Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
włosy ,,na bok" a upięcie welonu
Autor Wiadomość
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 7:42 pm   włosy ,,na bok" a upięcie welonu

Witam obecne i przyszłe mężatki :) Myślałam ostatnio o fryzurce ślubnej i wymarzyłam sobie fryzurę z rozpuszczonych włosów na bok (mam włosy o długości do pasa). Znalazłam kilka fajnych fryzur, tylko nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia jak te włosy wyglądają z upiętym welonem, z tyłu. Wiem, że gdyby welon był taki (nie wiem jak to napisać) szeroki,okrągły :oops: na głowie to byłby mniejszy problem, ale chciałabym żeby on wychodził z takiego małego stroika i był taki trójkątny z tyłu. Natrafiłyście może kiedyś na taki pomysł? :P Jeśli macie jakieś zdjęcia to podzielcie się, będę wdzięczna. Wkleję te fryzurki co mi się podobają.

_________________

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 7:58 pm   

tygrysek7773, za bardzo nie wiem o jaki welon ci chodzi ale wklejam przykładowe propozycje czyli włosy na bok+welon



bardziej to zdjęcie po lewej


_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 9:43 pm   

Właśnie gdyby to miał być taki welon to łatwo byłoby to zrobić, ale mnie chodzi o taki skromniejszy, coś w tym stylu.

_________________

 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 9:54 am   


_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 3:58 pm   

Dziękuję bambolea właśnie o coś takiego mi chodziło. Fajne to drugie rozwiązanie- włosy na prawy bok, stroik po lewo i w środku welon. :)
_________________

 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 4:04 pm   

tygrysek7773, nie ma za co, cieszę się, że pomogłam :)
_________________
 
 
passion 

Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lis 30, 2012 12:10 pm   

hej

upięcia na bok są piękne...wiele dziewczyn wygląda wtedy najlepiej...niestety ta fryzura stała się zbyt popularna...na weselu mojej kuzynki oprócz niej to upięcie miało jeszcze 8 pozostałych dziewczyn (gości)....nie była zachwycona, więc myślę, że na jakiś czas trzeba sobie darować to piękne uczesanie
_________________
passion
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 04, 2012 9:01 pm   

A ja ciągle widzę te fryzurki z tyłu, upięcia koki i tak dalej. Mój wybór padł na włosy na bok, rozpuszczone, bo chcę ładnie wyglądać ,,z przodu", wg mnie to jest ważniejsze niż misterna, śliczna fryzura z tyłu głowy, a z przodu ulizane włoski :o (zwłaszcza, że ja nie znoszę swojej urody i nie chcę eksponować twarzy :p ) no ale co kto lubi :)
_________________

 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 8:31 pm   

Jesli podasz mi na priv swoj adres mailowy to Ci wysle moje zdj - ja mialam wlosy na bok i welon, ktory byl troche welonem, troche stroikiem (uprozczona wersja tzw. koguta)
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 9:12 am   

Ja też myślę właśnie o takiej fryzurce, bo tak czuję się swobodnie. Mam naturalnie kręcone włosy także wydaje mi się najlepsza. Poza tym jestem fryzjerką i uczeszę się sama
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl