Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kucharka na wesele
Autor Wiadomość
martap666 

Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: a tu i tam
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 10:30 pm   

Ja bym poleciła kucharkę z obsługą z Piotrkowa tryb. , robiła w mojej rodzinie 18 urodziny na 60 osób ( wiem że raczej robi wesela ale miała akurat wolny termin , no i ludzi nie mało na imprezie ) jedzenie świetne -smaczne, ładne i nie bała się naszych propozycji ( menu raczej w nowym stylu- krewetki , makaron ze szpinakiem itd, ale dała sobie rade naprawde super ) zresztą cała ekipa jest w miare ''młoda '' bo najstarsza kucharka miała coś koło 35 lat może ciut więcej. Wiem też że jest nie droga i bardzo uczciwa :oops: ( dużo się słyszy o tych co wynoszą po cichaczu ) a jej ciotka musiała jeszcze sama pakować na wynos , no bo przeciez jeśli jest się naprawde i szczerze zadowolonym z usługi to i samemu chce się człowiek odwdzięczyć . Ale sie rozpisałam no ale w końcu wesele ma sie raz w życiu trzeba dobrze wybrać , żeby nie żałować . Jeśli chcesz , czy chcecie mogę zdobyć namiary na kobitkę i przesłać na e- mail , mój ; pamp2012@wp.pl Powodzenia Dziewczyny :wink:

[ Dodano: Wto Mar 26, 2013 10:44 pm ]
A jeszcze zapomniałam , kobitka w sumie to uratowała impreze :? bo wynajęty DJ miał coś ze sprzętem i biegiem szukali zastępczego jak się okazało kucharka wykonała 1 telefon i sprzet sie znalazł . Warto mieć kogoś zaradnego pod ręką :wink:
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sie 17, 2013 2:09 pm   

Dziewczyny podpowiedzcie mi... Czy nadal opłaca się robić samemu zakupy?
Kucharka zaproponowała mi za 2 dni:
* 31 zł od talerzyka, z naszymi zakupami,
albo
* 160 zł od talerzyka, jeśli to ona robi zakupy. W tym mam (poza oczywistymi daniami ciepłymi i przystawkami): tort, ciasta, stół wiejski, owoce.
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 17, 2013 10:37 pm   

My robiliśmy zakupy sami i wyszło nam zdecydowanie mniej niż 160 zł na osobę.
_________________

 
 
 
aszy 

Dołączyła: 28 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 12:30 am   

Cześć! Chciałabym prosić o namiary na wspomniane tu, sprawdzone kucharki:
Bożenę Tworowską z Dąbrówki Wielkiej,
panią kucharkę z Piotrkowa Trybunalskiego,
kucharki z Kurowic,
Panie Irenę i Jadzię
panią Janinę Madej z Górki Pabianickiej
oraz inne nie kucharki które możecie polecić. :)

Z góry dziękuję!!
 
 
Hokuspokus 

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 2:35 pm   

Udalo mi sie uzyskac numer do tej ekipy z okolic Łowicza
XXXX Polecam jeszcze raz :) Pozdrawiam :p



edit:dane podajemy w wiadomościach prywatnych
bambolea
_________________
Pozdrawiamy
Hokuspokus i Asiolka
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pon Paź 21, 2013 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
smacznapara 

Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 7:30 pm   

Witajcie!
Macie namiary na dobrych i sprawdzonych kucharzy/kucharki? Jesteśmy z Łodzi.
Propozycje piszcie tu, na pw i na e-mail :D
Z góry dziękujemy ;)
 
 
Hokuspokus 

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łodz
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 7:34 pm   

Niestety nie mozna chyba umieszczac numeru w postach:( wiec jesli ktos bedzie chcial pozyskac numer do ekipy z Łowicza to z przyjemnoscia napisze komus w wiadomosci prywatnej. A z tego co sie dowiedzielismy to jest ostatnia szansa aby zamowic sobie impreze, bo w przyszlym roku podobno zamieniaja sie w Uslugi Cateringowe.
Pozdrawiamy Hokus i Asiolka:)
_________________
Pozdrawiamy
Hokuspokus i Asiolka
Ostatnio zmieniony przez Hokuspokus Pon Paź 21, 2013 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Milala 

Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 6:10 pm   

Czesc :) Proszę o namiary na naprawdę dobra kucharkę z okolic łodzi ,Zgierza :) Taka ,która zapewnia też obsługę i kelnerów .Wesele będzie na minimum 150 osob ,wiec musi wiedziec jak to ogarnąć ,jedzenia musi byc duzo nie moze zabraknac :)Chodzi mi raczej o Pania która robi takie swojeskie jedzenie niz jakies wymyślne pierdołki :P Nie chce takiego "szpanu" z małymi kanapeczkami czy koreczkami z oliwek :) )
Zalezy mi naprawde na osobie ,której można zaufać wiadomo na sali cały czas ktoś bedzie od tej strody ,ale nie chce spiec z kucharka :)
Nie zależy mi za to na tym zeby piekła ciasta .Pozdrawiam i prosze o namiary na meila badz gg :)
aha i wesele planuje na wakacje 2015 od czerwca do października :)
milusiaam@wp.pl
gg 1947445
 
 
Basia1989 

Wiek: 34
Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 7:32 pm   

Ja miałam wesele organizowane przez firmę Ratajczyk wszystkiego było dużo ,smacznie i nic mnie nie obchodziło
 
 
Paulaa85 

Dołączyła: 06 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 1:52 pm   

Pilnie poszukuję sprawdzonej kucharki ( najlepiej razem z obsługą ) na wesele z Łodzi lub okolic. Proszę o namiary! :)
 
 
Hokuspokus 

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łodz
Wysłany: Sob Lut 22, 2014 10:20 am   Kucharz

Paulaa85 napisał/a:
Pilnie poszukuję sprawdzonej kucharki ( najlepiej razem z obsługą ) na wesele z Łodzi lub okolic. Proszę o namiary! :)



Paula wyslalimy ci namiary na priva ale zastanawiamy sie czy doszly ci wiadomosci ?
_________________
Pozdrawiamy
Hokuspokus i Asiolka
 
 
Paulaa85 

Dołączyła: 06 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Lut 22, 2014 9:05 pm   Re: Kucharz

Hokuspokus napisał/a:
Paulaa85 napisał/a:
Pilnie poszukuję sprawdzonej kucharki ( najlepiej razem z obsługą ) na wesele z Łodzi lub okolic. Proszę o namiary! :)



Paula wyslalimy ci namiary na priva ale zastanawiamy sie czy doszly ci wiadomosci ?



Doszły, doszły, dziękuję :) Miałam problemy dziś z zalogowaniem się na stronę, dlatego dopiero teraz odpisuję :)
 
 
Irmina89 

Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 13, 2014 4:59 pm   Kucharz

Witam ostatnio szukaliśmy kucharki/kucharza który zorganizuje nam wesele, udało nam się dotrzeć do opisywanego przez was kucharza z Łowicza. Zamówiliśmy u niego nasze wesele na przyszły rok :) co się okazało trafiliśmy na promocję ceny, która trwa do 20 marca !!
Coś więcej na temat p. Damiana widać że zna się na rzeczy, podchodzi bardzo profesjonalnie do klienta na każde pytanie ma odpowiedz i chęć pomocy.
My akurat wzięliśmy wszystkie opcje dodatkowe, czyli gotowanie, ciasta, chleby na stół wiejski i przywitanie Pary Młodej, Dekoracje stołów weselnych i pierwszy raz spotykaną dekoracje butelek na pierwsze rozdanie.
Co lepsza nasze wesele będzie na 240 osób, więc ciężko znaleźć kogoś, kto naprawdę opisze wszystko szczegółowo od produkcji po obsługę i zakończenie wesela czyli poprawin i dobór fajnych potraw, gdy postawiliśmy bardziej na nowoczesne rozwiązania a w tym wypadku nie było żadnego problemu. Teraz już tylko wyczekiwać do swojej imprezy bez przejmowania się o
organizację gastronomii. Jeszcze tylko zespół i można spać spokojnie.
Pozdrawiamy przyszłe Pary Młode :)
_________________
Pozdrawiam Irminka
 
 
Ania2 

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 8
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 10:22 am   

Witam :) Bardzo chciała bym prosić o namiary na sprawdzone i dobre kucharki z Pabianic i okolic. Pozdrawiam :)
 
 
Tyska 

Dołączyła: 25 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź/Grodzisk Maz.
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 8:05 pm   

Witam bedziemy organizować swoje wesele i potrzebujemy namiary do kucharza z Łowicza - p. Damiana Politowicza, czy ma ktoś może?
Proszę o szybki kontakt :)
Pozdrawiam Tyska
_________________
Tyska :)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Mar 26, 2014 11:21 am   

Ania2, znalazłaś juz kucharkę?
 
 
Tyska 

Dołączyła: 25 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź/Grodzisk Maz.
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 9:17 pm   

Dziękujemy za namiary :)
Własnie umówiliśmy się na ustalenie Menu u p. Damiana, który będzie organizował nam Wesele :) Dużo pisać nie będę na jego temat, lecz napiszę ze Polecam :)
Warto zadzwonić i się dopytać nam się udało uzyskać Rabacik ;p
Pozdrawiamy :)
_________________
Tyska :)
 
 
Ania2 

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 8
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 10:40 am   

Czy ktoś miał okazję współpracować z panią Stanisławą Guziak ? Z Pabianic :)
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 12:40 pm   

Czy ten Pan Damian dojeżdża również do Łodzi?
_________________

 
 
Tyska 

Dołączyła: 25 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź/Grodzisk Maz.
Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 9:38 pm   

agniesia0588 - oczywiście, że robią imprezy i w Łodzi.
_________________
Tyska :)
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 31, 2014 3:56 pm   

Mam pytanie do dziewczyn, które planują wesele na 2015 r. i mają jakieś rozeznanie w sprawie. Czy jeśli chodzi o kucharki to realna jest cena 30 zł od osoby przy założeniu, że zakupy robilibyśmy sami?
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 01, 2014 9:30 am   

Tak, my właśnie tyle płacimy. 30 zł od talerzyka za wesele, za poprawiny 700 zł i już nie interesuje jej ile będzie osób na poprawinach. Zakupy robimy sami, ale kucharka oczywiści sporządza nam szczegółową listę zakupów i podpowiada, gdzie najlepiej kupić :)
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 9:46 am   

Co prawda ślubujemy w tym roku, ale nasza kucharka bierze od nas 28 zł od talerza. Jakbyś chciała namiary, to pisz na pw.
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 15, 2014 7:43 pm   

Witam :) Będę wdzięczna za podesłanie namiarów na kucharki/kucharzy z Łodzi albo okolic. Dziękuję z góry ;)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 6:01 pm   

Przejrzyj dział z ogłoszeniami gdzie bardzo często możesz spotkac ciekawe oferty,wić i na pewno jeżeli chodzi o kucharzy-kucharki,także się nie zawiedziesz:)
_________________

 
 
Jacki 

Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 3:00 pm   

też potrzebuję namiary na kucharki :)
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Sie 05, 2014 12:35 pm   

Mogę polecić naszą kucharkę - p. Zofię Fryczkę (namiary w pw).

Pięknie dekoruje stoły - dysponuję zdjęciami dekoracji wykonanych przez p. Zofię (dekoracje zrobione z owoców, warzyw, itd.).

Kucharka ceni się na 30 zł/talerzyk - wesele obsługuje 6 osób plus osoba do roznoszenia alkoholi oraz osoba do sprzątania sali (dwie ostatnie opcjonalnie, my się zdecydowaliśmy).
_________________

 
 
ronyns 

Dołączyła: 15 Paź 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2014 4:23 pm   

Witajcie,

Czy mogłabym prosić Was o przesłanie kontaktu do kucharek, z których usług korzystałyście oraz ew. koszty?

Bardzo byłabym wdzięczna

Pozdrowienia :)
 
 
timeone 

Dołączyła: 30 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 5:50 pm   kontakt

Witam,
Dziewczyny bardzo potrzebuje namiarów na dobrych kucharzy, przejrzałam forum i poszukuje kontakt do :
Bożeny Tworowskiej z Dąbrówki Wielkiej,
kucharki z Piotrkowa Trybunalskiego,
kucharki z Kurowic,
Panie Irenę i Jadzię
kucharza z Łowicza - p. Damiana Politowicza
Wesele mam w czerwcu 2015 niedawno zarezerwowałam salę i strasznie się stresuje jak to wszystko ogarnę...
Ostatnio zmieniony przez timeone Nie Lis 30, 2014 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 10:07 pm   

602492925 sprawdzona dobra kuchara z lodzi
 
 
Hokuspokus 

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łodz
Wysłany: Czw Sty 22, 2015 1:43 pm   

Polecam bardzo dobrą ekipę na wesela.
Funpage na facebooku - Prywatne Usługi Damian Politowicz
_________________
Pozdrawiamy
Hokuspokus i Asiolka
 
 
spek 

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 12:39 pm   

Nasz kucharka była z Białej Rawskiej jedzenie naprawdę przepyszne ! jak coś to pisać na PW a dam namiar
 
 
Tyska 

Dołączyła: 25 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź/Grodzisk Maz.
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 2:06 pm   Kucharka

Polecam bardzo polecam - p. Damiana
kontakt - 530 158 999
_________________
Tyska :)
 
 
Joanna250 

Wiek: 33
Dołączyła: 26 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 1:36 pm   

Witam Serdecznie, piszę wszystkim swoja opinie na temat p. Damiana i jego usług.
Tak jak dużo osób piszę pozytywy na temat usług ,,Kucharza/Kucharki" pana Damiana ja również się pod tym podpisuję, lecz my korzystaliśmy z innej opcji, czyli kompleksowego Cateringu, który spełnił nasze oczekiwania na wielkim poziomie.
Ceny są bardzo konkurencyjne jak na rynku, świetne i indywidualne podejście oraz dobór Menu, Pan Damian bardzo miły uśmiechnięty wyjaśnia wszystko bardzo rzeczowo bez ukrytych kosztów, oraz przedstawia całą kompleksową usługę w danej cenie, fajną rzeczą jest że mają swoje wypieki pyszne domowe ciasta. BARDZO POLECAM
_________________
Joanna
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2015 12:17 pm   

My braliśmy salę i oddzielnie kucharki - decyzji nie zmieniłabym za nic w świecie. Mieliśmy najlepsze jedzenie, wszyscy goście było zachwyceni, było go dużo i naprawde nie było ani jednej rzeczy, która by mi nie smakowała, a to w moim przypadku dziwne. Gotowała u nas Pani Tuchewicz - polecam z całego serca, ńie ma szans, żeby ktoś być niezadowolony :-)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl