Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wodzirej Tomasz Zychala (wodzirej 202)
Autor Wiadomość
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lut 20, 2013 11:29 am   Wodzirej Tomasz Zychala (wodzirej 202)

Przeszukałam forum, ale nic nie znalazłam o tym wodzireju.
Zastanawiamy się nad współpracą z nim na naszym weselu i chciałam zasięgnąć opinii.
Czy ktoś korzystał z Jego usług lub był na imprezie prowadzonej przez Wodzireja Tomasza?
Pomozcie :)
 
 
gaaryk 

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 4:56 pm   

Też szukam o nim informacji. Poleciła mi go znajoma bardzo zachwalała jednak chciałabym poznać jeszcze kilka opinii na jego temat.
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 5:29 pm   

A co mowila Ci znajoma o nim?
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 9:04 pm   

Obejrzałam stronkę tego wodzireja, wydaje się być ciekawą propozycją na eleganckie wesele a takie chcemy mieć. Szkoda, że nie ma filmików z wesel, które można by było obejrzeć. Tak się zastanawiam czy wybrać się na rozmowę z tym Panem w tym tygodniu?:) Mam 3 zespoły na ten tydzień umówione, bo chciałabym jak najszybciej zaklepać sobie termin:)

Czy ktoś miał wesele prowadzone przez tego wodzireja? Jak się sprawdził? Mało coś opinii na jego temat... a szkoda...
 
 
Bogusia83 

Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 3:14 pm   

Prowadził moje wesele.. Bardzo polecam.to bylo już kilka lat temu. Pisze bo widzę ze mało informacji o nim a ostatnio byłam na kilku weselach spartaczonych przez kiepskie zespołu i domorosłych Dj ów.Teraz facet ma świetny profesjonalny sprzęt i dużo doświadczenia. Polecilam go znajomym i byli zachwyceni. Bardzo pomaga podczas wesela w koordynacji całej imprezy. Super muzyka na dobrym poziomie. Żadnych zanujacych konkursów za to robi ekstra zabawy taneczne jak się chce. Teraz ponoć prowadzi dużo imprez miedzynarodowych, bo jako jeden z niewielu operuje angielskim...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl