Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Face to face
Autor Wiadomość
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 9:32 pm   Face to face

Hej! Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat takich zespołów: Face to face, Proud Mary, Format. Będę wdzięczna.
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Wto Wrz 01, 2009 6:03 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 9:39 pm   

Wątek dotyczący zespołu FORMAT - znajdziesz Tutaj (klik!)

Co do Twojego stwierdzenia "na żywo" polecam TEN(klik!) wątek.






Przy okazji zmieniłam tytuł wątku na bardziej czytelny.Rozdzieliłam wątek na dwa dotyczące oddzielnych zespołów.
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Wto Wrz 01, 2009 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 7:21 am   

Zosia miałem przyjemność być na weselu na którym grali Face to Face. Wydaje mi się że jeżeli nie najlepszy to jeden z najlepszych zespołów jaki słyszałem. Myślę, że gdybym poznał ich wcześniej, to prawdopodobnie próbował bym zamówić ich na swoje wesele, ale że czasu się już nie cofnie... :)

Średnia wieku w zespole ok 25-30 lat, zgrany skład, fajny wokal, skrzypce na których bardzo mi zależało kiedy poszukiwałem zespołu, perkusja. Co do stwierdzenia czy graja na żywo to nie wiem jak z podkładami, ale słychać jest i gitare i bas i perkusję ktora na prawde sporo wnosi.

Do tego to muzycy z krwi i kości, a nie zespół składający się z dwóch panów i jednej pani, żadne z nich nie wie o co chodzi, muzyka od a do z leci z podkładów, a oni tylko coś tam mruczą do mikrofonów :)

Reasumując, gorąco polecam !
 
 
Justynaaa 

Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 7:37 pm   zespół FACE TO FACE

Chciałabym odświeżyć wątek i zapytać się o zespół Face to face czy mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć na ich temat? polecacie? odradzacie? i dlaczego?
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 6:31 pm   

Byłam u nich na próbie. O wrażeniach mogę napisać na private.
_________________
inka85
 
 
alexiaa 

Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 9:47 am   

Ja Też jestem zainteresowana zespołem face to face,czy ktoś może był na weselu gdzie oni grali?dzięki.
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:33 pm   

Też prosze o opinię o zespole Face to Face :)
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 12:47 pm   

Byłam u nich na próbie. Warto było ich posłuchać, to świetni muzycy.
 
 
Maciek 

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 2:50 pm   

faktycznie ładny głos ma wokalistka, potwierdza się to co napisali że mają jednak wykształcenie (obstawiam że to właśnie p.Kasia jest po AM w Katowicach bo tam się śpiewa rozrywkę) - muzycznie też się miło słucha ich nagrań

ale Face To Face to chyba raczej zespół koncertowy a nie weselny;
osobiście nie wziąłbym również zespołu z praktycznie jednym wokalem, bo jak wytłumaczyć śpiewanie męskich wokali przez kobietę (mam tu na myśli: Toto, Simply Red albo Piaska) - ładnie, czysto, ale do mnie nie przemawia.
Ostatnio zmieniony przez Maciek Sob Paź 03, 2009 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
scalfaro 

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: kutno
  Wysłany: Sro Mar 10, 2010 12:22 am   face to face

witam, szukam zespolu na wesele i uslyszalem face to face, ktory zrobil na mnie wrazenie,tylko nie wiem czy sa odpowiednim zespolem na taka impreze, moze ktos ich widzial i slyszal na weselu, potrafia poprowadzic zabawe? dzieki
 
 
andzia84 

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 11:38 am   

cześć scalfaro,
Ja niestety nie byłam na weselu z udziałem face to face, ale po spotkaniu z tym zespołem bez zastanowienia zdecydowaliśmy się na niego. Myślę, że spokojnie podołają poprowadzić dobrze wesele. My mieliśmy jedynie wątpliwości co do utworów jakie wykonują, zależało nam, żeby grali bardzo różną muzykę, tzn. coś dla ludzi młodych jak i dla ciotek i wujków. :wink: Przesłali nam swój repertuar jaki grają na weselach. I wiem na 100%, że dokonaliśmy dobrego wyboru. ;) Muzyka jest bardzo różna. Grają np. Michaela Jacksona, Stevie Wondera, Nelly Furtado, Tine Turner, Rodowicz, Rynkowskiego, Krawczyka, ale także typowe biesiadne kawałki jak np. "My cyganie". Natomiast jeśli chodzi o prowadzenie wesela to zajmuje się tym jeden z chłopaków z zespołu, ten najbardziej wygadany ;) Mam nadzieje, że chociaż troszkę pomogłam. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez andzia84 Sro Mar 10, 2010 11:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 8:25 pm   

Połączyłam dwa istniejące wątki - proszę o korzystanie z wyszukiwarki
_________________

 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 8:49 pm   

U nas na weselu będzie zespół Face to Face. Zostali nam poleceni, byliśmy na dwóch próbach i już od przesłuchania nagrań, które zamieścili na stronie byliśmy pewni, że to dobry wybór. Przede wszystkim to wykształceni muzycy, mają doświadczenie zarówno koncertowe, jak i weselne. W kontakcie są bezpośredni, bardzo fajni.

Co do repertuaru - szeroki, choć specjalizują się w jazz`ie. My nie lubimy takich typowych biesiadnych piosenek, dlatego cieszy nas szeroki repertuar z innych gatunków muzyki. Aha, z Kasią śpiewa też Tomek ("szef" ekipy), więc nie ma się co martwić o braki w wokalu :)

Aha, jeśli ktoś chce usłyszeć Face to Face na żywo, to grają koncert w Lizard King 21 maja :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bian Sro Maj 05, 2010 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
juanita 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 10:09 am   

Witam,
Ja również mam dylemat dotyczący wyboru oprawy muzycznej na wesele. Face To Face bardzo mi się podoba, jednak mam pewne obawy czy będą w stanie poprowadzić całą imprezę. Czy ktoś może miał doświadczenie z tym zespołem, jak sprawdzają się w praktyce? :?:
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 3:39 pm   

Pytałam osoby, która była na weselu gdzie grali, to była bardzo zadowolona i ze sposobu prowadzenia, i ze strony muzycznej. Myślę, że to też zależy od tego czego się oczekuje po zespole. Wiem, że oni bez problemu robią też zabawy oczepinowe jeśli klient sobie życzy, ale zapewne jest to zespół, który ma swoją specyfikę i raczej średnio nadaje się na wesele, które miałoby być w stylu biesiadnym :)
_________________

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 5:12 pm   

Z tego co wysłuchałam na ich stronce i na youtube, są moimi faworytami, cały czas na bieżącą śledziłam stronę i jak tylko zobaczyłam info o koncercie, od razu zaplanowaliśmy z T. przyjazd na ten weekend do domu, żeby ich posłuchać na żywo :smile: . Niepokoi mnie tylko trochę, czy to rzeczywiście zespół na wesele, absolutnie nie zależy mi na piosenkach disco polo, tylko chodzi mi o taką jakby konferansjerkę. Czasem trzeba coś ładnie zapowiedzieć czy zaprosić gości na parkiet, no i oczepiny. Nie marzę o godzinnych sprośnych przyśpiewkach, ale te 15 min dla zachowania tradycji musi być, no i to zespół wszystkiemu przewodzi. A druga sprawa to cena - przy dwudniowym weselu, to już spory koszt. Tylko z drugiej strony 3-4tys za 2 dni biorą zespoły trzyosobowe, w tym wokal, keybordzik i gitara, a tego bym nie chciała :kwasny:
_________________


 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 9:17 pm   

paulinkaaMU proponuję, abyście wybrali się do nich na próbę w ŁDK-u (jeśli jeszcze nie byliście). My byliśmy na dwóch próbach, widzieliśmy jak aranżują piosenki pod siebie, trochę z nimi pogadaliśmy. Bardzo sympatyczni, otwarci ludzie. Cena na rok 2010 poszła w górę o tysiąc złotych w porównaniu z 2009, ale zapłaciłabym i więcej byle ich mieć :P
_________________

 
 
krolik 

Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 12:07 pm   Re: Face to face

Powiem krótko. Założyłem konto tylko po to aby podzielić się opinią na temat Face to Face. Poprowadzili naszą imprezę w zeszły weekend i nie żałujemy ani jednej złotówki na Nich wydanej. Jeżeli będziecie na próbach to usłyszycie kunszt muzyczny. Dla nas ważne było aby zespół potrafił poprowadzić wesele (tego nie mogliśmy sprawdzić przed weselem).

Wynik meczu:
- Goście szaleli do świtu (zarówno wujkowie, którzy z reguły tańczą do przebojów typu „żono moja” – wesele nie miało charakteru przaśnego).
- Zespół świetnie zajął się „konferansjerką” (nawet pojawiali się ze skrzypcami i harmonią zapraszając gości do wspólnej zabawy).
- Oczepiny takie jak chcieliśmy (czas i charakter).

Gorąco polecamy.

PS. Trzeba pamiętać aby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Zespół jest mocno oblegany i mogą wystąpić nie przewidziane komplikacje (u nas w związku z panującymi wirusami przesunęło się dość mocno odsłuchanie pierwszej piosenki, ale nie denerwowaliśmy się ponieważ zespół składa się z grupy wysokiej klasy profesjonalistów).
Ostatnio zmieniony przez krolik Wto Cze 08, 2010 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
juanita 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 6:30 pm   

Nasze wesele dopiero w przyszłym roku. Byliśmy na koncercie zespołu i nie mieliśmy żadnej wątpliwości! Pełen profesjonalizm. Bez porównania z innymi "kapelami", grającymi tylko na weselach.
Trochę się obawiałam czy poprowadzą imprezę tak aby wszyskie ciocie się bawiły (bo o młodych również młodych duchem się nie martwie), ale dzięki za wpisanie tej przychylnej opinii, która uspokoi nerwy:)
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 9:41 pm   

My w weekend wreszcie podpisaliśmy umowę z Face to Face :smile: Przeważyło zdecydowanie to, że usłyszeliśmy ich na żywo, na majowym koncercie. Myślę, że dokonaliśmy dobrego wyboru, a o "konferansjerkę" chyba każdy z nas się martwi, bo to akurat okaże się dopiero na samym weselu, wierzę, że będzie ok :)
_________________


 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 3:25 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
Myślę, że dokonaliśmy dobrego wyboru, a o "konferansjerkę" chyba każdy z nas się martwi, bo to akurat okaże się dopiero na samym weselu, wierzę, że będzie ok :)


paulinkaaMU dokonaliście świetnego wyboru. Jesteśmy świeżo po weselu i już żałuję, że nie odbędzie się ono po raz kolejny między innymi ze względy na zespół. Muszę przyznać, że jest to zespół dla osób, które nie lubią biesiad, disco polo i kawałów "weselnych". Oczekiwaliśmy, że zagrają z powerem, dadzą czadu i nie pomyliliśmy się! Zagrali fenomenalnie. Było przede wszystkim rockowo. Krótkie przerwy, dużo muzyki, mega kontaktowi ludzie i profesjonalni muzycy. U nas śpiewali przede wszystkim Kasia i Hubert. Hubert zajmował się również prowadzeniem całej imprezy.

Dodam, że mieli u nas trudne zadanie, gdyż grali na górnej sali, a goście jedli na dole. Mimo to chłopaki dzielnie śmigali ze sprzętem po schodach, aby zachęcać gości do toastów. Szczerze mówiąc do tańca nie musieli gości zachęcać, bo wszyscy chętnie latali po schodach i bawili się świetnie. Rozbroiło nas totalnie jak zainicjowali pierwszy toast przed rosołkiem jeszcze i byliśmy im za to niezwykle wdzięczni. Mieliśmy nawet chwilkę, aby w którejś przerwie usiąść z nimi i pogadać - fantastyczni ludzie.

Polecam ich gorąco osobom, które chcą, aby ich wesele było z pazurem. Szkoda ich zdolności i talentu na przyśpiewki!
_________________

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 9:33 am   

Bian, dzięki za relację :) jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru :)
_________________


 
 
 
Ala i Patat 

Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Sokolniki Las
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 11:06 am   

My we wtorek jedziemy posłuchać Face To Face na ich próbach w ŁDKu. Więc jeśli jest ktoś zainteresowany to możemy po wtorku opisać nasze wrażenia.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 8:35 pm   

ja co prawda mam już podpisaną umowę :D i jestem przekonana, że to dobra decyzja :) ale myślę, że każda opinia na forum na wagę złota, także opiszcie koniecznie wasze wrażenia :) :)
_________________


 
 
 
Ala i Patat 

Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Sokolniki Las
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 11:12 am   

Posłuchaliśmy ich na żywo i naprawdę robią wrażenie! Też już z nimi podpisaliśmy umowę. Myślę, że nas nie zawiodą :)
 
 
joostis 

Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 12:58 am   

U nas tez bedzie gral Face to Face w tym roku. :D Chcialbym tylko posluchac jakis fragmentow z wesel z ich udzialem ale niestety nie udalo mi sie nic znalezc. Na youtube sa jedynie ich koncerty z klubow.
Bian, piszesz ze rewelacyjnie zainicjowali toast na poczatku. Moglabys napisac cis wiecej na ten temat? A moze masz jakies fragmenty miga byc mp3 z wlasnego wesela ktorymi moglabys sie podzielic? Bylabym bardzo wdzieczna. Nie ukrywam, ze zespol wybralusmy troche w ciemno, ale kierowalismy sie tym, ze nie chcemy disco polo i biesiady i dlatego wybor padl na Face to Face. Niestety chyba nue bedziemy mieli szansy posluchac ich na zywo przed weselem ze wzgledu na to ze mieszkamy za granica.
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 10:33 am   

joostis napisał/a:
A moze masz jakies fragmenty miga byc mp3 z wlasnego wesela ktorymi moglabys sie podzielic?


Niestety nie mam żadnych fragmentów, bo nie mieliśmy kamerzysty, a nikt z gości też nie nagrywał, także tutaj nie pomogę.

Jeżeli chodzi o pierwszy toast, to ja do tej pory bywałam na weselach, na których pierwszy toast wódką wznoszono oficjalnie dopiero po pierwszym posiłku, a zwykle pojedyncze osoby już do zupki sobie wznosiły kielonki. A tu chłopaki zeszli na dolną salę i z tekstem, że nie ma się co ociągać i czekać aż będzie po obiedzie, tylko od razu polewać i wypić nasze zdrowie trzeba. Także fajnie to wyszło, bo wszyscy od razu wyluzowali i wiedzieli, że to będzie dobra biba :P

joostis my wcześniej też ich słyszeliśmy tylko na demo na stronie i na próbie, ale jakoś tak czuliśmy, że to będzie nasz strzał w dziesiątkę, bo właśnie chcieliśmy zrobić dobrą imprezę, a nie takie typowe wesele.
_________________

 
 
Polcia11 

Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 1:19 pm   

pewnie niewiele osób by tak zrobiło, ale ja zamówiłam face to face bez przesłuchania ich :) , wystarczyło mi, że to młodzi ludzi po szkole. nie zamieniłabym ich na inny zespół, już nie mogę się doczekać wesela! (p3.09.2011)!
_________________
Pola

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 9:46 am   

my zamówiliśmy ich właściwie tylko dzięki nagraniom umieszczonym w internecie, idąc na ich koncert decyzję już mieliśmy podjętą :) ja też jestem bardzo zadowolona z naszego wyboru :) to czekamy na Twoją relację z września :wink:
_________________


 
 
 
juanita 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 1:05 pm   

Zacznę od tego, że na zespół Face To Face zdecydowaliśmy się po tym jak nasz poprzedni zespół zadeklarował nam, że jednak u nas nie zagra... Był to dla nas niemały problem, bo na rok przed weselem, trudno znaleźć dobry zespół z wolnymi terminami. Jak się jednak okazało całe to zamieszanie z zespołami wyszło nam tylko na dobre. Z czystym sumieniem mogę teraz napisać, że na weselu nie było ani jednej osoby, która nie chwaliła by muzyków z Face To Face. Grali REWELACYJNIE, wokalistka ma na prawdę świetny głos, u nas dodatkowo wystąpili w 6 osobowym składzie z saksofonem! To również był strzał w dziesiątkę! Oprócz świetnej oprawy muzycznej, znakomicie zabawiali gości, zachęcając do podnoszenia toastów, zapraszając do stołów, czy w końcu prowadząc oczepiny.
Podsumowując, był to jeden z najmocniejszych punktów naszego wesela i zdecydowanie polecamy Face Ta Face, szczególnie w 6 osobowym składzie z saksofonem.

Warto jeszcze dodać, że nie grają oni disco-polowych przyśpiewek, typu majteczki w kropeczki, co również było jednym z kryteriów wyboru. Jeśli komuś zależy na dobrej muzyce, żywych instrumentach i profesjonalnych muzykach, którzy nie zaczynają imprezy o otworzenia "połóweczki"... Face To Face jest godną uwagi propozycją!
 
 
Ala i Patat 

Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Sokolniki Las
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 7:23 pm   

Zespół Face to Face grali u nas na weselu i jesteśmy z nich naprawdę baaaaaardzo zadowoleni!! To profesjonalni muzycy, w czasie występu mojej kuzynki i kuzyna potrafili się do nich na spontana dołączyć, co bardzo fajnie wyszło.
Od razu warto zaznaczyć, że nie grają disco polo (co akurat dla nas było wielką zaletą). Ale jeśli ktoś szuka typowego repertuaru weselnego, to ten zespół zdecydowanie się nie nada.
Nam właśnie podobało się to, że grają trochę co innego. Wszyscy świetnie się bawili i jakoś nikomu disco polo nie brakowało :) .
Naprawdę gorąco polecam!!
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 10:28 am   

Nie mozemy sie zdecydowac na zespol. Myslimy nad zespolem face to face. Moze ktos dysponuje jakims nagraniem z wesela?? Zespol mi sie bardzo podoba ale nie wiem czy poradzi sobie z prowadzeniem wesela. :(
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 10:23 pm   

marta_rasta, Face to Face grają na naszym weselu 01.10, więc za tydzień i trochę :wink: zdam na pewno relację :)

[ Dodano: Sro Paź 05, 2011 9:58 pm ]
No i mogę już zdać relację - nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru :D ! Zespół grał rewelacyjnie, zarówno utwory, które grają na koncertach (my akurat byliśmy w Lizardzie), jak i piosenki bardziej weselne (M.Rodowicz, Czerwone Gitary, itd.), na koniec poprawin, na prośbę mojego męża zagrali nawet premierowo hit disco polo "Żono moja" :razz:
Przerwy bardzo krótkie - zdążyliśmy podejść moze do dwóch stołów na toast, a tu już było słychać muzykę i aż nogi same rwały na parkiet :D !
Oczepiny - tak jak się umawialiśmy na rockowo, fajnie, no i przede wszystkim nie biesiadnie :wink:

Zdecydowanie polecamy :) !
_________________


 
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 4:29 pm   

to bardzo sie ciesze :)
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 12:30 pm   

Jestem bardzo zainteresowana zespołem Face to Face, ale mam takie pytanie do osób, u których grał ten zespół na weselu. Jakie wrażenia mieli rodzice i "starsza" część gości po weselu? Jest to też muzyka dla starszych osób? Zespół potrafi "wczuć" się w weselny klimat? Nie mam tu na myśli obciachowej muzyki disco polo.

Mnie bardzo podoba się prezentacja zespołu i brałabym już w ciemno, ale rodzice mają obawę czy ten zespół jest sprawdzony na weselach i czy potrafi dopasować odpowiednio repertuar. Może ktoś z Was dysponuje filmem z wesela?
 
 
Kasia M-K 


Dołączyła: 26 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 7:27 am   

Uprzejmie informuję, że zespół Face to Face W OBECNYM SKŁADZIE, z końcem października bieżącego roku, kończy współpracę.

Różnie toczą się koleje losu. Nasze potoczyły się tak, że...

Kasia (wokal) i Hubert (gitara basowa, wokal, skrzypce + konferansjerka), od listopada 2012, rozpoczynają działalność pod własnym szyldem.

Bardzo dziękujemy za wszystkie wspólne imprezy, wszystkim osobom biorącym w nich udział dziękujemy za pozytywny i ciepły odbiór oraz dobrą zabawę.

Serdecznie pozdrawiam,
Kasia Maciejewska-Krześlak
Ostatnio zmieniony przez Kasia M-K Pią Maj 11, 2012 9:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FACETOFACE 

Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 8:25 am   

Witam.
Jednoczesnie pragne zakomunikowac ze zespół FACE TO FACE kontynuuje swoja działalność w niezmienionej formule w odnowionym składzie.

Jedymym aktualnym i oficjalnym kontaktem jest w tej chwili kontakt podany nastronie www zespołu i pod tym kontaktem beda udzielane informacje na temat działalności, oferty oraz terminów zespołu.

Jednoczeście w niedługim czasie pojawi sie nowa odsłona strony zespołu z aktualnymi danymi,nowa prezentacja multimedialna demo zespołu i nową oferta.
Zapraszamy juz wkrótce.

Pozdrawiam
Tomasz Wiktorowicz
FACE TO FACE


edit: wykasowałam nr telefonu, umieszczanie w poście danych teleadresowych jest dopuszczalne wyłącznie w konkretnych wątkach
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Maj 11, 2012 10:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia M-K 


Dołączyła: 26 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 8:18 am   

Witam serdecznie,

W związku z wątpliwościami, jakie dotarły do nas odnośnie zapowiedzianych w Face to Face zmian, chciałabym podkreślić, że wszystkie imprezy w tym sezonie (maj - październik 2012) zagramy jeszcze w dotychczasowym składzie.

Przy okazji bardzo dziękuję za przemiłe słowa :)

Z pozdrowieniami,

Kasia Maciejewska-Krześlak
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 9:45 am   :)

Napisze krótko--zespół -REWELACJA!!!!!wszyscy goście zachwyceni...grali dokładnie tak jak chcieliśmy...:):) Polecamy :)
 
 
Monika.I 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 3:50 pm   

Witam,

Potwierdzam w 100 % poprzedniczkę. Wesele odbyło się w czerwcu tego roku. Zespół jest genialny, idealnie dopasowywał muzykę do gości, na spontanie potrafili dołączyć się do przyśpiewek zapoczątkowanych przez gości typu np. gorzko gorzko :D Na specjalne życzenie moich przyjaciółek zagrali nawet utwór "Jesteś szalona " :razz: Nić porozumienia bez zarzutu, pełen profesjonalizm, wspaniałe prowadzenie zabawy weselnej oraz oczepin, tak jak chcieliśmy :-) Genialnie potrafią rozruszać towarzystwo weselne, które było zachwycone. Pod względem muzyki jak również konferansjerki wszystko było bez zarzutów. Z czystym sumieniem polecam Face to Face każdemu, kto nie czuje disco-polowych klimatów, a lubi pobawić się przy wspaniałym wokalu i w rytm fajnej muzyki :wink: :!: A zespołowi pozostaje nam serdecznie podziękować :-)
 
 
malwina86 

Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 9:16 pm   

Bylismy zachwyceni. Zespol grający na naprawdę wysokim poziomie i potrafiący złapać kontakt z gośćmi. 100% zadowolenia. Było naprawdę rewelacyjne.
 
 
emdeem 

Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lip 01, 2013 1:58 pm   

czy ktoś ma doświadczenia z nowym składem?
 
 
lusia45 

Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 10:16 pm   Face to face

Bylismy na weselu na ktorym grali w nowym skladzie.Lepszego zespolu nie slyszalam.Wszyscy byli zachwyceni.Moj brat zamierza ich wynajac na przyszly rok.Wesele odbywalo sie w Bialym Palacu w Niesiecinie.Swietni muzycy,potrafia zabawic gosci,duzo graja,swietne glosy,a do tego mili i usmiechnieci ludzie.Polecam
Karolina Zawadzka
 
 
emdeem 

Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 07, 2013 7:13 pm   

DZIĘKI LUSIA:)))))))))) :smile:
 
 
Maj1234 

Dołączyła: 22 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Łódźkie
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 10:39 am   

My rownież podpisalismy juz umowe z Face To Face |( sala równiez Biały Pałac ). Grali rowniez u najbliższej rodziny i byli świetni. Nowoczesna muzyka, profesjonalne wykonanie, najfajniejszy repertuar. Uważam, że cięzko będzie znaleźć drugi zespół na tym poziomie w woj, lodzkim , za taką przystepna cenę.
Dla porównania - zepól coverovy tego poziomu z Warszawy to koszt 7-9 tys zł, sprawdzalam :/
Jesli ktos oczywiscie woli konwencję "coverową" od biesiadnej.
Choć jestem pewna że potrafia zagrać wszystko.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maj1234 Sro Lip 10, 2013 10:47 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mira_1980 

Dołączyła: 26 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 26, 2013 11:04 am   face to face

witam,
zastanawiamy się nad nimi, moze ktoś był ostatnio na weselu na ktorym oni grali.
_________________
Mira
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Wto Paź 22, 2013 6:47 am   Re: face to face

czy ten zespół wogole gra piosenki weselne na weselach?
 
 
Edyta85 

Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 3:08 pm   Re: face to face

karolaa napisał/a:
czy ten zespół wogole gra piosenki weselne na weselach?


Tego nie wiem. Słyszałam ich kiedyś na koncercie w Lizardzie i są bardzo fajni. Z tego co czytałam to zmienił się skład, ale myślę że warto wybrać się na jakieś przesłuchanie. Jest to jeden z zespołów które biorę pod uwagę. Generalnie znalazłam tylko 4 zespoły które spełniają nasze wymagania i FTF się do nich zalicza :)
 
 
mireczek27 

Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 6:04 pm   

Witam,bylem ostatnio na weselu,na ktorym grali.Graja naprawde swietnie.Niem slyszalem Wczesniesniej zespolu weselnego grajacego na takim poziomie,a w ostatnim czasie bawilismy sie na wielu.Graja muzyke dla kazdego,ale nie slyszalem by grali disco polo(akurat kazdy byl z tego. zadowolony).Bylo duzo polskiej muzyki ,sporo. nowosci.Dziewczyna spiewa fenomenalnie,panowie bardzo dobrze graja.Parkiet byl zapelniony,kilka par wzielo nr.My juz jestesmy na nich zdecydowani,wybieramy sie na spotkanie by wszystko omowic.
Pozdrawiam i polecam :)
_________________
Mireczek
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 8:43 pm   

karolaa napisał/a:
czy ten zespół wogole gra piosenki weselne na weselach?

karolaa wedle gustu klienta. Grają, aczkolwiek fanami nie są i zdecydowanie bardziej polecam ich na wesele w rockowym klimacie. Chociaż nie wiem jak po zmianie składu, bo Kasia i Hubert odeszli jakiś czas temu.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl