Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Sro Wrz 06, 2006 9:26 am
Pufy ach te pufy...
Autor Wiadomość
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 12:33 am   Pufy ach te pufy...

Ostatnio choruje na takie rozne fajne pufy do naszego mieszkanka :)

Pomyslalam ze sie podziele swoja choroba i moze kogos zarazic moge? Tyle tu przyszlych mam ze temat moze zainteresowac - pufy sa podobno bardzo wskazane dla ciezarnych... a ze wygodne to od razu widac :D





pufa3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 496 raz(y) 13.56 KB

pufa2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 434 raz(y) 29.61 KB

pufa.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 417 raz(y) 15.18 KB

Ostatnio zmieniony przez emilkaa Sro Wrz 06, 2006 12:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 7:42 am   

A czy to jest wygodne do siedzenia?
 
 
Zosiek
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:14 am   

Wyglądają ciekawie. Mnie się jednak wydaje, że bardziej pasują do młodziezowego pokoju a nie do salonu!!
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:55 am   

Fajnie wygladają 8) Nie pasują do mojej koncepcji urządzenia mieszkania więc u nas takich nie będzie. Nie zmiania to faktu, że fajne :mrgreen:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 9:16 am   Re: Pufy ach te pufy...

emilkaa napisał/a:
pufy sa podobno bardzo wskazane dla ciezarnych... a ze wygodne to od razu widac :D

Ciekawe kto to wymyślil.... :roll: Z brzuszyskiem trudno się podnieść z łóżka, a co dopiero z takiej pufy, w którą tyłek wpada niżej niż kolana. A jeszcze zrobić to z gracją przy gościach... :lol:

A ostatnia to morderstwo dla kręgosłupa.

Poza tym, 2 pierwsze i dla nieciężarnych, fajne i rozleniwiające. ;) Ale u siebie bym nie znalazła dla nich miejsca.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 9:55 am   

my będziemy mieli w mieszkaniu takie:


to tzw. fatboy'e pochodzące z Holnadii. mamy zamiar zakupić dwa duże (fatboy original). Michał twierdzi, że są rewelacyjne, a ponieważ nasze mieszkanko ma mieć charakter "chill out'owy" ;) pufy idealnie się w ten klimat wpasowują.
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:22 am   Re: Pufy ach te pufy...

kryszka napisał/a:

A ostatnia to morderstwo dla kręgosłupa.


ta jest uzywana jako podnozek.. akurat taka fotke wzielam...
a polecane dla ciezarnych bo idealnie dopasowuja sie do kregoslupa, podobno uzywane sa w niektorych szkolach rodzenia.... nie pomyslalam ze z brzuszkiem ciezko wstac :)
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:38 am   

ja też gdzieś oglądałam program o takich pufach i też się tam wypowiadali że są dobre nie tylko dla ciężarnych ale ogólnie. Nawet jakaś kobitka w Polsce to produkuje bo podpatrzyła jak sama była w szkole rodzenia i tam ich używali. Sama się zastanawiam nad takimi do sypialni np zamiast fotela, ale to się jeszcze zobaczy
_________________
Hanusia



 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:43 am   

no ja sobie kupuje tylko jeszcze nie zdecydowalismy sie na rozmiar.. gdzie na innej stronie znalazlam troche tansza z gratisem w postaci tego podnozka ale znowu ciutek za mala... narzeczony ma 2 metry wzrostu wiec zeby dla niego bylo wygodne musi byc odpowiednio duza... boje sie tylko ze ja w niej utone :D
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 12:58 pm   

Bardzo fajne rozwiązanie.
Zastanawiamy się z Zielonym czy go nie wprowadzić w życie w swoim mieszkanku. Planujemy niski i niewielkich rozmiarów stół (nie ławę ;) ) ze wzgledu na mały metraż pokoju dziennego, więc pufy będą idealnym wyjściem.
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 12:44 am   

Podlacze zapytanie pod ten temat.
Poszukuje mebla ktory w zalozeniu idealnym bedzie pelnil funkcje zarowno siedziska i pojemnika.
Gdyby rozwazac tylko funkcje siedziska to byloby to krzeslo,fotel,pufa,sofka.
Majac na uwadze siedzisko + pojemnik w gre wchodza skrzynie,kufry,ławki (w tym nawet male ogrodowe).
Mnie akurat chodzi o taki mebel w pokoju dziecka oraz w przedpokoju.Idealnie jakby byl niski by latwo nim potem manewrowac przy ustawieniach (np pod oknem).
Ławki znalazlam z drewna,metalu,obite ekoskóra,wiklinowe-jak sie sprawdzaja?Macie u siebie cos takiego?Jaka maja nosnosc/udzwig w kg?Czy np meble wiklinowe nie odkszalcaja sie lub nie trzeszcza?
Zalaczam przykladowe pomysly,ktore maja w miare normalne ceny.
najbardziej podoba mi sie lawka nr 5 ale boje sie ze bedzie trzeszczec i sie odksztalcac.
Z kolei ostatnia z wklejonych ma najwiecej zastosowan i mozliwosci przerobki np kosze
wikl=inowe jak sie zniszcza/znudza mozna wymienic na calkiem inne (tekstylne lub plastikowe),materacyk mozna obszyc dowolnym kolorem powloczki jak sie znudzi kolor,a po usunieciu materaca robi sie cos na ksztalt zwyklej szafki na ktorej mozna cos postawic lub...szafki RTV :-)

[ Dodano: Czw Sie 22, 2013 12:45 am ]
ciag dalszy

[ Dodano: Czw Sie 22, 2013 12:45 am ]
ciag dalszy
Ostatnio zmieniony przez Blue Czw Sie 22, 2013 8:05 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 8:23 am   

Blue, nie ryzykowałabym postawienia na ostatniej szafce tv. Chyba, ze po przypomocaniu jej do ściany.
Ja mam taką ponad 2 lata i jestem zadowolona- tylko u nas znajduje się w przedpokoju więc za często nie jest używana.
_________________
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 9:04 am   

kakonka-a widzisz dobrze wiedziec z tym tv.i dzieki za priv:*
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 11:24 am   

kakonka a czy mogę zapytać co trzymasz w koszach? Bo mnie się to bardzo podoba, miała być biała do Hanki, ale brązowa do przedpokoju też by fajnie wyglądała. Tylko kurcze nie bardzo w tych koszach widzę buty...
_________________

 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 2:58 pm   

Bian-najlatwiej przechowywac kapcie ale jak nie masz takiej potrzeby to moze wyjac te kosze i uzyc do pokoju hani na zabawki czy tam ksiazeczki lub salonu skoro beda brazowe? Albo zostawic tylko 1 polke srodkowa na kapcie a w miejscu wyjetych koszy trzymac buty biezacego uzytku?O ile tam jest polka pod koszami a nie dziura chociaz i w dziure buty wejda;)
Ostatnio zmieniony przez Blue Czw Sie 22, 2013 3:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 6:57 pm   

Bian, kapciochy mam w jednej :) w drugiej pasty do butów a w trzeciej wszystko ci się da upchnąć :P na póleczkach zaraz nad koszami mam gazety i buciki Filipka.
kosze zdecydowanie nie są na buty osób dorosłych- chyba, zę baleriny- miesci się kilka par :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl