Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty La Boda
Autor Wiadomość
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 7:51 pm   Buty La Boda

Bardzo podobają mi się buty firmy La Boda. Tanie niestety nie są, ale co ważne firma farbuje je na zamówienie :)
Czy któraś z Was miała buty tej firmy? Jak się sprawdziły? Czy były wygodne?
I to co mnie interesuje najbardziej - czy któraś z Was je farbowała?
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 8:33 pm   

ja zamówiłam te buty :) Przyjdą i odbiorę w czasie pierwszej przymiarki to dam Ci znać czy wygodne :) Pewnie za miesiąc już będę je miała :smile: :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 8:43 pm   

ZoltyTulipan, oooo widzisz :D Super, bo napaliłam się na jeden fason i chciałabym je przefarbować od razu :D
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Lip 13, 2013 7:04 pm   

ja podpinam się do wątku... bo mnie też strasznie się podobają te buty... i mają dużo ładnych fasonów. Jestem ciekawa opinii ZoltyTulipan, jak się noszą i jeśli będzie farbować to jak po farbowaniu ;)
_________________
Tosinka
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 9:59 pm   

Hej :)
Ja kupiłam buty tej firmy w salonie sławy na Piłsudskiego. Powiem szczerze, że ciężko było znaleźć coś ładnego a zarazem wygodnego w innych sklepach. Te są śliczne, niedługo wkleje zdjęcie, i bardzo wygodne jak narazie. Mają wbudowaną jakby wkładkę z gąbeczki więc nie mają twardego podbicia i nic nie boli. Wesele mam w połowie sierpnia, także dopiero wtedy będę mogła powiedzieć jak się sprawdziły po takim dłuugim tańcowaniu :razz:
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 6:38 pm   

też kupiłam buty z tej firmy. Polecam wszystkim niedość, że są mega wygodne to pięknie się prezentują. Dużym plusem jest, że można je później ufarbować. Poniżej zdjęcie

weJOeBGb2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 853 raz(y) 10.54 KB

_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 8:50 pm   

martuska88, boskie - bardzo mi się podoba ten wzór, ale dla mnie są za wysokie :/
_________________
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 9:18 pm   

Juska, jest też taki sam wzór ale na niższym obcasie, poniżej zdjęcie- bez problemu możesz sobie zażyczyć żeby dodali kryształki przy czubku

oONOZ33fF.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 804 raz(y) 10.91 KB

_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 9:24 pm   

martuska88, o widzisz - dobrze wiedzieć. Czyli kolejna sprawa idzie w dobrym kierunku :D Dzięki :*
_________________
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 9:27 pm   

Juska, proszę bardzo :* jakby co są do kupienia w salonach Madonna lub Panna na Wydaniu :) czas oczekiwania około 2 tygodni
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 9:29 pm   

martuska88, myślę, że uderzę właśnie w te buciki. A nie wiesz czy ich cena w Pannie na Wydaniu?
_________________
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 9:39 pm   

Juska, ja za swoje dałam 300 zł w Madonnie, w Panna na Wydaniu były za 280 zł ale musiałabym dłużej czekać a trochę mi się spieszy bo niedługo mam przymiarkę. Sądzę, że te niższe będą w tej samej cenie aczkolwiek warto podjechać i się zapytać. Tak jak pisałaś na początku dużym plusem jest to, że można je później ufarbować :) Byłam w kilku salonach ślubnych, pomijając Manufakturę i Port, gdzie nic nie znalazłam i powiem Ci, że mało ciekawe mają buty, np. jakieś beznadziejne obciągnięte satyną to koszt ok 200 zł, więc warto dać trochę więcej ale masz pewność, że są porządne skórzane i po farbowaniu możesz je wykorzystać na każdą okazję.
_________________


 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 7:59 pm   

a mnie szkoda było na buty wydać 300zł kupiłam w deichmann za 49zł
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 8:53 pm   

roksancia, też bym chętnie tyle wydała na buty ale nie znalazłam nic fajnego na wysokim obcasie w tej cenie- pierwotnie zamówiłam buty na allegro za 80 zł, ale okazało się, że są niewygodne i troszkę za duże mimo, że dokładnie wymierzyłam długość wkładki
_________________


 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 8:22 am   

roksancia, też mi szkoda, ale znam swoje nogi...buty poniżej 50zł to co najwyżej sandałki jednorazowe na lato. Niestety wszelkie pantofle kupuję zawsze skórzane więc liczyłam się z tymi pieniędzmi.
_________________
Tosinka
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 8:00 pm   

roksancia napisał/a:
a mnie szkoda było na buty wydać 300zł kupiłam w deichmann za 49zł


Ja właśnie szukałam dziś w deichmannie jakiś butów i nawet ccc odwiedziłam i nic! Jedynie co to w kolorach... :roll:
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 10:13 pm   

W Sławie pan za LaBode zażyczył sobie dzisiaj 380zł

[ Dodano: Czw Sie 08, 2013 11:14 pm ]
aaa.i stwierdził, że cena jest niezależna od tego czy mam kokardkę z kamyczkami Svarowskiego czy nie... i czy mają 2cm czy 8cm obcas...
_________________
Tosinka
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 8:40 am   

msmika, chyba żart :) niezła zwyżka cen
_________________


 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 8:50 am   

no też tak pomyślałam. Zatem chyba wybiorę się do Madonny lub Kameii ;)
_________________
Tosinka
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 8:06 pm   

Ja kupiłam buty La Body, podstawowy model - cena dość wysoko ale warte swojej ceny. W końcu za buty skórzane nie wyda się 50 zł :)

Ale co najważniejsze, są mega wygodne!!! Mój obcas to 7.5 cm, buty mają już miękką wkładkę, więc żadne plastry żelowe nie są potrzebne. W butach przetańczyłam całe wesele i nie czułam że w ogóle mam je na nogach :)

A teraz muszę je tylko wysłać na przefarbowanie :)
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 9:58 am   

ZoltyTulipan, i to kolejny argument "za" :) Dzięki :)
_________________
 
 
Blue89 

Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd: Łódż
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 4:49 pm   

A ile kosztowały, bo jak około 300 to za buty ze skóry normalna cena.
Ostatnio zmieniony przez Blue89 Nie Wrz 22, 2013 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 4:01 pm   

Blue89 napisał/a:
300 to za buty ze skóry normalna cena.


ja, sknera, tez czasami kupie takie buty za 50 zl i potem sobie pluje w brode!! bo albo tra, albo cholernie niewygodne, albo stopa mi smierdzi jak tygodniowe skarpety, albo jeszcze jakies inne przeboje sa!! czasami warto wydac wiecej..

Reasumujac:

Mozna je kupic w Lodzi w sklepach :
Madonna
Panna na Wydaniu
Slawa

inne?

Kosztuja : duzo ale sa warte swojej ceny :)

chetnie poczytalabym jeszcze jakies doswiadczenia zwiazane z ta marka :)
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 4:02 pm   

dzastab napisał/a:
inne?


Kamea.
_________________
Tosinka
 
 
oliwiabednarek 

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 39
Skąd: www
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 1:13 pm   

mnie też sie podobają te buty i zastanawiam się, czy wydać te 300 zł.... czy po farbowaniu ( to też jakiś koszt - wecie jaki??) będa nadal fajnie wyglądać?
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Gru 02, 2013 10:00 am   

oliwiabednarek napisał/a:
to też jakiś koszt - wecie jaki??


chyba tylko koszt przesylki .... o ile dobrze pamietam. to farbowanie to tak jakby "na gwarancji" :p

a dla zainteresowanych : dowiedzialam sie ze od nowego roku La Boda ma miec nowa game kolorowych skor i bedzie mozna od razu w kolorku zamowic buty :)
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 6:04 pm   

dzastab napisał/a:
chyba tylko koszt przesylki .... o ile dobrze pamietam. to farbowanie to tak jakby "na gwarancji"


ja chyba gdzieś czytałam że trzeba za to 59 zł plus koszt wysyłki.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 6:10 pm   

http://laboda-bridal.com/...nkruczek-width-

koszt: 59zł + koszty przesyłki. Dzisiaj zapadła decyzja :) Kupuję LaBodę :D
_________________
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 6:21 pm   

i co i co i co??? we fiolcie???????? kup we fiolecieee, Juska!! we fiolecie kup!!!!

btw, ja tez juz dawno sie na La Bode zdecydowalam!! takiej milosci od pierwszgo wejzenia to nawet z moim bylym nie mialam :p :p
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 9:18 pm   

No taaaaak :) Zdecydowałam się na LaBodę tylko ze względu na kolor tak naprawdę :P :twisted:

[ Dodano: Pią Gru 06, 2013 9:33 pm ]
A tutaj skrót mojej wymiany mailowej z LaBodą :P

"Witam serdecznie,
niestety nie prowadzimy sprzedaży internetowej. Zapraszamy do naszych salonów współpracujących.
Jeżeli chodzi o farbowanie, to nie polecamy zakupu nowych bucików już farbowanych. W związku z dużym zainteresowaniem modelami kolorowymi, wprowadziliśmy bogata gamę kolorów skór. Już w styczniu będą próbki takich skór u naszych klientów.
Jeżeli chodzi o kolor fioletowy to na 99% zostanie on wprowadzony do oferty właśnie w styczniu.
Wybrany przez Panią model, z aplikacją lub bez, będzie w wybranym kolorze robiony na zamówienie. Czas oczekiwania: do 2 tygodni."
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 8:05 pm   

Ja w końcu wysłałam swoje buty do farbowania :) Jakieś znacznej różnicy pewnie nie będzie, bo po przejrzeniu szafy i w związku ze zbliżającym się latem zdecydowałam się na beż. Zobaczymy co przyjdzie :)
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 8:59 pm   

ZoltyTulipan, czekam na zdjęcia... bo jestem ciekawa jak wyjdzie, bo też się nad beżem zastanawiam, a mam swoje z La body
_________________
Tosinka
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 6:37 pm   

Czy wy też zamawiałyście bez mierzenia? już pisałam gdzieś chyba o tym, ale w większości sklepów nie ma rozmiarów 39-40 więc trzeba zamawiać w ciemno. na początku uznałam to za totalną pomyłkę, bo nikt normalny nie zamawia butów za tyle pieniędzy bez mierzenia, ale jak się okazało, że w żadnym sklepie nie można przymierzyć to też tak zrobiłam i są ZA DUŻE. Co prawda mogę wziąć 38, ale one są za małe, po prostu ten model na mnie źle leży. Wydałam 350 zł na buty które spadają :cry: :cry: :cry:
_________________
KAROOSIA
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 11:31 pm   

karoosia, a gdyby tak przykleić do buta taką wkładkę żelową? wtedy nowa by się tak nie zsuwała, może lepiej by leżały?
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 11:17 am   

Rusałka_Maja, mam już wklejone z Scholla, chyba, że polecisz jakieś inne? Myślę jeszcze o doszyciu pasków, ale nie wiem czy nie zepsuje mi to efektu buta. Jak mam gołe stopy to jest w miarę ok, ale nie wiem czy wtedy nie będą mnie obcierać. Ja mam wąską stopę i są za szerokie na mnie, :cry:

a takie miałam przeczucie żeby nie zamawiać w ciemno :evil:

Napisałam do nich maila z zapytaniem:

"Według mnie powinni Państwo prowadzić sprzedaż wysyłkową, gdzie jest
możliwość odesłania tych butów, a jeśli decydują się Państwo
jedynie na dystrybucję poprzez salony ślubne to powinni Państwo dbać o
to aby była większa dostępność modeli do przymierzenia - ja wiem, że
o jest kosztowne, ale np firmy kosmetyczne oferują testery. Proszę o tym
pomyśleć. I jeszcze jedno, buty może powinny być dopasowane również
pod kątem szerokości, bo w takim wypadku zawsze komuś nie będą
odpowiadać."
_________________
KAROOSIA
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 11:39 am   

karoosia, wiesz, jeśli byłyby odrobinę za duże, to wkładki żelowe powinny pomóc ale jeśli to kwestia tęgości stopy i masz drobną nóżkę to na to raczej nic się nie wymyśli :(
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 11:45 am   

ja się nie znam na butach, ale zaczęłam szukać w necie i okazało się, że jest jakaś skala tęgości, zobaczyłam moje pudełko a tam G1/2 czyli dużo. ja nie wiem co mam zrobić, może mi wymienią na mniejsze chyba, że nie robią węższych i mają standard G1/2. W sumie nikt mnie nie pytał przy zamawianiu, a gdyby była opcja węższych na formularzu to na pewno by Pani zapytała. Zadzwonię do nich i zapytam
_________________
KAROOSIA
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 11:45 am   

karoosia, a pyatals o mozliwosci zwrotu? wymiany?

Ja bym sie jednak domagala zwrotu bo jesli rzeczywiscie nie moglas przymierzyc nigdzie to to jest takie troche oszustwo.

(poza faktem ze nie trzeba bylo zamiawiac jesli nie bylas pewna :p )
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 11:52 am   

karoosia, jesli to sprzedaz internetowa, to masz 10 dni na zwrot towaru
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 11:53 am   

dzastab, masz rację, ale w żadnym sklepie nie znalazłam butów, które by mi się podobały i były w rozmiarze 39, pomijając fakt, że w większości sklepów w ogóle ani 1 pary 39 nie było.

dzwoniłam, Pani się nie do końca orientowała jak to jest z tą tęgością, czy jest jedna czy więcej, ale powiedziała, że na pewno coś się uda zaradzić, tak więc mam nadzieję, że mnie uratują.

[ Dodano: Sro Kwi 23, 2014 12:58 pm ]
Dorotka właśnie nie wiem, bo jak zamawiałam to musiałam zostawić zaliczkę jako gwarancję, że je odbiorę. Własnie o to chodzi, że oni sprzedają tylko poprzez salony i to im właśnie w mailu napisałam - nie może być tak, że nie ma opcji zwrotu. Ale jak pytałam w innym salonie o inną firmę z butami to też mi powiedziano, że nie ma rozmiaru 39 i mogą mi zamówić, ale tylko jak zostawię zaliczkę. ale dzięki za pomysł, może faktycznie tak jest i jeśli się nie uda to na pewno skonsultuję to z prawnikiem jakimś.
_________________
KAROOSIA
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 12:12 pm   

nawet jesli to nie jest sprzedz internetowa to jest to sprzedaz na odleglosc (nie odbywa sie w siedzibie firmy) takze powinnas wciaz miec 10 dni na zwrot (tak szybko pobieznie poczytalam w prawach konsumenta jak to jest ale jakby sie nie udalo zalatwic sprawy polubownie to by sie trza zaglebic w to :p )

powodzenia kochana!
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 12:14 pm   

karoosia, wystarczy ich urzędem powitac i Rzecznikiem praw konsumenta.
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 12:23 pm   

dziękuję Wam za pomoc, napiszę jak coś się wyjaśni
_________________
KAROOSIA
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 3:25 pm   

ja dostałam dzisiaj telefon, że moje są już ufarbowane i wysłane :) Jutro mają przyjść, jeżeli kurier raczy zawitać do mnie w odpowiedniej godzinie.

A co do kupowania, to ja w Madonnie przymierzyłam przed kupnem zarówno rozmiar 38 jak i 39 :) Co prawda nie dokładnie takie jak w końcu zamówiłam, ale one się różnią tylko przyczepianymi ew. dodatkami.
_________________
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 4:07 pm   

ZoltyTulipan, mieli 1 parę 39, ale były zupełnie inne niż chciałam.

a możesz powiedzieć mi co masz napisane na pudełku tzn jaka jest tęgość? Zresztą inne osoby, które mają buty LaBoda też bym prosiła żeby się wypowiedziały, bo odzewu od nich żadnego nie mam :(
_________________
KAROOSIA
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 7:16 pm   

karoosia, a byłaś w Pannie na Wydaniu... bo ja tam mierzyłam 41, którego w Madonnie i żadnym innym punkcie nie spotkałam...i też nie był to mój fason... ale rozmiar mam trafiony idealnie. I wiem, że tam były zarówno 39 jak i 38.
_________________
Tosinka
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 8:44 pm   

msmika, a jaką masz tęgość? mierzyłam 39 z innego modelu, podobnego i też były ok, a te nie są. tzn wg mnie długość jest dobra, ale widać, że są po prostu za szerokie i że odstają więc noga z nich wypada.

Znalazłam w necie takie coś: Rozróżnia się 5 tęgości podstawowych oraz 4 połówkowe: E, E1/2, F, F1/2, G, G1/2, H, H1/2, J . Litery z początku alfabetu oznaczają buty dla stóp szczupłych, im dalsze litery, tym wnętrze obuwia obszerniejsze . Tęgość G przyjęto w Polsce do określania stóp średnich, F - dla stóp szczuplejszych. Odpowiednimi dla stóp tęgich są tęgości G1/2, H oraz wyższe.

Ja mam wyjątkowo szczupłe i stopy i ręce, tak więc nie oszukujmy się G1/2 nie może być dobre skoro przeznaczono je do stóp tęgich. Pytanie tylko co mogę z tym zrobić? Jeśli są różne tęgości to chciałabym mieć prawo ich wyboru, a przynajmniej jak już dostałam nieodpowiedni towar to mieć prawo jego wymiany, dlatego tak Was podpytuję, bo Pani w Labodzie nie potrafiła mi pomóc póki co.
_________________
KAROOSIA
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 8:51 pm   

też mam tęgość g1/2 ale jest wszystko ok. Mierzyłam zupełnie inny model niż mój...i zamówiłam "W ciemno" ale buty są rewelacyjne... nic dodać nic ująć.... wygodne i prawie nie wyczuwalne na stopie... I właściwie to w PL rzadko się spotyka różne tęgości w butach (no chyba, że ja dziwna jestem i zawsze spotykam 1 max 2 rodzaje tęgości)
_________________
Tosinka
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 11:38 am   

Nikt z Labody nie odpisał:( Zadzwoniłam więc do Pani przedstawiciel i dowiedziałam się, że:

-G1/2 to u nich standard i innych nie produkują
-nie ma możliwości zwrotu, bo oni nie wnikają w to jak salony ślubne sprzedają ich produkty i że dziwne że nie mogłam przymierzyć
-w salonie firmowym w Nowym Targu można przymierzyć 8)


_________________
KAROOSIA
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 6:18 pm   

Wiesz ten model z innymi ozdobami można przymierzyć w Pannie na wydaniu...więc generalnie nie widzę problemu.
_________________
Tosinka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl