Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie prezenty ślubne dajecie?
Autor Wiadomość
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:56 pm   

Audiolka napisał/a:
Cytat:
Podbijam temat bo usłyszałam fajny pomysł jak dać pieniądze
Kupić antyramę, pieniążki rozmienić po 10zł i powkładać. Już widzę minę jak rozpakowują myśląc że to jakiś obraz/zdjęcie a tam pełno pieniędzy


Pomysł świetny.

Ja również zwykle daje pieniążki. Jak nie miałam pracy stałej to dawałam prezenty, aktualnie tylko pieniądze., lepiej jak młodzi kupują sobie sami wedle własnego gustu.
;)
 
 
gosiak 

Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:07 pm   

My zazwyczaj dajemy pieniądze, natomiast niedawno brat ze szwagierką zażyczyli sobie prezent z okazji ślubu:) Po długim namyśle kupiliśmy im komplet porządnych szlafroków, w super żarówiastych kolorach - pomarańczowy dla Niej i niebieski dla Niego. Dodatkowo w sklepie była możliwość wyhaftowania dowolnego napisu/motywu na szlafroku. Prezent bardzo przypadł im do gustu.
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:17 pm   

my dajemy zawsze kasę (tyle ile za talerzyk za os.) + prezent (nie musi być on jakiś drogi, ale praktyczny) :) ))
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 3:09 pm   

krwista_nereczka napisał/a:
my dajemy zawsze kasę (tyle ile za talerzyk za os.) + prezent (nie musi być on jakiś drogi, ale praktyczny) ))


Bardzo fajny pomysł. A skąd wiecie ile dana para płaciła za talerzyk?
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 6:45 pm   

My zwykle staram się wybadać czy para woli kasę czy prezent. Na ostatnich weselach głównie dawaliśmy pieniądze, ale zdarzyło nam się również zakupić komplet włoskich talerzy deserowych, które upatrzyła sobie panna młoda do nowej jadalni :)

Cytat:
Kupić antyramę, pieniążki rozmienić po 10zł i powkładać. Już widzę minę jak rozpakowują myśląc że to jakiś obraz/zdjęcie a tam pełno pieniędzy


a my dostaliśmy kasę w nieco innej formie. W ozdobnym pudełeczku, bardzo ciężkim, zamiast jakiegoś przedmiotu znaleźliśmy sporo kasy w pięciozłotówkach :D
_________________

 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 7:05 pm   

anett.k napisał/a:
A skąd wiecie ile dana para płaciła za talerzyk?

Za talerzyk chyba w sensie mniej więcej ile sie płaci za osobę...
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 7:17 pm   

Bian napisał/a:
a my dostaliśmy kasę w nieco innej formie. W ozdobnym pudełeczku, bardzo ciężkim, zamiast jakiegoś przedmiotu znaleźliśmy sporo kasy w pięciozłotówkach :D

My też dostaliśmy pieniążki w tej formie w drewnianym kuferku, było 1000 zł po piątaku,ciężkie masakrycznie:)

A wzeszłym roku właśnie rozmieniliśmy pieniążki na 10 i wsadziliśmy w ramkę,bardzo fajnie to wyglądało. I rzeczywiście młodzi najpierw myśleli,ze to obrazek,potem że sztuczne (pozamienialiśmy w banku na najnowsze banknoty jakie mieli):)
_________________
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 9:50 am   

Kupilismy na wesele prezent tylko jest szklany i mam pytanie jak go oznaczyć że ktoś kto go bedzie przenosił wiedział że może sie potłuc myślałam nad czymś zabawnym jakas naklejka ale jeszcze nie wymyśliłam może wy macie jakies sprawdzone metody
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 11:12 pm   

Ostatnio rodzice byli zaproszeni na slub i poprawiny. Dali komplet 6-częściowej pościeli z bawełny satynowej na duże łoże (180 cm szerokości) i do tego kołdra w takim wymiarze ;) .
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 10:36 pm   

dajemy kasę
M4rcysi4 napisał/a:
Ostatnio rodzice byli zaproszeni na slub i poprawiny. Dali komplet 6-częściowej pościeli z bawełny satynowej na duże łoże (180 cm szerokości) i do tego kołdra w takim wymiarze ;) .

Rozumiem, że znali wymiary łóżka PM? :hyhy:
Narzeczony i ja będziemy mieć osobne kołdry, bo tak wygodniej. Jak dostaniemy jeden komplet, to się zapytamy ofiarodawców, komu bardziej by przeznaczyli :wink:
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 9:59 am   

Różnie, kiedyś dawałam głównie rzeczowe prezenty ale wydaje mi się,że chyba bardziej praktycznie jest dać pieniądze, my dostaliśmy tylko 2 prezenty rzeczowe, pozostałe pieniężne.
_________________
 
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 23, 2011 10:29 am   

uważam że pieniądze są dobrym pomysłem bo młodzi sami kupią sobie to co potrzebują/ o czym marzą
kiedy już kupowaliśmy prezenty to składaliśmy się w kilka par i kupowaliśmy młodym to co oni sobie wybrali, ale nie zawsze wypada coś takiego....
wydaje mi się że prezent/ pieniądze powinniśmy dopasować do pary młodej, do tego jak wygląda nasza znajomość i "stopień zażyłości"....
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 4:24 pm   

Dwa tygodnie pod rząd dajemy młodym zestaw garnków, to dlatego, że zestaw jest na wypasie, a za dużo mniejszą kasę niż normalnie, więc Państwo Młodzi na pewno by sobie później takiego zestawu nie sprawili :wink:
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 7:56 pm   

Pieniądze, stanowczo pieniądze :) w sumie nam jest łatwo dać taki prezent, a Młodzi zrobią z nim co chcą, więc uważam, że to obustronne korzyści.
_________________


 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 8:11 pm   

zdecydowanie kaska
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 9:37 am   

A my dostaliśmy pół na pół. Trochę kasy i prezentów. Prezenty jak najbardziej nam się przydadzą, ponieważ będziemy robić sobie kuchnię.
 
 
K_A_R_O_L_K_A 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 10:44 am   

Ostatnio jak byliśmy u mojej przyjaciółki na weselu, daliśmy im 36 częściowy zestaw kieliszków i szklanek z krosna (wiedzieliśmy, że w nowym mieszkaniu, oprócz kielonków do wódki nie mają żadnych innych :) ), moja koleżanka z kolei dała im bon opiewający na 500zł, który mogą wykorzystać w Duce :) też fajny pomysł :)
Ostatnio zmieniony przez K_A_R_O_L_K_A Sro Wrz 28, 2011 10:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
crazyB 

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 12:44 pm   

ja też zwykle dawalam pieniądze.. ewentualnie jakiś drobiazg do tego np książke..
_________________
Moje ślubne inspiracje
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 10:52 pm   

Na początku przyszłego roku idę na wesele i tak się właśnie zastanawiam
czy do koperty z pieniążkami coś jeszcze dorzucić?
Chodzi mi o taki drobny akcent, coś co może się przydać i służyć długi czas
a oprócz tego żeby młodzi mięli pamiątkę. Widziałam ostatnio komplet takich
zabawnych kieliszków do wódki. Na każdym wesoła buźka i śmieszny podpis.
No ale nie wiem.
Myślicie , że to wypada dać taki dodatek do koperty?
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 8:44 pm   

my tak robimy - dajemy kasę plus dodatek np zestaw filżanek, jakiś drobny upominek
my dostaliśmy np drobne AGD, album ślubny na zdjęcia, książki - od mojego brata personalizowaną kamasutrę :) od dziadka biblię, książkę kucharska często też dajemy wino ładnie zapakowane
moja mama często daje formy do ciasta w kształcie serca albo książki kucharskie
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 11:12 pm   

motylek666 napisał/a:
książki - od mojego brata personalizowaną kamasutrę od dziadka biblię

O kurcze motylek666 jeśli chodzi o lekturę to można popaść
ze skrajności w skrajność. Ubawiłam się tym fragmentem posta. [smilie=222_new.gif]
Konflikt pokoleń - stary numer. :D
A wracając do tematu widziałam ostatnio piękne filiżanki dla dwóch osób
pakowane w ozdobne pudełko w kształcie serca wyściełane atłasem.
Mnie taki prezent by się podobał , pytanie czy młodej parze do której
się wybieram też .
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 11:30 am   

Kasia13 napisał/a:
A wracając do tematu widziałam ostatnio piękne filiżanki dla dwóch osób
pakowane w ozdobne pudełko w kształcie serca wyściełane atłasem.
Mnie taki prezent by się podobał , pytanie czy młodej parze do której
się wybieram też .


Myślę, że jako dodatek - fajny pomysł, z tym, że my dostaliśmy 4 takie "zestawy" po dwie filiżanki/kubeczki, i wszystkie zupełnie inne, więc do wykorzystania raczej tylko dla nas - jakoś nie wyobrażam sobie podania kawy gościom w takim "serwisie" :wink:
_________________


 
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 02, 2013 6:21 pm   

Najpierw staram się wybadać parę młodą - co wolą: kaskę czy prezent.
Zazwyczaj wolą pieniądze. Wiadomo, mogą z nimi zrobić co chcą i kiedy chcą. Dla mnie też tak jest wygodniej.
Ostatnim prezentem jaki kupiłam młodej parze był komplet sześciu kryształowych kielichów. Cudne! Zakochałam się w nich, no ale sobie samej bym takiego drogiego prezentu nie sprawiła :razz:
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 10:56 pm   

Wczoraj wręczyliśmy pieniądze i dwie czapeczki - para spodziewa się bliźniąt :wink:
_________________
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 12:55 pm   

No w takim razie czapeczki będą trafnym prezentem:) W opinii wielu osób podarunek pieniężny to nic innego jak tylko pójście na łatwiznę,ale wg mnie jeżeli nie wiemy co danej parze jest potrzebne pod względem praktycznego prezentu,to pieniądze zawsze się przydadzą. Warto szukać też ciekawych i oryginalnych prezentów ślubnych w sklepach internetowych.
_________________

 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 10:16 pm   

ja myślę, że jeśli para jest na etapie urządzania mieszkania to prezenty pewnie będą trafione.pamiętam, że mi na początku potrzebne było wszystko: filiżanki, sprzęty,sztućce, ręczniki,pościele itd. w sytuacji kiedy mieszka się juz razem (tak jak my) to najlepszą opcją są faktycznie pieniądze, szczególnie, że zbieramy na konkretny cel. oczywiście ucieszę się pewnie ze wszystkiego, ale np. na filiżanki nie mam już nawet miejsca w kuchni, bo posiadam 3 komplety (po 6 sztuk) + jakieś dodatkowe "dwójki" - a ja nawet kawy nie lubię :wink:
_________________
KAROOSIA
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 11:16 pm   

No właśnie największy klops jest w tym, że najlepiej mieć takie same komplety (sztućców, do kawy, obiadowego) przynajmniej na 12 osób, a takie już swoje kosztują i zwykle dostajemy różne lub po prostu takie, które się nam nie podobają. Oczywiście można kupić w rozsądnej cenie, ale wtedy gość się boi czy nie zostanie źle odebrane, że kupił tańsze (mimo tego, że dwa razy tyle). Zresztą, jeśli naprawdę chcemy dostać coś konkretnego to nie widzę problemu, by tych najbliższych o tym poinformować, przynajmniej będą mieli pewność, że trafili z prezentem :wink:
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Nie Mar 10, 2013 2:32 pm   

dziewczyny a co sądzicie o liście prezentów ??
wiem, że to w Polsce jeszcze mało popularne, ale prawdę powiedziawszy...niejednokrotnie ułatwiłoby to gościom wybór.. no i my zamiast dostawać 3 różne komplety do kawy moglibyśmy dostać 3 podobne...
Tylko jak zasugerować gościom takie rozwiązanie ?? no i czy to nie będzie np "zmuszenie" gościa, że musi dać prezent??
_________________
Tosinka
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 1:38 pm   

msmika napisał/a:
dziewczyny a co sądzicie o liście prezentów ??

Myślałam o tym, ale wybito mi to z głowy. Właśnie dlatego, że ludzie jeszcze nie wiedzą o co w tym chodzi i pewnie jak wpiszesz na listę pościel to "babcie" nie doczytają, że chcesz jakąś konkretną i kupią Ci po swojemu :)
No i nie wiem jak taką listę gością przekazać? Bo jak rozdajemy zaproszenia to do tej pory jedna para się Nas spytała czy chcemy jakiś prezent czy pieniądze. Wydaje mi się, że tak samemu dać listę prezentów to trochę głupio. Boje się, że ludzie ze strachu np ze nie kupili Nam czegoś z tej listy, albo że kupili coś tańszego mogą po prostu nie przyjść.
_________________
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 2:06 pm   

mi się wydaje,że nad taką listą trzeba czuwać czyli musi być albo internetowa (czego sobie nie wyobrażam w przypadku mojej rodziny) albo musi być ktoś, kto będzie notował który gość co ma kupić. inaczej doszłoby do tego,że z listy na której jest np: czajnik, ręczniki i garnki, każdy kupiłby czajnik.
poza tym, załóżmy, że ze 100 gości tylko 10 się jeszcze nie zdeklarowało, a zostaną tam tylko drogie prezenty i faktycznie ktoś nie przyjdzie, bo będzie mu głupio,że nie może kupić tego, co jest na liście.
poza tym, która z was ma pomysł na 100 prezentów i faktycznie ich potrzebuje? bo może lepiej uzbierać na jeden, ale naprawdę porządny prezent.
uważam więc, że lista tak, ale na mniejsze przyjęcia, dla bliższej i do tego chyba zamożniejszej rodziny.
_________________
KAROOSIA
 
 
CałaWymalowana 

Dołączyła: 25 Kwi 2013
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 1:52 pm   

zamiast kwiatów zawsze kupuję butelkę dobrego wina, a jeśli chodzi o ten prezent właściwy, to różnie. jeśli w ogóle nie mam pomysłu, to daję kasę. a jeśli wiem doskonale, co się przyda/spodoba młodej parze, to kupuję (raz np. kupiłam zestaw kieliszków do wina, raz włoską kawiarkę do parzenia kawy).
kieruję się zasadą, że nie warto ryzykować i nigdy nie kupuję nic na siłę i nie kombinuję... to już lepiej dać kasę nić piąty z kolei mikser...
Ostatnio zmieniony przez CałaWymalowana Wto Maj 14, 2013 1:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 8:51 am   

Ja nie lubię dawać kasy na prezent, bo co to za pamiątka? Nikt nie będzie pamiętał od kogo co dostał i kto był na imprezie :?

Z fajnych prezentów to można kupić porządne walizki jeśli młodzi dużo podróżują, zastawę stołową dobrej jakości czy nawet ekstra designerskie garnki i noże o ile lubują się w dobrej kuchni i gotowaniu :D
Kasia13 napisał/a:
A wracając do tematu widziałam ostatnio piękne filiżanki dla dwóch osób
pakowane w ozdobne pudełko w kształcie serca wyściełane atłasem.
Mnie taki prezent by się podobał , pytanie czy młodej parze do której
się wybieram też .

paulinkaaMU napisał/a:
Myślę, że jako dodatek - fajny pomysł, z tym, że my dostaliśmy 4 takie "zestawy" po dwie filiżanki/kubeczki, i wszystkie zupełnie inne, więc do wykorzystania raczej tylko dla nas - jakoś nie wyobrażam sobie podania kawy gościom w takim "serwisie" :wink:

Dodatek? To raczej dość kosztowny prezent- widziałam ręcznie malowane filiżanki Ćmielowa nawet za 400 zł za sztukę, a tutaj w rachubę wchodzą dwie i do tego fajnie dodać personalizację, a to koszt dodatkowy. Fajny prezent moim zdaniem :D
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 9:54 am   

też lubię coś, co zostanie- bo pieniądze wiadomo gdzieś się rozchodzą
chociaż o ile nie mam super pomysłu dla danej osoby to nie wymyślam na siłę- wolę dać pieniądze.

Dostaliśmy super prezent od mojej świadkowej- pieniądze, a do tego 2 ręczniki z wyhaftowanymi naszymi imionami- moim zdaniem fajny, praktyczny i wyjątkowy prezent

od przyjaciółki natomiast dostałam obraz (normalny, na płótnie) na którym jestem jeszcze z narzeczonym :)
_________________

 
 
Mężczyzna 

Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob Cze 29, 2013 5:53 pm   

W mojej rodzinie praktykuje się tylko pieniądze i uważam, że to bardzo fajny zwyczaj.

O gustach się nie dyskutuje, to co będzie się podobało Mi nie musi się podobać komuś innemu. A pieniądze zawsze się przydadzą młodym.

Ile daje się u Was w kopertach. Kilka lat temu na weselu brata był szok (może nie szok, ale duże zdziwienie), że prawie wszystkie koperty (prócz rodzeństwa i chrzestnych) były po 500zł od pary. Zupełnie jakby wszyscy goście się zmówili 8) , a wesele było na jakieś 50 par.

My zazwyczaj dajemy 500 lub 600zł od pary (zależy czy idziemy do rodziny z mojej strony, czy z mojej dziewczyny :D ). Taki dziwny układ mamy.
_________________
Nie ma co się przejmować.
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 29, 2013 7:05 pm   

A np jak jesteście proszeni tylko na ślub do kościoła to co dajecie?
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 7:15 pm   

Magdzik napisał/a:
A np jak jesteście proszeni tylko na ślub do kościoła to co dajecie?


Kwiaty lub to, co w zamian sobie życzy Para Młoda - książkę, wino, itd. + kartkę z życzeniami.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
gaskaB 

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Wrz 2011
Posty: 250
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 9:03 pm   

Ja stworzyłam taką internetową formę listy prezentów choć ludzie różnie takie coś odbierają. Oczywiście żadna para nie chciałaby dostać np. 3 żelazek, jak moja kuzynka- no bo co potem z tym zrobić? Trochę zdroworozsądkowego podejścia- nie wrzucałam konkretnego modelu jakiejś rzeczy, żeby nie było że coś narzucam ale myślę, że to dużo ułatwia- i młodym i gościom :)
Kiedy zaś byłam proszona tylko na ślub to faktycznie kupowałam winko zamiast kwiatów i jakiś drobiazg: filiżanki czy coś.
_________________

 
 
wagraf123 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 02, 2013 1:16 pm   

Witajcie,

pieniążki, pieniążki, pieniążki stawiajcie na pierwszym miejscu :) Ja właśnie szykuje się do własnego ślubu i liczymy z mężem, że uda nam się uzbierać na działkę i pierwszą ratę kredytu :)
Choć często chodzę na wesela i widzę różnie koncepcje na prezenty, ciekawe są statuetki i takie gazetki obrobione w antyramę, sama chciałabym dostać taką pamiątkę :)
_________________
prezent ślubny
 
 
demnel97 

Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 5:02 pm   

Ja oprócz pieniędzy zawsze dają pościel albo zasłony, coś co będzie miłą pamiątką
_________________
Jeżeli chciałbyś kupić sobie pralkę, rower czy telewizor, ale na koncie pustki, wydaje się, iż kredyty gotówkowe http://www.doradztwo-kred...edyty-gotowkowe są takimi produktami finansowymi, które po prostu powinny Ciebie zainteresować.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 12:40 pm   

Jutro szef od nas dostanie komplet noży Gerlach :wink:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 3:44 pm   

M4rcysi4, bardzo fajny prezent :D
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl