Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy te dobre i te przereklamowane
Autor Wiadomość
getmarried 


Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 17
Skąd: Milanówek
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 9:14 pm   

Wstyd się przyznać, ale nigdy nie oglądałem Gwiezdnych Wojen ani Matrixa. Ogromna rzesza ludzi zachwyca się tymi filmami, ale jakoś nie wpadły mi w oko. Zacząłem oglądać, ale czułem się, jak bym bajkę oglądał dla dzieci.
 
 
Karka18 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 13, 2013 10:02 pm   

To sa raczej filmy dla mezczyzn :)




Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lis 14, 2013 8:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 13, 2013 10:16 pm   

Karka18 bez takich. Rozumiem osoby, które nie lubią fs. Ale nie ma filmów dla kobiet, czy dla mężczyzn. Sama nie lubię Gwiezdnych Wojen (poprzestałam na jednej części), ale Matrixa oglądałam choćby dla efektów (które były wielkim przełomem jak na ten czas).
Jestem fanką fantasy i komiksów, chociaż nie lubię ekranizacji komiksów. Stare wersje Batmana mi się nie podobały (kojarzyły mi się z przebierańcami), ale te nowsze były super. Poza oczywiście ostatnią częścią. Pomijam nie trzymanie się historii, ale na nowych Batmanie i Supermenie śmiałam się aż mnie brzuch bolał. Więcej bzdurnych scen nie mogli napchać w jednym filmie. :D
 
 
Olenia 

Dołączyła: 05 Lis 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 11:11 am   

Kasiaaa napisał/a:
World War Z


A mi akurat się podobał, zresztą mojemu mężowi też :)
Ostatnio zmieniony przez Olenia Sob Lis 16, 2013 11:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 12:09 pm   

polecam Kapitana Philipsa
bylam scepatycznie nastawiona do tego filmu i nie przepadam za Tomem Hanksem, ale mimo to okazalo sie po raz kolejny, ze swietny z niego aktor.

_________________
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 4:11 pm   

Oglądałam właśnie "Trzy metry nad niebem". Zakochałam się ;)

_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 11:53 pm   

z ostatnio obejrzanych polecam:

'Wenus w futrze'



'igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia'



'turbo' :D



'wielki Liberace'



'kraina lodu'



'otwarty grób'



'Śnieżka'



'sweetwater'



'babcia gandzia'



'porachunki'



'bounty killer'



'talerz i łyżka'



'frances ha'




uff, nazbierało się :lol:

za to zupełnie mi się nie podobało i tym samym nie polecam:

'czas na miłość'



'don jon'



'black rock'

_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 11:58 am   

Hatifnatka, Don Jon i w Pierścieniu Ognia... filmy rewelacja! :smile:
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 12:28 pm   

Hatifnatka napisał/a:
'igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia'
również polecam :) chociaż myślałam że tyle nie wysiedzę w kinie, ale dałam radę :)

Hatifnatka napisał/a:
kraina lodu'
warto iść? Namawiałam męża, żeby może tym razem iść na bajkę :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 12:55 pm   

ola88, 'kraina lodu' - jak dla mnie rewelacja :D no piękna bajka po prostu, w stylu starego klasycznego Disneya, ale z humorem. dużo śpiewają, podobała mi się tak jak 'Zaplątani', a może nawet bardziej :)

Catalyn89, mnie się 'don jon' nie podobał. nie trafił w moje poczucie humoru po prostu. za to 'igrzyska śmierci - w pierścieniu ognia' - jestem zachwycona. pierwsza część była niedopracowana i mocno średnia moim zdaniem, a tu - zupełne pozytywne zaskoczenie. rzadko się chyba zdarza, że 'dwójka' jest lepsza od 'jedynki', a tu tak właśnie jest. poprawiono wszystko, co dało się poprawić - przede wszystkim grę aktorów i efekty specjalne. no miodzio po prostu, jesteśmy z Mężem fanami sf :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hatifnatka Wto Sty 07, 2014 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 1:30 pm   

Ja z ostatnio obejrzanych polecam:

Dzień kobiet



siostra twojej siostry



miłość i turbulencje



świat w płomieniach


turbo


oko w oko z teściem:



deja vu:



no i oglądałam "czas na miłość". Mnie podobał się bardzo, w sumie też sporo dał mi do myślenia... dlatego ja osobiście polecam.

_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 10:39 pm   

a ja zdecydowanie polecam Życie Pi - od razu dodam, że książki niestety nie czytałam, ale sam film dla mnie niesamowity, piękna, metaforyczna opowieść o wielkim dramacie.


zgadzam się z Sisska, że tym filmem znów pokazał, jak świetnym jest aktorem + historia oparta na faktach, porażająca.


Wielki Gatsby - mogę tylko powiedzieć, że żałuję, że zobaczyłam dgo dopiero teraz! świetny Leo, niesamowita scenografia, powiedziałabym, że momentami sceny wydawały się baśniowe no i soudtrack - dla mnie pasuje idealnie - muzyka na wskroś współczesna (Jay Z, Beyonce, Lana del Rey, Florence And The Machine!), a jednak w tamtejszym klimacie.


mocny, momentami (dla mnie) zbyt brutalny i trochę przydługi, generalnie dobry film i b.dobra Jessica Chastain (chyba dostała Złotego Globa za tę rolę?), ale z uwagi na tematykę - raz do obejrzenia.


przypadkiem trafiłam na taką oto włoską komedię romantyczną z zadziwiającą dla mnie obsadą (Monika Bellucci, Rober De Niro), polecam na zimowy wieczór.


obejrzałam, bo widziałam dwie poprzednie części, ale moim zdaniem słabiutki, od pierwszej części dzielą go lata świetlne...


a tu już zdecydowanie NIE polecam - straaaaszny gniot, zero fabuły, masakryczna gra aktorska, a co tam robił Mecwaldowski (którego bardzo lubię) to ja naprawdę nie rozumiem...
_________________


 
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 1:59 am   

paulinkaaMU napisał/a:
Mecwaldowski (którego bardzo lubię)

To dla fanów Mecwaldowskiego polecam:
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 6:51 am   

Haliśka Band, "Dziewczyna..." film mistrzowski! :D

A ja z ostatnio obejrzanych polecam:

Nie jestem fanką Criuse'a i byłam ostrożna, kiedy mój T. zaproponował obejrzenie "Niepamięci", ale film bardzo mnie wciągnął. Fajna historia i zaskakujące rozwiązanie. Aczkolwiek sama końcówka ckliwa i bajkowa, jak to w amerykańskich filmach :)
No i genialna muzyka formacji M83!
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 2:20 pm   

a mnie się 'wielki gatsby' w ogóle nie podobał. wynudziłam się strasznie, taka 'wydmuszka' :-?
za to 'kapitan phillips' faktycznie świetny! :)
_________________
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 7:05 pm   

A właśnie sobie zobaczyłem nowy film Jackass'a. Może humor nie jest górnolotny, ale parę razy spowodował wybuch śmiechu.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
lena222 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 10
Skąd: Bełchatów,ŁÓdż
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 11:27 pm   

ogladalam jest ok
_________________
Lenka
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 11:58 pm   

Ostatnio tak się wsłuchałam w wyborową ścieżkę dźwiękową do filmu Django Unchained, że już się bez niej nie rozstaję, genialna ścieżka.... A film...


Jako, że jestem wierną fanką twórczości Quentina Tarantino, ten film jest majstersztykiem. Pomimo kilku błędów, jak użycie dynamitu, który został wynaleziony dobrych kilka lat po Wojnie Secesyjnej :)

Gra aktorska Leonardo DiCaprio i Christoph Waltz :dribble: Z całym szacunkiem, ale Leo za Rolę Calvina powinien dostać Oskara, no ale nie dostał :(

A w sobotę idziemy na 47 Roninów... Długo wyczekiwany przez nas film, zobaczymy czy dobry :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pią Sty 10, 2014 12:06 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 8:49 pm   

A któraś oglądała i może dać opinię na temat filmu: "Wilk z Wall Street" ?
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 10:41 pm   

ola88 napisał/a:
A któraś oglądała i może dać opinię na temat filmu: "Wilk z Wall Street" ?


ola88,ja co prawda jeszcze nie oglądałam,ale sporo moich znajomych juz widziało i od wszystkich bez wyjątku usłyszałam,ze to świetny film,my wybieramy sie w poniedziałek,na pewno podzielę się wrażeniami :)
_________________


 
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 4:03 pm   

Od jakiegoś czasu Leonardo wybiera bardzo dobre scenariusze, więc też mam zamiar się na film wybrać.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 11:39 pm   



no to byłam, widziałam i mogę powiedzieć: rewelacja :D Owszem, ideałów nie ma - kilka scen może było dla mnie trochę zbyt brutalnych / wulgarnych, ale skoro taka była wizja Scorsese - tylko mu przytaknę, bo stworzył naprawdę wyróżniający się film - niby dramat, a jednak historia pokazana w taki sposób, że co chwilę płakaliśmy ze śmiechu. PNiesamowite tempo, wierzcie mi, że ani przez chwilę film mi się nie dłużył - a trwał bite 3 godziny! całość spajała idealnie dopasowana muzyka, i jakżeby inaczej - narracja. Po raz kolejny powiem - świetny Leo, naprawdę należy mu się ten Oscar - ale czy go dostanie? Do tego naprawdę świetne role drugoplanowe - Jean Dujardin (znany z "Artysty") no i boski Matthew McConaughey - jeju, jaką stworzył postać :smile:
_________________


 
 
 
Linka91 

Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sie 2013
Posty: 109
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 8:18 pm   

paulinkaaMU, mówisz ze Wilk z Wall Street rewelacja? no mnie mój narzeczony ciągnie na na ten film:) może się skuszę :)
_________________



Dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...p=748478#748478
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 10:47 pm   



byliśmy wczoraj z Mężem na 'wilku z wall street'. bardzo nam się podobało i polecamy! :D
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 12:50 am   

Po dzisiejszym wieczornym kinie domowym również polecam - Wilk z Wall Street.
_________________
 
 
momo 


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 190
Skąd: pomnik historii
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 8:00 pm   

My byliśmy wczoraj na "Wilku z Wall Street" i tylko potwierdzam, że jest naprawdę świetny i ze warto, naprawdę warto go zobaczyć.
paulinkaaMU napisał/a:
świetny Leo, naprawdę należy mu się ten Oscar - ale czy go dostanie? Do tego naprawdę świetne role drugoplanowe - Jean Dujardin (znany z "Artysty") no i boski Matthew McConaughey - jeju, jaką stworzył postać
tak, tak, jeszcze raz tak :D

paulinkaaMU napisał/a:
ani przez chwilę film mi się nie dłużył - a trwał bite 3 godziny
no mi trochę tak, ale to chyba tylko dlatego, że byłam głodna :D

paulinkaaMU napisał/a:
kilka scen może było dla mnie trochę zbyt brutalnych / wulgarnych
brutalność może nie, ale wulgarność też mnie trochę raziła, ale nie na tyle, żeby uznać to za jakąś wadę - ot, wizja reżysera
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 9:11 pm   

a ja, co prawda nie wycofuję się z tego, co napisałam o "Wilku...'", ale już ten Oscar dla Leo, hm :wink: otóż działamy intynsywnie i w ostatnim czasie sporo nowości (w kinie i niestety nie tylko :oops: ) obejrzeliśmy, i tak:
Dallas Buyers Club (Witaj w klubie)


sam film może nie wnosi wiele nowego do tematu HIV (choć fabuła biograficzna, czego przeceniać nie można), ale już sposób pokazania - z jednej strony - wiadomo tematyka sama w sobie niełatwa, z drugiej - mnóstwo humoru (nie tylko dialogi, ale same sceny), narracja, no i bohaterowie: REWELACYJNY Mattew McConaughey! Jeśli nie dostanie za tę rolę Oscara, to uznam to za wielką niesprawidliwość :wink: Plus niesamowita kreacja drugoplanowa Jareda Leto - to dla mnie drugi murowany kandydat. Zdecydowanie polecam.

August: Osage county (Sierpień w hrabstwie Osage)

Chwilami dramat, chwilami komedia, specyficzny rodzaj kina (mi nasuwa się podobieństwi do Rzezi Polańskiego) - wynikający zapewne z faktu, iż jest to adaptacja sztuki teatralnej. Ale, historia wciągająca, dużo świetnych dialogów, rewelacyjna tym razem rola kobieca - Meryl Streep - stworzyła niesamowita postać, w pewnych scenach, dla mnie genialna, no i całkiem nieźle (jak dla mnie) powróciła z zaświatów Julia Roberts, choć nie wiem, czy jednak trochę nie bladła przy M.Streep. Też polecam.

Zniewolony. 12 years a slave

Tutaj chyba nie będę obiektywna - bo wiem, że niewolnictwo to straszna część historii ludzkości, a tutaj jeszcze mamy prawdziwą historię, ale sam film mi jakoś nie leżał, ciężko mi sie go oglądało, choć chylę czoła roli Chiwetela Ejiofora - nominacja chyba zasłużona (jego wyraz twarzy, smutek, ból - zagrał baaardzo wiarygodnie i prawdziwie).

I na koniec American Hustle

Dobre, rozrywkowe kino :) Wiele zaskakujących scen, ironii, pasująca muzyka, no i ten klimat lat 70. :) Świetny Christian Bale :D Bradley Cooper - ok - choć dla mnie bez szału (ale w kilku scnach rewelka!), no i cudna Jennifer Lawrence, zresztą pierwszpolanowana Amy Adams też robi wrażenie :) Polecam.
_________________


 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 2:40 pm   

agulka1989 napisał/a:

no i oglądałam "czas na miłość". Mnie podobał się bardzo, w sumie też sporo dał mi do myślenia... dlatego ja osobiście polecam.

Ten film trudno mi w sumie ocenić. Lubię filmy Richarda Curtisa, a aktor Bill Nighy jest świetny w każdej roli i choćby dla niego warto obejrzeć ten film.
I jeszcze dla jednej sceny : ślub (i droga na wesele) i jako podkład piosenka Jimmy'ego Fontany "Il Mondo" - dla mnie ten kilkuminutowy fragment jest magiczny. :) Ale ta piosenka to jest po prostu magia i tyle.
Miło zaskoczył mnie odtwórca głównej roli aktor Domhnall Gleeson - brzydki jak noc :razz: , ale ma coś w sobie i gra przekonywująco.

Ogólnie jednak film średni, czegoś mi w nim zabrakło.
_________________
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 23, 2014 11:54 pm   

Ciekawie zrobiony film i pomysł też niczego sobie. Może trochę irytuje aktorstwo, szczególnie na początku, ale całość jest OK. Można się uśmiać. I piosenka finałowa po prostu dokłada po całości :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Psotka2013 

Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 9:33 am   

To jest żenujące. W tym roku nie widać, żeby coś fajnego miało się kręcić :P





Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Lut 26, 2014 2:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jenot 

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 0
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 12:52 pm   

Jak dla mnie to większość filmów jest przereklamowana. Oglądam filmy nie dlatego, że są nowe, tylko muszę mieć coś na prawdę dobrego. Może być to nawet film przedwojenny. Czytam recenzje krytyków. Wybieram te nagrodzone i ambitne, poruszające trudne tematy, te filmy które kształcą.
75% hollywoodu to dla mnie badziewie. Polskie kino też jest bardzo słabe ostatnimi latami. Dużo głupich komedii a niemal w każdym filmie Ci sami aktorzy, którzy wcale nie są dobrzy tylko są popularni



Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Lut 26, 2014 2:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 1:06 pm   



Długo się zastanawiałam, czemu tak słaby film, zdobył tak wiele Oskarów... Efekty dźwiękowe na niskim poziomie i to samo z efektami specjalnymi, fabularnie jest zadowalająco, trzyma w napięciu, ale moim zdaniem Oscary za dźwięk i efekty specjalne powinne były powędrować do kogoś innego.

Dallas Buyers Club

Tu będę sceptyczna. Czekałam na ten film bardzo długo ze względu na kreację Jareda Leto i tu czekanie się opłaciło... Natomiast Matt nie zachwycił mnie aż tak jak w przypadku Jareda. Film b. dobry, polecam. Aczkolwiek myślałam, że Oscara za pierwszy plan dostanie Leo (już dawno powinien dostać) i przykro mi, że znów ta nagroda przeleciała mu koło nosa.

_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Wto Mar 04, 2014 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 11:20 am   

Catylyn89 napisał/a:
i to samo z efektami specjalnymi


Nie zgodzę się. Świetnie odwzorowali ruchy i zachowanie różnych substancji w próżni, spowolnienie, osłabienie reakcji, bezwładność. Trochę brakowało mi efektu wszechobecnej ciszy.
Chociaż przyznam, że film ma sporo niedociągnięć, ale każdy jakieś ma.
Mnie film nie porwał, ale jeśli chodzi o efekty, to wg mnie konkurenci nie mieli czym rywalizować.
Ostatnio zmieniony przez Terry Sro Mar 05, 2014 11:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 1:54 pm   

Efekty specjalne były akurat w tym filmie świetnie. Dziwi mnie za to cała reszta nominacji, w tym dla Sandry Bullock i w kategorii najlepszego filmu.
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 2:56 pm   

Mi film grawitacja - podobał się :) ogólnie fabułka taka średnia, ale efekty specjalne, pewnie jak bym poszła na 2d to w sumie nic ciekawego by nie było, ale 3d już całkiem inaczej :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 3:26 pm   

Ja ostatnio zachwycam się Igrzyskami Śmierci zarówno 1 jak i 2 częścią i z niecierpliwością czekam na 3 część.
Tak samo lubię Thor`a, choć ten robi już mniejsze wrażenie. Po prostu gra aktorska Jennifer Lawrence w Igrzyskach Śmierci deklasuje.
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 9:42 pm   

Terry napisał/a:
Nie zgodzę się. Świetnie odwzorowali ruchy i zachowanie różnych substancji w próżni, spowolnienie, osłabienie reakcji, bezwładność. Trochę brakowało mi efektu wszechobecnej ciszy.


Moim zdaniem to były efekty specjalne na poziomie Apollo 13 i w sumie równe temu wszystkiemu, więc nic ciekawego... Sam film prócz fabuły (chociaż i tu mam pewne zastrzeżenia, bo część rzeczy jest po prostu nierealna) jest dość cienki jak na dzisiejsze czasy i nowinki technologiczne.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 9:45 pm   

Mega:
_________________
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 1:45 pm   

Ostatnie filmy, które widziałam i polecam:





_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 2:32 pm   

Nietykalni - wspaniały film, oparty na prawdziwej historii. Do tego świetna gra aktorska. Nie lubię francuskich filmów, ale ten urzekł mnie.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 3:30 pm   

Terry napisał/a:
Nietykalni - wspaniały film, oparty na prawdziwej historii. Do tego świetna gra aktorska. Nie lubię francuskich filmów, ale ten urzekł mnie.


Mogę się pod tym podpisać obiema rękoma :)
Film Super, mogłabym obejrzeć go ponownie :)
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 4:06 pm   

mnie bardzo podobal sie Jack Strong.
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 10:46 pm   

Ja Nietykalnych znam juz prawie na pamiec - obejrzalam go kilkadziesiąt razy,dla mnie to najlepsza komedia ostatnich lat, a filmy francuskie bardzo lubię :)

Jack Strong- dla mnie dobry,plus jak zawsze dla Dorocińskiego.
_________________


 
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 08, 2014 10:11 am   

Z takich nowszych polecam szczerze- Koneser. A ze starszych- Forrest Gump, Cast Away, Szósty Zmysł, Piękny Umysł, Skazani na Shawshank, Pamiętnik...
_________________

 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 6:05 pm   

UWAGA !! !! OMIJAĆ Z DALEKA :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 10:30 pm   

polski tytuł: Szczęście nigdy nie przychodzi samo, przyjemna francuska komedia romantyczna, momentami naprawdę śmiesznie (zarys fabuły oczywiście "standardowy" jak na ten gatunek), dla lubiących lekkie francuskie kino, polecam :)



- jak zawsze rewelacyjny Dorociński, po obejrzeniu filmu przez kilka dni uzupełniałam info o płk. Kuklińskim - czyli jednak film daje do myslenia i zaciekawia, szkoda tylko, że (moim zdaniem) jest mało obiektywny i przedstawia tylko "jedną stronę medalu", trochę mi brakowało - choć przez chwilę - krytycznego spojrzenia. Sam film na wysokim poziomie, w ogóle się go nie ogląda jak polskiego filmu (wiecie o co mi chodzi :wink: ?), scenografia, kostiumy, na duży plus, no i genialnie budowane napięcie. A dodatkowy smaczek - scena pościgu :D Warto obejrzeć.
_________________


 
 
 
ixsja 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Kwi 2014
Posty: 0
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Kwi 06, 2014 4:42 pm   

Coś dla par, a zwłaszcza małżeństw:

"Fireproof"
Caleb Holt żyje według porzekadła starego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. Wewnątrz płonących budynków to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze jego małżeństwa, to jest już całkiem inna historia. Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine Holt oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba prosi swojego syna, by spróbował podjąć eksperyment: Wyzwanie miłosne.


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Kwi 06, 2014 5:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 5:03 pm   

Chce się żyć.
Ciężki film, ale po obejrzeniu własne problemy stają się malutkie.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 6:21 pm   

Ostatnio obejrzany:

"Jeden dzień"

Bardzo polecam :)

_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lip 01, 2015 10:20 pm   

Ostatni film jaki oglądałam i który sprawił, że miałam ochotę iść na niego po raz kolejny to:



Jestem fanką starszych części Mad Maxa i podchodziłam do tego filmu dość sceptycznie (oprócz wiadomości, że w Maxa ma się wcielić mój ulubionyTom Hardy :dribble: ), ale i mnie i mojego męża ten film wbił w fotel na całe dwie godziny :)
No i jak obejrzałam, że w trakcie kręcenia tego filmu mało kiedy był używany green screen (ostatnio dość popularny wśród filmów akcji i s-f), a wybuchy pojazdów nagrywano tylko raz, jeszcze bardziej mnie upewniło, że to jest świetny film :) Dobra muzyka, pojazdy i klimat filmu :) Długo szukać lepszych filmów akcji (gdzie nie ma zbędnej paplaniny), no oprócz Raid: Redemption i Raid 2 :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Lip 01, 2015 10:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl