Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Obiad ślubny - fotograf, kamerzysta
Autor Wiadomość
owca2002 

Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: wwa
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 5:09 pm   Obiad ślubny - fotograf, kamerzysta

Zamiast wesela organizujemy tylko obiad dla 30 osób i mamy problem co zrobić z fotografem i kamerzystą.

Wiemy, że na weselach należy zapewnić posiłki obsłudze, ale w naszym przypadku jest problem, że sala, którą wybraliśmy jest na tyle mała, że i tak mamy problem żeby usadzić tam wszystkich gości i nawet za bardzo nie ma gdzie jeszcze wepchnąć miejsc dla obsługi.
Z drugiej strony nie chcemy, żeby siedzieli gdzieś z nami albo rodziną przy stole, bo to też dziwnie będzie wyglądało. Ma to być kameralny obiad, bez żadnych tańców itd.

I teraz pytanie czy skoro impreza trwa 4-5 godzin, to przejmować się w ogóle tym, żeby zapewnić posiłek obsłudze? Czy po prostu podczas rozmów, poinformować ich jak wygląda sytuacja, żeby nie byli zaskoczeni?
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 11:59 pm   

Moim zdaniem po prostu im powiedzieć, jak wygląda sytuacja i jeśli dla nich to będzie problem (choć nie sądzę) to z pewnością Wam o tym powiedzą.
Ja bym się tym nie przejmowała, bo to najmniejszy problem ;)
_________________

 
 
EnEn 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 19, 2014 8:30 am   

My też organizujemy obiado-kolację po ślubie. Przewidujemy, ze będzie to trwało jeszcze krócej niż u Ciebie ( mam nadzieję ;) )) Postanowiliśmy, ze fotografa i kamerzystę będziemy mieli tylko na ceremonii w kosciele. Chłopak mojej świadkowej ma dobry aparat i robi całkiem niezłe zdjęcia więc pare fotek może nam w restauracji cyknąć. I to wszystko. Nie będzie tańców, nie będzie zabawy do białego rana. Posiłek dla najbliższych jako forma podziękowania za to, że będą nam towarzyszyć w tak waznym dla nas dniu i za to, ze w ogóle są :) Dwa dania, deser, lampka wina, troszkę pogadamy, pośmiejemy się i do domu ;) Nie będzie to na pewno tak wzniosłe, zeby to filmować i potem oglądac film jak wszyscy jedzą :wink:
Pomyślcie też o tym, bo to na pewno tańsze wyjście i znika problem czy dać im obiad czy nie.
Pozdrawiam ciepło :*
_________________
http://www.dla-zabicia-czasu.pl/
 
 
owca2002 

Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: wwa
Wysłany: Nie Sty 19, 2014 2:50 pm   

EnEn my też myśleliśmy, że takie coś może trwać max 3 godziny, bo przecież ile można jeść :P
Ale po rozmowach z osobami, które takie obiady już organizowały, zdecydowaliśmy, że zdecydujemy się na "tradycyjną" ofertę, czyli 4-5 godzin.
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 1:24 pm   

mam ten sam problem po ślubie obiad 17-22, kamerzysty nie mam,żadnego zespoły czy DJ tez i zastanawiam się jak rozwiązać sprawę z fotografem :?: miejsce się znajdzie bo sala spora ale ma tak sam gdzieś siedzieć :?:
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Nie Lut 23, 2014 9:45 pm   

Witam
Proponuję od razu poinformować, że niestety ale państwa nie uwzględniamy jako osoby obsługiwane przez katering.
Profesjonaliście nie powinno to przeszkadzać mi by w niczym nie przeszkodziło. W końcu zatrudniacie mnie do nagrania lub fotografowania a nie zapraszacie na zabawę.
Ważne by miał gdzie usiąść.
Takie asertywne podejście do sprawy jest najlepsze
Taki człowiek może za wczasu przygotować się i wziąść ze sobą coś do picia i jedzenia.
W gorące dni to jest bardzo ważne
W takiej sytuacji najlepiej zarezerwować miejsce nie rzucające się gościom w oczy.
Poprostu cichy zakątek gdzie może rozłożyć swoje graty i nie rzucać się w oczy.
Pozdrawiam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl