Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół z Bełchatowa poszukiwany
Autor Wiadomość
pluskawka 

Wiek: 36
Dołączyła: 07 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
  Wysłany: Sro Gru 09, 2009 2:59 pm   Zespół z Bełchatowa poszukiwany

szukam dobrego zespołu z Bełchatowa, może pomoglibyście mi swoimi opiniami?
I prosiłabym o namiary do zespołu Picolo, bo nigdzie nie mogę ich znaleźć :(
Będę wdzięczna za każdą pomoc, pozdrawiam.
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Gru 09, 2009 3:11 pm   

a może http://www.adlibitum.pl/ ? :) albo z Bełchatowa to też chyba dobry jest BEST
_________________
 
 
Maxim 

Wiek: 42
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 3:43 pm   

Ja konsekwentnie polecam BEST z Bełchatowa. Bardzo ciekawa i kontaktowa kapela.
Namiary na nich: XXX-XXX-XXX
Podawanie numerów telefonów jest nie zgodne z regulaminem. Jedynym przeznaczonym do tego miejscem jest wątek Nasze Zespoły - ppola
_________________
maxim
Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Lis 29, 2010 1:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magda 1984 

Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Rząśnia
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 8:51 pm   

Zespół BEST grał u mojej koleżanki na weselu..i tak nas zaskoczyli ogółem, że ja wraz ze swoim -teraz już mężem- zrezygnowalismy 4 miesiące przed naszym weselem z kapeli (wydawało nam sie ze graja swietnie) ale zespol BEST ich przebił w 100% i wzielismy Zespół Best (który za naszymi namowami zrezygnował z wakacji i zagrał na naszym weselu:)
No i oczywiście musze dodac, że wszyscy nasi wujowie byli pod wrażeniem pani -jak ją nazwali -"Sexofonistki".
Zespół ma super "zabawy" nie tylko konkursy, Robili bardzo krótkie przerwy, niektórzy nie zdążyli papieroska dopalic:) cały czas się coś działo, począwszy od biesiady (z podziałam na kwestie śpiewana przez panów i panie:D) poprzez śmieszne konkursy,
Wszyscy goście byli zadowoleni, począwszy od dziadków skonczywszy na moim wybrednym bracie, który nie cierpi wesel!
Zdecydowanie POLECAM ZESPÓŁ BEST, Nasze wesele bylo super, mogłam bym jeszcze wiele rzeczy pisac, ale jednak to trzeba przezyc!!!
Jedyne co nas zaniepokoiło to, to że zespół (wraz z kamerzystą i fotografem) nie wypił praktycznie w ogóle alkoholu..(pozdrawiam SZALONY ZESPÓŁ BEST)!
Magda i Paweł
 
 
AmeliaPule 


Dołączyła: 25 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 10:18 pm   

Polecam zespół Szafa Grająca z Bełchatowa. Są młodzi, wykształceni muzycznie i mają dużo chęci i zapału do grania.
 
 
paresens_ 

Dołączyła: 16 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 9:42 am   

Bardzo mi się spodobała postawa zespołu Best z Bełchatowa. W skład wchodzi kobieta oraz dwójka mężczyzn. Spisali się rewelacyjnie, wokalistka ma śliczny głos, pomijając fakt, że jest atrakcyjna. Zapewnili zabawę do białego rana. Kuzynka wraz ze swoim wybrankiem dokonali słusznego wyboru.
 
 
krab 

Wiek: 39
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 10:11 am   

Zarejestrowałem się na tym forum aby Cie poprzeć i podzielić się wrażeniami z wesela na którym byłem i grał ten zespół. Zagrali na żywo i solidnie. Cały zespół jest w porządku :) Nie spożywali alkoholu podczas wesela co jest bardzo ciekawe :roll: No ale profesjonalizm tego wymaga :) Ogólnie była świetna zabawa dzięki ciekawemu repertuarowi, bo bawili się zarówno Ci starsi jak i Ci młodsi :)
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 12:01 pm   

krab, tylko który zespół? Bo mowa jest o kilku ;)
_________________
 
 
krab 

Wiek: 39
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 8:38 am   

Zapomniałem zacytować posta powyżej. Przepraszam. Co do zespołu to oczywiście miałem na myśli zespół Best :) :)
 
 
madzialena88 

Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 4:25 pm   odświeżając tamat :)

Cześć wszystkim!
Jaki zespół weselny jest teraz na "topie" w Bełchatowie i okolicach?Możecie drogie forumowiczki coś polecic? Podzielcie się swoimi doświadczeniami:) Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl