Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kucharka na wesele - ok. 200 osób woj. łódzkie.
Autor Wiadomość
shininglight 

Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: z Łodzi i okolic.
  Wysłany: Pon Mar 04, 2013 8:26 pm   Kucharka na wesele - ok. 200 osób woj. łódzkie.

Witam Was :)
właśnie usiadłam do organizacji wesela - 14.06.2014r aktualnie poszukuję kucharki wraz z zespołem, która zorganizuję przyjęcie weselne z poprawinami na ok. 200osób.

jeżeli posiadacie kontakt proszę o wiadomość.


Z góry dziękuję i pozdrawiam przyszłe Panny Młode.

Agnieszka.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 8:29 pm   

Cześć Agnieszko :)
ślubujemy z Moim dokładnie 2 miesiące po Was :smile:
_________________


 
 
martap666 

Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: a tu i tam
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 10:22 pm   Kucharka na wesele z polecenia

Ja bym poleciła kucharkę z obsługą z Piotrkowa tryb. , robiła w mojej rodzinie 18 urodziny na 60 osób ( wiem że raczej robi wesela ale miała akurat wolny termin , no i ludzi nie mało na imprezie ) jedzenie świetne -smaczne, ładne i nie bała się naszych propozycji ( menu raczej w nowym stylu- krewetki , makaron ze szpinakiem itd, ale dała sobie rade naprawde super ) zresztą cała ekipa jest w miare ''młoda '' bo najstarsza kucharka miała coś koło 35 lat może ciut więcej. Wiem też że jest nie droga i bardzo uczciwa :oops: ( dużo się słyszy o tych co wynoszą po cichaczu ) a jej ciotka musiała jeszcze sama pakować na wynos , no bo przeciez jeśli jest się naprawde i szczerze zadowolonym z usługi to i samemu chce się człowiek odwdzięczyć . Ale sie rozpisałam no ale w końcu wesele ma sie raz w życiu trzeba dobrze wybrać , żeby nie żałować . Jeśli chcesz , czy chcecie mogę zdobyć namiary na kobitkę i przesłać na e- mail , mój ; pamp2012@wp.pl Powodzenia Dziewczyny :wink:
 
 
Hokuspokus 

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łodz
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 6:33 pm   Ekipa

Witaj, pisalem jakiś czas temu na jakimś temacie odnośnie moich spotrzeżen co do ekipy która wkonuje wesela. Mielismy okazje być na weselu, ktore było wykonywane przez ekipe, bardzo solidną, niedrogą. Fascynujące rzeczy w menu były, ogolnie dość nowoczesnie ale i znalazło się coś dla klasyków Polskiej kuchni :) . Obsługa bardzo miła, ekspresowa, czysciutko podczas wesela na stołach, o co byś nie poprosiła to kilka minut i już. Dbanie bardzo o czystkość podczas imprezy. Dekoracje też bardzo ładne, sałatki podawane w wydrazonych cukiniach, czy sałatki w takich miniaturowych dyniach, jedzenie bardzo dobrze doprawione,
Zaskakujące było jak sie dowiedzielismy ze jest tam dość młody kucharz, który organizuje wiekoszc imprezy razem z kucharka, zaskoczeniem było bo on pracuje ponad normy na imprezie był kelnerem wiec był szok ze nie dość że dobrze gotują to jeszcze i on podawał i kierował ludzmi na sali wiec jego czujne oko niczego nie przepuściło, ma chłopak dar jak na swoj młody wiek. Z tego co wiemy rowniez to zostawiaja po sobie czysciutka kuchnie, taka jaka dostaja taka oddaja. Ale oczywiście każy ocenia według siebie, z naszej rodziny wszyscy byli mega zadowoleni z nich.
Jeśli jesteś zainteresowana to mozemy podać ci namiary w prywatnej wiadomości.
Pozdrawiam,
 
 
Bartek1989 

Wiek: 34
Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 3:26 pm   

Witam

Moje wesele organizowała firma Ratajczyk. Nie obchodziło mnie nic i było super. Polecam
 
 
colakinga 

Dołączyła: 17 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź, łódzkie
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 7:44 pm   

Szefowie kuchni z dziesięcioletnim doświadczeniem począwszy od kuchni staropolskiej a skończywszy na kuchni fusion zorganizują Państwu imprezy okolicznościowe tj.: chrzciny, komunie, 18-stki, wesela, rocznice, poczęstunki, bankiety, przyjęcia, konsolacje oraz imprezy firmowe.
Wieloletnie doświadczenie w tej branży spowodowało, iż jesteśmy w stanie dopasować menu do potrzeb naszego Drogiego klienta.
Produkty , które używamy są zawsze świeże oraz najwyższej jakości.
Charakteryzuje Nas solidna, szybka i sympatyczna obsługa, która ceni sobie doskonałą jakość i smak a przede wszystkim zadowolenie klienta.
Jeśli poszukują Państwo solidnej firmy to zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy. Kontakt 503 640 444 8)
_________________
Szefowie kuchni z dziesięcioletnim doświadczeniem począwszy od kuchni staropolskiej a skończywszy na kuchni fusion zorganizują Państwu imprezy okolicznościowe
Pozdrawiamy.
 
 
ronyns 

Dołączyła: 15 Paź 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 22, 2014 5:55 pm   

czy mogła bym prosić o namiary na kucharki i ew. ceny jakie proponowały ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl