Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kościół Chrystusa Odkupiciela w Łodzi przy ul.Żubardzkiej
Autor Wiadomość
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 1:38 pm   Kościół Chrystusa Odkupiciela w Łodzi przy ul.Żubardzkiej

Czy któraś z Was miała w tej parafii ślub, którego księdza polecacie?proszę też o ogólne opinie:)

[ Dodano: Pon Cze 24, 2013 2:42 pm ]
zdjęcia nowego kościoła też mile widziane, a może Któraś z Was będzie tam miała lub już miała ślub:) wszystkie info mile widziane:))))
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 3:51 pm   

Ja będę miała tam ślub 14.06.2014 :) Jeśli data ta sama, to może się dogadamy co do dekoracji :P
Co do księży to nie interesowałam się, bo będziemy mieli swoich, ale wiem, że fajny jest ks. Paweł oraz najmłodszy chyba Grzegorz :)
_________________
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 4:16 pm   

No my mamy ślub dopiero 23.08.2014 i jeszcze nie zdecydowaliśmy się czy wybierzemy moja parafię czy mojego M., czyli Parafie na żubardzkiej:) czyli rozumiem, cała dekoracja kościoła jest w gestii Młodych? trochę pustawy ten kościół póki co, nie wiesz na ile mają zamiar go wykończyć w najbliższym czasie?
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 4:18 pm   

No on dopiero "działa" od końcówki kwietnia - mają czas na ogarnięcie :D Mnie zależało na jasnym kościele i szczęśliwie ten taki właśnie jest :)
_________________
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 4:54 pm   

No wiem:) my chyba i tak zrobimy losowanie, bo nie wiemy który wybrać, ten jest ładny, ale mój taki bardziej przytulny i swój, choć bardziej ciemny i mniej przestronny niż ten...mam mętlik;)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 2:38 pm   

kolebolek, powiem Ci, że kościół na Żubardzkiej przeszedł moje oczekiwania, jest jasny, elegancki, bo nie jest tam naćkane obrazków, figurek, dywaników. Jeździmy tam od czasu do czasu na msze i tylko cieszę się, że jednak będziemy mieć swoich księży. Proboszcz kompletnie mi nie "leży", chyba że wybierze się któregoś z pozostałych.
Powinnyśmy się tylko cieszyć, że nie bierzemy ślubów zimą, ponieważ obecny proboszcz zrezygnował przy wykańczaniu wnętrza z wszelkich opcji ogrzewania. Podobno została zalana nawet instalacja ogrzewania podłogowego. Byliśmy na mszy w połowie grudnia (nie było przecież tak zimno), a ja myślałam że zamarznę...
_________________
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 5:56 pm   

My już od wakacji regularnie chodzimy na msze do tej parafii i jesteśmy zachwyceni, może nie jestem zbyt obiektywna, bo swoją parafię to mam delikatnie mówiąc mizerną i każda chyba jest lepsza, mi osobiście proboszcz przypadł do gustu:) mi nigdy tam aż taki chłód nie doskwierał, a powiem Ci że kościół w wersji świątecznej podoba mi się jeszcze bardziej:))) my już mamy wszystko z księdzem dogadane, szczegóły priv:)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 7:28 pm   

kolebolek, to super i bardzo się cieszę, że chociaż jedna PM będzie ślubować tam gdzie ja :P
_________________
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 8:06 pm   

Sądzę,że na Nas dwóch to się nie skończy;) zastanawiam się nad dekoracją, może Twój ślub mnie jakoś zainspiruje;)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 7:31 pm   

kolebolek, nasza dekoracja będzie raczej skromna :) Zastanawiam się tylko nad świeczkami - czy proboszcz nam pozwoli :P
_________________
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 10:11 pm   

no my też nie chcemy szaleć, ale jakieś kwiaty przy ołtarzu i myślę o tiulu wzdłuż ławek, generalnie to chcieliśmy sami to ogarnąć:) chyba, że znajdziemy jakąś przyzwoitą osobę, która za nieduże pieniądze ułoży Nam kwiaty.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 9:27 am   

My będziemy mieć robione kwiaty (wszystkie) przez p. Ulę z Galerii Kwiatów :) Ufam jej bezgranicznie w tej kwestii i wiem, że wysłucha też naszych oczekiwań :) Niestety nie jestem Ci w stanie powiedzieć na razie, jak to będzie wyglądać finansowo. Wybieram się do niej dopiero w okolicach lutego :) Ale termin mam u niej zaklepany już od maja zeszłego roku :P
Mam kilka pomysłów, głównie związanych z naszymi kolorami przewodnimi :)




no i strasznie mnie nęcą te świeczki:


Myślę też, że część elementów takiej dekoracji można wypożyczyć, a nie kupować :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl