Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotograf Belchatow/Piotrkow -ktory,kogo polecacie?
Autor Wiadomość
gizdin 

Wiek: 39
Dołączyła: 24 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Bełchatow Piotrkow
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 4:46 pm   Fotograf Belchatow/Piotrkow -ktory,kogo polecacie?

Witam, jak w temacie: kogo polecacie na fotografa slubnego?
Zakres to plener i reportaz slubny. Poniewaz nie mamy wesela, jedynie slub zalezy nam na dobrych i pieknych zdjeciach :P Cena az tak bardzo nie gra roli ale jak wiadomo nie moga byc to astronomiczne sumy:)
CHodzi mi o fotogrtafa, ktory zrobi zdjecia ale nie beda one przekombinowane w obrobce. Jedynie(albo AZ) proste kolorowe zdjecia z uchwyceniem tych najpiekniejszych i jedych w zyciu emocji... :)
Mozecie kogos polecic na terenie Piotrkowa lub Belchatowa?

W glowie mam Pana Kaczorowskiego, Majewskiego,,, Urbanski,Rutkowski,,, a moze inny...:)
Kogo polecacie?:)
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 9:10 pm   

Polecam fotografów z Łodzi Multifoto Domiza. Zajrzyj na ich stronę - zdjęcia przepiękne.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 8:07 pm   

gizdin, może ten wątek Ci pomoże http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7571
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
meggi2334 

Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 3:00 pm   

Ja mogę polecić z Piotrkowa:media and more. Robili zdjęcia u dwóch par moich znajomych i byli bardzo zadowoleni. Według mojej opinii zdjęcia nie są przekombinowane i mają to coś. Sporo przejrzałam zdjęć i jak dla mnie ich foto są najlepsze. Sama chciałam ich wziąć ale niestety mają już zajęty termin.
Polecam zerknąć na ich stronkę.
_________________


http://www.forum.wesele-l...p=770254#770254
 
 
lena222 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 10
Skąd: Bełchatów,ŁÓdż
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 11:46 pm   

tez ich znam sa ok :wink:
_________________
Lenka
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 2:34 pm   

Ja ostatnio wpadłam na strone tego Pana: http://www.fotomuszkin.pl/ Przyznam, że zdjęcia na prawdę ładne ;)
_________________
 
 
Karyna 


Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 9:55 pm   

Byłam na ślubie, gdzie zarówno zdjęcia jak i film robił duet z dwudziestadruga.pl . Jeżeli zależy Ci na dobrym reportażu ślubnym, to koniecznie sprawdź ich realizacje. Jak dla mnie są fenomenalne. Potrafią znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, a przy tym wszystko wychodzi mega naturalnie. Znajomi mieli oczywiście sesję w plenerze – mówili, że było luźno i zabawnie, co zresztą widać po zdjęciach i filmie – już dawno nie widziałam tak fajnie zrobionych materiałów ślubnych. Para jest ze Śląska, ale raczej nie będzie to dla nich problemem, bo ja ich spotkałam na ślubie w Rzeszowie :)
 
 
mjaro 

Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 10:40 pm   

Witam,
poszukuję fotografa-AMATORA, który wykonałby zdjęcia w dniu wesela i poprawin. Zależy mi na dużej ilości zdjęć (niekoniecznie muszą być obrabiane). Cena do 1000zł.
E-mail: matikjaro@o2.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl