Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekoracja światłem Taurus Music
Autor Wiadomość
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 2:40 pm   Dekoracja światłem Taurus Music

A ja, jako że jestem na etapie dopracowywania mojej uroczystości, chciałam zapytać co sądzicie o dekoracji światłem takiej jak w banerze reklamowym na górze strony? Osobiście byłam na imprezie z zespołem Taurus i miałam okazję podziwiać efekty na żywo. Myślę, że wygląda to naprawdę fajnie i stwarza mega nastrojowy klimat. Wiadomo, że zdjęcia nie oddają całego uroku, ale w połączeniu z muzyką i daną chwilą... sama też planuję zdecydować się na takie rozwiązanie.
_________________
KAROOSIA
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 4:00 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 2:22 pm   

Dzięki Sisska za wstawienie. Ja pewnie nie zdecyduję się na całość, ale może na kilka punktów np 20. Widzę, że dziewczyny dekorują sale pomponami, świeczkami i masą innych rzeczy, a ja tego w ogóle nie brałam u siebie pod uwagę, bo jakoś mi to niezbyt pasuje do mojej sali. Z kolei takie subtelne światło nadające "bajkowy" klimat - czemu nie? A może któraś ma zdjęcia? choć nadal uważam, że na żywo wygląda to o wiele lepiej.
_________________
KAROOSIA
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 12:08 pm   

Chyba najlepiej byłoby wstawić zdjęcia abyśmy wiedziały do jakiej sali w ogóle będzie pasować takie bajkowe światło,bo sama koncepcja jest bardzo fajna,więc czemu nie spróbować.
_________________

 
 
sebmar 

Wiek: 40
Dołączył: 29 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 6:37 am   Re: Dekoracja światłem Taurus Music

Witajcie.
Ja również byłem na sali udekorowanej światłem. Początkowo podchodziłem do tego sceptycznie ale trzeba być i zobaczyć na żywo. Nie ograniczony wachlarz klimatów. Uczucie wypełnienia pomieszczenia. Gorąco polecam.
 
 
mscieszko 


Dołączyła: 03 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Różyca
Wysłany: Sob Maj 03, 2014 7:15 pm   Dekoracja światłem

Wszystkim bardzo bardzo polecamy Pana Tomasza z Taurus Music !! ! Zaufajcie mi że sala udekorowana światłem ledowym to zupełnie inny wystrój !! ! Jak z bajki naprawdę to jest coś przepięknego. TO jest ten jeden dzień w życiu kiedy tak magiczny nastrój jest pożądany :) !! ! Dodajemy zdjęcia z naszego wesela w zeszłym tygodniu gdzie Pan Tomasz wykonał kawał dobrej roboty !! !!!!!!

POLECAMY i pozdrawiamy
Małgosia i Paweł

DSC_0298.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 682 raz(y) 85.46 KB

DSC_0232.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 624 raz(y) 83.33 KB

DSC_0274.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 594 raz(y) 99.94 KB

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 6:29 am   

a nie wiecie, czy dojechaliby w okolice Sieradza? :roll:
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 8:28 am   

pamiętam z rozmowy z nimi, że jeździli nawet całkiem daleko, ale jako zespół więc jak będzie z samym oświetleniem tego nie wiem-najlepiej zadzwoń bezpośrednio
_________________
KAROOSIA
 
 
Agata i Jacek 

Dołączyła: 03 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2014 8:11 pm   

Witam wszystkich serdecznie !! !
Jeśli poszukujecie niekonwencjonalnych i nietuzinkowych rozwiązań gorąco polecam dekoracje światłem jakie oferuje Pan Tomasz z zespołu Taurus Music. We wrześniu mieliśmy przyjemność współpracować i przyznam szczerze, były małe wątpliwości jak to będzie wyglądać . Jednakże byliśmy mile zaskoczeni jak szybko i profesjonalnie zostało zamontowanie cale oświetlenie zarówno na sali jak i na zewnątrz budynku. Każda nasza sugestia była brana pod uwagę i zrealizowana w 100%. Wybór kolorów i efektów świetlnych spełnił nasze najśmielsze oczekiwania. Przez całą imprezę był obecny Pan który nadzorował poprawność działania oświetlenia i który zmieniał kolory wg naszych wcześniejszych ustaleń. Teraz wiemy, że to był strzał w dziesiątkę ;) ;)
Jesteśmy baaardzo zadowoleni i jeszcze raz gorąco polecamy Pana Tomasza :!: :!:
 
 
EP Mucha 


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Lip 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 09, 2015 12:51 am   Taurus Dekoracje światłem

Gorąco polecamy dekorację światłem w wykonaniu ekipy Taurus! Skorzystaliśmy z tej dodatkowej usługi oprócz oprawy muzycznej. Namiot w którym odbywało się nasze wesele wyglądał cudownie. Nie da się tego opisać. Jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę wysłać zdjęcia na priv. Profesjonalne podejście, wszystko zapięte na ostatni guzik. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

POLECAMY POLECAMY POLECAMY !! !
_________________
EP Mucha
12 lat za nami - przed nami całe życie :)
 
 
ewelis24 

Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 10
Skąd: łodź
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 8:27 pm   

Polecam dekorację światłem w wykonaniu ,,Taurus,,
Sala w której odbywało się nasze wesele jest sama w sobie ładna , ale po zamontowaniu oświetlenia wyglądała cudnie , czuliśmy się w niej wyjątkowo jak w bajce, goście byli zachwyceni jak pięknie i oryginalnie wygląda.(magia)

Oczywiście oprawa muzyczna tylko z zespołem Taurus :)

victoria.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 480 raz(y) 60.25 KB

 
 
pati_88 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2016 11:33 pm   

czy ktos ma jeszcze jakes zdjecia ich prac???w woj lodzkim Pabianice lÓdz?
_________________
 
 
anka420 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 10:19 am   ?

a czy Taurus wykonuje same dekoracje światłem nie grając na imprezie?
_________________
Anna
 
 
zespół TAURUS 
Firma

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 11:23 am   

Jest dużo opcji, również bez zespołu, z operatorem sprzętu, samo wynajęcie sprzętu i wiele innych informacje na stronie www.
_________________
Rzetelność uczciwość pasja to jest to co nas wyróżnia !! !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl