Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Na którą stronę okna?
Autor Wiadomość
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 7:19 pm   Na którą stronę okna?

Mamy do wyboru mieszkanie okna z sypialni są na wschód, natomiast salon ma okna na północ...
Jak to wygląda w praktyce..nie będzie światła w domu?
:roll: :roll:
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Pon Sie 20, 2012 7:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 8:31 pm   

All-me, a nie byłaś tam w mieszkaniu? Czy się dopiero buduje? Okna na północ to trochę nie bardzo jak na salon, ale może tak mi się tylko wydaje?
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 8:35 pm   

ja mam sypialnię jedno okno na północ a drugie na wschód i to jest najciemniejszy pokój w domu. łazienka ma okno na zachód i jest dużo jaśniej.
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 10:33 pm   

ja mam wszystkie okna na południowy wschód, w sypialni budzi mnie słońce :) i świeci tak do ok.15.
_________________


 
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 11:13 pm   

Byłam w tym mieszkaniu...
W mieszkaniu są duże ,panoramiczne okna...na pólnoc trzy wielkie skrzydła(jak balkonowe) i wschód normalne okno...natomiast w sypialni tylko na wschód.
Rozkład nam bardzo się podoba...
znowu druga opcja to mieszkanie z oknami na zachód ale gorszy rozkład...no i nie wiem co wybrać...gorsze okna lepszy rozkład...czy lepsze okna i gorszy rozkład...
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Pon Sie 20, 2012 11:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 8:00 am   

All-me, w naszym mieszkaniu jest rozklad wschod i zachod i jest oki.Natomiast u mojej mamy był tylko zachód i to w upalne dni porażka.U znajomych jest pólnoc i południe i mają strasznie ciemno.
_________________

 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 10:35 am   

All-me, mnie się wydaje, że jeśli masz duże okna na północ to nie powinno być źle. Dużo zależy od piętra i tego co masz przed oknami - czy inny budynek ci zasłania widoki, czy są drzewa, czy nie ma nic.
Na zachód mam okna w salonie i najczęściej zasłaniamy je, bo latem robi się gorąco, albo słońce ci świeci po oczach/tv. U mojej przyjaciółki są okna przez szerokość pokoju na zachód i latem ma akwarium/saunę zamiast pokoju.
Może obejrzyjcie mieszkanie po południu i od rana i zobaczycie jak się prezentuje.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 6:33 pm   

my tez mamy sypialnię na wschód i o ile w ciągu tygodnia łatwiej jest wstać jak słonko budzi, o tyle w weekend i w czasie upałów to jest porazka. moim zdaniem pólnocny pokój chocby okna nie wiem jak duze były zawsze beda ciemne. w salonie spedza się najwiecej czasu, wiec jak to ma byc nora to przemyslcie jeszcze. takie mieszkania najgorzej sie sprzedaja wlasnie dlatego, ze sa ciemne.

druga opcja ma tylko okna na zachód? wiesz, jak sie wraca z pracy to do takiego radosnego jasnego mieszkania to jakos czlowiekowi lepiej. no przynajmniej mi. bym brała zachód.

a czemu nie ma juz innych opcji?
_________________
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 11:02 pm   

M_and_M napisał/a:
a czemu nie ma juz innych opcji?

3 pokoje jedynie są w takich ustawieniach.
Jak dla nas lepszy rozkład mieszkania z oknami na północ, wschód.
Drugi -gorszy dla nas rozstaw pokoi na zachód.
Trudno..mieszkanie już kupiliśmy z oknami na pólnoc i wschód.
Nie będzie źle :lol: ...dobrze, ze w salonie mamy 3 okna na północ i jedno na wschód ..to chyba aż tak źle nie będzie :roll:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 2:03 pm   

All-me napisał/a:
w salonie mamy 3 okna na północ i jedno na wschód ..to chyba aż tak źle nie będzie :roll:

Nie będzie. Słońce będziecie mieć rano (my mamy w salonie tylko na wschód). Przynajmniej po południu nie będzie Wam świecić w telewizor. ;) No i na balkonie można odpocząć w upały.:)

Mieszkania z oknem na zachód od razu odrzucaliśmy. Mamy znajomych z takimi układami i ciężko znoszę wizyty u nich w słoneczne dni właściwie od wiosny do jesieni.
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 2:42 pm   

klarysa napisał/a:
Nie będzie.
:smile: :smile: :smile: :smile:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sie 15, 2013 11:49 pm   

aktualnie mamy okna w ukladzie polnoc (sypialnia i kuchnia) oraz poludnie (salon).
Nie lubie okien na polnoc,chociaz w upaly dobrze jest sie w takim pokoju "ochlodzic" ;)
W nastepnym mieszkanku okna beda na wszystkie strony swiata poza polnoca :p
łazienka i sypialnia dzieci na wschod,nasza sypilania i salon na poludnie a kuchnia na zachod.
Wszystkie mieszkania z przewaga okien polnocnych (zwlaszcza w salonie) od razu odrzucalismy.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 3:56 pm   

Nasze okna wychodzą na północ (kuchnia, pokój) i południe (salon, sypialnia). Słońce zagląda do nas głównie od strony południowej, ale w pomieszczeniach od strony północnej jest i tak bardzo jasno. Południowe okno sypialni i jedno z okien salonu wychodzą na zadaszony balkon. Czyli słoneczko zagląda, ale w bardziej pochmurny dzień najjaśniej jest i tak w kuchni ;) Mnie taki wystaw okien odpowiada ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
kumo 

Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 4:54 pm   

okna tylko na południe, słońce prawie cały dzień a jaka oszczędność na energii.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl