Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie posadzic dziecko swiadka ?
Autor Wiadomość
sweet16 

Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 5:23 pm   Gdzie posadzic dziecko swiadka ?

dziewczyny ! no to teraz pytanie - swiadek na wesele przychodzi z zona w 7 meisiacu ciazy i 3 letnia corke chce zabrac ze soba.. problem polega na tym gdzie usadzic mala.
My jako Panstwo mlodzi bedziemy siedziec przy stole glownym ze swiadkami i ich partnerami.
No ale co z dzieckiem? Czy sadzac ja przy stole z nami czy moze z dziadkami ?
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 6:19 pm   

Ja uważam, że dziecko przy rodzicach, czyli z wami.
_________________


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 6:20 pm   

Zostawiłabym przy rodzicach. Szczególnie, że to jeszcze maluch - 3 latka, jak wspominasz.
_________________
 
 
sweet16 

Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 6:27 pm   

no tak ale czy to nie bedzie diwnie wygladalo ? Zazwyczaj przy stole glownym nie ma dzieci..A nasz stol o tylko my i swiadkowie. Co innego gdyby ten stol byl dluzszy i dalej siedzieli by goscie...
eoretycznie na weseleu gosci sadza sie ranga najblizej panstwa mlodych...ale o dziecku nie slyszalalam .... ;/
Poza ym moze byc to tez troszke uciazliwe...zarowno dla swiadka jak i dla nas ..
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 6:35 pm   

To może wybierzcie innego świadka :roll: skoro przeszkadza Ci im jego trzyletnie dziecko. :smile:
A czy myślisz, że jak usadzisz dziecko z jego dziadkami to będzie spokój? Nie, bo maluch może jest z tych co tylko przy rodzicach chce być i tak będzie cały czas do nich przychodził. To dopiero będzie "komfortowa" sytuacja dla świadka z żoną jak będą musieli co chwila odstawiać swoje własne dziecko do innego stolika, bo Młodym to przeszkadza i "nie wygląda" dobrze, jak wspomniałaś.
Sorry, ale dziwnie to wszystko opisałaś... :roll:

A może świadek ma możliwość nie zabierania w ogóle dziecka na wesele? Lepiej żeby chyba zostało na ten wieczór u drugich dziadków czy jakiejś cioci niż było odpychane i sadzane gdzieś z dala od rodziców...
_________________
 
 
sweet16 

Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 6:48 pm   

na zmiane swiadka juz za pozno , zreszta Narzeczony uparl sie ze to ma byc brat...
a Majac na mysli niekomfortowa sytuacjcje, mialam na mysli razczej o, ze swiadek ma jakies tam obowiazki na weselu, a u jeszze bedzie musial miec na oku dziecko, bo co prawda jes jego Zono no ale z wielkim brzuchem :)
W sumie to jes jego wybor...ale pewnie bratowa pojdie sie kolo polnocy polozyc a on biedak zosanie sam..no ale to juz nie mnie sie o to martwic


Zanim wyślesz posta przeczytaj go proszę ponownie i popraw przynajmniej pisownię z wielkiej litery, literówki, znaki interpunkcyjne i błędy ortograficzne. Niestety, ciężko czyta się tak niedbale pisane posty... Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Maj 11, 2013 6:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 6:53 pm   

sweet16 napisał/a:
no ale to juz nie mnie sie o to martwic

Dokładnie. To nie Twoje zmartwienie.
To są dorośli ludzie z dzieckiem, więc wiedzą na co się piszą, a Ty nie masz co ich uszczęśliwiać na siłę...
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 6:59 pm   

U Nas świadkowie też są z 3 letnim dzieckiem i nie wyborażam sobie inaczej niż usadzenie małej razem z rodzicami :) Moim zdaniem to w niczym nie przeszkadza :)
_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 7:22 pm   

Nie wyobrażam sobie, żeby 3 letnie dziecko oddzielić od rodziców :roll: Pewnie i tak będzie się kręcić pomiędzy rodzicami, dziadkami a resztą rodziny :) Może w połowie wesela ktoś z drugiej strony rodziny ją odbierze i przenocuje, np. dziadkowie? Pamiętam jak ja byłam mała i rodzice brali mnie na wesela, to zawsze byłam tylko kilka godzin a potem jechałam nocować to jakiejś ciotki :)
Ostatnio zmieniony przez alex88 Sob Maj 11, 2013 7:23 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 12, 2013 7:21 am   

alex88 napisał/a:
Nie wyobrażam sobie, żeby 3 letnie dziecko oddzielić od rodziców :roll:
a ja sobie wyobrażam- wszystko zależy.
U nas świadek był z 5-letnim synem i po ogromnych wątpliwościach posadziłam go z dziadkami (którzy go wychowują i u nich spędza całe dnie)
nie pamiętam czy to była sugestia świadka czy nie, ale to była dobra decyzja. Nie wiem jakie są relację świadka-dziecka-dziadków, ale świadek z żoną bawili się na weselu, a babcia opiekowała się chłopcem. Do tego w pobliżu chłopca siedział też mój mały kuzyn, więc obaj chłopcy byli zadowoleni.
Także moim zdaniem- wszystko zależy.
_________________

 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 12, 2013 11:56 am   

U na Świadkowie (nasze rodzeństwo z małżonkami) siedzieli wraz ze swoimi dziećmi przy naszym stole - mój brat z bratową i dziećmi po mojej stronie, a męża siostra ze szwargem i dziećmi po drugiej stronie.
Tym oto sposobem stół młodych miał 10 miejsc :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez alamakota Nie Maj 12, 2013 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 6:36 pm   

Nasz świadek tez był z dzieckiem (4,5) i nie było problemu.. "siedziała" blisko nas i tez się obawiałam problemów z jej strony ale tak naprawdę na całe wesele przebiegała i przeszalała na parkiecie, a za stołem siedziała tylko przy posiłkach...
_________________
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 27, 2013 12:39 pm   

U nas jedno dziecko świadka (3latka) siedziało z dziadkami, a drugie (3miesiące) oczywiście nie siedziało przy stole, raz mama się nim zajmowała, raz babcie :) bez najmniejszych problemów :)
_________________



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl