Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"KORONA"
Autor Wiadomość
kris0587 

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Nowy Bedoń
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 8:14 pm   

smerfetka231 napisał/a:
Witajcie :)
Ja mam wesele w Koronie 04.08.2012. Przy podpisaniu umowy czyli w grudniu 2010 włascicielka p. Kwiatkowska podała nam cenę za osobę 175 zł z opcją, że cena może wzrosnąc. Jak czytam wazse wpisy to zastanawiam się ile nam faktycznie wyjdzie za osobę? Jeżeli chodzi o kwiaty. To ja chciałam żywe kwiaty i Pani powiedziała, że to we własnym zakresie ponioeważ ona ma w ofercie sztuczne.


No to niestety wzrośnie bo my z narzeczoną rezerwowawliśmy salę pod koniec kwietnia i płaciliśmy już 185zł/os.
_________________
Ja;p
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 9:35 pm   

kris0587 napisał/a:
smerfetka231 napisał/a:
Witajcie :)
Ja mam wesele w Koronie 04.08.2012. Przy podpisaniu umowy czyli w grudniu 2010 włascicielka p. Kwiatkowska podała nam cenę za osobę 175 zł z opcją, że cena może wzrosnąc. Jak czytam wazse wpisy to zastanawiam się ile nam faktycznie wyjdzie za osobę? Jeżeli chodzi o kwiaty. To ja chciałam żywe kwiaty i Pani powiedziała, że to we własnym zakresie ponioeważ ona ma w ofercie sztuczne.


No to niestety wzrośnie bo my z narzeczoną rezerwowawliśmy salę pod koniec kwietnia i płaciliśmy już 185zł/os.


My w umowie w 2009 roku mięliśmy 165zł.A w momencie wesela 175 zł.wiec mysśe,ze tak 10zł od osoby moze wzrosnac
_________________


 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 10:38 pm   

mnie wzrosło o 15zł, ale wydaje mi się, że to max.
 
 
 
stróżanin 

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 12
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 10:31 pm   

smerfetka231 napisał/a:
Witajcie :)
Ja mam wesele w Koronie 04.08.2012. Przy podpisaniu umowy czyli w grudniu 2010 włascicielka p. Kwiatkowska podała nam cenę za osobę 175 zł z opcją, że cena może wzrosnąc. Jak czytam wazse wpisy to zastanawiam się ile nam faktycznie wyjdzie za osobę? Jeżeli chodzi o kwiaty. To ja chciałam żywe kwiaty i Pani powiedziała, że to we własnym zakresie ponioeważ ona ma w ofercie sztuczne.


Myślę że 195 zł zapłacisz. Walą na kasę ludzi każdemu podnoszą, teraz sobie pomyście jak 2% tutaj się udziela co miało imprezy a 98% nie a zostało tak samo zrobionych. Ciekawe kiedy się posypie interes bo ploty chodzą po mieście. Jedynie co ich ratuje to jedzenie.
 
 
smerfetka231 

Wiek: 36
Dołączyła: 17 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 2:37 pm   

Nie przewiduje aż tak dużej podwyżki. Licze maksymalnie do 10 zł. A propo zamknięcia to do mnie takie plotki nie dotarły. Z tego co wiem to mają bardzo dużo par na 2012 rok.
 
 
19hamster10 

Wiek: 43
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:53 pm   

Piękna sala,Dużo miejsca,9 Pokoi,mialem tam wesele w 2011 roku było bardzo fajnie dużo miejsca do tanczenia czysto i schludnie duże ubikacje polecam tą sale ;)
 
 
ANA500 

Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 7:01 pm   Witam :)

:lol: witam wszystkich :P

[ Dodano: Czw Cze 21, 2012 8:08 pm ]
Forum przeglądam od dawna, ale piszę po raz pierwszy :) niedługo mam wesele w Koronie (za miesiąc!! szok!!) może ktoś dorzuci jakieś nowe informacje z tego sezonu?? Bylam na sali w tamtym tygodniu przed innym weselem-stoły wyglądały super, mam nadzieję, że jedzenie było tak samo dobre jak jego wygląd.... Na stołach żywe kwiaty w wazonach i duża wiązanka przed parą młodą, dekoracje z żywych kwiatów na półmiskach (które czekały na dana głowne)..białe kwiaty na tarasie w donicach....wiec zapowiada się super.

Widze ze jest zmiana jeśli chodzi o tort-trzeba go załatwiać we własnym zakresie, albo przez P Kwiatkowską, ale płatne dodatkowo...

Niedługo jadę ustalać menu-czy ktoś mi coś szczególnie poleci, albo odradzi? chodzi mi o dania głowne i przekąski :roll:
_________________
ANA
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2012 8:45 am   

No właśnie, ja też prosiłabym o więcej aktualnych informacji. Salę mam zarezerwowaną na sierpień 2013 ale też ciekawią mnie opinie z tego roku, jakie jedzenie, jaka obsługa itp.?
 
 
smerfetka231 

Wiek: 36
Dołączyła: 17 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 2:31 pm   

Ja mam wesele 04.08.2012 w Koronie. Mamy już ustalone menu i inne szczegóły. Obecnie cena za osobę to 190 zł + jeżeli ktoś ma życzenie stół wiejski 1200 zł. Napiszcie co was konkretnie interesuje to chętnie odpowiem.
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 10:14 am   

To ja poproszę o zdanie relacji jak już będziesz po :) Właśnie o tym, jakie było jedzonko, czy smaczne, czy kelnerzy nadążali z obsługą, czy nie było tak, że czegoś nie donieśli przez dłuższy czas? Jestem ciekawa na ile osób masz wesele bo przy większej ilości jak np 100 to nie wiem czy na parkiecie nie będzie za ciasno... Ogólnie o całej organizacji, no i czy tort masz zamówiony od polecanej od niej cukierni Karkowskich? Jeśli tak to jak wyglądał i czy był smaczny, jaki koszt... Sporo tego, ale byłoby super gdybyś mogła opowiedzieć po weselu o tym. Z góry dziękuję i życzę pięknej pogody tego dnia i duużo uśmiechu :)
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 6:55 pm   Pozytywnie:)

W minioną sobotę byłam gościem w "Koronie":). Sala bardzo mi się podobała. Choć przy liczbie gości powyżej 100 robi się ciasno na parkiecie, ale i tak ogółem pozytywnie, sala ładnie udekorowana, stoły uginały się od jedzenia, które było wyśmienite, pełno zimnych przystawek. Stół wiejski na bogato!
_________________
Kasiak
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 11:50 am   

W "Koronie" bawiłam się na weselu mojego brata. Było to co prawda jakiś czes temu ale mam nadzieję, że od tego czasu dużo się nie zmieniło (oby na lepsze). Z wesela cała rodzinka była bardzo zadowolona! Jedzenia mnóstwo i bardzo smaczne. Z tego co pamiętam większość zachwalała malutkie golonki. Obsługa bardzo miła. Naprawdę nie mieliśmy na co narzekać. Gorąco polecam tą salę :)
_________________
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 5:55 pm   

oj tak!!! golonka rewelacyjna:)
_________________
Kasiak
 
 
stróżanin 

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 12
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 10:52 pm   

smerfetka231 napisał/a:
Ja mam wesele 04.08.2012 w Koronie. Mamy już ustalone menu i inne szczegóły. Obecnie cena za osobę to 190 zł + jeżeli ktoś ma życzenie stół wiejski 1200 zł. Napiszcie co was konkretnie interesuje to chętnie odpowiem.


i co miałem racje z ceną?
Nie wzrośnie cena :lol: jak dorzuciła jeszcze tą 5zł od osoby tak 2-3 dni przed weselem?
czy te zaledwie 15zł podwyżki od osoby zakończyło etap. Ale miało być 5 zł i to MAX :lol:
 
 
kamillos12312 

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 10:05 pm   

miał ktos ostatnio wesele na tej sali jak z jedzeniem i ile wzrosła cena od podpisania umowy bo słyszałem ze tam wzrasta i to sporo :)
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pią Wrz 27, 2013 8:20 am   

Bawiłam się na tej sali w zeszłe wakacje. A potem odwiedzałam jeszcze podczas swoich poszukiwań sali. Z wesela na którym byłam mam raczej dobre wrażenie inaczej bym jej potem nie brała pod uwagę. Ale jak to się mówi "szału nie było" ani na stołach ani w wystroju. Oceniam tak na 4 na 6.
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 19, 2013 9:42 pm   

Witam. Ja miałam wesele w Koronie w sierpniu tego roku i mogę szczerze polecić. Sala piękna, udekorowana, jedzenia było mnóstwo no i co najważniejsze baaardzo dobre. Wszyscy chwalili. Potem wszystko zapakowaliśmy do auta bo sporo zostało. Nasze cena nie wzrosła, ale może dlatego, że przy wizycie zapytaliśmy ją o cenę - bo na rok 2014 było 175 a my płaciliśmy 190... Jednak mimo wszystko uważam, że sala jest warta zainteresowania. Wszystko poszło idealnie :)
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 2:14 pm   

czy nadal są problemy z niekontrolowanymi podwyżkami tuż przed ślubem?
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 6:35 pm   

Mam kilka informacji po wysłaniu mailem zapytania ofertowego:

- cena podana na stronie www (175 zł) może zostać bez zmian lub wzrosnąć max o 5 zł w roku 2015,
- cena obejmuje 4 gorące posiłki, przystawki na stołach, ciasta, owoce, napoje gorące (kawa, herbata) bez limitu, napoje gazowane i soki (bez limitu),
- w cenie nie ma tortu,
- w cenie dekoracje stołów z żywych kwiatów,
- w cenie zarezerwowany pokój ze śniadaniem dla nowożeńców, który mają do osobistej dyspozycji przez całe wesele,
- wypożyczenie pokrowców na krzesła 6 zł za sztukę,
- nie ma korkowego,
- nie ma okrągłych stołów,
- do dyspozycji pomieszczenie na alkohol z lodówką,
- już w kwietniu zaczynają się u nich wesela, można się umówić (przed rozpoczęciem wesela) i obejrzeć naszykowaną salę.


A tak przy okazji - korkowe to chyba jakaś legenda, bo w każdej sali jak pytam to nigdzie tej opłaty nie ma ;)
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 7:05 pm   

korkowe jest na jakiejs sali, ktorą ktoraś z forumek ma :P ale nie pamietam jaka sala ani ktora forumka.

mysle, ze po prostu w innych czesciach polski korkowe sie zdarza.
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 8:05 pm   

Sisska napisał/a:
korkowe jest na jakiejs sali, ktorą ktoraś z forumek ma :P ale nie pamietam jaka sala ani ktora forumka.


Chyba u aniunai na sali Rubin? (Dawnej Arkadii)
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 9:40 pm   

oo wlasnie, kojarzylam cos z tym Rubinem.
_________________
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2014 8:28 pm   

Byłam dziś zobaczyć tę salę "na żywo".

No i co mogę powiedzieć:
- sala na zdjęciach wygląda na większą, dużo przestronniejszą,
- jeżeli chodzi o zmianę cen, to może wzrosnąć o 5 zł w 2015 roku, ale jest to napisane w umowie - tzn jest napisane, że konkretnie o tyle może wzrosnąć, więc chyba nie ma co się obawiać, że właścicielka będzie podwyższać o nie wiadomo ile,
- stoły były zastawione dosyć bogato, do tego właścicielka zapewniała, że półmiski są na bieżąco uzupełniane,
- to co mi się nie podobało, to że para młoda (przed której weselem byliśmy oglądać salę) nie chciała stołu wiejskiego, więc stał on (oczywiście pusty, bez jedzenia) w przedsionku, więc to tak średnio wyglądało,
- na plus jest to, że właścicielka jest obecna na każdym weselu,
- ogólnie właścicielka sympatyczna, do pogadania, swojska babka :)

My raczej nie będziemy tam robić wesela, bo po pierwsze jednocześnie może się toczyć wesele na drugiej sali (co nam nie odpowiada), a poza tym zakładaliśmy, że pomieszczenie jest większe.
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
kamillos12312 

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 9:02 pm   korona

jeśli chodzi o inną impreze w tym samym dniu na tej mniejszej sali to raczej miejsca miec nie będzie, ta mała sala jest stara i umarła własnym życiem jak zapewniali właściciele.kto by chciał mieć tam wesele :) A jeśli chodzi o podnoszenie ceny to my mamy zapis w umowie że cena nie wzrośnie nawet o złotówkę!!!!! więc proszę się nie martwić.jedzenia duużo i b dobre i jak zapewnia właścicielka jak czegoś brakuje jest uzupełniane.sala tak na max 120 0sób.czysto pachnąco i smacznie polecam
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 11, 2014 4:24 pm   Re: korona

kamillos12312 napisał/a:
jeśli chodzi o inną impreze w tym samym dniu na tej mniejszej sali to raczej miejsca miec nie będzie, ta mała sala jest stara i umarła własnym życiem jak zapewniali właściciele.kto by chciał mieć tam wesele :)


Kiedy my byliśmy oglądać Koronę, to były przygotowywane dwa wesela, obie sale były zajęte. Także jednak trzeba mieć ten aspekt na uwadze.
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
mariower 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 30, 2014 6:58 pm   sala Korona na ul. Kolumny

Salę Korona na ul.Kolumny mogę z czystym sumieniem polecić.
Nasze Wesele odbyło się w październiku 2014 około 75gości mieliśmy.
Przed wyborem oglądaliśmy 6-7innych sal jednak spodobała się nam ta najbardziej.
Właścicielka-nieco już starsza pani ma DUŻE doświadczenie w imprezach tego typu, jest osobą BARDZO sympatyczną, pomocną, profesjonalnie i ponadprzeciętnie podchodzi do organizacji wesel/przyjęć, wszystko można ustalić, dopytać, doradzić się.
Jedzenie bardzo dobre, obsługa, czystość wszystko na wysokim poziomie.
Kwota ustalona na umowie nie zmieniła się (pisze o tym bo gdzieś czytałem że u kogoś się nieco zmieniła) , wszystko tak jak było ustalone tak miało miejsce, żadnych niedomówień, pomyłek, opóźnień czy rozczarowań. Wszystkiego można się dowiedzieć na miejscu i obejrzeć i naprawdę możecie zaufać właścicielce-to co mówi, ustala tak wszystko później ma miejsce.
My sobie zażyczyliśmy na parę dni przed weselem kilka rzeczy nie ujętych w umowie i nie było z tym żadnego problemu. Pomagają by ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
75 gości więc było sporo miejsca wolnego, u góry b.ładne pokoje-dla Młodej pary gratis, nic dodatkowo nie przystrajaliśmy, zostało na stołach sporo jedzenia które oczywiście można zabrać. Polecam
 
 
sylwiaocw 

Dołączyła: 13 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lip 13, 2015 9:19 pm   

Witam mielismy wesele 04.07.2015 i jak najbardziej polecam sale Korona na ul. Kolumny 470 w Łodzi, pelen profesjonalizm, Pani Krysia wlascicielka bardzo mila, otwarta na propozycje, umie doradzic. Jedzenie bardzo dobre, wszystko elegancko podawane a w dodatku bylo tego tyle ze sporo zabralismy do domu:) Cena tez dostepna bo 175 zl od talerzyka za wesele i 60 zl za poprawiny to naprawde nieduzo jak na takie warunki:) Hotel dla gosci elegancki, pokoje z lazienkami. Wszyscy milo wspominaja wesele:) Goroco polecamy:)
Sylwia i Sławek
 
 
Madziaaa 

Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 10:05 pm   

Drodzy Przyszli Państwo Młodzi! Wybór sali weselnej jest bardzo trudny, wiem bo sami przez to przechodziliśmy, dlatego szczerze i z czystym sumieniem możemy Wam polecić Dom Weselny Korona, 29.08.2015r w zeszłym tygodniu odbyło się tam nasze przyjęcie weselne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa bardzo miła, Pani właścicielka to cudowna osoba, bardzo życzliwa i pomocna. Wystrój sali bardzo ładny, no i jedzenie... przepyszne. Dużo, smacznie i niedrogo :) Polecamy! Magda i Damian
 
 
dzoanaaaa 

Dołączyła: 08 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 08, 2017 12:23 pm   

To ja podbiję temat ponieważ widzę, że od dawna się nikt nie wypowiadał. Nikt przez ostatni czas nie urządzał tam wesela?! :( pytam gdyż my podpisaliśmy umowę z tą salą a niedawno słyszałam, że władze się zmieniły i już nie jest tak pięknie i kolorowo, a przede wszystkim smacznie. Podobno młodzi dostają do domu tylko to co zostało na stołach, a o reszcie można zapomnieć. Przyznam, że trochę się zmartwiłam gdyż obecnie jestem w ciąży i średnio uśmiecha mi się szukanie innej sali no i co wtedy z zaliczką.... Może jednak ktoś ma coś do powiedzenia z ostatnich doświadczeń z tą salą??
 
 
Arhant 

Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2017 12:31 pm   

W ten weekend mieliśmy tam wesele i możemy szczerze polecić.
Trochę zaniepokoił mnie wcześniejszy post, że coś się tam zmieniło na gorsze, ale na szczęście nie jest to prawda.

Szefowa faktycznie się zmieniła, ale nowa szefowa jest równie sympatyczna.
Dobry kontakt, potrafi z różnymi kwestiami doradzić, uczciwe rozliczenie, żadnych problemów.

Kuchnia działa świetnie. Panie kucharki bardzo miłe i pomocne. Bardzo dobre jedzenie i w dużej ilości.
Nie jest też prawdą, że po weselu dostaje się tylko jakieś resztki. My musieliśmy przewieść pozostałe jedzenie 2 samochodami i starczyło na obdzielenie połowy rodziny i pełną zamrażarkę u nas ;>

My wybraliśmy tort czekoladowy z kremem śmietanowym i wiśniową frużeliną i był super.

Mimo zapisu w umowie podpisanej rok temu, że koszty mogą wzrosnąć o maksymalnie 5 zł na osobę, nic takiego się nie stało i była to ta sama cena.

Pokoje schludne i czyste. Dodatkowo Pani nie policzyła nam opłaty za dodatkowe pokoje, które wcześniej zamówiliśmy, a nie zostały wykorzystane.

My robiliśmy wesele na 60 osób i miejsca zarówno do siedzenia jak i do zabawy na parkiecie było dużo.

Ważna informacja dla tańczących pierwszy taniec - baliśmy się, że buty będą nam się ślizgać na parkiecie i przy naszych skromnych umiejętnościach się pozabijamy ;> ale na szczęście okazało się, że podłoga jest dość przyczepna i nie ma z tym problemów ;>

My wybraliśmy dodatkową opcję kelnera do roznoszenia alkoholu i to jest jedyne co bym zmienił, gdybym organizował tam imprezę jeszcze raz.
W momencie kiedy pojawiły się konkursy za które do wygrania były flaszki i gdy niektórzy goście zaczęli już wychodzić (a też dawaliśmy im na pożegnanie flaszeczki) musiałem przejąć klucz do magazynku i zająć się tym sam, bo potrzeba było działać znacznie dynamiczniej i kelner nie specjalnie się w tym odnajdywał.

Generalnie bardzo nam się podobało i polecamy salę Korona:)
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Pon Sty 29, 2018 8:27 pm   

Na etapie poszukiwań swojej sali weselnej, miałam okazję odwiedzić także i Koronę. Sala wizualnie robi bardzo dobre wrażenie, jest elegancka, dość przestronna, ma przepiękny błyszczący żyrandol, na zewnątrz ładny zielony ogród. Rozmawiała z nami mama głównej właścicielki -bardzo sympatyczna, odpowiadała na wszystkie nasze pytania.
Na 2017 rok zaproponowała cenę 179 zł od talerzyka, z możliwością wzrostu. W tej cenie 4 gorące posiłki, zakąski, ciasta, owoce, napoje b/o i dekoracja żywymi kwiatami.
To co mnie zaskoczyło negatywnie to fakt, iż nie przedstawiono mi proponowanego menu, ba nawet nie zostałam poinformowana ustnie jakie potrawy oferuje sala. Argumentowano to faktem, iż menu to autorska receptura i mam się nie martwić, bo na pewno będzie pysznie- dziwna polityka jak dla mnie i wpłynęło to na naszą rezygnację z wyboru tej sali.
Na minus jeszcze fakt, iż w cenie podstawowej nie ma pokrowców na krzesła, a koszt jednego pokrowca to aż 6 zł, przy weselu na około 80 osób (gdzie sala przewiduje taką ilość osób ) wychodzi aż 480 zł za same pokrowce. Do tego trzeba doliczyć koszt tortu i stołu wiejskiego (około 700 zł za wesele 70-osobowe). Warto odwiedzić salę i podjąć w tej sprawie indywidualną decyzję. My ostatecznie zrezygnowaliśmy z Korony, chociaż od wielu osób słyszałam, iż faktycznie posiłki są obfite i smaczne.
_________________
Mój dzienniczek!

Ostatnio zmieniony przez Klaudijka Pon Sty 29, 2018 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Lut 08, 2018 8:59 am   

Klaudijka napisał/a:
Na etapie poszukiwań swojej sali weselnej, miałam okazję odwiedzić także i Koronę. Sala wizualnie robi bardzo dobre wrażenie, jest elegancka, dość przestronna, ma przepiękny błyszczący żyrandol, na zewnątrz ładny zielony ogród. Rozmawiała z nami mama głównej właścicielki -bardzo sympatyczna, odpowiadała na wszystkie nasze pytania.
Na 2017 rok zaproponowała cenę 179 zł od talerzyka, z możliwością wzrostu. W tej cenie 4 gorące posiłki, zakąski, ciasta, owoce, napoje b/o i dekoracja żywymi kwiatami.
To co mnie zaskoczyło negatywnie to fakt, iż nie przedstawiono mi proponowanego menu, ba nawet nie zostałam poinformowana ustnie jakie potrawy oferuje sala. Argumentowano to faktem, iż menu to autorska receptura i mam się nie martwić, bo na pewno będzie pysznie- dziwna polityka jak dla mnie i wpłynęło to na naszą rezygnację z wyboru tej sali.
Na minus jeszcze fakt, iż w cenie podstawowej nie ma pokrowców na krzesła, a koszt jednego pokrowca to aż 6 zł, przy weselu na około 80 osób (gdzie sala przewiduje taką ilość osób ) wychodzi aż 480 zł za same pokrowce. Do tego trzeba doliczyć koszt tortu i stołu wiejskiego (około 700 zł za wesele 70-osobowe). Warto odwiedzić salę i podjąć w tej sprawie indywidualną decyzję. My ostatecznie zrezygnowaliśmy z Korony, chociaż od wielu osób słyszałam, iż faktycznie posiłki są obfite i smaczne.

Mnie się nie wydaje to być ceną wygórowaną. My w Fantazji też na Kolumny w 2013 roku płaciliśmy 190zł ze wszystkim + stół wiejski chyba 1000zł. Było 65 osób.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Czw Lut 08, 2018 11:52 am   

kaledonia, ja nie napisałam, że cena jest wygórowana , tylko, ze sporym dodatkowym wydatkiem są pokrowce na krzesła, gdzie na wszystkich pozostałych salach, które oglądaliśmy były wliczone w cenę. My płacimy 200 zł/osobę i mamy w cenie pokrowce,stół wiejski, tort plus 5 gorących posiłków.
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl