Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Szafy wnękowe
Autor Wiadomość
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 8:33 pm   Szafy wnękowe

Chciałabym zamówić dwie szafy wnękowe z lustrami do naszego mieszkanka...jakie firmy polecacie??
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 9:02 pm   

Ja mam z Senatora i bardzo sobie ich chwalę, po pierwsze szybko poszły formalności związane z zamówieniem, po drugie - panowie, którzy montowali zrobili to szybciutko i dokładnie, no i oczywiście szafa jest bardzo fajna i funkcjonalna :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 10:09 pm   

Ja-Rys, czasem długo się czeka, bo mają duże obłożenie. Ale meble robią super!
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 10:17 pm   

to mnie pocieszylyscie :) bo własnie mam wycene kuchni i szaf z senatora na Kasprzaka...rozumiem ze polecacie i warto tam zamówic ?:)
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 06, 2012 8:07 am   

marta_rasta, my już byliśmy zdecydowani na Senatora ale na szybko poszliśmy do firmy Indeco w C.H. Tulipan i za taką samą szafę z takich samych materiałów zapłaciliśmy ok 600zł taniej dla nas to była ogromna różnica i wybraliśmy firmę Indeco i jestem bardzo zadowolona.
_________________

 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 6:13 pm   

Indeco - mają teściowie w korytarzu, są zadowoleni.
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 2:47 pm   

Dziewczyny, mam prośbę o porady odnośnie zaprojektowania szafy. Dorobimy w sypialni szafę 110x pod sufit x50 (obecnie stoi tam komoda z szufladami). I nie mam pojęcia co wybrać - czy szuflady, czy wysuwane kosze, czy zwykłe półki.
Wstępnie pomysł jest taki, żeby podzielić ją na pół, bo z boku jest włącznik światła i tam zrobić otwartą półkę.
Powyżej dość spore zamykane półki na pampersy i inne większe zapasy.
Poniżej miałby być rzeczy dla dziewczynek i ew trochę moich jak się zmieszczę. Mój mąż widziałby tam szuflady, ale to co mnie wkurza w szufladach, to że nie widać co jest pod wierzchnią warstwą. Na skarpetki/majtki/rajstopy to się sprawdza, ale czy na ubranka też? Jak to jest u was?

[ Dodano: Sob Lis 23, 2013 2:54 pm ]
coś tego typu, tylko zabudowane do sufitu i drzwi byłyby raczej suwane-łamane:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 3:15 pm   

Karola5 napisał/a:
nie mam pojęcia co wybrać - czy szuflady, czy wysuwane kosze, czy zwykłe półki.

Karola5 ja mam wprawdzie szafę na całą ścianę, ale podzieloną na skrzydła. I takie jedno skrzydło ma metr z hakiem, to ja w nim mam wszystkie trzy opcje - od dołu: dwie szuflady, dwa kosze i potem do samej góry zwykłe półki. Ja akurat w szufladach i koszach mam obecnie bieliznę, a rzeczy Matyldy i tak planuję trzymać w drugim skrzydle na zwykłych półkach. W szufladach trzymam właśnie te rzeczy bieliźniane, które są sezonowe, np. cienkie rajstopy i wiem, że teraz ich nie będę zakładać. Z kolei w koszach mam to co teraz używam. I wg mnie półki i kosze są najbardziej przydatne na rzeczy, których się używa non stop i często w nich grzebie.
_________________

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 2:52 pm   

Karola5 napisał/a:
Poniżej miałby być rzeczy dla dziewczynek i ew trochę moich jak się zmieszczę. Mój mąż widziałby tam szuflady, ale to co mnie wkurza w szufladach, to że nie widać co jest pod wierzchnią warstwą. Na skarpetki/majtki/rajstopy to się sprawdza, ale czy na ubranka też? Jak to jest u was?


Karola5, ja preferuję następujący "podział":
- tradycyjne szuflady - tylko na bieliznę + dodatkowo wewnątrz tekstylne pojemniki z ikei, żeby uniknąć bałaganu :) jakoś nie widzę ubrań w szufladach, czuję, że chcąc wyjąć coś spod spodu odrazu miałabym bałagan;
- kosze w szafie - ja akurat trzymam w nich ręczniki, ściereczki i obrusy;
- tradycyjne półki - na ubrania (bluzki, t-shirty, sweterki, spodnie) + drążek na rzeczy na wieszakach.
W swojej szafie (jedna podwójna z drążkiem właśnie, a na dole kosz i nad nim duza półka + duża półka na samej górze na rzadko używane rzeczy, która jest trochę "magazynem" i jedna pojedyncza z samymi półkami i koszami na dole) mam taki właśnie "rozkład" i dla mnie jest bardzo funkcjonalny.
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl