Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
TRAMBUS
Autor Wiadomość
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 9:41 pm   TRAMBUS

polecam wszystkim pojechanie na slub trambusem :) To ten zielony tramwaj na kołach jeżżący po Pietrynie. Spod kościoła można zabrać 35 osób więc przewóz gości mozna w ten sposób rozwiązac. My jechaliśmy właśnie trambusem i było świetnie - mielismy dodatkowo wycieczke po Piotrkowskiej bo trambus ma pozwolenie na wjazd tam :)
Cena to 107 zł za godzinę, rozliczanie minutowe.
Gdyby był ktos zainteresowany to polecam strone MPK - tam jest telefon i mozna poprosic o przesłanie formularza o zamówienie publiczne.

trambus.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1016 raz(y) 44.09 KB

_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 6:43 pm   

My własnie zdecydowałismy sie na ten tramwaj,to świetny pomysł tym bardziej dla mnie bo jeszcze nie tak dawno temu pracowałam w MPK...pozdrawiam wszystkie dziewczynki kosztówki...
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 9:27 am   

agga, super :) Na pewno nie będziecie żałować. My nie możemy sobie wyobrazić lepszego śroka transportu! Wygodnie, sukienka mi się nie gniotła tak jak w samochodzie gdy jechałam na zdjęcia, przejazd Piotrkowską... Super było. I strasznie wesoło, jechało z nami sporo osób - mamy zdjęcia, kawałek nagranego filmu - fajnie się siebie ogląda tak zaraz po ślubie, już po życzeniach... Przytulamy się do siebie i jesteśmy straaaasznie szczęśliwi. Gdybyśmy jechali samochodem to by nie było jak tego "uwiecznić" ;)
Macie już wszystko załatwione? Jakby co to mam na komputerze ten formularz i mogę przesłać :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 5:00 pm   

My chcemy wynajac trambusa ale tylko dla gosci,którzy nie beda mieli czym dojechać na sale,a sami jedziemy jakims autkiem...nie wiem jeszcze jakim ale moj Piter sie uparł,że TYM RAZEM to on wybiera i ja nie bede miala nic do gadania( :hm: ale jeszcze zobaczymy :) )

A formularz już mamy,musimy tylko go wypisać i własnie się zastanawiamy na ile czasu go wziąc,myslimy o 2-óch godz. nie wiem czy to mało czy dużo.Msze w kościele mamy krótką (20-30 min.) więc myśle,że powinno starczyć.Wszystko zależy od tego ile czasu zajmie nam dojazd na sale,no i jeszcze mowisz,że robi jakąs wycieczke... :hmm : a Tobie ile to czasu zajeło??
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 9:23 pm   

Nam wyszły 3 h - ale to był dojazd z domu do kościoła (i jeszcze czas na udekorowanie go pod domem), potem czekał na nas pod kościołem (ślub bez mszy), w czasie życzeń no i pojechaliśmy na salę. Nie było zadnej wycieczki tylko po prostu Piotrkowska była "po drodze" ;)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 10:16 am   

Mnie się ten pomysł z trambusem szalenie podoba...ale niestety u mnie go nie bedzie a wielka szkoda :doubletear:
_________________
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 7:35 pm   

Mnie też pomysł z trambusem strasznie się podoba! Wprawdzie mój narzeczony jest do tego dość sceptycznie nastawiony, ale intensywnie pracuję nad tym by zmienił zdanie :hyhy: i prawdopodobnie dopnę swego :smile:
Tylko zastanawiam się, czy jechać nim z domu do kościoła, czy tylko z kościoła na salę jak już będą z nami goście :?:
Bo samotna para młoda w takim dużym pojeździe :?:
a może zabrać też świadków i rodziców :?:
i czy w ogóle to jest komfortowa jazda :?: bo nie chciałabym, żeby goście czuli się jak na rajdzie Paryż-Dakar :kwasny:
nie mam pojęcia, co radzicie :?: :pomocy:
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 8:00 pm   

jedzie się fajnie, do tego podobało mi się to że mogłam sobie spokojnie stac i nie gniotłam sukni. Do kościoła jechalismy my+rodzice i teściowie a na sale kto chciał :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 5:27 pm   

Pomysł z trambusem jest wielkim marzeniem mojego narzeczonego. Ja nieco się waham...ale po przeczytaniu Waszych opinii i rozmowach z naszymi znajomymi zaczynam się powolutku skłaniac ku tej propozycji. Jeśli macie zdjęcia lub nagranie to bardzo proszę prześlijcie9mój adres wil-tusia.wpl pl
I jeszcze jedno pytanie-czy MPK jakoś przybiera ten pojazd czy to jest w zakrsie pary młodej?
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 10:21 pm   

Pomysła rewelacyjny na prawdę.
Muszę się nad tym zastanowić :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 6:48 pm   

Jak się zdecydujecie to mam namiary na Pana z MPK, który zajmuje sie rezerwacją :-)
Mamy jeszcze tylko problem z wystrojem tego pojazdu ale mam cicha nadzieję, że zdążymy coś wymyślić. Może uda nam się znależć firmę, która nam w tym pomoże.
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 12:41 pm   

wilka, u nas to byo tak że się umówiliśmy z MPK że trambus przyjedzie nieco wczesniej. Przyjechala do nas ciocia i razem z moja mama i swiadkami wiazali i dmuchali baloniki, wiazali wstazeczki jak my bylismy na zdjeciach. No i potem wyszli i przystroili pojazd :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 10:54 pm   

Na stronie mpk pojawiły się zdjęcia trambusa przybranego na wesele :) czyżby ten środek transportu stawał się co raz popularniejszy? :D



zd_3_10_05_2007_s.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1000 raz(y) 10.64 KB

zd_2_10_05_2007_s.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 867 raz(y) 14.48 KB

_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 02, 2007 11:00 pm   

super to wygląda :D
gdyby nie to, że mamy już zarezerwowanego Jaguara to kto wie...
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 6:00 pm   

Dzięki Cosola za zdjęcia! Może uda nam się jeszcze zamówić również ubranie trambusa :smile: :smile: :smile:
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 7:51 pm   

o! O takim wystroju w środku nie pomyślelismy...
Ale nie dziwie sie ze trambus coraz popularniejszy. U nas to też nie byl nasz pomysl. Po prostu widzieliśmy jakąś parę mlodą wcześniej i nam sie spodobalo :)
A wiecie jak jest wesolo juz po slubie razem z gośćmi :)
do tej pory jak widze terambusa to mi sie robi tak cieplutko i nostalgicznie :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 8:41 pm   

Zniknęły zdjęcia więc jeszcze raz:









800px-Trambus.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 866 raz(y) 83.19 KB

zd_3_10_05_2007_s.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 879 raz(y) 10.64 KB

zd_2_10_05_2007_s.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 855 raz(y) 14.48 KB

zd_1_10_05_2007_s.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 838 raz(y) 15.27 KB

_________________
 
 
fuente 


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 6:45 pm   

Odświeżam temat ponieważ sama nie dawno zarezerwowałam Trambusika na nasz ślub :) )
Wahaliśmy się czy jechać nowoczesnym, ekskluzywnym autem czy starym zabytkowym. Do koncepcji ślubu, który odbędzie się w kaplicy Św. Andrzeja Boboli w łódzkim Skansenie przy Białej Fabryce jakśs nie pasowała nam limuzyna, tylko raczej coś starego. Przypadkiem w gazecie wyczytałam że łódzkie MPK wypożycza Trambusika na wesela no i decyzja zapadła. Najpierw do kościoła pojedziemy trambusem razem z rodzicami, a potem spod kościoła zapewne w większym gronie... ot taki wesoły autobusik mknący po łódzkich uliczkach :D

Czy ktoś z was w ostatnim czasie korzystał może z tej formy dowozu na ślub i wesele? ;>
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 4:19 pm   

23.08.2014 trambus będzie nas wiózł ;D
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 7:39 pm   

KaMika, my też myślimy o trambusie :) do przewozu gości z kościoła na salę :) ile teraz się płaci za godzinę? Jest przystrojony? Jak się zamawia - trzeba zadzwonić do mpk czy iść czy jak?
_________________
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Gru 11, 2013 8:09 pm   

ola i lukasz, niestety przystroić trzeba samemu ;) cena jeszcze nie jest wiadoma, od nowego roku dopiero będzie. Ale granice 130 zł za godzinę. My pojechaliśmy na zajezdnię mpk na tramwajowej i tam nam wszystko wyjaśniali :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 16, 2013 4:51 pm   

Ok, dzięki! :) To musimy się wybrać albo zadzwonić :)
_________________
 
 
magdaw 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sty 28, 2014 3:52 pm   

Fajny pomysł na przewiezienie gości na salę. Musimy sprawę przemyśleć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl