Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Sro Maj 27, 2009 5:32 pm
Jaka kamizelka dla Pana Młodego?
Autor Wiadomość
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 3:34 pm   Jaka kamizelka dla Pana Młodego?

Czy Wasz Ukochany w dniu slubu będzie miał kamizelkę w kolorze garnituru, czy tez innym?

Chciałam dodać ankietę, ale się nie udało :cry:
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 3:46 pm   

Nie będzie miał kamizelki tylko pas :lol:
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 3:59 pm   

pipi napisał/a:
Nie będzie miał kamizelki tylko pas :lol:


Rozumiem, że będzie we fraku?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 4:02 pm   

Będzie klasycznie :
smoking + pas i muszka :D
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 4:13 pm   

Upss... myślałam własnie o smokingu, a napisałam frak :oops:
Rozumiem, że będzie to zw. "hiszpański pas" czyli dość szeroki. Pamiętam, że Kiwax również pisała własnie o takim stroju.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 4:45 pm   Re: Jaka kamizelka dla Pana Młodego?

Asia napisał/a:
Czy Wasz Ukochany w dniu slubu będzie miał kamizelkę w kolorze garnituru, czy tez innym?


kamizelka, plastron i wypustka bedą skompletowane

natomiast 2-częściowy garnitur będzie innego koloru - jeszcze nie wiemy jakiego
_________________

 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:30 pm   

Garnitur bedzie jasny a kamizelka bordowa. :lol:
 
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:33 pm   

moj N bedzie mial kamizelke taka jak garnitur , jakos nie jestem przekonana do tych wzorzastych kamizelek .
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:33 pm   

Garnitur ciemny z ciemną kamizelką (tonacja grafitowa lub granat)
_________________

 
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:54 pm   

Mój będzie miał kamizelke od kompletu od garnituru (garnitura???). A garnitur wklejałam juz wcześniej.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 12:12 pm   

Mój P bedzie miał kamizelkę od garnituru bo ten jest w prążki i żadna wzorzysta nie pasuje
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
Niśka 


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lip 2004
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 10:45 pm   

Mój księciuniu będzie miał strój typu Long, coś jak surdut, ale troszku bardziej elegancki,
do tego kamizelka - wybrałam mu srebrno-szarą, żeby pasowała do moich mieniących się dodatków. Kamizelka ma delikatny wzorek, coś jakby gałązki, ale naprawdę drobniutkie.
Całość daje nizeły efekt !
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 8:15 am   

Chciałam, żeby strój mojego lubego pasował do mojej sukienki i dlatego zdecydowaliśmy się na jasną (ecru) kamizelkę i musznik. Kamizelka będzie kontrastowała z ciemnym garniturem i ładnie komponowała się z moją sukienką. Tylko problem, że jeszcze takiej nie znaleźliśmy... :(
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 9:59 am   

Agata napisał/a:
Chciałam, żeby strój mojego lubego pasował do mojej sukienki i dlatego zdecydowaliśmy się na jasną (ecru) kamizelkę i musznik. Kamizelka będzie kontrastowała z ciemnym garniturem i ładnie komponowała się z moją sukienką. Tylko problem, że jeszcze takiej nie znaleźliśmy... :(


Agatko, żakardowe kamizelki ecru (w komplecie z musznikiem) widziałm w sobote w PAWISIE. Jest to firma szyjąca garnitury, która mieści się przy ul. Starorudzkiej (blisko Pabianickiej). Komplet kosztował chyba 140 zł.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 10:14 am   

Dziekuję Asiu :) . Jutro tam się wybiorę. I cena jaka przystępna, bo niestety ja znalazłam tylko takie za 400 zł :?
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 11:19 am   

Czytając o tych kamizelkach przypomniałam sobie, że my kupiliśmy ją chyba 3 dni przed ślubem. :P Byliśmy chyba wszędzie w Łodzi i jej okolicach (Aleksandrów, Pabianice, Rzgów...). Nie wiem, czy mieliśmy takiego pecha, czy rynek rzeczywiście nastawiony jest głównie na szycie kamizelek dla panów typ "miś" albo z brzuchem... :roll: Same wielkie rozmiary i w dziwnych kolorach. W końcu zdesperowni kupiliśmy w "Sunset Suit", ale i tak krawcowa musiała zwężać (zaznaczam, że mój Mąż nie jest żadnym szkieletem :wink: ).
Ja już miałam szczerze dosyć jeżdżenia i szukania... :roll:
_________________
 
 
Niśka 


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lip 2004
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 10:56 pm   

Tak , tak Agatko jedźcie do Pawisu na Starorudzką, tam maja takie ecru w delikatny wzorek. Ale najważniejsze to , że ich krawcowe przerabiają na miarę jak coś nie pasuje, bo dla nich rozmiar dla panów zaczyna się od 182cm wzrostu.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 9:42 am   

Z pewnością tam pojedziemy w poniedziałek. Dziękuję za pomoc. I pewnie będą Panie musiały przerobić kamizelkę, bo mój Pan jest troszkę niższy :) . Ale najważniejszy jest kolor i żeby wzorki nie były wzorami przez wielke W - tylko właśnie delikatne.
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 10:21 am   

Agata napisał/a:
I pewnie będą Panie musiały przerobić kamizelkę


Tak, oni tam wszystko dopasowują do figury.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 8:32 am   

Dziękuję za pomoc :graba: . Wczoraj byłam na Starorudzkiej i faktycznie są kamizelki, które odpowiadają kolorystycznie mojej sukience. W komplecie jest jeszcze wypustka, muszka i musznik. I wszystko kosztuje 140,00 zł! Jeszcze mój luby musi to zaakceptować. Ale chyba także mu się spodoba. Wzorek delikatny, więc nie ma co narzekać. Mam nadzieję, że już niedługo dzięki Wam następną rzecz będziemy mieli z głowy :)
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 9:18 am   

Agatko, bardzo się cieszę, że mogłysmy Ci pomóc.
Teraz ja będę szukała żakardowej kamizelki. Niestety, w Pawisie srebrne są zbyt ciemne. Gdyby któraś z Was spotkała jasną srebrną kamiezelkę, to proszę o adres sklepu.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 3:24 pm   

. :mad:
_________________
pozdrawiam
oluś
Ostatnio zmieniony przez nei Pon Sie 02, 2004 8:56 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 3:35 pm   

nei napisał/a:
tym bardziej, ze pozniej takiej kamizelki sie juz nie zalozy i po co wydawac kase?


Nasze ślubne suknie tez pewnie będa założone jedynie raz, a mimo to kupujemy najpiękniejsze zamiast prostych wieczorowych, które później można wykorzystac na inne okazje. Nie znaczy to oczywiście, że pan młody w kamizelce od garnituru wygląda gorzej. Po prostu inaczej - kwestia gustu i wyboru.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 31, 2004 12:33 am   

My zrezygnowalismy z żakardowej kamizelki. bedzie ta od garnituru właściwa:) wygląda bardzo ładnie:) teraz tylko koszula i bedzie pieknie:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 31, 2004 10:58 am   

olenka napisał/a:
My zrezygnowalismy z żakardowej kamizelki. bedzie ta od garnituru właściwa:) wygląda bardzo ładnie:) teraz tylko koszula i bedzie pieknie:)


Oleńko, Wasz garnitur jest wyjątkowy, więc Pan Młody i tak będzie się wyróżniał.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 31, 2004 3:32 pm   

nei napisał/a:
tym bardziej, ze pozniej takiej kamizelki sie juz nie zalozy i po co wydawac kase?


My szalejemy ze sukienkami ślubnymi, welonami, stroikami i wiązankami - a wszystko to na jednen wieczór, a Panom naszym skąpimy? Oj nieładnie, nieładnie :wink:
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 8:57 am   

hmmm nie wiem o co Wam chodzi? czy garnitur to za darmo byl?
z drugiej strony uwazam, ze bardzo ladnie wlasnie w tej kamizelce wygladal :)
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 9:15 am   

Chyba nie chodzi o to czy za darmo czy nie, ale o to, żeby na siłę nie przesadzać z pragmatyzmem.
Jeśli jakiś pan ma ochotę wyglądać inaczej niż kiedykolwiek w życiu, to taka kamizelka żakardowa jest super rozwiązaniem. To wszystko. :graba:
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 9:44 am   

u mojego K. juz kupno garnitu to brak pragmatyzmu, bo takowych na codzien nie nosi, a musielismy kupic dwa
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 10:10 am   

pipi napisał/a:
Chyba nie chodzi o to czy za darmo czy nie, ale o to, żeby na siłę nie przesadzać z pragmatyzmem.
Jeśli jakiś pan ma ochotę wyglądać inaczej niż kiedykolwiek w życiu, to taka kamizelka żakardowa jest super rozwiązaniem. To wszystko. :graba:

Pipi, bardzo dobrze to ujęłaś :graba:
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 10:17 am   

nei napisał/a:
u mojego K. juz kupno garnitu to brak pragmatyzmu, bo takowych na codzien nie nosi, a musielismy kupic dwa

:lol: nikt Cię Nei nie krytykuje - jeśli Twój mąż wyglądał inaczej niż na co dzień to super, ale są tacy co często ze względu na pracę noszą garnitury i/lub czują potrzebę założenia czegoś innego na swój ślub. Nie odwodziłabym ich od tego pomysłu. :)
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 12:24 pm   

Mój P miał kamizelkę w kolorze garnituru (a?) i dobrze to wyglądało, i nawet nie pomyślałam żeby mu kupować coś innego, tym bardziej że po raz pierwszy w życiu udało mi się go namówić na jasny garnitur 8)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 1:25 pm   

pipi napisał/a:
nikt Cię Nei nie krytykuje - jeśli Twój mąż wyglądał inaczej niż na co dzień to super, ale są tacy co często ze względu na pracę noszą garnitury i/lub czują potrzebę założenia czegoś innego na swój ślub. Nie odwodziłabym ich od tego pomysłu. :)


nie odbieram tego jako krytyki :) tylko potraktowalyscie mnie jak hetere, ktora sama sie wystroi, a chlopa w worku puszcza;
bynajmniej nie zabronilam K. kupowac dodatkowej kamizelki, wrecz przeciwnie, sama mu to zaproponowalam, ale On nie chcial i juz, uznal, ze skoro przy garnicie jest juz kamizelka, to po to zeby ja zalozyc; szczytem bylo juz namowienie Go na cos innego nic "krawat"...
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 1:38 pm   

a propos krawatu, miałam podobny problem, co nei. P. się uparł, że żaden musznik (nie będę cytować jego argumentów :wink: ) i skończyło się na muszce, chociaż ja akurat muszek straaasznie nie lubię.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2004 6:57 pm   

Byłam dziś w Ptaku oraz w Tuszynie. Tam równiez są kamizelki żakardowe w róznych kolorach. Ceny też różne: od 60 do 140 zł. Nie widziałm żadnej różnicy między droższymi a tańszymi. Niektóre były nawet uszyte z identycznej tkaniny. Zapisałam numery stoisk z kamizelkami, gdyby któraś z Was potrzebowała to podam.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 10:22 am   

Asia, ja proszę, ja proszę!! :iconpray: Co ja bym bez forum i Waszych porad zrobiła...
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 11:15 am   

Agata napisał/a:
Asia, ja proszę


Prosze bardzo:
W Ptaku:
Hala Nowy Polros sektor G (lub C - pan niewyraźnie napisał) 111

Polros II (to chyba ten nowy?) stoisko E-125
Stary Polros stoisko - H - 8
Hala Ptak - haka H stoisko J-34

W Tuszynie kamizelki były na najszerszej alejce - na pewno poznasz, bo ona jest kilkakrotnie szersza od pozostałych. Idąc tą aleją od strony trasy, stoisko po prawej stronie.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 11:57 am   

a jak dla mnie kamizelka jest zbędna dla młodego mężczyzny:) chyba, ze ma brzuch, który chce ukryć
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 11:20 pm   

Ja kamizelkom mówię NIE.
Jednak, że zawsze są wyjątki od reguły to moim wyjątkiem jest czarny (ewentualnie gorzka czekolada) gładki garnitur i czarna gładka kamizelka, która jest dosyć mocno wycięta, a nie niemalże pod samo wiązanie krawata. Oczywiście, aby tak było marynarka też musi mieć spore wcięcie. Ot, taki mój gust :wink:
_________________
 
 
Lenkam 

Dołączyła: 14 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 1:17 pm   

Mój luby nie będzie mieć kamizelki, powiedział, że będzie mu za gorąco, a że podobno nie może rozpiąć marynarki więc lepiej już bez tej kamizelki, żakardowej nie chcieliśmy za bardzo nigdy. Będzie mieć tylko taki chyba żakardowy krawat (taki biały).
_________________
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 5:15 pm   

Mam pytanie, banalne i odpowiedź znam, ale mam nadzieję, że ktoś temu zaprzeczy :wink:
Suknię mam białą, Młody ma ciemno brązowy garniak, koszula biała :) Myślicie, że beżowa kamizelka by pasowała ? :smile: Bo według mnie chyba nie, ale bardzo bym chciała, żeby tak :smile: Nie będzie czasem kamizelka Młodego wyglądała na przybrudzoną ?
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 9:55 am   

Nie jestem zwolenniczką kamizelek ślubnych dla Pana Młodego... Może to ładnie wygląda, ale słyszałam od kilku Panów Młodych coś o wygodzie w trakcie tańca :P
Mój Jacek z pewnością nie będzie miał kamizelki, bo jak to tak? Do smokingu to raczej pas :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Czw Lut 27, 2014 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl