Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Suknia zamawiana z zagranicy.
Autor Wiadomość
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 7:52 pm   Suknia zamawiana z zagranicy.

Zastanawiam się nad zamówieniem sukni z zagranicy chodzi mi o Justina Alexandra. Czy któraś z was zamawiała? Ceny są niższe niż w Polskich salonach, dlatego zastanawiam się nad tą opcją.
_________________
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 8:41 pm   

Ja też się zastanawiałam, czy to w ogóle jest możliwe, żeby sprowadzić suknie z za grniacy. Ja mam upatrzoną suknie Rosa Clara, i tylko jedną jej kolekcje można dostać w PL natomaist reszty nie i teraz będę się dowiadywać czy to w ogole możliwe.
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 10:12 am   

ja swoja wymarzona tez znalazlam na amerykanskiej stronie... i akurat w przypadku mojej jest mozliwosc wysylki do PL, koszt ok 400 zl :D z USA do PL lub pojechanie po nia do Londynu lub Berlina, bo tam w salonie ja maja ;) ale chyba jednak sie nie zdecyduje, bo przeciez ja tez 3ba bedzie zaniesc do jakiejs krawcowej, zeby ja dopasowala. z rozmiarem nigdy sie nie trafi w 100%. no i ja jednak sie zdecyduje na szycie u krawcowej wg zdjecia.

ja swoja znalazlam m.in na www.newyorkdress.com
_________________
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 12:13 pm   

Ja akurat boje się zaufać krawcowej, bo niestety już widziałam wiele porażek :cry: , które może były podobne, ale w ogóle się nie układały (a tak mi się wydaje, że akurat krawcowa powinna dopasować suknie idealnie do wymiarów, sylwetki). Z resztą nigdy nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy. Więc ja nawet nie biorę pod uwagę krawcowej.
W sklepach jest ten plus, że można od razu zobaczyć całą suknie i albo się podoba, albo nie, a po za tym dotknąć i przymierzyć :P
I chyba czekają mnie długie poszukiwania tej idealnej sukni, z resztą może akurat trafie na taką :lol:
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 9:24 pm   

z krawcowa mialam na mysli to, zeby szyc u kracowej, ktore ma swoj salon :P ja znalazlam taka i nawet sama zaproponowala, ze uszyje suknie, a ja sobie ja przymierze ;)

ze sciaganiem sukienki zza granicy jest tez ten problem, ze niby sie podoba, ale niewiadomo jak dany model bedzie na tobie lezal...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Czw Wrz 19, 2013 9:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 11:59 am   

Wydaje mi się,że zamawianie sukni zza granicy może być trochę uciążliwe,więc warto poszukać w polskich salonach bo przecież tam także znajdziemy szeroki wybór. Inna sprawa to ceny,ale jak się je porówna to wychodzi bardzo zbliżona jak te zagraniczne.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl