Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty La Boda
Autor Wiadomość
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 8:47 pm   

msmikagdyby nie było problemu to bym je przymierzyła w rozmiarze 39 a nie 38.
i pewnie inaczej byś patrzyła na takie zasady sprzedaży gdybyś to Ty miała niedopasowane buty. Faktem jest, że znałam te zasady i się na nie zgodziłam, bo przecież mogłam kupić inny model, który był akurat w rozmiarze 39 i mi się nie podobał - wtedy też by nie było problemu.
_________________
KAROOSIA
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 6:37 am   

tzn ja nie widzę problemu bo swój rozmiar mierzyłam w zupełnie innym modelu zdecydowanie wyższym, więc i noga jest inaczej profilowana. Co do tęgości to nigdy nie zwracałam uwagi, że są różne rodzaje, więc jak pani mi powiedziała, że tęgość standardowa to się zgodziłam.
_________________
Tosinka
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 10:14 am   

Ja też nie wiedziałam, dopóki mama nie stwierdziła, że one nie są za długie tylko za szerokie i że kiedyś wszystkie buty miały tęgości i że ona nosiła F (ja mam jeszcze szczuplejsze stopy) i wtedy spojrzałam na pudełko a tam tęgość G1/2 czyli jakby 1,5 raza większy rozmiar.

Poza tym mierzyłam nr 39 z innego modelu, ale niższego i wydawały się ok.

A wybacz, ale Twój post brzmi trochę jakbym była niedorozwinięta

Cytat:
Wiesz ten model z innymi ozdobami można przymierzyć w Pannie na wydaniu...więc generalnie nie widzę problemu.


Czyli myslisz, że nie przymierzyłam tego modelu , bo miał np kwiatuszka zamiast kryształków i uznałam, że ten z kwiatuszkiem jest za duży a z kryształkami będzie dobry???

Albo, że może zrobiłam to z premedytacją i specjalnie kupiłam sobie za duże buty żeby teraz mieć powód do zmartwień?

Byłam u szewca i stwierdził, że te buty są za duże, a jak jeszcze się w tańcu rozbiją to będzie masakra. Wróciłam więc do sklepu i wymieniłam na 38 - to bardzo miło ze strony Pani ze sklepu, że zgodziła się je wymienić (choć fakt, że nie noszone), ale widać, że też zależało jej bym się dobrze czuła, a sama widziała że na mnie nie pasują. Potem prostu do szewca, który z kolei uznał, że te buty są na mnie dobre, ale w związku z tym, że cisną to zdecydował się je lekko rozbić. Tak więc wszystko zapewne skończy się dobrze, szkoda tylko że nikt z LaBody się ze mną nie skontaktował.
_________________
KAROOSIA
Ostatnio zmieniony przez karoosia Pią Kwi 25, 2014 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 9:32 pm   

nie ma co się kłócić, ważne że sprawa zakończyła się dobrze :) Buty się na pewno rozejdą - wiem po moich. Teraz są zdecydowanie luźniejsze, ale mi ze stóp całe szczęście nadal nie spadają.
Problem ze szczupłością stopy mogę zrozumieć, bo np zarówna ja i moja mama mamy rozmiar 39, ale wiele moich butów jest na nią za duże właśnie dlatego, że ona ma szczuplejszą stopę ode mnie :)

Ja na swoje buty nadal czekam... zostały wysłane do mnie w środę, ale salon La Boda podał zły numer mojej komórki i kurier się ze mną nie skontaktował. Mam nadzieję, że we wtorek je w końcu odbiorę
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 8:59 pm   

karoosia napisał/a:
A wybacz, ale Twój post brzmi trochę jakbym była niedorozwinięta

nie to miałam na myśli... ale pisałaś, że nie mogłaś swojego rozmiaru przymierzyć, a przynajmniej tak wywnioskowałam. Natomiast wiem, że ten rozmiar był i był w kilku różnych modelach...stąd raczej moje zdziwienie.

Cieszę się, że udało Ci się wymienić buty..
_________________
Tosinka
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2014 8:16 am   

Ja dzisiaj otrzymałam swoje i muszę Wam powiedzieć, że na pierwszy rzut oka jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł super i na lato będzie świetny! Dodatkowo miałam zadrapany obcas w jednym bucie i farbowanie pokryło wszystko, śladu nie ma :) Ogólnie bardzo bardzo polecam, zakup tych butów - zapomniałam jak wygodne są. :)

Załączam 2 zdjęcia, aczkolwiek robione telefonem i efekty mogą być słabo widoczne.

_________________
Ostatnio zmieniony przez ZoltyTulipan Pią Maj 02, 2014 8:18 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 04, 2014 2:25 pm   

faktycznie fajnie wyglądają, mi niestety odpadły już 2 kryształki choć tak naprawdę nawet ich nie uzywałam tylko je mierzyłam u szewca (1 znalazłam na podłodze u niego i może uda się dokleić) więc boję się co będzie w czasie tańca. Jak wyślę do farbowania to może mi dokleją choć na ostatniego maila nikt nie odpisał ani nie oddzwonił :-?

szewc zaproponował mi także barwniki do butów, ma do wyboru 64 kolory za 15zł, ale oczywiście nikt nie daje gwarancji co z tego wyjdzie
_________________
KAROOSIA
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Maj 05, 2014 5:21 pm   

Ślicznie wyglądają ;) ja swoje po ślubie też wysyłam :) a na razie rozdeptuję... i są naprawdę wygodne :)
_________________
Tosinka
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 6:11 pm   

Ładne, zgrabne buty.
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 5:56 pm   

Czy któraś z Was zamawiała ten model bucików w Łodzi?


I jaka była ich cena ?? We Wrocławiu bez kokardki kosztują 320, z kokardką 360. I tak dumam czy w Łodzi może taniej...
_________________
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 9:41 pm   

Ja miałam ten model bez paluszkow kosztował 320 zł w pannie.
_________________
Skyler

 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 6:23 pm   

Loczek_16, ja mam bardzo podobne...i w Łodzi w Pannie na Wydaniu płaciłam 300zł
_________________
Tosinka
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 8:06 pm   

Hmm.. to może zajrzę jutro do panny na wydaniu jak już będę w Łodzi :)
choć za te 20zł to ja benzynę zatankuję, żeby je odebrać potem ;)
_________________
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 8:19 pm   

Ja z kokardka tylko inny obcas ze znizka dalam 300 w pannie
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 9:02 pm   

Loczek_16, to co Ty masz za autko, że z Wrocławia do Łodzi tylko 20zł?? i może jeszcze z powrotem? 8)
_________________
KAROOSIA
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 9:15 am   

Karoosia you make my day :smile: do łodzi jeżdżę z Piotrkowa od rodziców :)
_________________
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 9:00 am   

Wiem, że będę monotematyczna i żeby nie było - nie uwzięłam się na tę firmę, ale nogi poobcierałam doszczętnie. Od godz. 17 (wtedy wsiadłam do auta) do ok. 22.30 miałam na sobie jedną parę tej firmy, później drugą (tą, której zdjęcia wkleiłam powyżej). Te pierwsze, niższe, wydawały się bardzo wygodne, ale poobcierałam palce u stóp, natomiast te wyższe, na koturnie, po prostu były niewygodne. Ulgę przyniosły dopiero buty z Deichmanna za 59 zł :lol:
_________________
KAROOSIA
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 9:57 am   

Ja narzekać nie mogę przed weselem chodziłam w nich po domu w grubej skarpecie i wytrzymałam całe wesele i nic mnie nie obtarło ani nie uwieralo
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 2:23 pm   

Tym bardziej zazdroszcze i jest mi przykro, ze sie tak cholernie umeczylam. A najgorsze jest to, ze kupilam je ze wzg na mozliwosc farbowania i z mysla ze bede miala zajebiste buty na lata. No nic, za to 750 zl bede sie musiala pomeczyc :mrgreen:
_________________
KAROOSIA
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2014 10:23 pm   

Muszę z przykrością stwierdzić, że podczas użytkowania butów po farbowaniu już nie jestem tak zachwycona... Ponieważ farba schodzi i widać przebitki starego koloru.. Całe szczęście, że ja z ivory farbowałam na beżowe to to aż tak bardzo się nie rzuca w oczy, no ale jednak :( :(

Chyba więcej niż ten sezon nie posłużą, a szkoda bo mało nie kosztowały. Zastanawiam się, czy można farbować po raz kolejny? Ale znowu wydatek i nie wiem czy jest sens, bo znowu trochę pochodzę i zaczną się ścierać...
_________________
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Czw Lip 17, 2014 6:57 am   

ZoltyTulipan a może reklamacja ?
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2014 9:26 am   

Loczek_16 napisał/a:
ZoltyTulipan a może reklamacja ?


myślałam o tym, ale jeszcze raz weszłam na ich stronę i napisane jest, że buty farbowane nie podlegają reklamacji. Właściciel butów farbuje na własne ryzyko..
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 17, 2014 9:34 am   

ZoltyTulipan, no to super... Zapytaj rzecznika, bo to dla mnie podejrzane jest :/
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 20, 2014 6:53 pm   

czyli jednak lepiej kupić te barwniki za 15zł, też nie wiadomo co wyjdzie 8)

ja swoje po weselu zalałam wrzątkiem i założyłam na skarpetę i tak kilka razy no i w końcu się rozciągnęły. wczoraj je miałam na sobie i niestety po kilku godzinach obcierają na tyle, że do auta dojść nie mogłam. dodam, że pomimo upału założyłam rajstopy żeby mnie nie obtarły, ale nie pomogło.

co do reklamacji to na mojego maila nawet nie odpowiedzieli i nie oddzwonili choć mieli mi jakoś pomóc więc nie sądzę żeby się przejeli
_________________
KAROOSIA
 
 
koras 

Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 9:12 am   

moim zdaniem bardzo ładne są takie klasyczne buty na obcasie.
_________________
twoje buty damskie
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 10:19 am   

Dziewczyny buty były rewelacyjne... mega wygodne przetańczyłam w nich całą noc...i mam tylko pęcherz na dużym palcu...poza tym ani mnie nie obtarły ani nie odparzyły....cudo... :D
_________________
Tosinka
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 6:28 pm   

Gdzie w Łodzi dostanę ich buty? :-)
juz wiem ;-)
Ostatnio zmieniony przez karolina99 Czw Sie 07, 2014 6:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl