Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół SENATOR ze Zduńskiej Woli
Autor Wiadomość
sunface 

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:25 am   Zespół SENATOR ze Zduńskiej Woli

Witam Kochani, poszukuję informacji o zespole SENATOR ze Zduńskiej Woli (dwóch panów i pani), czy ktoś z Was bawił się może z nimi na weselu? Będę wdzięczna za odzew :) Pozdrawiam serdecznie :)
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 9:31 am   

Ja co prawda nie bawiłem się z nimi na weselu (choć przyznaje, że super ekipa), ale wspólnie pracowaliśmy na weselu i muszę przyznać, że naprawdę fajna ekipa ludzi na imprezę weselną. Są otwarci, bezproblemowi, kontaktowi, fajnie bawią gości (wrażenie robi trąbka).
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 7:12 pm   

bawiłam się w sobotę na weselu na którym grał Senator i napiszę jedno - super!
naprawdę fajny zespół, fajnie grali, kontaktowi, niezły repertuar, przyśpiewek nie za wiele, ale były, mogę polecić
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
wabik77 

Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 11:29 pm   

Ja miałem przyjemność bawienia się z tym zespołem na dwóch weselach i poważnie zastanowiłbym się nad zatrudnieniem tego zespołu na moim ewentualnym weselu...
Czemu? Na obydwóch weselach Panowie przesadzili za alkoholem - chyba nie rozumieją, ze są w pracy i zgarniają grube pieniądze za to co robią!

Pod względem muzykalnym - wokalistka pierwsza klasa.
 
 
sunface 

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 8:11 pm   SENATOR po naszym weselu - POLECAMY

Wesele mieliśmy w lipcu 2011 roku.
Nawiążę do postu wabik77. Na naszym weselu zespół miał wódkę i tego nie zmienilibyśmy – nikt z zespołu nie przesadził. Nie bronię opcji alkoholu dla orkiestry bo to rzeczywiście Ich praca ale jeśli wszystko jest pod kontrolą to czemu nie? U nas wszystko kontrolowali – jeden z Panów chyba nawet nie pił.
Co do muzyki – bardzo dobrze zabawiali gości. Nie kojarzymy chwili, w której goście schodzili masowo z parkietu lub zastanawiali się czy na parkiet wejść. Mieliśmy gości w różnym wieku i każdy zachwalał to jak nas zabawiali.
Reprezentant zespołu – Michał Juszczak – to bardzo kulturalny człowiek i spotkanie z Nim pozbawiło nas wszelkich wątpliwości czy da się jeszcze znaleźć ludzi, z którymi chcielibyśmy współpracować.
Nie podam tutaj ich numeru telefonu bo nie mam na to pozwolenia Pana Michała ale każdy z łatwością znajdzie w jakiejś :) wyszukiwarce wykorzystując słowa kluczowe „senator zduńska wola”.
Dodam, że nie dopłacaliśmy za dojazd.
Ania i Marcin
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 12:17 pm   

no ja się zastanawiam i nad tym zespołem, ktoś ma jakieś świeżuchne opinie?
jakiekolwiek? :)
wiem, ze zmieniła się wokalistka - nie wiem jakie wrażenia po zmianie.

Dajcie znać, proszę :)
_________________


 
 
cocinelle 

Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Zduńska Wola
  Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 1:30 pm   

Miałam ostatnio okazję bawić się przy muzyce tego zespołu. Powiem jedno totalna porażka !! ! Grali fatalnie, jakieś żałobne piosenki na trąbce, jak goście chcieli przedłużyć poprawiny to robili fochy! Nie przychodzili do stołu zabawiać gości, mieli wywalone na to, dopiero jak ludzie sami zaczeli przy stołach śpiewać to z łaski przyszli. Gościu z orkiestry najprostsze przyspiweki co każde dziecko zna miał wydrukowane w książce i z nią stał na środku i czytał teskt. A najgorsze to to że robili po 30 min przerwy !! !!! 4,5 piosenek i od razu " idziemy na jednego..." JEDNA WIELKA MASAKRRRAAAA !! !!!!!
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 1:44 pm   

cocinelle, dzięki za opinię, mieliśmy krótką fazę "prawie zdecydowania" na ten zespół i teraz widzę, że dobrze, że nam przeszło :)
_________________


 
 
AnnEff 

Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 10:19 am   

No to mnie teraz zestresowaliście:( mamy z nimi podpisaną umowę już i wpłaconą zaliczkę. Ehh:(
 
 
sunface 

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 9:13 pm   

Jeśli chodzi o muzykę to nie nazwałabym popisów na trąbce żałobnymi piosenkami, muzyka była zróżnicowana, każdy znalazł coś dla siebie. Przynajmniej na naszym weselu przerwy nie były aż tak długie, najwyżej kilkanaście minut. A przyśpiewki... cóż co kto lubi - u nas nie było bo my nie chcieliśmy takiego zabawiania przy stołach. Pozdrawiam :)
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 8:47 pm   

poszukuję aktualnych opinii o tym zespole
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl