Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Lajtowe nauki przedmałżeńskie
Autor Wiadomość
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 9:11 pm   

Kochane, ja zgłaszałam się do Jezuitów do pana Bogdana Kosztyły 14 kwietnia. Już wtedy poinformował mnie, że jest bardzo duże zainteresowanie terminem 18-19 maja, więc zdecydowaliśmy się bardzo szybko. Jako zgłoszenie wystarczyło przesłać maila z danymi uczestników. Być może lista zapełniła się szybko. :(
Dorotka_, jak się dodzwonisz i załatwisz daj znać :) Fajnie jakbyśmy się w końcu poznały :twisted:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Czw Kwi 25, 2013 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 5:21 am   

fajnie, że to tylko dwa dni, bo niektóre kursy ciągną się tygodniami
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 10:31 am   

zuziaczek napisał/a:
fajnie, że to tylko dwa dni, bo niektóre kursy ciągną się tygodniami


a dodatkowo w kursie jest poradnia, więc jest to "usługa" kompleksowa. Dwa dni i po bólu :)
_________________
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 7:27 pm   

My byliśmy u Dominikanów na Zielonej 13. Forma 15 godz. ( z przerwami co godzinka :) ) wykładów: Ksiądz, psycholog i małżeństwo z poradni. Jedyny plus dla mnie to taki, że nie było warsztatów, nie narzucali pkt widzenia. Jednakże przyznaję, że bez książki nie dałabym rady :oops: Mimo spotkania z małżeństwem z Poradni, i tak trzeba umówić się na spotkania u nich.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 8:17 pm   

Torradora, a to dziwne, bo ludzie chwalą sobie spotkania u Dominikanów... hmmm, może zmienili prowadzących... Ciekawe...
My też się w sumie zastanawialiśmy pomiędzy Dominikanami i Jezuitami. Po Twoich wpisach cieszę się, że zdecydowaliśmy się na tych drugich :)
_________________
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 8:24 pm   

Juska, ja nie twierdzę, że było źle. Dla mnie nudno, z uwagi na mój światopogląd :P Ale zdecydowanie, gdybym musiała jeszcze raz wybierać to wybrałabym znów taką formę, zamiast chodzenia kilka razy w m-cu.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 5:08 am   

Torradora, no to zdecydowanie! :D
_________________
 
 
paolka141 

Wiek: 36
Dołączyła: 28 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 28, 2013 4:48 pm   

Gorąco polecam nauki przedmałżeński u Jezuitów, trwają jeden weekand, są bardzo przydatne nawet dla osób które omijają szerokim łukiem kościół. Podczas nauk nie było zbyt dużo mowy o religii, za to omawialiśmy ceremonie co i kiedy zrobić w kościele, mieliśmy ćwiczenia z psychologami, omawialiśmy ciążę (przedstawiono nam na modelach dziecko w każdym miesiącu). Naprawdę miło wspominam nauki i polecam wszystkim.
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 31, 2013 1:30 pm   

Właśnie napisałam maila z pytaniem, kiedy będą następne kursy u Jezuitów. Poczytałam trochę Waszych opinii i wydaje się, że pieniądze, które trzeba zapłacić nie będą zmarnowane :)
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 31, 2013 8:50 pm   

ania86, daj znać co odpisali :)
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 9:47 am   

roksancia najbliższy termin nauk to 24-25 sierpnia. Podobno miejsc mało i trzeba się szybko zapisywać. Ja niestety nie dam rady bo planuję w tym terminie urlop, więc poprosiłam o podanie ewentualnego kolejnego terminu. Cena bez zmian 50 zł/osoba.
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 12:24 pm   

Tylko pamiętajcie, że obecnie na kursie u Jezuitów nie ma już zaliczanej poradni NPR. Trzeba się umówić na dodatkowe spotkanie, za które nie ponosi się już kosztów - wliczone jest w opłatę za kurs
_________________
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 19, 2013 5:05 pm   

Załapaliśmy się jeszcze rzutem na taśmę do Jezuitów na 24-25 sierpnia chyba Michał będzie załatwiał od teraz wszystko bo robi to ekspresowo :)
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 6:47 am   

roksancia, i jak wrażenia po naukach u jezuitów?
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 7:34 am   

Wrażenia mieszane... Pierwszego dnia zajęcia były bardzo fajne, ciekawe. Wiele się o sobie z narzeczonym dowiedzieliśmy i utwierdziło się nasze przekonanie, że ślub to dobra decyzja. Pan Bogdan świetnie prowadzi zajęcia, a ojciec Jacek Granatowski to mistrz naszym zdaniem. To w jaki sposób mówił o spowiedzi, grzechu pierworodnym i Biblii duży szacunek bo wszyscy słuchali, a czas z nim spędzony zleciał nie wiadomo kiedy . Natomiast drugiego dnia zajęcia z naturalnego planowania rodziny... cóż masakra, prowadził je dr inż. nie chcę operować tu nazwiskiem, ale to człowiek, który pracuje na polibudzie w Zakładzie maszyn roboczych, napędów i sterowania... facet prowadził to tragicznie spodziewałam się raczej ginekologa, położnej etc.... do tego Pani od Rodzicielstwa zamiast np pokazać film jak się rozwija dziecko w łonie matki itp opowiadała o swojej 4 dzieci, które kiedy było chore itd... czułam się jakby ona przyszła na terapię do nas....
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 9:27 pm   

Ile trwają kursy u Jezuitów??
_________________
Skyler

 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 9:32 pm   

1 weekend od 9 do 17 + poradnia już po zajęciach w dogodnym dla Was terminie.
 
 
Blue89 

Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd: Łódż
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 4:26 pm   

My jeszcze nie byliśmy na naukach, mój J.trochę mi marudzi.
 
 
Zakochana 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 6:20 pm   

Nasze były żenujące ,bo co ten pan w sukience moze wiedzieć o rodzinie ? i dzieciach?
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Wrz 27, 2013 9:26 am   

Ja co prawda z narzeczonym uczęszczałam na nauki do Krakowa do Dominikanów... Ale bardzo fajną parkę mieliśmy, małżeństwo z 4 dzieci... Część teoretyczna i część praktyczna z ich życia czasami :) Najgorsze było zastępstwo małżeństwa przez jedną dziewczynę, która wypowiadała się o Bogu... Gdy wypaliła z pytaniami: "Jak ja umrę? Jak będzie wyglądał mój pogrzeb?" to już nie słuchałam dalej :?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pią Wrz 27, 2013 9:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 27, 2013 9:41 am   

a ja ciagle nie wiem gdzie nie wiem gdzie,aby było szybko i bezboleśnie :P a jakie sa koszta nauk?? bo się domyślam ze nie sa darmowe ;)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 10:43 pm   

My się jednak zdecydowaliśmy na Jezuitów kurs październikowy bo jednak następny jest w grudniu a u nas odpada grudzień.
_________________
Skyler

 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 6:22 am   

moze namowie swojego też na pażdziernik
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 6:24 am   

jak dla mnie warto, my z moim zastanawiamy się nad jakimiś kursami uzupełniającymi u Jezuitów, tak nam się podobało :smile:
_________________


 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 8:04 am   

Dorotka_, no to już jeszcze są wolne terminy na październik:)
qlaudia, ja musiałam się zapisać do końca tygodnia, bo ponoć duże zainteresowanie kursami jest
_________________
Skyler

 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 9:04 am   

zadzwonię w poniedziałek :P nie wiem jak z praca bo zmieniam ale może cos się wykabinuje...
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 8:41 am   

qlaudia, dzwoń my już na liście jesteśmy więc nie ma odwrotu:)
_________________
Skyler

 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 3:55 pm   

Skyler, dodzwonic sie nie mogłam,ale @ napisałam :]
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 4:38 pm   

Ja też miałam iść w październiku, ale wciąż czekam na potwierdzeniu planu zajęć :(
a ten termin grudniowy jest już ustalony czy tylko tak wstępnie o miesiącu mówią?
_________________

 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 9:39 pm   

Dziewczyny a w jakim terminie w październiku są? Napisałam do Pana, ale czekam na odp. a może dołączymy :)
_________________

 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 7:04 am   

Nie nie jest jeszcze dokładnie termin grudniowy podany. wstępnie omówione to zostało, ale w listopadzie ponoć święta przeszkadzają.


Ten pan średnio co 2 dni odpisuje i to późno wieczorami, najlepiej napisać @ i czekać na odpowiedź.

Ja tez mam wtedy zjazd w szkole 26-27 października ale się poświęcam tak jak pisałam, bo w grudniu u mnie w pracy nie da rady, a po nowym roku to my musimy myśleć już o zaproszeniach ( ze względu na moją szkołę i prace) musimy zacząć wcześniej rozwozić ( luty, połowa lutego) a jeszcze po drodze w styczniu będzie sesja, także czas najwyższy u nas
_________________
Skyler

 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 8:50 am   

Skyler, ja mam podobną sytuację, grudzień mam prawie cały zajęty i jak już to dopiero styczeń. No ale akurat 26 mam pierwsze ćwiczenia z przedmiotu którym straszą nas od początku studiów...
_________________

 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 02, 2013 11:46 am   

Dziewczyny a na takie nauki wystarczy zabrać dowód osobisty??
_________________
Skyler

 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 02, 2013 11:57 am   

Skyler, nam dowody nie były potrzebne. Wpisywaliśmy się na listę i na jej podstawie dostaliśmy karty nauk. Nikt nas nie legitymował :D
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 02, 2013 2:33 pm   

ok, a te formalności na koniec nauk to pewnie chodzi o zapłatę. Bo tak w @ dostałam:)
_________________
Skyler

 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 02, 2013 4:32 pm   

Tak dokładnie tak jak mówisz. Jeśli ma któreś z Was tą kartkę ze szkoły żółtą to tylko połowę musi zapłacić za poradnię. Ja byłam z moim PM ale miałam kartkę i wyszło nas wszystko 75 zł.
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 8:18 pm   

Kolejny termin nauk (po tym październikowym) u Jezuitów to 14-15.12. Już się zapisaliśmy :P
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Paź 08, 2013 9:44 pm   

Skyler napisał/a:
My się jednak zdecydowaliśmy na Jezuitów kurs październikowy


My także :) więc widzimy się 26-27 ? ;D
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 08, 2013 10:34 pm   

KaMika tak :smile:
_________________
Skyler

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 3:48 pm   

Dziewczyny, no i jak było na naukach? :)
_________________

 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 3:51 pm   

Powiem w zasadzie jeszcze na świeżo :D Pierwszego dnia troszkę mniej nam się podobało, dopiero kiedy zaczęliśmy omawiać Sakrament Małżeństwa, bardziej nas to zainteresowało.
Drugiego dnia było znacznie lepiej, ciekawsze rzeczy, ciekawsze zabawy ( okazało się że mniej znam mojego faceta niż on mnie;) ale tak to jest jak pierwszej pomyślanej rzeczy się nie wpisuje;) ) Nie było nam wmawiane nic na siłę, ciekawie postawione punkty widzenia. Bardzo nas zainteresowały te wykłady z panią Elżbieta odnośnie rodzicielstwa, nawet mój PM był wyraźnie zainteresowany.
Jedyny minus to wczesna pora i trzeba było chwilkę poczekać na przerwę na kawę:)

Ogólnie polecam, bo są to nauki bez stresu i z ciekawymi tematami. Skoro mój PM powiedział, że źle nie było to tak faktycznie jest.
_________________
Skyler

 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 10:27 pm   

Skyler napisał/a:
Pierwszego dnia troszkę mniej nam się podobało


potwierdzamy ;) Drugi dzień minął znacznie szybciej, było zabawnie, można było się pośmiać i dużo o sobie dowiedzieć. Nie było tylko suchej teorii, ale także podawane przykłady z życia i ciekawe anegdotki, aby nas troszkę rozweselić i zachęcić :)

Ogólnie także polecamy :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 7:52 pm   

Słuchajcie, polecam gorąco nową opcję u łódzkich dominikanów, zajrzyjcie na stronę: http://www.przedmalzenskie.pl/ Te kursy przedmałżeńskie trwają dwa weekendy z rzędu (weekend rozumiany jako piątek wieczór i cała sobota), ale jestem przekonana, że będą niezwykłe!! Wystarczy zobaczyć, że najbliższe wolne terminy są na sesję marcową lub majową ;) Popularność zawdzięczają prowadzeniu przez ojca Adama Szustaka, którego kazań i konferencji słuchałam wielokrotnie i mówi naprawdę w niesamowity i przystępny sposób :) Jest zresztą dość znany - możecie znaleźć jego konferencje na stronach, na facebooku, wydaje audiobooki i książki i w ogóle... no po prostu trzeba go usłyszeć :) Także wydaje mi się, że te kursy będą fantastyczną alternatywą, na pewno będzie ciekawie i będzie można też coś skorzystać, a nie tylko "zaliczyć" :) My z narzeczonym zapisaliśmy się na maj :D
_________________
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 6:40 pm   

ola i lukasz napisał/a:
Słuchajcie, polecam gorąco nową opcję u łódzkich dominikanów, zajrzyjcie na stronę: http://www.przedmalzenskie.pl/ Te kursy przedmałżeńskie trwają dwa weekendy z rzędu (weekend rozumiany jako piątek wieczór i cała sobota), ale jestem przekonana, że będą niezwykłe!! Wystarczy zobaczyć, że najbliższe wolne terminy są na sesję marcową lub majową ;) Popularność zawdzięczają prowadzeniu przez ojca Adama Szustaka, którego kazań i konferencji słuchałam wielokrotnie i mówi naprawdę w niesamowity i przystępny sposób :) Jest zresztą dość znany - możecie znaleźć jego konferencje na stronach, na facebooku, wydaje audiobooki i książki i w ogóle... no po prostu trzeba go usłyszeć :) Także wydaje mi się, że te kursy będą fantastyczną alternatywą, na pewno będzie ciekawie i będzie można też coś skorzystać, a nie tylko "zaliczyć" :) My z narzeczonym zapisaliśmy się na maj :D


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ja się cieszę, że swoje mamy już za sobą i że trwały jeden weekend
_________________
Skyler

 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 13, 2013 9:33 am   

My wybieramy się do dominikanów w przyszły piątek na listopadowy termin. Jak przeżyjemy to zdamy relację ;]
_________________

 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 14, 2013 10:31 am   

Dziewczyny ma któraś z Was telefon do Pana Bogdana od Jezuitów?? Na @ nam nie odpisuje a jechać przez zgierz i łódź o 17 zapisać się na poradnię to szaleństwo.... Mamy spory problem :(
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 11:21 am   

roksancia, wyslij miAla jeszcze raz,mi nie odpisywal 1,5 tygodnia :-P
_________________


 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 16, 2013 11:38 am   

no nam już nie odpisuje miesiąc, uzyskałam w końcu numer do niego, ale nie odbiera i nie oddzwania 4 razy wczoraj dzwoniliśmy... :/
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 12:49 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Nie wydaje mi się, żeby to był ten sam kurs, o którym pisałam :) Bo w programie są dwa weekendy tylko - pierwszy z duszpasterzem (jednym, właśnie o.Szustakiem), a drugi dopiero z psychologami. Hmm a jak jakaś para się rozstała przez to, co usłyszała na naukach no to cóż - chyba lepiej, że nastąpiło to przed ślubem niż po ;)

[ Dodano: Nie Lis 17, 2013 12:51 pm ]
iduczek napisał/a:
My wybieramy się do dominikanów w przyszły piątek na listopadowy termin. Jak przeżyjemy to zdamy relację ;]


Daj znać koniecznie jak było :D
_________________
 
 
Agawik 

Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 4:57 pm   

roksancia napisał/a:
Dziewczyny ma któraś z Was telefon do Pana Bogdana od Jezuitów?? Na @ nam nie odpisuje :(


Nam tez nie odpisuje. Mogę również prosić o numer tel?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl