Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ślubne Propozycje
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 1:19 pm   Ślubne Propozycje

Kochane, jako organizatorka Wieczoru (przed-) Panieńskiego 2013 nawiązałam współpracę z firmą ŚLUBNE PROPOZYCJE która zaprojektuje i wykona dla wszystkich uczestniczek plakaty na podpisy, oraz ufunduje DLA KAŻDEJ Z NAS niesamowite bony i zniżki na produkty znajdujące się w ich ofercie handlowej.



Dziś odwiedziłam ich siedzibę i muszę przyznać że ilość i jakość wykonanych przez nich zaproszeń, winietek,zawieszek i innych niezbędnych dla nas akcesoriów ślubno-weselnych jest NIESAMOWITA.

Z tego co się zorientowałam to nie tylko projektują i wykonują zaproszenia, winietki, menu, zawieszki plany stołów itp. ale i w ich ofercie znajdują się atrakcje ślubne takie jak
:arrow: wynajęcie kominiarza na szczęście
:arrow: pudło z balonami (z czego sama zamierzam skorzystać)
:arrow: pokazy barmańskie
:arrow: foto-plakaty
:arrow: upominki i podziękowania dla gości
:arrow: czekoladki ze zdjęciem (z czego sama zamierzam skorzystać)
:arrow: przeróżne woreczki, pudełeczka, ramki



i to co mi najbardziej się spodobało - poduszki z inicjałami Pary Młodej :)

Zresztą sama zamierzam skorzystać ich usług nie tylko jeśli chodzi o balony i czekoladki ze zdjęciem... wykonają też prezent dla naszych rodziców w postaci obrazu z naszych zdjęć plenerowych :)

Czy któraś z Was korzystała z ich usług i może powiedzieć coś więcej o firmie Ślubne Propozycje?


DO MODERATORÓW FORUM:
ze względu że impreza którą organizuję promuje Ślubny Portal mam pozwolenie od ADMINISTRATORA na umieszczenie tego typu postów, proszę więc ich NIE USUWAĆ!!!


[ Dodano: Sro Mar 27, 2013 7:24 am ]
PRZYKŁADOWE PRODUKTY FIRMY

(wstawiam te które mnie samą urzekły i z których zamierzam sama skorzystać - no za wyjątkiem papeterii bo takową już posiadam)

:arrow: ZAPROSZENIA


:arrow: PAPETERIA


:arrow: PLANY STOŁÓW


:arrow: PERSONALIZOWANIE TASIEMKI


:arrow: NAKLEJKI NA SAMOCHÓD


:arrow: WYNAJEM MASZYNY DO BANIEK


DO MODERATORÓW FORUM:
ze względu że impreza którą organizuję promuje Ślubny Portal mam pozwolenie od ADMINISTRATORA na umieszczenie tego typu postów, proszę więc ich NIE USUWAĆ!!!

_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Wto Mar 26, 2013 1:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 3:33 pm   

Dyplomy, które wykonała dla nas firma Ślubne Propozycje są nie dość, że ładne same w sobie, to jeszcze wykonane bardzo profesjonalnie. Świetna jakość druku, porządny papier, bardzo estetyczne wykonanie! Polecam gorąco usługi tej firmy :]

Uczestniczka Wieczoru (przed-) Panieńskiego :]
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:46 pm   

nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod tym, co napisała już wyżej Magda1312, wszystko dopracowane, ładne i schludne :)
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 8:05 pm   

Powiem szczerze... aż żałuję że zaharowywałam się robiąc własnoręcznie zaproszenia... to co robią Ślubne Propozycje jest genialnej jakości i w przystępnej cenie :)

Dyplomy i inne akcesoria które przygotowali na naszą imprezę nie tylko miały niesamowitą i niespotykaną szatę graficzną, ale i były wykonane z należytą dokładnością - dlatego jeśli szukacie firmy która wykona dla Was papeterię ślubną - polecam w całej rozciągłości :)



[ Dodano: Czw Sty 30, 2014 8:33 am ]
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Mar 12, 2014 11:42 am   

No dopsz. A czy ktoś zamawial u tych Państwa zaproszenia? Bo ceny mają bardzo konkretne, chciałabym się dowiedzieć więcej o jakości wykonania zaproszeń, ogólnej współpracy.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl