Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchudzanie w łodzi
Autor Wiadomość
kasia2525 

Dołączyła: 15 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 5:43 pm   Odchudzanie w łodzi

Cześć mam lekką nadwagę i chcę zgubić zbędne kilogramy do ślubu - znajoma poleciła mi zabiegi elektrostymulacji w salonie na Wólczańskiej ( jej ponoć pomogły ) czy ktoś korzystał z tego rodzaju zabiegów i co o nich myśli kaśka :P
_________________
kasia2525
 
 
MarioCZ 

Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Pomorze
Wysłany: Sro Kwi 24, 2013 10:10 am   

Odpuść sobie tego typu zabiegi - lepiej będzie pójść na saunę. A najlepiej spiąć się, zastosować zasadę ŻM oraz zacząć biegać/jeździć na rowerze/pływać lub wybrać inną aktywność fizyczną.
_________________
Wybierz korzystne oc w najlepszej cenie!
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 24, 2013 11:44 am   

ja kiedys na grouponie kupialm sobie wlasnie po to zeby sprawdzic. po 5 zabiegach bylo widac efekt, gladsza skora, jakies 2 cm w biodrach mniej. jednak uwazam, ze to za drogi interes zeby odchudzac sie tylko przez elektrostymulacje. no nigdy nie idz na zabieg po goleniu nog, bo skora strasznie swedzi. na 1 zabiegu bylo spoko, ale moja skora zamiast sie przyzwyczajac, przy kazdym kolejnym zabiegu reagowala jeszcze gorzej. tak mnie nogi swedzialy, ze myslalam o tym, zeby kazdy kolejny zabieg skonczyl sie jak najszybciej... ale to kwestia skory. poza tym mozna sie zrelaksowac i wypoczac :P ja mialam elektrostymulacje w kapsule z podczerwienia, wiec dodatkowo bylo jeszcze sie wygrzac ;)
_________________
 
 
cherylady 

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lut 25, 2014 3:11 pm   

Nie wierzę, aby takie zabiegi były skuteczne na dłuższą metę, a przede wszystkim zdrowe.
Jeśli zależy Ci na trwałym pozbyciu się kilku kilogramów, podejdź do sprawy rozsądnie. Jeśli nie masz zbyt wielu informacji dotyczących zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, czy też chęci/czasu, aby taką wiedzę pozyskać, zawsze możesz porozmawiać z dietetykiem.

Jeśli jednak chciałabyś spróbować na własną rękę, proponuję na początek obliczyć PPM (podstawowa przemiana materii), który określi ile kcal potrzebujesz, aby Twój organizm (organy wewnętrzne) utrzymały się przy życiu. Wpisując w google kalkulator PPM od razu wyskoczy Ci to, czego szukasz.

Następnie otrzymaną wartość należy pomnożyć przez:
1,1 - osoby nieaktywne (siedzący tryb życia,, braak sportu)
1,3 - osoby średnio-aktywne (aktywność 3x tyg. po 1h)
1,9 - osoby bardzo aktywne (intensywny trening 7 x w tyg.)
Odnajdź w tych przedziałach wartość Tobie najbliższą.

Od otrzymanego wyniku odejmij np. 10% - ta ostatnia otrzymana wartość wskaże ilość kcal jaką powinnaś dziennie spożywać, aby zdrowo i skutecznie schudnąć.

Przykład:
PPM = 1600 kcal
Aktywność fizyczna - blisko średniego poziomu - powiedźmy 1,2
O ile chcemy zredukować kcal - powiedźmy, że spieszy nam się przed weselem;) - 13%

Wynik:
1600 x 1.2 = 1920 (ilość kcal przy której ani nie przytyjemy, ani nie schudniemy)
1920 x 0,87 = 1670,4 = ilość kcal do dziennego spożycia na zdrowej diecie redukcyjnej
Ważne: Nie można redukować o więcej niż 25% maksymalnie!

Powodzenia! ;)
_________________
kurs Excel Łódź
 
 
otolinka 

Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 9
Skąd: nikąd
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 7:27 pm   

a może po prostu siłownia?:) i prywatny trener?:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl