Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
KOMETA z Ozorkowa
Autor Wiadomość
Rosa 

Dołączyła: 30 Wrz 2005
Posty: 7
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Paź 11, 2005 9:22 am   KOMETA z Ozorkowa

witam... czy ktos słyszał o zespole KOMETA z Ozorkowa/k Łodzi? Czy to zespół godny polecenia?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Lut 09, 2008 5:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Inga 

Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 7:13 pm   

Ja doskonale znam ten zespół! Byłam na weselu , na którym grali oraz na sylwestrze.
Są super! ?wietnie bawią gości, potrafią wszystko zagrać - od ludowych kawałków do amerykańskich standardów jazzowych. Nie słyszałam złej opinii o tym zespole. Acha, ceny bardziej niz przystępne! I będą grali na moim weselu w sierpniu tego roku. :)

P.S. Jeśli ktoś jest zainteresowany, mam parę ich utworów (nagrali płytkę) i mogę wysłać na e-mail
 
 
grazyna67 

Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 12:46 am   

JAK MOZNA UZYSKAC UTWORY ZESPOLU KOMETY Z OZORKOWA ?? ?grazyna240367@interia.pl
CZEKAM:)))) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
 
sylviap3 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 5:14 pm   

Również jestem zaintersowana tym zespołem więc esli mozesz to mi też wyślij: moj mail sylviap3@o2.pl dziękuje :) :)
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
  Wysłany: Czw Lut 17, 2011 5:26 pm   Polecam :)

To właśnie zespół Kometa zagra na naszym weselu :) Wybieraliśmy wśród wielu poleconych zespołów, długo się zastanawialiśmy, ale po spotkaniu z panem Muchą w 100% zdecydowaliśmy się właśnie na ten zespół. Grali na weselu kuzynki mojego przyszłego męża i było świetnie! A co najważniejsze, Panowie nie piją! Poza tym cena, naszym zdaniem, bardzo niska, a wiadomo, że wszystko wiąże się z kosztami. Będę polecać ten właśnie zespół wszystkim parom, zastanawiającym się nad wyborem zespołu :)
_________________


 
 
Cora 

Dołączyła: 27 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 11:42 am   

hej ewa, a jak u nich z terminami na przyszły rok?ile jest osób w zespole i czy możesz powiedzieć jaką mają cenę?
_________________
Cora
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 1:39 pm   

Cora, musisz się z nimi skontaktować, bo mają sporo terminów zajętych, ale wierz mi, że warto :) Jeśli chodzi o ceny to mogę Ci wysłać na priv jak to wygląda, bo z tego co wiem, to nie wolno umieszczać na ogólnym forum takich informacji :) Mogę też dać Ci numer do Pana Muchy :)
_________________


 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 11:45 am   

a można prosic o jakieś namary do zespołu albo czy maja moze swoja strone www???
 
 
koluszek89 

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: PL
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 4:04 pm   

Podpinam się pod prośbę ZUZY, czy może macie jakies namiary na ten zespół?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl