Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
FART
Autor Wiadomość
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 19, 2013 9:51 pm   

Hej. Ja niestety nie do końca jestem zadowolona z tego zespołu. Oczywiście śpiewają pięknie i zabawiają gości. Jednak niestety nie zastosowali się do moich sugestii, tzn wysłałam im listę utworów, które chciałabym aby grali i te których mają nie grać (z ich listy, którą mi przesłała Magda). Niestety na weselu okazało się, że pojawiło się wiele piosenek których nie chciałam i mało było tych co chciałam :| Kolejną rzeczą, która chyba najbardziej mnie zaskoczyła to oczepiny. Miały być zabawy z dobrym smakiem a wyszło tak, że gość podchodził z butem dostawał flaszkę i odchodził. Zero konkursów! Nawet podeszłam do Jarka i mówiłam, czemu nie ma itp. Niby stwierdził, że kuchnia go goni i nie ma na to czasu. Jeśli tak, to powinien na tyle wcześniej zacząć aby zrobić te konkursy. Przykro mi, bo to moment na który zawsze czekam a tu LIPA. Dlatego niestety ale jestem niezadowolona :zalamany:
 
 
Julia i Pawel 

Dołączył: 03 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 9:06 pm   

Witamy! Kilka dni temu mielismy nasze wesele z zespolem FART. Uwazamy, ze wybor zespolu to byla jedna z najbardziej trafnych decyzji, ktora sprawila, ze wesele bylo niezapomniane. Goscie chwalili prowadzacego Jarka i my takze jestesmy zachwyceni nim i reszta zespolu. Ich muzyka jest dobra zarowno dla mlodych jak i starszych, a takze potrafia zabawiac gosci nawet przy stolach. Jednakze dla nas najwazniejsze bylo,ze nie pozwalali nudzic sie gosciom, dzieki czemu wszyscy byli zadowoloni i wywijali na parkiecie :)
Gdybysmy mogli powtornie zorganizowac nasze wesele, z pewnoscia wybor zespolu nie ulegl by zmianie! Serdecznie polecamy zespol FART!! :)

Pozdrawiamy - Julia i Pawel
 
 
Ewelina Misiak 

Dołączyła: 01 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 9:18 am   

Mój ślub odbył się 6 lipca 2013 roku. Przyznam szczerze, że orkiestrę wybraliśmy w ciemno, nie byliśmy na żadnym weselu, na którym grali, tylko oglądaliśmy urywki z filmów, które dostaliśmy od zespołu. Czytałam oczywiście opinie na temat zespołu i nie znalazłam żadnej negatywnej, co było już dużym sukcesem jeśli chodzi o ogół opinii o innych zespołach. Tak jak wcześniej wspomniałam trochę się stresowałam wybierając w ciemno orkiestrę, dlatego na spotkanie z Panem Jarkiem przygotowałam sporządzony przez siebie plan wesela (co do minuty) oraz 10 stron z wypisanymi piosenkami, które chciałabym, żeby były zagrane. Oczywiście Pan Jarek mnie uspokoił, że na pewno będę zadowolona... i oczywiście tak było. Orkiestra grała znakomicie, Pan Jarek praktycznie prowadził całe wesele. Dobór repertuaru jaki i przyśpiewki przy stole, zabawianie goście naprawdę na najwyższym poziomie. Pierwszy raz byłam na weselu z tak znakomitą orkiestrą. Później się okazało, że moi rodzice są już na czwartym weselu, na którym oni grali. Szczególnie chciałabym zwrócić uwagę na rewelacyjny głos Pani wokalistki Magdy !! ! Bardzo, ale to bardzo polecam zespół FART. Jeśli ktoś jeszcze się waha nad tym zespołem, to zapraszam do kontaktu ze mną, a z chęcią potwierdzę powyższą opinie.
 
 
wbm1 

Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 7:14 pm   Zespół FART najlepszy!!!

W tegoroczne Święta Wielkanocne 20.04.2014 r. odbyło się nasze wesele, na którym zabawiał nas Zespół Fart. Wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości - z pełną odpowiedzialnością polecamy ten zespół!!!! Dawno nie byliśmy na tak udanym muzycznie weselu. Dla nas jest to najlepszy zespół w regionie! Idealnie dobrany, szeroki repertuar zaspokoił pragnienia muzyczne WSZYSTKICH Gości - zaznaczamy WSZYSTKICH - o czym świadczą słowa pochwał, jakie słyszeliśmy od gości podczas i po weselu ("suuuper grają!", "gdzie taki znaleźliście", "czad", "dajcie nam do nich numer" itd.). Pomimo zmiany wokalistki (trochę się tym stresowałam, a Magda jest w ciąży i z oczywistych względów nie może chwilowo współpracować z zespołem) byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni "nowym" przepięknym głosem, pomimo że go nie znaliśmy. Niech nikt się nie obawia, jeśli nie słyszał na żywo nowej wokalistki, jest przemiłą osobą o bardzo ciepłym, pięknym głosie. Fajne było również to, że w tym zespole muzyka to nie tylko keybord/klawisze! ale także akordeon (Jarek to prawdziwy mistrz-akordeonista - zerkałam nie raz podczas tańca jak zasuwa po klawiszach akordeonu), saksofon (jak cudownie było tańczyć "wężyka" prowadzonego przez saksofonistę!!!) i gitara. Jarek w trakcie wesela ustalał z nami wszystkie szczegóły, mówił co będzie, pytał (np.jakie oczepiny, czy mamy jakieś konkursy itp.), był super wodzirejem naszej imprezy przez co zdobył sympatię Gości. Satysfakcja gwarantowana! :cool: Jeśli ktoś chciałby coś więcej się dowiedzieć - proszę śmiało pytać (wbm1@o2.pl).
Pozdrawiamy,
Beata i Rafał
 
 
tysia1986 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 9:15 am   

wspaniale jest czytać tak pozytywne opinie, zwłaszcza, że na dniach chcemy podpisać z tym zespołem umowę na nasze przyszłoroczne wesele, a nie słyszeliśmy jeszcze jak grają "na żywo"!! :) czy jest coś, co obowiązkowo trzeba przedyskutować lub ponegocjować z tym zespołem podpisując umowę? czy może im w pełni zaufać?
 
 
lilaloo 

Dołączyła: 10 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 10:20 pm   

Z cala odpowiedzialnoscia moge napisac,ze warto miec ten zespol na weselu!Grali u nas w kwietniu na weselu goscie zachwyceni,gralu muzyke dla kazdego,nawet najbardziej wymagajacy wujkowie podeszwy zdarli na parkiecie;-)p.Jarek jest poprostu Mistrzem!zaufalismy im i nie zalujemy!POLECAM!
 
 
AnetaMaciek 

Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: Konstantynów Ł
Wysłany: Nie Sie 10, 2014 8:10 pm   

Nasze wesele odbyło się 02,08,14 Zespół bardzo bardzo fajnie pogrywał, Pan Jarek MEGA GOŚCIU!! Goście bawili się wyśmienicie i po imprezie dzwonili i gratulowali nam doboru orkiestry. Mimo zmiany wokalistki wszystko było jak najbardziej dograne i grało aż huczało :)
POLECAMY i pozdrawiamy Aneta i Maciej R ze Szmaragdowego Ogrodu
 
 
perfect 

Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 8:44 pm   

Ten zespół powinien nosić nazwę nieFart; Pan Jarek arogancki wodzirej może i mający nie najgorszy kontakt z gośćmi, ale na pewno nie z samymi zainteresowanymi. Zespół gra pod dyktando lidera, a to ni jak się ma do dedykacji ze strony gości. Grają po prostu to co im pasuję, wszelki zachcianki są traktowane jako zło konieczne dla zespołu. Muzyka jaką grają w porządku jeśli chodzi o kapelę weselną. Pan Jarek za kołnierz nie wylewa, więc ostrzeżenie dla przyszył nowożeńców,aby nie częstować go żadnymi trunkami. Gdyby nie sami goście to myślę że wesela do udanych nie dało by się zaliczyć...a i jeszcze czas grania, grają max 8h na weselu i 5h na poprawinach w innym wypadku żądają sporych sum za przedłużanie. Zespół nieprzewidywalny. Na swój ślub na pewno ich nie zaproszę, ale może tym samym ostrzegę innych od tzw. "strzelenia sobie w kolano".
_________________
Piotrek
 
 
MilenaDD 

Wiek: 33
Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 7:56 am   

Witam. Zespół "FART" grał na naszym weselu 15.08.2014 roku i był to najlepszy wybór jaki dokonaliśmy. Mieliśmy okazję bawić się dwukrotnie przy ich muzyce na balach karnawałowych w Gałkówku Małym w domu weselnym "VillaRoma". Bez zastanawiania stwierdziliśmy z mężem że to jest ten zespół który musi gać u nas na weselu. Fantastyczny dobór utworów, który podrywał do tańca nawet tych najbardziej leniwych, nie było osób które siedziałby przy stołach, wszyscy hulali do białego rana. Pan Jarek świetnie prowadził wszelkie zabawy, podrywał wszystkich do tańca, śmiesznie dedykował utwory np. dla teściów. Grali bardzo długie bloki muzyczne, przerwy robili tylko w zasadzie na wydawane ciepłe posiłki, które trwały zaledwie 15 minut.
Polecam w 1000%
Dziewczyny nie zastanawiajcie się zbyt długo nad wyborem kapeli na wsze wesele, Pamiętajcie że dobre wesele to takie po którym wszyscy goście nie będą się w stanie ruszyć na drugi dzień z powodu dużej ilości zakwasów po przehulanej całej nocy. Z pewnością będą wspominać to za najlepsze wesele na jakim dotychczas byli, tak jak wspominają teraz nasze.
Zespół "Fart" będzie najlepszym wyborem jakim dokonacie !! !!
_________________
Milena
 
 
Paulina.Łukasz 

Dołączyła: 21 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 5:45 pm   Zespół F.ART

Zespół grał na naszym weselu w czerwcu tego roku i zgodnie twierdzimy, że nie mogliśmy lepiej wybrać :) Nasi goście byli zachwyceni :) Muzyka jaką grają powoduje, że parkiet jest pełny :D Utwory są zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie. Członkowie zespołu to bardzo sympatyczni ludzie o profesjonalnym podejściu. Byliśmy informowani na bieżąco co kiedy będzie się działo itd. Ogólnie rewelacja :)
Z czystym sumieniem gorąco polecamy!
 
 
elka i rafal 

Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 3:51 pm   

Witam!
Zespół FART grał na naszym weselu 9.08.2014r. Zdecydowaliśmy się na właśnie ten zespół, ponieważ wcześniej bawiliśmy się na weselu z tym zespołem i było super. Teraz z całą pewnością mogę stwierdzić , że wybór był bardzo dobry i gdybym miała wybierać jeszcze raz nie szukałabym nikogo innego. Muzyka porywająca do tańca wszystkich gości - zarówno młodszych jak i starszych, wszystkie sprawy organizacyjne były ustalane na bieżąco. Żadnych problemów. Naprawdę polecam :!: :!: :!: :)
 
 
Nika_191 

Dołączyła: 10 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 8:58 pm   

Zespół FART grał u Nas na weselu 6 wrzesnia 2014 r.Chcieliśmy raz jeszcze bardzo bardzo podziękować całemu Zespołowi za tak świetną zabawę do białego rana którą Nam stworzyli.Goscie byli zachwyceni i nie schodzili z parkietu a My GORĄCO Ich POLECAMY!!!!! Iza i Maciek
_________________
Nika_191
 
 
rydzynka 

Dołączyła: 11 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Paź 08, 2014 12:32 pm   

Zespol Fart gral u nas na weselu 27 wrzesnia 2014 roku w Dworze Artusa. Goscie bawili sie super, wszyscy pytali gdzie znalezlismy taki zespol;) Nie narzucalismy zespolowi zadnych kawalkow i chyba lepiej bo sami wiedza najlepiej jak rozruszac gosci. Kontakt byl super, bylismy na bierzaco informowani co sie w najblizszej godzinie bedzie dzialo. Zadowoleni goscie i pelny parkiet mowia same przez sie. Goraco polecamy, Karolina i Piotr
 
 
helenka179 

Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 11:19 am   Zespół Fart

Witam Zespół Fart bu mnie na weselu 24 stycznia 2015 r
goście i starsi i młodsi świetnie się bawili nie chcieli schodzić z parkietu tanecznego tak sie roztanczyli przy granych kawałkach:)
zespół fajnie zagrał przyśpiewki przy stole az goście potracili glosy od spiewania bo tak im się podobało :)

Impreza była nie zapomniana.
Wszystkim polecam Zespół Fart !! !!!!
_________________
Magda
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 17, 2015 3:24 pm   

Witam, zastanawiamy się nad tym właśnie zespołem :)
Czy ktoś z Was mógłby udostępnić kawałek filmu z wesela, gdzie właśnie oni grają? Bo niestety w internecie nie mają żadnego filmiku...
Z góry dziękuję,
Pozdrawiam
_________________


 
 
KasiaiTomek 

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 9:00 pm   

WITAM,
ZESPÓŁ FART GRAŁ NA NASZYM WESELU 25 KWIETNIA 2015. Z CZYSTYM SUMIENIEM MOŻEMY POLECIĆ TĄ EKIPĘ. BARDZO SYMPATYCZNI LUDZIE, KONTAKTOWI, Z POCZUCIEM HUMORU I ZE SPORYM DOŚWIADCZENIEM.
ŚWIETNE PROWADZENIE PRZYJĘCIA, CUDOWANIE ZABAWIALI GOŚCI PRZY STOLE, NA BIEŻĄCO USTALALI Z NAMI PRZEBIEG IMPREZY, A GOŚCIE PYTALI GDZIE ICH ZNALEŹLIŚMY :)
AKORDEON I SAKSOFON MEGA!!! PANIE JARKU MÓJ DZIADEK PO BIESIADZIE PRZY STOLE POWIEDZIAŁ ŻE PANA UWIELBIA :) BYŁ PANEM ZACHWYCONY I NIE TYLKO ON :)
SERDECZNIE POZDRAWIAMY CAŁY ZESPÓŁ
KASIA I TOMEK
 
 
pascal_cygan 

Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 16, 2015 11:21 pm   

Witam serdecznie,

przed tygodniem wraz z małżonką mieliśmy okazję się przekonać, jaki poziom reprezentuje zespół F.ART. Nie ma co ukrywać, zespół spisał się na medal. Repertuar zadowolił wszystkich gości, poziom wokalny był niezwykle wysoki natomiast p. Jarek, jako wodzirej sprawdził się znakomicie. Co tu mówić, przyfarciliśmy z wyborem kapeli :-) .

Pozdrawiam
Usatysfakcjonowany Łukasz ;-)
 
 
młoda27 

Dołączyła: 08 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 08, 2015 9:49 pm   

Cześć,
zespół F.ART gościliśmy u siebie w czerwcu tego roku. Zespół wzięty zupełnie w ciemno. Nikt nam go nie polecał, sami się zdecydowaliśmy poszukując w internecie. I nie żałujemy. Kontakt z panią Magdą idealny, bezproblemowy, spełnione zostały nasze prośby muzyczne. Bez echa nie przejdzie jej głos, który jest naprawdę dobry! Zespół mimo problemów zdrowotnych p. Jarka grał do samego końca. Zespół ustalał z nami kolejny plan imprezy, a biesiady przy stole powaliły wszystkich! Każdy pytał skąd mieliśmy namiary na zespół. Utwory były grane dla każdego. I młodzież i starsi bawili się wyśmienicie. Polecamy zespół F.ART.
 
 
nie taki młody 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 8:03 pm   

Zespół f.art grał na naszym weselu 18 lipca 2015 w Wiączynie i z czystym sumieniem mogę go polecić.
Nie braliśmy go w ciemno, bo poznaliśmy ich warsztat na zabawie andrzejkowej w Gałkowie Małym w VillaRoma w 2012 roku i już wtedy zdecydowaliśmy się, że to właśnie będzie zespół, który zagra na naszym weselu.
Bardzo dobry kontakt i z P.Magdą i z P.Jarkiem, pomimo różnych zmian z naszej strony i przesuwania terminu ślubu. Może faktycznie, czytając poprzednie komentarze, nie uwzględniają wszystkich sugestii co do muzyki, ale z czystym sumieniem muszę napisać, że w naszym przypadku dotyczy to tylko jednej piosenki, którą chciała żona, być może przez roztargnienie, lub nadmiaru wrażeń :) co do NIE grania pewnych utworów, to wywiązali się wzorowo i nie było żadnej piosenki z tzw zakazanej listy :)
W odniesieniu do poprzednich komentarzy, zespół grał bardzo dobrze, do samego rana, wesele skończyło się o 5 i nie było mowy o żadnym skracaniu z ich strony, czy tym podobnego. Co do spożywania alkoholu, nikt z zespołu nie tknął ani kropli, pomimo propozycji ze strony gości, jak i mojej. P. Jarek jako wodzirej całej imprezy spisał się znakomicie, tak jak i głos P.Magdy, wręcz zachwycający, wszyscy goście pytali się skąd mieliśmy namiary na ten zespół i byli F.ARTem zachwyceni. W nawiązaniu do przedmówcy, biesiada przy stole rewelacyjna, oczywiście z użyciem akordeonu :)
Doskonały zespół na wesele, muzyka dla każdego, niezależnie od wieku (ta najmłodsza grupa naszych gości też bawiła się wyśmienicie :) ). Zdecydowanie nie dla miłośników klimatu Disco Polo, za to bardzo dobre i fajne aranżacje światowych hitów ostatnich dwudziestu lat :) jak i starszych utworów :) Tak jak napisali już poprzednicy, zespół gra długie bloki muzyczne a na przerwy pozwalał sobie tylko w czasie podawania posiłków, co dla niektórych może być wadą, nam to odpowiadało, bo goście bawili się cały czas :)
Wraz z żoną gorąco polecamy i śmiało mogę stwierdzić, że zespół F.ART to gwarancja udanego wesela.
Dziękujemy bardzo za świetną zabawę
Agata i Marcin
 
 
tysia1986 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 23, 2015 4:10 pm   

Zespół F.ART był też naszym szczęśliwym wyborem :-) bawiliśmy się wspólnie 1. sierpnia w Enigmie. Zarówno my jak i nasi Goście nie schodzilismy z parkietu. Wszelkie zabawy okazały sie niepotrzebne, bo zespół dobrze dobranym repertuarem i swoją charyzma rozkrecil super całe wesele. Piękny wokal połączony z ukochanym przez nas dźwiękiem saksofonu sprawiły, że serdecznie polecamy tych Muzyków przyszłym PM. Ekipie F.ART jeszcze raz dziękujemy za cudna zabawę, wystarczyło zaufac Waszemu i nie musieliśmy się o nic martwić!
Justyna & Przemek
 
 
Myra 

Dołączyła: 24 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 10:06 am   

Witamy,
Nasze wesele odbyło się 5 września 2015 roku i oddaliśmy je w ręce zespołu Fart. Powiem szczerze, że była to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy! Zespół grał non-stop (oprócz przerw na ciepły posiłek). Każda decyzja zespołu była z nami konsultowana: czy jesteśmy gotowi już na pierwszy taniec, za ile można zacząć, czy taka dedykacja nie urazi wrażliwej teściowej, no po prostu bomba! Granie przy stołach fantastyczna forma wspólnej zabawy wszystkich gości z zespołem :) Zabawy oczepinowe ustalone wcześniej na spotkaniu, więc nie było w nich nic żenującego. Co więcej, Fart potrafi przy tych zabawach nieźle zaskoczyć wszystkich! :D
Ktoś może narzekać, że w zespole są tylko 3 osoby. I jak dla nas te trzy był wystarczające, bo mają w sobie tyle energii, że przebili by sobą wszystkie większe zespoły. Gorąco polecamy zespół Fart i cieszymy się, że mogliśmy polegać na Nim w tym najważniejszym w życiu dniu!
Marta i Artur
 
 
iwonajosh 

Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 6:48 pm   

We enjoyed the performance of FART at our wedding in August 2015! The quality of their music was outstanding and without comparison. They were easy to communicate with, were consistently professional, and coordinated effectively with the hotel staff to ensure our evening ran smoothly. This removed a lot of stress from us and made the party a lot more enjoyable. The vocals were excellent, and everyone had a lot of fun with the oczepiny, which was not a easy task considering that our wedding guests were multilingual. Overall we highly recommend FART and appreciate their contribution to our wedding celebration. Thank you! Iwona and Josh
 
 
staszek83 

Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 03, 2015 3:35 pm   

Witam serdecznie.
Zespół Fart grał na naszym weselu 24.10.2015 i spisał się wyśmienicie. Ja wraz z żoną oraz wszyscy goście zgodnie potwierdzamy że zespół Fart to świetny wybór! Sami zatroszczyli się o dedykacje dla najbliższych kiedy my nie mieliśmy do tego głowy. Zawsze byliśmy informowani co będzie się działo w kolejny wejściu zespołu co nam się bardzo podobało bo nie byliśmy niczym zaskoczeni. Oczepiny poprowadzone wzorowo a wszelcy "cwaniacy" oczekujący litrów wódki za pantofle byli szybko gaszeni przez zespół, czuliśmy że wszystko jest pod kontrolą.
Dają z siebie wszystko, nie robią niepotrzebnych przerw i świetnie współpracują z kuchnia(nasze kucharki były zachwycone)Grają bardzo zróżnicowaną muzykę i potrafią porwać gości do tańca....i ten głos wokalistki Pani Magdy..... :D
Polecamy i będziemy polecać.
Zespół Fart to recepta na świetną zabawę!!
Sylwia i Piotrek
_________________
staszek
 
 
SzymonO 

Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Lis 03, 2015 5:28 pm   

Witam,
Na naszym weselu 03.10.2015r. Zespół FART spisał się wspaniale. Muzyka była taka jakiej oczekiwaliśmy, przerwy były krótkie, parkiet zawsze pełny. Wszystko ustalane z Parą Młodą. Zespół potrafi wybrnąć nawet z nieoczekiwanych sytuacji. Goście byli zachwyceni zespołem. Zespół FART daje z siebie wszystko, a naprawdę dużo potrafią.

Gorąco polecamy Zespół FART, gdyż zapewniają świetną zabawę.
Szymon i Marta
 
 
xroot 

Wiek: 51
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: stąd
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 7:14 pm   

Witam,
Zespół FART grał 23.01.2016 na balu karnawałowym w Gałkówku
Choć nie wiedzieliśmy "kto" i "jak" będzie grał na tej imprezie, to jesteśmy bardzo pozytywnie
zaskoczeni zespołem!
Wszyscy Goście bawili się wyśmienicie przy muzyce zespołu (do samego końca imprezy)
Pozdrawiam,
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 8:11 pm   

Niestety zespół się rozpadł, czym jesteśmy bardzo zasmuceni bo wesele za 8 miesięcy a tu taka informacja...;<
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 9:25 am   

dorotka0603, czyli zostaliście bez zespołu? :o
_________________


 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 12:11 pm   

Wyjaśnijcie na spokojnie sprawę, bo otrzymałem informację, że zespół nadal istnieje tylko nastąpiła zmiana w składzie zespołu.
 
 
Zespół FART 

Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 30, 2016 2:47 pm   

W związku z informacją, która pojawiła się na forum uprzejmie informujemy, że zespół FART istnieje i nadal bawi swoją muzyką gości na różnego rodzaju imprezach. W ciągu ponad 20 lat skład zespołu ulegał zmianie, bo tak się w życiu układa, jednak założyciel grupy i lider wciąż zostaje ten sam. Wielu kolegów współpracujących z nami przez lata bardzo dobrze wspomina wspólne granie i pozostaje z zespołem w bardzo dobrych relacjach.
Zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług. :)
_________________
Zespół FART
 
 
bozenab 

Dołączyła: 30 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 30, 2016 9:50 pm   

Zespół FART istnieje nadal :-) z czego się bardzo cieszymy. Owszem, ma zmieniony skład, ale duch pozostał ten sam... Bawiliśmy się kilkakrotnie podczas imprez w sali Villa RoMa w Gałkówku Małym, na których grał ten zespół. Ostatnio 23 stycznia tego roku. Jak zwykle profesjonalni i jak zwykle dawali z siebie wszystko, aby wszyscy dobrze się bawili. Muzycy mają bogaty repertuar i nie ma problemu z sugestiami gości na temat utworów. Grają jak zwykle świetnie :-) Polecamy FART zarówno na wesela jak i na inne taneczne imprezy !! !!!!!!! Dobra zabawa z nimi gwarantowana :-) Bożena i znajomi współbiesiadnicy.
Ostatnio zmieniony przez bozenab Sob Sty 30, 2016 10:36 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Anitka_i_Michał 

Dołączył: 04 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 04, 2016 4:55 pm   

Witamy,
Zespół FART w nowym składzie zagrał na naszym weselu 20 sierpnia 2016. Zarówno my, jak i nasi Goście, jesteśmy zachwyceni muzyką oraz stylem prowadzenia imprezy weselnej. Wykonanie utworów na najwyższym poziomie, a solówki Pawła (gitarzysty) to pełen profesjonalizm. Zespół świetnie rozbawiał Gości, a w konkursach brali udział wszyscy, niezależnie od wieku. Bardzo ważne było dla nas to, że Zespół zagrał wszystkie utwory z wcześniej przekazanej Im listy, w tym także utwór którego wcześniej nie grywał (Specjalne podziękowanie dla rodziców). Gdybyśmy mieli wybrać jeszcze raz, to zdecydowanie wybralibyśmy Zespół FART. Serdecznie dziękujemy Zespołowi!!! Z całego serca polecamy FART!!!
 
 
Aneta i Tomasz 

Dołączyła: 12 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Paź 12, 2016 3:55 pm   Zespol FART

Wesele 8 Października 2016 - zagral zespol FART w nowym składzie na weselu i poprawinach.
Zespol fantastyczny, serdecznie wszystkim polecamy. Wszyscy goście byli zachwyceni i dopytywali o zespol.
Było profesjonalnie, tak jak chcieliśmy :) Glosy niesamowite. 100% na TAK.
 
 
jastrun 

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź, Łódzkie
Wysłany: Czw Cze 08, 2017 4:55 pm   

Gorąco polecamy zespół muzyczny FART. Ekipa zespołu zapewniła idealną oprawę muzyczną naszego wesela. Piękny głos wokalistki, czyste brzmienia instrumentów, umiejętność zabawiania Gości, organizacja integrujących zabaw tanecznych, a przede wszystkim otwartość na dialog. Tym wszystkim na pewno może pochwalić się zespół FART. Bardzo dziękujemy za świetną zabawę do rana! Na pewno będziemy polecać ten zespół wszystkim zainteresowanym. :)
Monika & Przemek
Ostatnio zmieniony przez jastrun Czw Cze 08, 2017 4:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Katie06 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 20, 2017 1:47 pm   

Zespół FART towarzyszył nam na naszym weselu, a wcześniej bawiliśmy się z nimi na trzech innych weselach. Dlatego właśnie ich wybraliśmy. Są profesjonalni, otwarci i bardzo sympatyczni. Całe wesele parkiet był pełen, a chyba o to chodzi. Goście byli zachwyceni. Zespół spełnia życzenia młodych par i robi to w sposób perfekcyjny.
Z czystym sumieniem gorąco polecam!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl