Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Znamiona
Autor Wiadomość
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 9:44 pm   

Cytat:
I..jak to ukryć w dniu ślubu, bo sukienka sie kończy jakieś8cm pod :?

Nie ma co ukrywać... jakbyś zobaczyła moje plecy to byś się pocieszyła :wink: Mnie to dołuje, ale cóż... nic nie zrobię, przecież tego nie chciałam.
_________________
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 11:20 pm   

Jejku, tak podczytuję ten post i niedługo po świętach zapisuję się do lekarza.
Mam duże znamię tuż nad piersiami, które z roku na rok robi się większe i wypukłe, o nieregularnym kształcie. Wolę się tego pozbyć :P
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 8:15 am   

Karolina1984 napisał/a:
Jest na plecach na wysokości zapięcia stanika.....
Moim zdaniem to jest przesłanka do jego usuniecia, lepiej nie drażnić takich miejsc.

Karolina1984 napisał/a:
..jak to ukryć w dniu ślubu, bo sukienka sie kończy jakieś8cm pod
Moje znamię jest umiejscowione w tym samym miejscu, ja się tym nie przejmowałam, mimo, że po zdjęciu welonu trochę rzucało się to w oczy, ponieważ gdy chodziłam do solarium to zawsze na znamię przyklejałam okrągły plasterek, więc nie dosyć, że znamię było widoczne, to jeszcze wokół niego była wyraźna jasna obwódka :D
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 8:55 am   

Karolina1984, myślę, że możesz zapytać swojej kosmetyczki/makijażystki czy i jak można to ukryć.. może wystarczy silnie kryjący makijaż (taki jak do tatuaży)? - przynajmniej na początek imprezy :)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 10:07 pm   

Karolina1984 napisał/a:
Słuchajcie, a ja mam dość duże brzudkie znamię- na szczęście w regularnym kształcie "krostki" na plecach, robi się coraz większe - i ciemnieje. Jest na plecach na wysokości zapięcia stanika.....


ja bym sie przede wszystkim od razu wybrała do lekarza. Tym bardziej, że znamię "zyje" - powiększa się, ciemnieje, to wyraźnie pokazuje, że musi obejrzeć je specjalista, nie ma co zwlekać.

Mój teść miał znamię, które powiększało się stopniowo (latami), jak już zaczęło boleć, to okazało się, że to czerniak, no i niestety trochę nam stracha napędził.. Póki co (regularnie kontroluje się u onkologa) jest ok, ale ze znamionami nie ma żartów :roll:
_________________


 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 12:48 pm   

Ja teraz lekko się stresuję, bo mam znamię, które mi się delikatnie powiększa i odrobinkę ciemnieje. Wyczytałam, że może się tak zdarzyć w ciąży i mam nadzieję, że to dokładnie ta przyczyna, bo zaczęło rosnąć w styczniu :roll:
_________________

 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 11:16 pm   

no mam drugie właśnie z przodu też na wysokości stanika- mniejsze, ale powiększa się i zaczepione boli.


Z biegiem lat jakieś tam mi się pojawiają- o tyle mnie to przeraża, że babcia ma takich na plecach obecnie chyba ze 40-50, a ja genetycznie jak mi się zdaje- większośc rzeczy mam po niej..... :?
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 8:24 pm   

Ja byłam dzisiaj na zdjęciu szwów (nie bolało!), mam teraz tylko założone stripy. Podobno ładnie się zagoiło. Za 2tygodnie wyniki histop.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 9:32 pm   

Karola5, a w którym miejscu byłaś bo nie doczytałam... Przeraża mnie okres oczekiwania na wizytę...
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 10:58 pm   

Kalanchoe, Ja w Luxmedzie w Wawie. 8)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 1:06 pm   

No to nie po drodze, hehe :smile:
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 1:14 pm   

Wlasnie sie umowilam na badanie dermatoskopem w Polmedice przy Franciszkańskiej, uwaga - w ramach NFZ i termin juz na najbliższy czwartek! a bylam juz umowiona do Salve - koszt 150 zł.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 5:49 pm   

Ewa_Ewi, chodzę tam dermatologa i jestem bardzo zadowolona. Mam tendencję do pieprzyków i znamion i zawsze przy każdej wizycie pani doktor ogląda wszystkie te, które mogą budzić niepokój. Naprawdę polecam :)
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 7:03 pm   

Juska napisał/a:
chodzę tam dermatologa i jestem bardzo zadowolona
potwierdzam :) pani doktor bardzo konkretna. ja jestem w szoku, że udalo mi sie w ramach nfz dostac do specjalisty z dnia na dzien. Nie ma tlumow w tej przychodni - wrecz przeciwnie - pusciutko. Polecam.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 10:06 pm   

Ewa_Ewi, no ja też tam należę do internisty, dr Grzanki i baaaaardzo ją polecam :D Pani rejestratorki też do rzeczy i bardzo miłe - nie to co zazwyczaj spotykamy w rejonowych przychodniach :D
I trzymam kciuki za pozytywny wynik badania :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl