Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BIAŁE STUDIO - Łódź
Autor Wiadomość
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 8:53 pm   BIAŁE STUDIO - Łódź

Witam wszystkich.
Jeśli ktoś korzystał z usług tej firmy bardzo proszę o opinie, może jakieś zdjęcia.
 
 
 
skorpionka27 

Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 24, 2011 7:54 pm   

Witam,

właśnie jesteśmy na etapie załatwiania spraw ze ślubem ( choć termin jeszcze nie do końca ustalony ... ;-) ) i też chyba będę korzystać z usług tej firmy.
Byliśmy z narzeczonym na weselu, gdzie dekorację robiła firma Białe Studio oraz na ślubie cywilnym, gdzie też ta firma przygotowywała dekorację i bardzo nam się podobało. :-)
Od Par Młodych słyszeliśmy bardzo dobre opinie na ich temat.
Jednak jak na razie musimy zdecydować się na datę oraz miejsce ślubu i wesela :-)
 
 
malinna84 

Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 2:27 pm   

Pani Mielenka dekorowała nam kościół w ubiegłą sobotę...Anioł nie Kobieta :) konkretna, rzeczowa, rzetelna ect :) zna się na rzeczy, wykorzystaliśmy w wszystkie proponowane rady.
Wypaliło wszystko, było pięknie!!! Zresztą zobaczcie sami fotki co "wyprawiają" :) na stronce Białego Studia
Polecam wszystkim zastanawiającym się!
dziękujemy całej ekipie za ubiegłą sobotę:*
 
 
madziuja 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:01 pm   

Nam tez dekoracje kościoła wykonywało"Białe Studio" i naprawde polecam.Wszystko było tak jak było ustalone.Przepięknie! :)
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 8:58 pm   

jestem już po weselu i teraz jak najbardziej w 100% mogę polecić tę firmę.
Pani Milena spisała się rewelacyjnie, sala była po prostu bajkowa, w gratisie dostałam kilka fajnych dodatków, których podczas podpisywania umowy nie było :D Kiedy zobaczyłam salę ubraną w całości dech mi zaparło.
Jak będę miała ładne fotki to na pewno wstawię :)
_________________

 
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 6:17 pm   

Witam wszystkich :)
Ja też ostatnio podpisałam umowę z tą firmą co do dekoracji miejsca ślubu ale po tak sympatycznym przyjęciu i rozmowie myślę, że powierzę im jeszcze kilka rzeczy (na pewno wiązankę ślubną i myślę że pewnie też kwiaty dla rodziców na podziękowanie, a zastanawiam się też nad szyciem u nich sukni ślubnej). Pani Milena jest bardzo sympatyczna, bierze pod uwagę wszystkie własne pomysły czy sugestie i sama też chętnie doradzi. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)
_________________
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 9:10 pm   

iskierka_86 naprawdę świat jest mały :)
Moja żona miała suknię ślubną z Białego Studia - to był dobry wybór. Polecamy serdecznie :)
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 9:45 pm   

ja również miałam suknię z Białego Studia - była taka jak chciałam :)
_________________

 
 
 
ewelinastanisla 

Dołączyła: 07 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:58 pm   

Witam Wszystkich.
jeżeli szukacie profesjonalnej i odpowiedzialnej mającej smak i gust dekoratorki to polecam panią Milenę. Bardzo sprawnie organizuje sprawy dotyczące zarówno dekoracji a także dogrania wszystkiego na czas. POLECAMY GORĄCO!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez ewelinastanisla Czw Cze 07, 2012 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 8:28 pm   

Orientuje się ktoś mniej więcej jak wygląda cenowo dekoracja sali przez Białe Studio?...
 
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 10:42 am   

viconia ja też będę miała dekorację sali z Białego Studia i cena zależy od tego co chcesz mieć w tej dekoracji, czy całą salę, czy tylko np. stoły i miejsce za Wami, zresztą napiszę Ci na priv jak to u nas wychodzi cenowo
_________________

 
 
sorriso_ 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 8:27 pm   

oj jestem ciekawa właśnie tej firmy :) bo zakochałam się w jednym ich wykonaniu :) wiecie może jakie są koszty za dekorację kościoła?
_________________
<3
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Lip 07, 2013 12:56 pm   

Niestety rozczarowałam się wykonaniem dekoracji mojej sali weselnej przez Białe Studio. Generalnie dekoracja wyglądała ładnie, to trzeba przyznać, bukiety również choć moim zdaniem były zbyt skromne jak na cenę, którą płaciłam za pojedynczy bukiet. Jednak mam spore zastrzeżenia co do jakości wykonania dekoracji. W trakcie wesela, w okolicy oczepin poluzował się materiał, który był na ściance za nami i swobodnie sobie zaczął zwisać w dwóch miejscach, co wyglądało bardzo nieestetycznie i na szczęście moja Świadkowa z koleżanką zaradziły temu i poupinały go ponownie. Niestety na sam koniec wesela powtórzyła się sytuacja i przed poprawinami ponownie upinaliśmy ten materiał. Poza tym doszło do sytuacji, która w ogóle nie powinna mieć miejsca, materiał użyty do dekoracji nagrzał się od jednej z lamp podświetlających tło za nami i zaczął się topić, pojawiła się iskra, jakiś niewielki płomień, który na szczęście udało się zdmuchnąć, wtyczki zostały wyłączone i sytuacja opanowana. Ale taka sytuacja w ogóle nie miała prawa się zdarzyć, wolę nie myśleć, co byłoby, gdyby akurat w tym momencie nikogo z gości nie byłoby za stołem i nikt nie zdążyłby w porę zareagować. Nie wiem, czy taki całokształt był spowodowany brakiem czasu na wykonanie dekoracji, ponieważ dekoracja była wykonywana dopiero w sobotę, jednak wydaje mi się, że jeśli ktoś podejmuje się wykonania dekoracji w dniu wesela, ze względu na brak możliwości wykonania dekoracji wcześniej ze względu na inne zlecenia na innych salach, to powinno to być wszystko dopracowane idealne, a nie zrobione na szybko i po łebkach, bo niestety tutaj można było odnieść takie wrażenie.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl