Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
PAROWAR
Autor Wiadomość
zdrowa 

Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Krakó
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 6:33 pm   

chciałabym bardzo wybrać się na pokaz :) . Boje się kupować kota w worku
 
 
małamiii 

Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 7
Skąd: brzeziny
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 4:50 pm   

to te co rekomenduje je Karol Okrasa? jeśli tak to moja siostra dostała je w prezencie ślubnym od ludzi z pracy ;D łatwe i szybkie gotowanie bez tłuszczu = zdrowsze jedzenie i szybkie zmywanie :smile: :smile: z tego co wiem jest z nich zadowolona ;) i wyglądają na solidne ;) a warzywa mmm rozpływają się w ustach, o niebo lepsze niż te z wody ;)
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 13, 2013 10:48 pm   

Szczerze mówiąc widziałam taki pokaz i nie powiem - garnki robią wrażenie i na pewno chciałabym mieć takie. Ale trochę zastanawiam się nad tym, czy warto w nie aż tyle inwestować. Co na ten temat myślicie?
 
 
bożena45 

Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Konin
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 12:32 pm   

A ile trwa taki pokaz i czego można się na nim spodziewać? Chętnie obejrzałabym na żywo taki pokaz.
Ostatnio zmieniony przez bożena45 Sro Sie 14, 2013 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
małamiii 

Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 7
Skąd: brzeziny
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 10:01 pm   

Tinny myślę, że warto. Moja siostra je sobie chwali ;) Rączki nie nagrzewają się podczas gotowania, można gotować systemem wieżowym (jeden garnek na drugim), nadają się do gotowania zarówno na kuchence indukcyjnej jak i na zwykłym gazie, dno jest chronione powłoką ze stali nierdzewnej i w sumie tyle zapamiętałam z tego co moja siostra opowiadała ;) jak dowiem się więcej to napiszę;)
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 6:47 pm   

No ja akurat widziałam pokaz gotowania systemem wieżowym. Bardzo fajna sprawa i duża oszczędność. Dają na te garnki gwarancję 20 lat, to chyba warto, nie? Przy okazji wpadły mi w oko ich noże, bo nie tylko garnki mają.
 
 
wiśniowa 

Dołączyła: 28 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 11:25 am   

Teraz i ja mogę pochwalić się philipiakowymi rzeczami ;) Po weselu zgarneliśmy komplet garnków. Rodzice stwierdzili, że jak mam sobie je po ślubie kupić, to złożyli się z dziadkami i rodzeństwem, nie wyszło wcale tak dużo, bo to co w kopercie to mam wymarzone garnki, a do nowego mieszkania jak znalazł ;) Trafiony prezent!! Niech mi ktoś powie, że teraz prezenty są niemodne. Przy tym gotowaniu systemem wieżowym zaoszczędza się trochę czasu i nie zajmuje to tyle palników na kuchni ;) Jestem zadowolona ;) Warzywa z pary wychodzą genialnie, nie przypalają się, tak samo mięso, nie jest wysuszone - a myślałam, że może być z tym problem ;)
 
 
mm08 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 9:58 pm   

Korzystam z parowaru od kilku lat. Nie codziennie, ale korzystam. Spróbujcie rybkę z parowaru. Wyśmienita skropiona cytryną i oprószona solą i pieprzem.
Ryba z parowaru jest naprawdę soczysta i bardzo zdrowa. Także do dzieła!
_________________
"Nie lękajcie się iść pod prąd"
 
 
sabina789 

Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 4:49 pm   

Bardzo przydatny w domu do sałatek, grochu, kapusty szybko i sprawnie

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Lis 13, 2015 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 5:03 pm   

A czy ktoś korzysta z tych wkładek do garnków do gotowania na parze ?
Co takiego.

Nie chce zbytnio inwestować w kolejny sprzęt,mam już mnóstwo garów i urządzeń w domu,a miejsca nie przybywa. :lol:
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 11:50 pm   

moja mama od zawsze robila na takim czyms pampuchy :lol:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl