Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Makijaż i fryzjer na Retkini????
Autor Wiadomość
Aga23021983 

Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sty 08, 2008 10:20 am   Makijaż i fryzjer na Retkini????

Znacie może jakiś dobry salon na Retkini gdzie można zrobić i makijaż ślubny i fryzurę????
Nie chciałabym biegać od fryzjera do kosmetyczki po całym mieście tylko szukam blisko domu.
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 10:45 am   

Np. tutaj namiary podane przez Agni: http://forum.wesele-lodz....ighlight=#43686
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 10:02 pm   

Polecam zaufanego fryzjera na ul. Napierskiego (bl.161)-pana Mariusza. Parę kroków dalej jest salon kosmetyczny u pani Moniki. MalaJu robiła makijaż ślubny u pani Moniki i z tego co wiem była zadowolona :) Ale to sama Julia może się wypowiedzieć :)

Zarówno fryzjera jak i makijażystkę serdecznie polecam
_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Pon Lis 03, 2008 10:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 11:46 pm   

potwierdzam, potwierdzam - zadowolona bylam baaaardzo!
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 11:56 am   

No cóż mnie malowała dziewczyna niedaleko miejsca, które opisała Klaudia :) postaram się opisać i mam nadzieje, że każdy będzie wiedział gdzie to :P Także jak już ktoś znajdzie blok 161 to w stronę ulicy Armii Krajowej jest ciąg sklepów w takich niskich budynkach(równolegle do ulicy Wyszyńskiego) adres to bodajże Napierskiego 1. W tamtych budynkach (bliżej Armii Krajowej) są schody na górę, które prowadzą m. in. do solarium i jakiegoś pubu. A pod schodami jest kosmetyczka, która mi robiła makijaż i manicure i byłam super zadowolona :) Nie dość że zrobiła rewelacyjny makijaż, to do tego niedrogo (w bloku 161 jest chyba drożej). No i jeszczce problem z osoba, ponieważ tam sa 2 kosmetyczki a ja nie wiem jak się nazywają :] Ale jedna była blondynką w dłuższych włosach, a druga miała krótkie i baleyage z przewagą brązu - mnie malowała ta w krótszych i ciemniejszych :) Szczerze polecam :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 11:22 pm   

pozwolę sobie odświeżyć temat i poprosić o namiary na fryzjera i makijażystkę na Retkini :) Może ktoś sprawdził inne salony niż podane?
_________________
 
 
Sparkle 

Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 8:32 pm   

ja sie dołączm, jakieś makijażystki z Retkini godne polecenia ? :*
_________________
shining like a star
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:37 am   

Salon Laurell - ul. Wyszyńskiego 99.
Jest tam sporo fryzjerów, ponoć bardzo dobrych. Kosmetyczki - makijażystki są chyba dwie lub trzy, ale ja byłam u p. Izy i Ją polecam gorąco.
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 1:56 pm   

Chętnie polecę bardzo dobrą makijażystkę na Retkini-szczegóły na priv
_________________
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 7:04 pm   

Też szukam dobrej kosmetyczki-makijażystki na Retkini. Chciałabym pójść na kilka zabiegów oczyszczających i żeby ta sama osoba (która pozna moją cere) robiła mi makijaż.

Widziałąm ostatnio, że coś sie otworzyło przy Maratońskiej-Olimpijskiej (nowy blok). Ktoś coś wie o tym?
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
dolcia 

Dołączyła: 09 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 8:06 am   

podnosze wątek
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 11:29 pm   

Dziewczyny a na Armii Krajowej tam za komisariatem jest fryzjer ... w wieżowcu sąsiaduje ze sklepem i fotografem. Któraś ma zdanie o tym fryzjerze ??
_________________
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 9:45 pm   

ja w piątek wybieram się do nowo otwartego studia fryzjerskiego "lime art" na przełajowej 22 w nowym bloku napisze jak bylo i może focie wstawię jak bedzie ok
_________________

 
 
 
kata100710 

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 67
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 7:06 pm   

i jak zadowolona jesteś z tego salonu? Ja mieszkam w tych okolicach i też szukam jakiegoś fryzjera w okolicy. Mieszkam tu od niedawna i nie orientuję się kompletnie w tych salonach.
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 7:26 pm   

karapp napisał/a:
Dziewczyny a na Armii Krajowej tam za komisariatem jest fryzjer ... w wieżowcu sąsiaduje ze sklepem i fotografem. Któraś ma zdanie o tym fryzjerze ??

ja tam bardzo często chodziłam i zawsze wychodziłam zadowolona. Bardzo fajnie ścina właścicielka tego salonu, chyba Pani Monika :wink:
Ale ostatnio chodzę do fryzjera na Batalionów Chłopskich 8 (wieżowiec stojący szczytem do komendy) Tam tez bardzo fajnie ścinają i co dla mnie ważne zawsze dobrze doradzą :lol:
I mają fajna kosmetyczkę, u niej malowałam się do ślubu :mrgreen:
_________________

 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 8:27 am   

Byłam na próbnej fryzurce i mogę napisać że było bardzo fajnie zrobiono mi 2 uczesania można podejrzeć w moim dzienniczku - cena za 2 próbne uczesania przystępna, P. Darek jest kreatywny i służy dobrą radą. :)
_________________

 
 
 
kata100710 

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 67
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 2:18 pm   

moje wrażenia z salonu na retkinii . niestety włosy czesał mi ktoś inny (niż u wisieneczki) i ja nie jestem zadowolona. Nastawiłam się na loki no ale niestety nie wyszły- nie ma tam narazie odpowiedniego sprzętu. Tak więc chyba na razie szukam dalej
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 9:56 am   

Klaudynka napisał/a:
Polecam zaufanego fryzjera na ul. Napierskiego (bl.161)-pana Mariusza.


Byłam w tym salonie, ale czesała mnie pani Monika. Jestem super zadowolona! [smilie=4.gif] Udało się zrobić fryzurę prawie identyczną jak ta na zdjęciu, które przyniosłam. Pani Monika jest bardzo miła, sugeruje swoje rozwiązania, ale niczego nie narzuca. Fryzura wytrzymała cały dzień + wieczór panieński, a nawet rano miałam jeszcze całkiem ładne pukle :wink:

Mam nadzieję, że właściwa fryzurka wyjdzie równie dobrze co próbna :wink:



Byłam też na próbnym makijażu też na Napierskiego, ale w tych pawilonach, w salonie pod schodkami, które prowadzą do jeszcze innego salonu. Malowała mnie Kamila i muszę powiedzieć, że jestem rozczarowana. Najpierw uprzedziłam, że mam tłustą cerę i że bardzo się świeci. Mimo to najpierw zmyła mi twarz jakimś chyba mleczkiem, które zostawiło mi taką tłustą warstwę na skórze (ja zazwyczaj myję twarz, tradycyjnie). Sam makijaż też nie zachwycił. Znów nie wzięłą pod uwagę, że mam błyszczącą się skórę i położyła mi perłowe, zarąbiście błyszczące białe cienie :wstyd: Jak doszłam do domu świeciłam się niesamowicie co dodatkowo wzmacniał ten cień!
Nie wspomnę już o tym, że pani Kamila nawet nie zapytała czy mam jakieś życzenie co do makijażu...

Generalnie, nie polecam... Chyba sama się umaluję.
_________________
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 9:39 pm   

Ja ostatnio czesalam sie u pani Moniki na Napierskiego na wesele mojej kolezanki. Efekty mozna obejrzec w moim dzienniczku :) Ja takze bylam bardzo zadowolona. Na pewno wezme pod uwage czesanie sie wlasnie tam. Chociaz chce sprobowac jeszcze pana Darka z Lime Art. Ale to we wrzesniu bede o tym myslala :)
_________________
 
 
marierose 

Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lis 24, 2010 11:52 am   

STUDIO URODY - Armii Krajowej 44, blok 396 obok Ret Satu...byłam tam przygtowana kompleksowo do ślubu - POLECAM!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez marierose Sro Lis 24, 2010 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 01, 2010 9:32 pm   

hej:)
ja wam polecam Mariusza i Monike sa genialni
Monia szykuje mnie na weselicho:)
co do kosmetyczki sama sie moge polecic haha a jak nie chcecie do mnie to polecam karline pod schodami k.napierskiego2

co do przelajowej22a mam zle opinie nie stey;/ wiec jak bylas zadowolona to super
ale ten salon ma zle opinie i jak bedziesz w poblizu dowiedz sie czy salon bedzie nadal otwarty bo oni sie chca zamknac bo im nie idzie a wiem to od ich kosmetyczki i nie daleko ich pracuje wiec sie z nimi widze i ciagle tam sa pustki;/
fajnie na Przelajowej22a czesze kasia z salonu hmmm Ola :) bylam u niej i moja kumpela chodzi i jest zadowolona ale numer jeden fryzurek jest mariusz i Monika
_________________

 
 
 
bortula 

Dołączyła: 24 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 1:34 pm   

Czy znacie makijazystki w Douglasie w Manufakturze??? Panią Agnieszkę albo Marcelinę? Pani Gabrysi akurat tego dnia nie ma :(
 
 
sweet-angel 


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Paź 2010
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 4:16 pm   

a ja polecam gorąco studio maja na ul. kostki napierskiego 3 bl. 161
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 10:34 pm   

Szukam właśnie dobrego fryzjera na Retkini... Możecie polecić jeszcze kogoś poza tymi wymienionymi? :)
_________________
 
 
anna_re 

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 4:30 pm   

dobrym fryzjerem jest pani Iwona z salonu na Wyszyńskiego, na przeciwko wejscia do szkoły podstawowej nr 19. Czyni cuda na glowie
_________________
Nasz Dzień to 08.09.2012
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 7:45 pm   

Ja z okazjonalnego makijażu i kosmetyki jestem zadowolona w saloniku "Róża" przy Armii Krajowej (w bloku 395, wejście od strony klatki) koło parafii Św. Rodziny. Razem z mamą chodzimy od lat. Ceny przystępne.
anna_re, a ten fryzjer to nowy salon?
Bo jakoś nie kojarzę, a mieszkałam bardzo długo obok SP 19 :)
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
anna_re 

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 8:54 pm   

kaledonia napisał/a:
a ten fryzjer to nowy salon?
Bo jakoś nie kojarzę, a mieszkałam bardzo długo obok SP 19


to jest salon fryzjerski i kosmetyczny a obok stomatolog.
dawno temu byl tam sklep spozywczy. a ten salon fryzjerski to jest na pewno już 5 lat, może dłużej...

Polecila mi go koleżanka i wyszłam zachwycona próbną fryzurą ślubną
_________________
Nasz Dzień to 08.09.2012
 
 
Zakochana 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Paź 11, 2013 7:23 am   

Mam jedną sprawdzona specjalistkę od makijażu p.Monikę,robi rewelacyjnie makijaże i widać że lubi to co robi ,zaraża entuzjazmem i pracuje z pasją :-) ,a tak poza tym dojeżdza do domu
Wejdźcie I OCEŃCIE SAME na makeuplodz.pl !! !!!
_________________
Zakochana
 
 
elasta 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 4:16 pm   

Zakochana a jak cenowo wygląda u p.Moniki ?
 
 
 
amelia45 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 5
Skąd: :)
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 9:49 pm   

Szukam fryzjera i kosmetyczki (makijaż ślubny) na Retkini. Czy ktoś zna kogoś godnego polecenia?
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 4:38 pm   

Przy ulicy Wyszyńskiego, w bloku 4piętrowym (w takim podpiwniczeniu) znajduje się Fryzjernia Nunez - czesze tam tylko jedna dziewczyna, robi to z pasją, ładnie i bardzo profesjonalnie - na razie żadna fryzura nie rozsypała mi się przez całą noc tańców :) . POLECAM Dziewczyny :D !
Na zapleczu ma także kosmetyczkę... ale tej bym do końca nie polecała, choć pewnie wszystko zależy od gustu - makijaż utrzymał mi się co prawda całą noc bez poprawek, ale wg mnie był zbyt ciemny - ja wolę bardziej naturalne, matowe wykończenia.
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pon Mar 10, 2014 9:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MirandaHops 

Wiek: 42
Dołączyła: 23 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Berlin
Wysłany: Wto Maj 23, 2023 8:59 am   

Kiedy potrzebujesz profesjonalisty, lepiej od razu skontaktować się z zaufanymi salonami, takimi jak UNLMTD . Mój mąż chodzi tam cały czas. Podoba mi się sposób, w jaki tam pracują, ceny są całkiem rozsądne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl