013 4:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 7:26 pm   

Dziewczyny, czy któraś z Was wie gdzie można w Łodzi kupić gilotynę? Byłam w Gustpolu, ale kupowanie jej tam za ponad 100PLN mija się z celem :zdziwko:
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 8:30 pm   

temidaaa, gilotyna do papieru to raczej drogi sprzęt... Może poszukaj na allegro? :)
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 8:50 pm   

temidaaa, ja mam taką


Nie była bardzo droga, zresztą jak patrzę na ceneo to podobne są w cenie 50-70zł.

Wiem że w Makro są też gilotyny. W Tesco bywają.
_________________
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 9:44 pm   

Juska, no właśnie patrzyłam też na allegro. Są różne, ale wolałabym najpierw zobaczyć ją na żywo i sprawdzić wykonanie niż kupować w ciemno, bo niektóre wyglądają na średnio solidne.
misia-misia, dzięki, spróbuję jeszcze w makro ew. selgrosie
 
 
Dana 

Dołączyła: 19 Lis 2014
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 2:36 pm   

my też sami robiliśmy zaproszenia i winietki. wyszlo taniej i łądniej. A wszelkie akcesoria kupiłam hurtem na znanym wszystkim serwisie aukcyjnym
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 10:12 am   

Czy w a4 na Piotrkowskiej są tylko papiery czy znajdę tam też koperty? Albo może znacie jakieś miejsce w Łodzi gdzie znajdę kwadratowe koperty 15,5x15,5 lawendowe albo białe? W Gust Polu niestety nie było.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl