Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kwiaciarnia Flores - Łagiewnicka
Autor Wiadomość
mewta 


Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 6:02 pm   Kwiaciarnia Flores - Łagiewnicka

Czy ktoś może zamawiał wiązankę w kwiaciarni Flores na Łagiewnickiej?
Oglądałam ich propozycje wiązanek na stronie internetowej ale nie ma ich tam za dużo, dlatego chciała bym usłyszeć opinię od kogoś kto korzystał z ich usług.
Powiedźcie jak jest z trwałością kwiatów i jak mniej więcej kształtują się ceny?
_________________
 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 7:53 pm   

Zamawiałam tam swoją wiązankę, kwiaty na salę oraz samochód.
Byli bardzo pomocni przy wyborze odpowiednich kwiatów, kolorów i formy. Z efektów byłam bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o trwałość, to moja wiązanka tydzień później wzięła udział w sesji w plenerze i wyglądała bardzo dobrze. Choć to nie tylko zasługa kwiaciarni tylko odpowiedniego traktowania. Najważniejsze, żeby podczas ślubu nie odkładać wiązanki np. na krzesło, bo się odkształci. A jeśli będzie potrzebna również na późniejsze zdjęcia, to trzeba ją włożyć do lodówki lub zamrażalnika- trwałość gwarantowana :)
_________________
 
 
mewta 


Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 8:20 am   

ahas :) dzięki za info ... zastanawiam sie nad ta kwiaciarnia bo jest w miare blisko, bo niestety moja ulubiona kwiaciarka ma akurat urlop ;/
_________________
 
 
Marta Kulesza 

Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 27, 2013 8:04 pm   

Jestem bardzo zadowolona z tej kwiaciarni. Zamawiałam u nich wiązankę ślubną, dla świadkowej, butonierki dla świadków i ojców, bukiet na stół do domu (na błogosławieństwo), oraz 4 wiązanki w podziękowaniu dla rodziców i dziadków. Kwiaty mnie zachwyciły. Faktycznie Pani była bardzo pomocna.
_________________


http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16259
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl