Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchudzamy się! - wątek motywujący
Autor Wiadomość
EnEn 

Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 08, 2014 6:34 pm   

Szczerze podziwiam dziewczyny, które biorą się za bary z Chodakowską... Dla mnie to póki co za gruby kaliber :/
Powodzenia! Trzymam kciuki :) :*
_________________
http://www.dla-zabicia-czasu.pl/
 
 
otolinka 

Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 9
Skąd: nikąd
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 7:31 pm   

damy radę;)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 8:36 pm   

Eh, a ja tylko przypomnę... Dziewczyny, nie zapominajcie o przysiadach! :) Pięknie kształtują nogi, pośladki i wzmacniają mięśnie... Róbcie je koniecznie z obciążeniem np. z litrowymi butelkami wody w dłoniach na wysokości ramion :)
_________________
 
 
Irmine 

Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 304
Skąd: :)
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 9:17 pm   

Catylyn89, bardzo cenna rada! Wykorzystam :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 9:44 pm   

Catylyn89, potwierdzam.. wystarczył tydzień squatów żeby zobaczyć różnicę :D
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Mar 11, 2014 10:59 am   

Rusałka_Maja, ja wyznaję zasadę, że bez przysiadów nie ma treningu :) Efekty tych ćwiczeń są boskie :smile:
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 11, 2014 1:24 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Rusałka_Maja, ja wyznaję zasadę, że bez przysiadów nie ma treningu :) Efekty tych ćwiczeń są boskie :smile:


Są są - kto by pomyślał, "głupie" przysiady a jaki efekt :smile:
Muszę tylko popracować i lepiej się porozciągać przed, bo mięśnie karku/szyi mi się trochę naciągają :roll: ale.. dla chcącego.. :wink:
_________________


Ostatnio zmieniony przez Rusałka_Maja Wto Mar 11, 2014 1:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 1:32 pm   

No i jak tam dziewczyny ćwiczenia? Wiosna zawitała, lato już niebawem... :)
_________________
 
 
kamilla1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 294
Skąd: ciuchciolandia
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 2:13 pm   

Catylyn89, a dziekuje bardzo dobrze wczoraj robilam skalpel chodakowskiej ale mi zupelnie te jej cwiczenia nie pasuja. Dzis zrobie jeszcze kilera a tak poza tym to robie caly czas Mel B. Efekty juz widze a mam zamiar cwiczyc jeszcze jakis czas
_________________

 
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 4:55 pm   

Catylyn89, ja jestem troche sfrustrowana.

cwicze 3-6 godzin tygodniowo (zaleznie od zmiany w pracy). na razie sam trening cardio - cycling, indoor walking. cwicze juz prawie 3 mc (od poczatku roku) i na razie zeszlo 5 kg. liczylam na duzo wiecej, ale chociaz plus taki, ze w biodrach i pasie stracilam po 8 cm. no i zdecydowanie zmniejszyl mi sie celulit :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Czw Mar 20, 2014 5:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 5:19 pm   

Sisska, też chodzę na spinning :) 2 godziny w tygodniu + biegamy 2 x w tygodniu i nieraz robię Chodakowską :) ale do tego chodzę do dietetyczki i po miesiącu i tygodniu straciłam 5 kg. :) :smile: tylko, że ja mam z czego chudnąć....
Sisska, najważniejsze, że centymetry spadają :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 5:26 pm   

hany, mnie te 5 kg spadlo przez pierwsze 1,5 mc. od tamtej pory waga stoi, mimo, ze cwicze wiecej, bo po prostu teraz jestem juz wstanie isc na 2h pod rzad. nie wiem, moze powinnam wiecej biegac?

fajnie, ze cm leca, ale jednak zawsze wszyscy pytaja o kg :/ no i mnie tez ma z czego leciec, oj ma. :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Czw Mar 20, 2014 5:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 6:06 pm   

Sisska, Zasada numer 1... Nie patrz na wagę, a na cm :) przy takich ćwiczeniach tłuszcz może spadać, a tkanki mięśniowej przybywać :)
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 6:14 pm   

Catylyn89, taaak wiem... no ale :P mialam w planach zaczac cwiczyc w tym tyg z chodakowska, ale jako, ze codziennie mialam cycling/indoor walking i wracalam styrana jak mops to nie mialam sily jeszcze cokolwiek robic :P chyba po prostu zamienie kilka cyclingow np na tbc ;)
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 6:46 pm   

Sisska, nie od razu Rzym zbudowano :) Rób co drugi dzień cycling, a co drugi dzień skalpel chodakowskiej, bądź kup karnet na siłownie... jeden dzień w tygodniu przeznacz na odpoczynek :)
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 8:12 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Sisska, nie od razu Rzym zbudowano :)
tez sobie to powtarzam :P dzis mam przerwe, bo po wtorkowym bieganiu mialam dzis takie zakwasy, ze ledwo chodzilam :P (wczorajsza proba rozbicia ich na rowerze tylko pogorszyla sprawe :/ )
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Czw Mar 20, 2014 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 8:29 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Sisska, Zasada numer 1... Nie patrz na wagę, a na cm :) przy takich ćwiczeniach tłuszcz może spadać, a tkanki mięśniowej przybywać :)


Dokładnie.. kg i to całe bmi można do szuflady schować..
_________________


 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 9:52 pm   

Laski, a podpowiecie mi coś na wzdęcia? Byle nie kminek, bo nienawidzę.. :/ Strasznie mi dokuczają i nie wiem od czego. Miała tak któraś przy diecie?
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 10:15 pm   

Tinny, węgiel leczniczy sobie kup :) po dwie tabletki do dwóch razy dziennie :)
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 10:38 pm   

Tinny, ja używam... Verdin... i jestem b.zadowolona
_________________
Tosinka
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 8:39 am   

Tinny może coś zmieniłaś w jadłospisie, np zamieniłaś białe pieczywo na ciemne? Ja biorę espumisan, ale wiadomo na każdego co innego działa i niekoniecznie Tobie podpasuje.
_________________


 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 3:04 pm   

No niby nic nie zmieniłam, sama nie wiem. Ale jakoś mi dokucza, a już całkiem żyć nie da jak przychodzi okres :/ Węgiel to chyba raczej na biegunki niż na wzdęcia, nie? A ten espumisan to ziołowy jakiś? Co to za lek? Bo verdin to znam, ale nie przełknę tych ziółek..
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 9:14 pm   

a ja Wam powiem tak - kiedyś odchudzałam się tak, że przysiady, brzuszki, rower - teraz niestety z powodu operacji kolana nie mogę sobie pozwolić na przysiady i pewnie ze strachu długo sobie nie pozwolę, ale jutro juz odpalam rower - i codziennie po godzince :) i tylko czekac na efekty :)
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 10:46 pm   

tak sie dzis poodchudzalam, ze poszlismy na sushi :P <3 <3 <3
_________________
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 2:54 pm   

Ja to zainwestowałam w kije do nordic walking. Powiem Wam, że świetna sprawa. To co z tym espumisanem? Powie ktoś coś z własnego doświadczenia?
 
 
ManaMana 

Dołączyła: 11 Kwi 2014
Posty: 31
Skąd: nie wiadomo
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 8:09 pm   

Ja miałam, mam i chyba zawsze mieć będę. Bo wzdęcia w czasie miesiączki to mój przyjaciel najlepszy niestety i wtedy biorę espumisan max, na prawdę spora ulga, bo czasami poza dyskomfortem to aż czuje ból :o
 
 
pati_88 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 2:12 pm   

dziewczyny a co myslicie o diecie typu zero chleba zero cukru zero ziemniakow ?
_________________
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 2:34 pm   

a ja schudłam już w zeszłym roku do 62kg i chociaż ćwiczę całkiem sporo, min.0,5h dziennie uśredniając, bo zdarzają się dni, że w ogóle, a czasem dojdzie jeszcze 1h roweru lub 1h fitnessu i waga ciągle ta sama. Ilość cm niestety też bez zmian. Na diecie nie jestem, ale jem niezbyt dużo - tyle ile w tym czasie kiedy schudłam i nie mam pojęcia czemu to się zatrzymało :?
_________________
KAROOSIA
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 4:00 pm   

pati_88, nie wszyskie diety dzialaja na kazdego tak samo. jesli na Ciebie podziala i zobaczysz efekt to sproboj ;)

ja ziemniakow nie lubie, wiec w ogole nie tesknie za nimi, a nie jem juz ich prawie 4 mc.
z jasnego chlepa przerzucilam sie na ciemne. trudniej mi odstawic slodycze :P
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 11:01 am   

pati_88, co do chleba, to tylko razowy :) zero ziemniaków, hmm polecam pieczone ziemniaki only :)
_________________
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 2:48 pm   

pati_88, no powiem Ci, że swego czasu byłam na diecie "zero cukru, makaronu, ziemniaków, białego chleba" :smile:
Było ciężko, zwłaszcza gdy chodziłam do kogoś i wybrzydzałam :razz:
Ale w zasadzie w pół roku zjechałam 18kg w dół :smile:
Fakt, że do tego jeszcze ćwiczyłam, więc efekt był spotęgowany, ale myślę, że sama rezygnacja z niezdrowych cukrów prostych i większości produktów z zawartością skrobi przyniosłaby efekty :)
Teraz muszę do tego wrócić, dobry czas się zaczyna- wiosna, lato, dużo warzyw i coraz tańsze :)
_________________
 
 
pati_88 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 10:53 am   

cotumka, musze to wcielic w zycie....a powiedzcie mi kawe bez cukru mozna ?? ? bo slyszalam ze ona tez jest kaloryczna ?
_________________
 
 
ManaMana 

Dołączyła: 11 Kwi 2014
Posty: 31
Skąd: nie wiadomo
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 8:30 pm   

Mnie żadna dieta nie odwiedzie od kawy :P

[ Dodano: Pią Kwi 18, 2014 9:31 pm ]
cotumka napisał/a:
pati_88, no powiem Ci, że swego czasu byłam na diecie "zero cukru, makaronu, ziemniaków, białego chleba" :smile:
Było ciężko, zwłaszcza gdy chodziłam do kogoś i wybrzydzałam :razz:
Ale w zasadzie w pół roku zjechałam 18kg w dół :smile:
Fakt, że do tego jeszcze ćwiczyłam, więc efekt był spotęgowany, ale myślę, że sama rezygnacja z niezdrowych cukrów prostych i większości produktów z zawartością skrobi przyniosłaby efekty :)
Teraz muszę do tego wrócić, dobry czas się zaczyna- wiosna, lato, dużo warzyw i coraz tańsze :)
Piękny efekt, brawo :)
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 7:12 pm   

a ja tutaj muszę znowu dołączyć, bo wstyd się przyznać, ale życie małżeńskie nie jest łatwe i od ślubu przytyłam 7 kilo! :o :o
Pewnego dnia jak spojrzałam na wagę to z przerażeniem... Od 2 miesięcy też chodzę na spinning i diety jako takiej nie stosuje - jedynie co zmieniłam swoje zwyczaje żywieniowe i jem obiady o normalnej godzinie w pracy, a nie jak wcześniej o 18 :)
Schudłam 3 kilo, wydaje mi się być niewiele w stosunku do ponoszonego wysiłku fizycznego jak dla mnie, bo po każdych zajęciach wychodzę jak przeżuta i wypluta... No ale ćwiczę dalej i zobaczymy, doszłam do wniosku, że zacznę stosować też oczyszczanie przez jeden dzień w tygodniu i będę tego dnia przyjmowała tylko potrawy płynne - w sensie wodę i na śniadanie jogurt - zobaczymy jak wyjdzie :)
A dzisiaj zjadłam wielkiego czekoladowego królika i tyle z diety
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 8:47 pm   

ZoltyTulipan, w swieta mozna troche odpuscic ;) tez mam chwile/dni zalamki jak slysze/widze/czytam, ze ktos tam cwiczy raptem 3 razy w tygodniu, nie ma diety i po 3 miesiasach wyglada lepiej jak ja z dieta+cwiczeniami 5 razy w tyg po 4 miesiacach... ale co zrobic... kazdy organizm inny i kazdy z inna szybkoscia spala.

ja sie moge chyba dzis pochwalic, ze przebieglam 5 km ;)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 6:15 pm   

Sisska napisał/a:
ja sie moge chyba dzis pochwalic, ze przebieglam 5 km ;)


Wow - brawo :)
_________________


 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 8:12 am   

Ja dopiero wróciłam z wakacji, więc miałam 3-tygodniową przerwę w bieganiu, a przed nią biegałam już spokojnie 5km. Boję się teraz, że może być ciężko. Dzisiaj w każdym razie wybieram się spróbować swoich sił. Trzymajcie kciuki, żebym dała radę przebiegnąć chociaż 4km ;)
 
 
Shilcia 


Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: wawa
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 5:49 pm   

Ja się póki co wypowiem w sprawie espumisanu.... NIE DZIAŁA.... na mnie.... Swego czasu walczyłam z ogromnymi wzdęciami, nieraz po zjedzeniu minimalnego posiłku czułam się jak w 7 mcu ciąży.... Pamiętam jak przed jakimś spotkaniem pobiegłam do apteki, kupiłam Espumisan i zżarłam cały... i duuupa.... Teraz wiem że trzeba obserwować swój organizm, ja strasznie reaguje na groszek i inne warzywa strączkowe, tak samo jak na makaron, nawet ten pełnoziarnisty, bo tylko taki w domu jadamy... a i jak piję za dużo kawy z mlekiem. Wiem, że wzdęcia potrafią być koszmarem. Od czasu do czasu robię sobie lewatywę. Głupio brzmi, obrzydliwie, ale działa.
Co do odchudzania to stoję w punkcie zero, ale do lipca 2 kg zrzuce.
Mój narzeczony natomiast chudnie wg zaleceń dietetyczki. Wcisneła nam koktajle Herbalife, zastępujące posiłek, oprócz tego dostaliśmy przepisy (na priv mogę wysłać). Drogo, ale czego się nie robi dla TEGO DNIA. :) ..... Ja ćwiczę 6h tygodniowo (zumba, salsa, sexy dance, stretching) więc chyba te 2 kg zrzucę.....
Dla odchudzających się - trzeba pamiętać, że tłuszcz waży mniej niż mięśnie, więc gdy spadają cm i wyrzeźbia się sylwetka za sprawą ćwiczeń to dobrze, nawet jak kg spadają w zółwim tempie.

P.S. Szacunek do biegających, bo ja wręcz nienawidzę biegać. Cud, że wynaleziono zumbę, w sam raz dla mnie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Shilcia Pią Kwi 25, 2014 5:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 7:03 pm   

4 kg :) przez 4 miesiace... malo ale jestem ograniczona przez to moje kolano.... ale jem mniej, dzisiaj 3h na rowerze... mam nadzieje jeszcze z 8kg najmniej schudnac... a slub planuje za rok, wiec zdaze :) chyba :)

a powiedzcie mi, piszecie zeby zrezygnowac z cukrow, ziemniakow, makaronu... to co jesc? ja teraz jem czarne pieczywo, jogurty, nie uzywam masla, jem ryz... jakies rady jeszcze? dodam ze ze slodkosci jeden kawalek ciasta raz na tydzien.
_________________


 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 6:30 pm   

Ponad rok temu, bo 2 marca 2013 napisałam:
agulka1989 napisał/a:
Fajnie, że pojawił się taki wątek :) Mimo, że był wątek dukanowy (a właśnie na tej diecie byłam) to brakowało mi trochę wsparcia i motywacji. Póki co mam plan wrócić do dukana (tak, wiem że tę dietę powinno się zastosować tylko raz w życiu, ale to jedyna dieta jaka naprawdę pomogła mi schudnąć i to sporo) więc na pewno będę tu zaglądała regularnie a kiedy już misja "dukan" zostanie rozpoczęta- na pewno Wam o tym napiszę :)
A póki co trzymam kciuki za wszystkie z Was, które tego potrzebują :)


No to jestem! Jak to mówią-lepiej późno niż wcale...
Dziś wróciłam do Dukana :)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Irmine 

Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 304
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 7:18 pm   

agulka1989 napisał/a:

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 7:56 pm   

Irmine napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Maj 14, 2014 12:27 pm   

Ja z kolei - chociaż moja waga mnie oczywiście nie satysfakcjonuje :wink: nie zabieram się za diety, bo zwyczajnie wiem, że po każdej diecie większość nawyków wraca :roll: A wtedy o kant d... potłuc te wszystkie wyrzeczenia podczas diety - skoro kilogramy i tak wracają... U mnie Dukan pozwolił mi sporo zrzucić (chyba 12 kg, już nie pamiętam dokładnie), czułam się bardzo dobrze, a i waga nie drgnęła przez pierwsze kilka miesięcy, ale później praktycznie 60-70 % tego, co zgubiłam, wróciło. Plusem Dukana pozostaje dla mnie to, że przestałam juz "na stałe" używać cukru (tzn. słodzić kawę / herbatę) - nie mogłam znieść smaku słodziku, więc przestawiłam się na gorzkie :wink: i w kuchni stosuję w większości ciemne makarony pełnoziarniste, ziemniaki jadam sporadycznie. Za to na tuńczyka i serek ziarnisty przez dłuuugi czas nie mogłam patrzeć :wink:

Teraz, z początkiem wiosny mój plan jest następujący - rower (już kilka 15-20 km jazd zaliczyłam, w czerwcu może uda mi się już jeździć regularnie do pracy, jak rok temu, czyli wtedy ok. 17 km dziennie), więcej sałatek (szczególnie do pracy zamiast kanapek), mniej słodyczy - więcej owoców, no i powrót do biegania, które porzuciłam późną jesienią - pierwszy krok już był przedwczoraj - przebiegnięte 3 km :D
_________________


 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 15, 2014 6:49 am   

Wczoraj wieczorem waga pokazała -2,5kg :) Niby niewiele ale w takich momentach wiem, że warto walczyć :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Maj 15, 2014 7:06 am   

agulka1989, gratulacje!!! do przodu Polsko!
_________________


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 15, 2014 6:04 pm   

Ja też mam już ponad -3 :)

Ale chciałam Wam polecić pewną aplikację - ja akurat mam telefon na Androidzie, ale np na komputerze też działa, tylko że po prostu telefon bardziej wygodny :)

Cudo nazywa się myfitnesspal i polega na tym, że wpisujemy tam naszą wagę, wagę jaką chcemy osiągnąć i w jakim czasie oraz tryb wykonywanej pracy :)
Następie program przelicza ile kalorii możemy zjeść dziennie i dosłownie jak w dzienniku wprowadzamy każdą najmniejszą rzecz jaką zjemy :) Wylicza od razu tłuszcze, cukry i inne potrzebne rzeczy :) Dodajemy także ćwiczenia jakie się wykonuje, a pod koniec dnia, jak skończymy zwierzenia to program pokazuje ile będziemy ważyć za 5 tygodni, jeżeli będziemy podążać w danym kierunku :)

Co najlepsze stosując na telefonie program ma skaner kodów kreskowych! Zarąbista sprawa :) Wystarczy najechać aparatem telefonu na kod, piknie nam jak w kasie w supermarkecie i wszystkie kalorie wyliczone :)

Ja się uzależniłam i po każdym posiłku sukcesywnie wszystko notuje :) Polecam :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 15, 2014 6:11 pm   

ZoltyTulipan, zarąbiste :D muszę tego poszukać :D
_________________


 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 8:29 am   

ZoltyTulipan, mój mąż prowadził podobne zapiski w programie komputerowym przed startem w maratonie - musiał wiedzieć ile dokładnie kalorii zjadł + musiał znać gramaturę "przyjetych" węglowodanów, rzeczywiście, radość miał jak dziecko, jak mu program wszystko wyliczał :wink:
_________________


 
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 9:03 am   

ZoltyTulipan napisał/a:
udo nazywa się myfitnesspal


wypróbuję to cudo... ;) może pokocham tak mocno jak endomondo :)
_________________
Tosinka
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 2:26 pm   

msmika napisał/a:
może pokocham tak mocno jak endomondo :)
do biegania lepsze nike running
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl