Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla rodziców
Autor Wiadomość
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 9:31 pm   

wisieneczka85, dziękuję raz jeszcze. ta piosenka to był strzał w 10. moja mama ilekroć sobie ją przypomni ma łzy w oczach. nawet mój twardy tato się wzruszył. polecam wszystkim jako alternatywę do "cudownych rodziców mam".
_________________
 
 
mika0879 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:51 am   

Byłam ostatnio na weselu i młodzi w podziękowaniach dla rodziców mieli piosenke zespołu Cliver "Dla Rodziców"To piękna i wzruszająca piosenka ;)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 3:06 pm   

mika0879 napisał/a:
Cliver "Dla Rodziców"

U nas także to było :)
Zapomnieliśmy ustalić z zespołem jaka piosenka ma być zadedykowana rodzicom, zresztą byłam pewna, że to będzie "Cudownych rodziców mam", które zresztą lubię... Tymczasem zespół zagrał coś innego, co naprawdę fajnie wyszło... Gdybym wcześniej wiedziała, że to będzie Cliver, nie zgodziłabym się na to - słyszałam wcześniej w necie ich utwór i uznałam go za trochę kiczowaty, w końcu to disco polo :roll: Ale nasz zespół zagrał to tak fajnie, że nie rozpoznałam tej piosenki :lol: Tydzień po naszym weselu byliśmy na weselu kolegi, kiedy zapytałam jaką piosenkę dedykują rodzicom, powiedział, że Cliver "Dla Rodziców", ja odparłam "my mieliśmy co innego, ale nie znam tytułu" :mrgreen: :mrgreen: A potem się okazało, że to właśnie ta piosenka :smile: Więc z mojego doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że ta piosenka w oryginalym wykonaniu jest bardzo średnia (przynajmniej dla mnie), to zagrana na żywo przez zespół brzmi o wieeeele lepiej :)


edit: poprawiłam cytat
kryszka
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Kwi 09, 2010 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 4:02 pm   

My nie myśleliśmy jeszcze, ale myśle że "Cudownych Rodziców Mam " a dla moich rodziców chce jeszcze pioseneczke Jacka Lecha "Dwadzieścia lat" ( bo akurat mają rocznice ślubu w dzień naszego ślubu :) ) I tą piosenke mieli jako pierwszy utwór :)
_________________
 
 
stoncia 

Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 7
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 8:51 pm   

U nas nie było żadnej piosenki typu "cudownych rodziców..." , nie chcieliśmy tych wszystkich płaczów itd. , zespół zagrał im poprostu 100 lat, oni temu winni ( żeby wódkę dosłodzili ) potem dla lepszego poznania zamienili się partnerami , wyszło super, jeśli ktoś płakał, to tylko ze śmiechu. rodzice wiedzą, że ich kochamy i nie trzeba z tego robić jakiejś ckliwej szopki
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 10:20 am   

też tak uważam. Sto lat jest super toastem za ich zdrowie i uważam, że Cudownych rodziców mam"nie musi być..
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 9:53 pm   

ava napisał/a:
Gdybym wcześniej wiedziała, że to będzie Cliver, nie zgodziłabym się na to - słyszałam wcześniej w necie ich utwór i uznałam go za trochę kiczowaty, w końcu to disco polo :roll: Ale nasz zespół zagrał to tak fajnie, że nie rozpoznałam tej piosenki :lol:
(...)
ta piosenka w oryginalym wykonaniu jest bardzo średnia (przynajmniej dla mnie), to zagrana na żywo przez zespół brzmi o wieeeele lepiej :)


[/quote]

A to jest normalka!
Ja uwielbiam na weselach "Żono moja", zawsze mnie wzrusza i można się poprzytulać do męża. Raz mnie naszło i pogrzebałam na jutubie... matko i córko! Jaka chała! :D Ale zespoły potrafią wyciągnąć z tego kawałka samo najlepsze i chwała im za to.
Zresztą... w wykonaniu naszego wokalisty to nawet Feela przeżyłam :D
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 5:17 pm   

Młodzi u których będziemy niedługo grać wybrali sobie piosenkę Dody - Dziękuję.
Cudownych rodziców mam jest piękną piosenką, idealną na ten moment, ale niektórzy chcą uniknąć wzruszeń i łez, które towarzą przy tej piosence w tym i tak już pełnym emocji dniu.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
aneta0901987 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 8:29 am   

My wybraliśmy piosenke dla naszych rodziców z repertuaru zespołu Jack "Dziękuje rodzicom"
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 26, 2010 9:21 pm   

U nas na pewno nie będzie piosenki "Cudownych rodziców mam".Nawet nie ma takiej opcji.
Mojego narzeczonego rodzice nie żyją i nie chcemy tej piosenki bo to dla nas zbyt duży ból,że ich nie będzie :(
Zawsze jak na weselach to grają wychodzimy w tym czasie na dwór bo wyć nam się chce :cring:
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 1:27 pm   

Magdzik napisał/a:
U nas na pewno nie będzie piosenki "Cudownych rodziców mam".

U nas też.
Ja nie lubię takich wzruszających momentów a napewno byłoby cięzko powstrzymac łzy.Poproszę orkiestrę żeby zaśpiewali sto lat mamą wręczymy prezent i tyle.
_________________

 
 
owca8712 


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:06 am   

aneta0901987 napisał/a:
My wybraliśmy piosenke dla naszych rodziców z repertuaru zespołu Jack "Dziękuje rodzicom"


My też się zastanawiamy nad tą piosenką. Osobiście uważam,że "cudownych rodziców mam" jest piękna,ale jak większość z was obawiam się potoku łez.
Chociaż piosenka "Dziękuję rodzicom" też jest wzruszająca :) Wiem, jedno,że nie ważne jaka piosenka będzie i tak się rozpłaczemy razem z mamą :)
Taka już nasza natura :-)
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 8:23 pm   

owca8712 napisał/a:
jest piękna,ale jak większość z was obawiam się potoku łez.
U nas tak było. Jak zauważyłam, że mama ma łzy w oczach - momentalnie i ja miałam łzy...
_________________
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 2:34 pm   

Odświeżam wątek :)
Panny Młode 2011 - jakie macie pomysły na piosenkę dla rodziców?
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 3:46 pm   

u nas będzie ta piosenka:

http://www.youtube.com/watch?v=QyKQ1AUdKD8


choć myślimy jeszcze by zrezygnować z podziękowania takiego...mojego ojca nie będzie a mama na nie nie zasługuje....
_________________

 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 12:13 pm   

Takze ta piosenke mamy:)
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 10:25 pm   

Odkopuje watek, bo mam problem. Juz jakis czas zastanawiam sie nad piosenka dla rodzicow. Bardzo chcialam "Cudownych rodzicow", ale tak sie sklada, ze Mama meza nie zyje, a poza tym maz nie jest Polakiem, wiec z wiadomych wzgledow wszelkie polskie hity odpadaja. Przesledzilam watek i widze, ze ktos rzucil pomysl "Sunrise, sunset". Moze macie jeszcze jakies pomysly na piosenke anglojezyczna?
 
 
djdamian 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 9:25 am   

Możliwości podziękowania jest wiele. Jednak nie zawsze wszyscy rodzice doczekają ślubu swoich pociech. Wtedy przed weselem można wybrać się z kwiatami na cmentarz a na sali pozostałym podziękować biorąc mikrofon i również kwiaty do rąki miła chwila, sto lat dla rodziców i wszystko na temat.
_________________
DJ na wesele Wielkopolska
 
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 2:46 pm   

Ja też zastanawiam się nad formą podziękowania dla rodziców... mój Tata zmarł w zeszłym roku, więc nie jest to tak prosta sprawa, najpierw nie chciałam żadnej piosenki dla rodziców, zastanawiałam się nad innym rozwiązaniem, ale teraz się waham - nasz Wodzirej zaproponował nam przygotowanie piosenki we własnym studio nagraniowym - więc dla rodziców moglibyśmy zaśpiewać sami. Ten pomysł całkiem nam się podoba, nagrany utwór moglibyśmy połączyć z prezentacją zdjęć na rzutniku ;) Na żwyo tego nie odśpiewam, bo na bank się zwyję ;)

Ale szukam inspiracji na utwór - zastanawiam się nad "Dzięki Wam" (Wielki Chór Małych Serc) - ale ze zmienioną linią melodyczną, dostosowaną pod nas.

Zastanawiałam się też nad "Hallelujah" Cohena, bo nasi rodzice uwielbiają ten utwór.


Ale nadal szukam, chcę mieć kilka wariantów, Wodzirej myslę pomoże nam wybrać najlepszy, bo to doświadczony muzyk. Jak ktoś ma pomysły na utów "self made"- będę wdzięczna! ;)

[ Dodano: Czw Sie 09, 2012 3:01 pm ]
Gahanova napisał/a:
Odkopuje watek, bo mam problem. Juz jakis czas zastanawiam sie nad piosenka dla rodzicow. Bardzo chcialam "Cudownych rodzicow", ale tak sie sklada, ze Mama meza nie zyje, a poza tym maz nie jest Polakiem, wiec z wiadomych wzgledow wszelkie polskie hity odpadaja. Przesledzilam watek i widze, ze ktos rzucil pomysl "Sunrise, sunset". Moze macie jeszcze jakies pomysly na piosenke anglojezyczna?


Leonard Cohen - Hallelujah
Whitney Houston - My love is Your love
Rod Stewart - When I need You


może coś jeszcze przyjdzie mi do głowy :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kahakaha Czw Sie 09, 2012 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 5:55 pm   

kahakaha napisał/a:
Ja też zastanawiam się nad formą podziękowania dla rodziców... mój Tata zmarł...

mam taką samą sytuację i też miałam z tym problem... Na jakimkolwiek weselu, gdy słyszałam "Cudownych rodziców" ryczałam jak bóbr więc stwierdziłam, że absolutnie ten kawałek nie wchodzi w grę. Pomyślałam, że może w ogóle nie robić "przedstawienia" na sali przy wszystkich gościach, tylko kameralnie po błogosławieństwie. Po czym mój mąż stwierdził, że podziękowania powinny być na weselu. W rozmowie z zespołem, pan stwierdził, że już bardzo dawno nie grali "Cudownych rodziców" i zaproponował nam jakiś utwór z czasów młodości rodziców. I w ten sposób, jako podziękowania dla rodziców, poleciała wiązanka przebojów Czerwonych Gitar i obyło się bez patosu i łez - wyszło super i wszyscy byli zadowoleni :smile:
_________________
 
 
 
AgDar-ka 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: lódzkie
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 8:09 pm   

My mieliśmy A. Jantar " To co mam"... piosenka była zagrana zaraz po projekcji teledysku z naszym udziałem(do piosenki Phila Collinsa- pisałam gdzieś o tym wcześniej). Powiązało się to w całkiem fajną całość. Zarówno rodzice jak i goście mieli oczy pełne łez. U nas również tata mojego męża nie żyje. Jednak rolę ojca przejął partner mamy i spisał się świetnie- może dlatego, że tak naprawdę to on wychował mojego męża.
_________________
"Czasem się lubi kogoś za mocno i to się nazywa miłość"
 
 
DJ_Just2one 
Firma

Wiek: 36
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 6
Skąd: KOnstantynów
Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 4:17 pm   

Z podziękowaniami bywa różnie bywa że rodzice przychodzą osobno z osobą towarzyszącą bądź jest brak, któregoś z nich... Ja zwykle polecam robienie podziękowań prywatnie nie oficjalnie jest to sprawa osobista, którą można zorganizować gdzieś na boku nawet w czasie trwania przyjęcia. Większości młodych par takie rozwiązanie się podoba:)
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 5:32 pm   

U mnie problem podziękowań rozwiązali sami rodzice. Na zmówinach nieśmiało odezwał się przyszły teść pytając,,Czy możemy nie tańczyć do cudownych rodziców mam?" Mój tato odpowiedział ,,A co Sławek, nie czujesz się cudowny?" Wszyscy wybuchnęliśmy śmiechem, a ja z ulgą powiedziałam, że też nie chcemy tej piosenki i tańca na środku. Zrobię pokaz zdjęć rodziców i naszych, a potem damy im prezenty. Tylko właśnie waham się co do piosenki. Może ktoś z was miał coś podobnego? Może być sama ładna melodia, jakaś wzruszająca :) ) To mi się podoba jak na razie http://www.youtube.com/watch?v=CMvQm6vbo9k
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Pią Lut 08, 2013 5:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 6:02 pm   

tygrysek7773, my mieliśmy tą piosenkę na swoim weselu. Dużo osób właśnie było zaskoczonych, że dało się uniknąć "Cudownych...", a słowa w piosence moim zdaniem piękne. Tylko przed weselem bałam się, że będę wyć jak bóbr w tym czasie, ale jakoś dałam radę :D
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 7:55 pm   

marlena89 ale zaśpiewał ci zespół? załatwiałaś im skądś podkład czy jak to się odbyło?
_________________

 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 10:37 am   

tygrysek7773, nie, u nas zespół tego nie śpiewał, ale to było tylko i wyłącznie na moją prośbę. A podkładu niestety nie posiadam... Nie pomogę :(
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 2:01 pm   

marlena89 Nie szkodzi, ja po prostu dołącze tę muzykę do slajdów :) Myślę, że ładnie to wyjdzie.
_________________

 
 
edzia0902 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 8:03 pm   

Dla Naszych rodziców wybraliśmy piosenkę zespołu JACK - Dziekuję Rodzicom.Wspaniała piosenka :-)
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 6:42 pm   

A u nas były kwiaty i odśpiewane sto lat dla rodziców- byli bardzo wzruszeni :D
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 5:05 pm   

U nas nie będzie żadnych "Cudownych rodziców...", bo już mam odruch wymiotny gdy ją słyszę... Szukałam czegoś weselszego, żeby te emocje nie piętrzyły się przy wzruszającej piosence i znalazłam Magdę Niewińską - To dzięki Wam...

Piosenka nie aż tak wzruszająca jak inne, z dobrym tekstem i co najważniejsze ma szybsze tempo ;)
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 5:43 pm   

Catylyn89 napisał/a:
U nas nie będzie żadnych "Cudownych rodziców...", bo już mam odruch wymiotny gdy ją słyszę...

zupełnie jak ja :P
_________________
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 5:56 pm   

Juska napisał/a:
Catylyn89 napisał/a:
U nas nie będzie żadnych "Cudownych rodziców...", bo już mam odruch wymiotny gdy ją słyszę...

zupełnie jak ja :P


Mimo wszystko wolę słuchać tego niż tej piosenki zespołu Jack, może rzeczywiście jest grana bardzo często, ale nie dość, że pasuje na taką okazję idealnie to jeszcze jest to piękny utwór, czego o tym drugim powiedzieć się raczej nie da.

Ostatni zagraliśmy co prawda od rodziców dla młodych, ale nie widzę przeszkód żeby było na odwrót Blowin in the Wind - Boba Dylana z polskim tekstem, który śpiewała m.in. M. Rodowicz i Eleni:

Odpowie Ci wiatr:

Przez ile dróg musi przejść każdy z nas
By móc człowiekiem się stać?
Przez ile mórz lecieć ma biały ptak,
Nim w końcu opadnie na piach?
Przez ile lat będzie kanion ten trwał,
Nim w końcu rozkruszy go czas?

Odpowie ci wiatr wiejący przez świat
Odpowie ci bracie tylko wiatr. 2x

Przez ile lat będzie trwał góry szczyt,
Nim deszcz go na mórz zniesie dno?
Przez ile ksiąg pisze się ludzki byt,
Nim mądrość wypisze w nim ktoś?
Przez ile lat nie odważy się nikt
Zawołać, że czas zmienić świat?

Odpowie ci wiatr wiejący przez świat
Odpowie ci bracie tylko wiatr. 2x

Przez ile lat ludzie giąć będą kark,
Nie wiedząc, że niebo jest tuż?
Przez ile łez, ile bólu i skarg,
Przejść trzeba i przeszło się już?
Jak blisko śmierć musi przejść obok nas,
By człowiek zrozumiał swój los?

Odpowie ci wiatr wiejący przez świat,
Odpowie ci bracie tylko wiatr. 2x
Odpowie ci wiatr wiejący przez świat,
I ty swą odpowiedź rzuć na wiatr.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Lip 08, 2013 12:25 pm   

Hmmm... a ja właśnie mam dylemat...bo osobiście chciałabym coś innego niż "Cudownych rodziców mam", ale... moja mama uwielbia tą piosenkę...i teściowa też...i właściwie to nie wiem co z tym fantem zrobić...bo "Moi kochani rodzice" tez mi się bardzo podoba.
_________________
Tosinka
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 08, 2013 12:33 pm   

Catylyn89, my mieliśmy tą samą piosenkę...dokładnie z tych samych powodów. Nie chciałam żeby było rzewnie, smętnie i wolno.
Orkiestra poprosiła rodziców, my daliśmy im storczyli w koszach i złożyliśmy życzenia (każdemu "na ucho", bez mikrofonu). Potem zatańczyliśmy z rodzicami do tej piosenki, która już była puszczona w międzyczasie w tle. Wyszło pięknie!! :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez alamakota Pon Lip 08, 2013 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 12:03 am   

A ja nie mam pojęcia co wybrać....żadna piosenka nam się nie podoba (zwłaszcza, że mój PM jest anty-disco), już chyba to tradycyjno-oklepane "Cudownych rodziców mam" podchodzi nam najbardziej. Ale jednak jakoś tak czuję, że to nie to nadal... Mnie bardzo podoba się "Sun rise, sun set" ze "Skrzypka na dachu", odkąd pamiętam to zawsze łezka mi się w oku kręciła słysząc to, ale nie wiem czy to nie za wolne czasem.... Ale z drugiej strony wiem, że na skoczniejsze piosenki to nie mamy co stawiać, bo moi rodzice i tak na tańczenie się nie piszą jakiekolwiek (swoje latka mają, tata chodzi o kulach, więc nie ma szans by się chociaż "pobujał"), więc może ta piosenka będzie najlepszym rozwiązaniem...
_________________


mój dzienniczek :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16404
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 8:55 am   

My będziemy mieć "Gdyby nie ty" Oddział Zamknięty ;P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl