Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Villa Roma
Autor Wiadomość
Skalpel 


Wiek: 37
Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 8:05 pm   Villa Roma

Dane kontaktowe i opis lokalu:
http://www.slubnyportal.pl/news.php?readmore=738


Witam, nazywam się Skalpel, forum czytam od kilku tygodniu, ale dopiero dziś postanowiłem się zarejestrować by podzielić się z Wami moimi wrażeniami oraz skonsultować z Wami kilka spraw.

Jadąc dziś do znajomych przypadkiem trafiłem na salę villa Roma w Gałkowie Mały, to chyba stosunkowo nowy lokal, gdyż nie słyszałem o nim nigdy wcześniej, korzystając z chwili wolnego czasu postanowiłem zajrzeć, tym bardziej, że drzwi lokalu były zachęcająco otwarte.
Od progu zostałem powitany przez obsługę, która skierowała mnie do właścicieli lokalu na rozmowę oraz krótkie oprowadzenie po budynku, oto moje wrażenia...
- wnętrze urządzone bardzo gustownie i elegancko, jedynym słowem z klasą, widać tu artystyczny,wysmakowany gust właścicieli, którzy podczas rozmowy okazali się bardzo sympatycznymi ludźmi o elastycznym podejściu, są to notabene członkowie Krajowej Izby Mody co tłumaczy, skąd taki świetny wystrój wnętrz w lokalu.
- mnóstwo dodatkowych opcji podczas wesela np. czekoladowa fontanna, wiejski stół, torty wielopoziomowe, pokój vip dla gości, taras - jako nowicujusz w temacie wesel byłem miło zaskoczony tak wieloma możliwościami.
- jak dla mnie sedno sprawy czyli kuchnia, niestety nie miałem okazji spróbować, jednak podczas zwiedzenia oglądałem jakie dania goszczą na stole, wszystko wyglądało przepysznie i zapewne tak też smakowało, kolejne zaskoczenie to mnogość wyszukanych dań typu kurczak zawijany ze szpinakiem czy też barszcz z artystycznie zawiniętymi krokiecikami oraz finezyjne rzeźby z owoców.
Jednym słowem lokal sprawia wrażenie bardzo ekskluzywnego, przeznaczonego dla ludzi z klasą, podczas krótkiej wizyty poczułem się doceniony, dobrze się mną zaopiekowano, niemalże jakbym był stałym klientem od lat.
Nie powiem jest w lekkiej euforii, że wreszcie znalazłem to czego szukam, ale wole poznac zdanie innych osób, czy ktoś z Was był w tym lokalu, podzieli się swoimi doświadczeniami, pokaże być może inny punkt widzenia na temat tej sali lub też zgodzi się ze mną i poleci.

proszę o Wasze opinie, Skalpel

edit: modyfikacja linku do danych kontaktowych.
_________________
w trakcie przygotowań do wesela w Villa Roma :-)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 25, 2012 10:13 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pyszna 

Wiek: 44
Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Andrespol
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 8:25 am   

Czytam ten post i czuje się wywolana do tablicy, niedawno mialam okazje byc gosciem na imprezie organizowanej w villa roma, musze potwierdzic jedzenie swieze i smaczne, do gustu przypadla mi tez czesc tarasowo-ogrodowa, fajnie, ze mozna wyjsc na trawe i swieze powietrze i w tej ladnej scenerii porobic zdjecia. cale wnetrze jeszcze pachnie swiezoscia, jest schludnie i czysciutko.

nie wiem jak organizacja imprezy wypada cenowo, ale chyba kolega, ktory pisal pierwszy post musial dostac dobra cene , skoro jest taki zadowolony.
 
 
Skalpel 


Wiek: 37
Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 8:49 am   

Owszem, jestem już wstepnie umowiony na wesele w villi Roma, zastanawiam sie czy nie skorzystac tez z dodatkowej oferty wlasciciela lokalu, ktory wspomnial o mozliwosci pojechania do slubu czarna lsniaca Toyota Land Cruiser.
_________________
w trakcie przygotowań do wesela w Villa Roma :-)
 
 
Pyszna 

Wiek: 44
Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Andrespol
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 10:19 am   

tak z ciekawosci zapytam, czy az tak korzystnie cie to wyszlo finansowo?
 
 
Skalpel 


Wiek: 37
Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 12:55 pm   

Jestem na etapie negocjacji cenowych, ale z tego co wiem cena jest ustalana indywidualnie w zależności od menu i w zależności od miesiąca, a do końca 2011( z wyłączeniem świat oraz sylwestra) i od stycznia do kwietnia 2012 jest promocja od 145 od osoby.
_________________
w trakcie przygotowań do wesela w Villa Roma :-)
 
 
OlekJ 

Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 12:10 pm   Villa Roma

Witam,

my mieliśmy nasze wesele w sali Villa Roma kilka tygodni temu, i możemy z czystym sumieniem ją polecić (aż założyłem konto na tą okazję :)) - pełen profesjonalizm, łatwość we współpracy i dbałość o szczegóły. Sala jest przestronna i elegancka, ma bardzo dużo miejsca do tańczenia, ogród z zadaszonymi stołami. Potrawy były świeże i smaczne, a obsługa kelnerska bardzo profesjonalna.

To, co dla nas okazało się najważniejsze, to pomoc w trakcie przygotowań - doradzanie, trzymanie ręki na pulsie, elastyczność i otwartość na nasze potrzeby. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie (większość spraw można było ustalić telefonicznie/przez email), a w trakcie samej imprezy mieliśmy pewność, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik, dzięki czemu w ogóle się nie stresowaliśmy (przynajmniej sprawami organizacyjnymi).

Drobny minus za sposób podania tortu - mimo, że stało przy nim 4 kelnerów, mieli tylko 1 nóż, przez co cała procedura trwała za długo (tak, to była największa wpadka :)).

Poza tym - w 100% rewelacja!
 
 
Kasienka_23 

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Kwi 2013
Posty: 13
Skąd: Ignaców
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 6:29 pm   

My zaklepaliśmy termin w tej sali. Jest przepiękna. Duże wrażenie zrobiła na mnie też właścicielka, Pani Małgosia. Jestem spokojna o to że moje wesele wypadnie idealnie (pod kątem sali oczywiście) :) Szczerze mówiąc biorąc pod uwagę to co oferują, to finansowo jest też całkiem atrakcyjnie. Jeśli ktoś z moich okolic zastanawia się którą z sal wybrać to Villę szczególnie polecam :)
_________________
„Dotąd Dwoje, lecz jeszcze nie Jedno
Odtąd Jedno, chociaż nadal Dwoje…”
Jan Paweł II

 
 
Opium23 

Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Gałków Mały
Wysłany: Sob Maj 04, 2013 1:44 pm   

Witam wszystkich!
tydzień temu w sali Villa Roma w Gałkówku odbyło się nasze cudowne wesele. Serdecznie polecam tą salę szczególnie osobom, które nie mają czasu na dbanie o dopilnowanie każdego szczegółu w organizacji wesela. Sympatyczna właścicielka - Pani Małgosia wykazała się wielkim profesjonalizmem i z ogromną starannością zadbała o każdy szczegół tak aby maksymalnie odciążyć i oszczędzić stresu młodym i rodzicom.
Sama sala zachwyca eleganckim i gustownym wystrojem. Nie potrzeba żadnych dodatkowych ozdobników i dekoracji. Świetnie urządzona,przy 100-osobowym weselu, pozwala na przestronne rozmieszczenie gości i swobodny taniec. Dla nowożeńców przygotowany jest również pokój wliczony w cenę, w którym można się zrelaksować po imprezie :) .
Jeśli chodzi o jedzenie to zarówno w naszej jak i naszych gości opinii było przepyszne i zaspokoiło wymagania nawet tych najbardziej wrażliwych podniebień ;) . Wszystko przygotowane ze świeżych składników bez oszczędności na produktach.
Jednym słowem KLASA! :)
Bardzo dziękujemy
Justyna i Michał :)
 
 
kasja 

Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 9:00 pm   

Witam,
w maju mieliśmy wesele w sali Villa Roma w Gałkówku. Bardzo się cieszymy z tego wyboru! Urzekł nas profesjonalizm i życzliwość właścicieli lokalu. Perfekcyjna organizacja, elegancka dekoracja, piękne kwiaty na stołach, wyśmienite potrawy i rzetelna obsługa. Wszystko na wysokim poziomie. Goście również byli zachwyceni całą organizacją.
Gorąco polecamy!!!
Serdecznie dziękujemy:)
Kasia i Andrzej
 
 
amelia45 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 5
Skąd: :)
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 4:15 pm   

Czy ktoś może się podzielić swoją opinią na temat jedzenia i obsługi kelnerskiej? Czy jedzenia było wystarczająco tzn. mięs podawanych przy gorących posiłkach, jakie były porcje? Czy przekąsek (ilościowo) podanych na talerzach było dużo, czy też większość miejsca zajmowała dekoracja?
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 8:14 pm   

Witajcie,
Dopiero zaczynam swoją przygodę z planowaniem wesela, dlatego proszę Was o małą pomoc :) Zdaję sobie sprawę, że najlepiej byłoby pojechać do każdej sali samemu i spojrzeć swoim własnym okiem, ale niestety nie jest to takie proste. Dlatego też chciałabym się dowiedzieć, czy Waszym zdaniem sala ta nadaje się na wesele na ok. 130 osób? W opisie jest, że to sala do 150 osób, ale po wypowiedziach ludzi z forum większość właścicieli sal zawyża tę liczbę niestety. Druga istotna sprawa, to cena za talerzyk. Próbowałam się mailowo dowiedzieć mniej więcej, ale jedyną odpowiedź jaką uzyskałam, to taka, że "to zależy". Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to zależy od dnia, miesiąca, czy menu, ale może wiecie chociaż jakie są widełki? Wiele sal do objechania przed nami, chciałabym wyeliminować na starcie sale, które będą zbyt małe, pomimo zapewnień właścicieli, no i takie, które życzą sobie zbyt wiele za swoją usługę, jak na moją kieszeń. Z góry dziękuję za informacje :)
 
 
betka7 

Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Galkow Duzy
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 8:52 pm   

Witamy,jesteśmy "świeżo"po weselu,bo bawilismy się w sali Villa Roma w miniona sobotę.
Pewnie podobnie jak wszyscy uważamy, iz nasze wesele było najlepsze ze wszystkich,ktore kiedykolwiek się odbyły ;P A zupełnie obiektywnie chcemy bardzo podziękować Pani Małgosi,właścicielce restauracji, za perfekcyjne przygotowanie całej imprezy.Zadbała o wszystko:od najmniejszych szczegółów takich,jak kwiatowa dekoracja komponujaca się ze ślubną wiazanka czy kolorem szyfonow na stołach pasujących do naszego niebieskiego tortu, do ogolow jak czerwony dywan, listę gości z rozmieszczeniem miejsc przy stołach. Posiłki były przesmaczne (goście chcieli zostać na cały tydzień;p),zawsze cieple,dobrze przyprawione.stół wiejski ze swoje kim jedzeniem przyciągał jak magnes,fontanna czekoladowa z owocami zachwycała. Obsługa grzeczna niemalże biegała by dopilnować by na stołach niczego nie brakowało. Alkohol nieustannie dobrze chłodzony oraz klimatyzowane wnętrze były ukojenie na zar z nieba. Natomiast w nocy przytulnie zagospodarowany ogródek był świetnym miejscem do odpoczynku:)
Oczywiście dzieła dopełnił uroczy apartament dla nowożeńców z czekającym wybornym szampanem. Chyba każdy marzy o nocy poślubnej w tak eleganckim a zarazem przytulnym miejscu;p
Podsumowujac wszyscy goście,a byli z różnych zakątków Polski i Europy..,byli zachwyceni a my uważamy,ze nasze wesele nie było zwykłym przyjęciem a balem wprost z bajkowych scenerii...
A żeby nasz weselny sen trwał dłużej niż noc zostaliśmy juz teraz zaproszenie do restauracji Villa Roma na kolacje w 1rocznice ślubu;)
Dziękujemy Właścicielem i z czystym sercem POLECAMY to miejsce.
 
 
me 

Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 13, 2013 8:19 am   

Witam, jeśli ktoś planuje wesele i zastanawia się nad wyborem sali to w 100% mogę polecić restaurację Villa Roma. Profesjonalne podejście, pyszne jedzenie (jeśli ktoś się obawia że może zabraknąć w czasie wesela jedzenia tu ma gwarancje że tak nie będzie, wręcz przeciwnie jeszcze na tydz po weselu jedzenia dla rodziny wystarczy), bez zarzutu obsługa kelnerska, pomoc w każdej kwestii - począwszy od wyboru koloru dekoracji, poprzez kwiaty, dekorację stołu. I przede wszystkim co najważniejsze w dniu ślubu nie trzeba się niczym przejmować i nic dopilnowywać, wszystko jest zrobione na wysokim poziomie.
Wszystkie te rzeczy nie piszę bez powodu, gdyż właśnie tak było na moim weselu które miałam szczęście organizować w Villa Roma.

Gorąco pozdrawiam całą obsługę Villa Roma. Dzięki WAM ten dzień był idealny.

Pozdrawiam:) :)
 
 
zespół TAURUS 
Firma

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 2:56 pm   

Mieliśmy przyjemność grać w tej sali i napiszę spostrzeżenia jakie mamy.Bardzo przyjemne przywitanie przez właścicieli,świetny kontakt przez cały 2 dniowy nasz pobyt,zaznaczam właściciele obecni przez całe przyjęcie weselne jak i poprawiny.Obsługa rewelacyjna,wystrój sali bez przepychu i niepotrzebnych kosmatych rzeczy a jednocześnie bardzo urokliwie i z gustem,posiłki smaczne podane w elegancki i szybki sposób co do minuty.Myślę że wybór tej sali zadowoli wiele wiele osób,czego życzymy oczywiście i nowym nowożeńcom jak i właścicielom Willa Roma
Serdecznie POLECAMY :!: :!: :!:
Zespół Taurus Pozdrawia :)
_________________
Rzetelność uczciwość pasja to jest to co nas wyróżnia !! !
 
 
mscieszko 


Dołączyła: 03 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Różyca
Wysłany: Sob Maj 03, 2014 6:51 pm   Villa Roma

Zdecydowanie i w 100% polecamy wszystkim salę Villa Roma w Gałkówku ! tydzień temu mieliśmy tam wesele i poprawiny. Każdy podkreślam każdy jeden gość wyszedł zadowolony i uśmiechnięty ! Jedzenie jest wyśmienite, zróżnicowane i w takich porcjach że najada się KAŻDY ! obsługa, właścicielka Pani Małgosia, kelnerzy są mistrzami w tym co robią - troszczą się o wszystko, każdy szczegół bo wiadomo że para młoda nie zawsze o wszystkim pomyśli w natłoku spraw. Sama sala jest przepiękna, zadbana, przestrzenna, a pokój dla nowożeńców jest jak z bajki dosłownie !! ! :)
Polecamy z czystym sumieniem naprawdę bardzo bardzo warto !! !!

Małgosia i Paweł
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 09, 2014 5:05 pm   

ja byłam tam, ale nie na weselu tylko innej imprezie i wystawiam ocenę pozytywną. Obiadek, choć wyglądał może na pierwszy rzut oka najciekawiej, był pyszny, reszta też smakowita. Obsługa bardzo miła, a sama sala zadbana z odpowiednią ilością do tańczenia. polecam!
_________________
KAROOSIA
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 1:20 pm   

My też byliśmy tam ostatnio na weselu i bardzo nam się podobało. Jedzenie dobre i dużo, sala ładna, miła obsługa:-)
 
 
natalia89 

Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sro Cze 25, 2014 8:11 am   

Na sali Villa RoMa organizowaliśmy nasze wesele 07.06.2014 roku. Pełen profesjonalizm, przemiłe kelnerki i kelnerzy. Pani Małgosia, bardzo sympatyczna i pomocna kobieta. Jedzenie przepyszne, obsługa idealna. Same plusy, na pewno jeszcze nie raz tu wrócimy, na obiad albo po to aby zorganizować jakąś inną uroczystość (skorzystamy, również z zaproszenia na kolację, które dostaliśmy od Pani Małgosi). Z czystym sumieniem polecamy i gorąco dziękujemy za zorganizowanie tak pięknego wesela. Natalia i Marcin
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 4:06 pm   

Nasze wesele odbyło się w Villi RoMa 14 czerwca. Od samego początku, czyli od podpisania umowy wrażenie zrobiła na nas Pani Małgosia. Ma nieskończoną cierpliwość, dużo inwencji i mnóstwo doświadczenia. Pomagała nam i brała na siebie załatwianie różnych spraw (jak kwiaty dla rodziców, ciasta dla gości). Pomogła nam skompletować przekrojowe menu tak by każdy znalazł coś dla siebie. I szczerze mówiąc nie trzeba było długo szukać, bo wszystko było wyśmienite i goście bardzo zachwalali zarówno ciepłe dania, jak i zimne zakąski. A jedzenia było takie mnóstwo, że następnego dnia wywoziliśmy pełny bagażnik tego co zostało i do tej pory raczymy się smakołykami (już z zamrażalnika ;p ).
Jaki jest wystrój sali każdy widzi i jest to kwestia gustu. Nam wszystko odpowiadało. Mogliśmy umieścić za Parą Młodą swoje postery. Kwiaty i tiule były dokładnie w takich kolorach i w takim guście jak chciałam.
Pokój Młodych - rewelacja! Co jakiś czas wpadaliśmy tam żeby coś poprawić, zmienić buty, welon itd. Mogliśmy tam trzymać wszystkie prezenty i rzeczy awaryjne. Na łóżku w trakcie wesela odpoczywała w spokoju babcia i dzięki temu dotrwała do oczepin, a gdyby nie to, to o 22 pojechałaby do domu.

I my i nasi goście bawiliśmy się świetnie!

Jedyna moja rada dotycząca tej sali, skierowana głownie do pań - przetestujcie wcześniej na parkiecie buty w których zamierzacie tańczyć. Ja się niestety ślizgałam i musiałam podkleić je taśmą klejącą. Faktycznie moje buty miały dosyć twarde obcasy i pewnie to tego wina.
A najlepiej zamówcie sobie wcześniej takie silikonowe nakładki na obcasy i problem z głowy :)
_________________

 
 
Justyna Woźniak 

Dołączyła: 08 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 08, 2014 8:07 pm   wesele 28 czerwca 2014

Witam,

nasze wesele odbyło się 28 czerwca w Villa RoMa. To były najpiękniejsze dwa dni w naszym zyciu i to między innymi dzięki tej wspaniałej sali i Pani Małgosi. Od samego początku wiedzieliśmy, że mogliśmy liczyć na Panią Małgosię pod każdym względem:) wszystko było zapięte na ostatni guzik :) sala jest przepiękna i każdy z gości był pod wrażeniem jej wygladu, dekoracji itp. Słyszeliśmy wczesniej opinie że parkiet jest ślizgi, ale u nas nikt sie nie poslizgnął :) jezeli chodzi o jedzenie to my juz wczesniej bylyśmy pewni, że będzie pyszne bo mieliśmy przyjemność być na niedzielnym obiedzie w Villa RoMie, ale zachwalanie przez gości jedzenia przeszły nasze wszelkie oczekiwania. Goście pałaszowali ciepłe posiłki, ąz im się uszy trzęsły :P pokój przy sali tanecznej gdzie mieścił się drink bar był również strzałem w dziesiatkę :) warto posłuchać rad Pani Małgosi bo zna sie na organizowaniu wesel jak nikt! oczywiście na pochwałę zasługuje przemiła obsługa, która nie dość że ciężko pracowała podczas całej nocy ( wszystkie posiłki były rozdane szybko i sprawnie) to na ich twarzach gościł szeroki uśmiech. Z mężem bylismy pod wrażeniem ich całej organizacji! Wszystko wyszły lepiej niz sobie zaplanowałam, wszyscy goście chwalili sale i orkiestre oraz mówili nam, że jeszcze na tak fajnym weselu nie byli! a to wszystko dzieki sali, Pani Małgosi, Panu Robertowi, który sprawował piecze nad bezpieczeństwem oraz przekochanej obsłudze! na pewno wyprawimy tam nasze kolejne imprezy okolicznościowe bo wszystko tam jest zrobione na 150%. Wystraczy, ze pojedziecie tam raz i od razu będziecie wiedzieli, że to jest TO miejsce, którego szukaliscie!

DZIĘKUJEMY!!!!
 
 
Alexjia 

Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 15, 2014 11:40 am   

Witam wszystkich,

W końcu jest już po Naszym wielkim dniu i ponieważ wiem ile jest stresu w trakcie przygotowań i jak bardzo liczyłam na opinie zamieszczone na tym forum, obiecałam sobie, że ja też, już po wszystkim, umieszczę tu swoje opinie aby Wam chociaż troszeczkę pomóc. Zaczynam od Sali.

Nasze wesele odbyło się 02.08.2014 właśnie w tej przewspaniałej sali - Villa Roma. Czemu jest taka wspaniała? Bo wszystkie elementy składające się na salę były perfekcyjne. Właścicielka Sali - Pani Małgosia- to człowiek anioł, dobry duszek, który czuwał nad tym aby wszystko grało tak jak powinno. Była obecna przez całe wesele, jak był jakiś problem w trakcie przygotowań to zawsze doradziła i tak naprawdę rozwiązywała go. Była cierpliwa i zawsze uśmiechnięta co powodowała, że i ja się uspakajałam bo wiedziałam, że Pani Małgosia czuwa. Dlatego jesteśmy z mężem (chciałam odruchowo napisać narzeczonym ;) ) Jej niewiarygodnie wdzięczni, gdyż wiedząc ile młodzi mają roboty przy przygotowaniach całkowicie nas odciążyła od wszelkich spraw związanych z salą.
Ale przejdźmy do innych elementów:
1. Obsługa - była wspaniała, a przede wszystkim profesjonalna. Wspaniale się prezentowali, zachowywali i cały czas czuwali aby nic nikomu nie zabrakło. Zawsze uśmiechnięci - aż miło się na nich patrzyło. Muszę przyznać, że nawet mój wujek podszedł do mnie i sam zwrócił mi na to uwagę :)
2. Sala - wnętrze urządzone z gustem, a w szczególności jeżeli ktoś lubi bordowy i złoty kolor. Sala ma fajny ogródek z zadaszonymi miejscami do siedzenia, stolikami i takim super kącikiem z huśtawkami - dzieci miały co robić :) . Parking na samochody jest spory więc tutaj też nie ma problemu. I rzecz najlepsza na którą wielu gości zwróciło uwagę - klimatyzacja. Sala jest podzielona na cztery strefy klimatyczne co oznacza, że np. tam gdzie goście siedzą można ją zmniejszyć (aby nie marzli - ja tak miałam na jednym weselu) a tam gdzie tańczą i szaleją to można ją z powodzeniem zwiększyć. Może zdziwi was, że to wiem ale tylu gości chwaliło klimatyzacje, że w końcu spytałam się Pani Małgosi czemu to tak świetnie działa - więc 4 strefy i- też ważna rzecz - nie oszczędzają na klimatyzacji. Pamiętam, że w pewnym momencie postanowiliśmy z mężem wyjść trochę na świrze powietrze, otwieramy drzwi, a tu w Nas uderza fala gorącego powietrza - normalnie tropiki, więc my grzecznie z powrotem do klimatycznego raju :) . Co jeszcze? Do dyspozycji jest przepiękny pokój w kolorze fiołkowym dla pary młodej - był taki piękny, że teraz remontując mieszkanko chce aby w sypialni był taki sam :) . Dodatkowo jest taki malutki pokoik głownie dla dzieci aby mogły sobie usiąść i np. pomalować. Jedyną wadą tej sali może być brak pokoi do wynajęcia na miejscu - ale i tu Pani Małgosia śpieszy z pomocą i poleciła nam pokoje pracownicze w Andrespolu (więc bliziutko), z których też byliśmy bardzo zadowoleni - czysto, schludnie no i tanio :)
3. Jedzenie - cóż w trakcie wesela prawie nic nie zjedliśmy z mężem ale to chyba norma w przypadku par młodych. Natomiast goście piali z zachwytu - jedzenie smaczne, ładnie i estetycznie przygotowane. To co zostało z wesela zabraliśmy później do domu (wszystko dostaliśmy ładnie i solidnie zapakowane ) - i tu możemy potwierdzić jedzenia naprawdę świetne i to jeszcze na trzeci dzień po weselu (bo wtedy w końcu skosztowaliśmy). A wiecie co mnie najbardziej zaskoczyło. Zazwyczaj jak chodziłam na wesela to sala starała się oszczędzać na ciastach i lodach, które ogólnie ja uwielbiam. A tu było całkowicie inaczej - ciasto pych, a lody....starciatella z ananasem, własną bitą śmietaną (nie taką z puszki przesłodzoną), i polewą czekoladową... . A co do tych zapakowanych rzeczy to wyobraźcie sobie, że dostaliśmy nawet czekoladę, która została z fontanny czekoladowej - byłam pod wrażeniem.
Ale się rozpisałam...Podsumowując - jakakolwiek inna impreza, którą będziemy organizować na pewno odbędzie się w Villa Roma. Zresztą biorąc pod uwagę rozmowy z gośćmi, to nie tylko na Naszych imprezach będziemy w Villa Roma :)
Pani Małgosiu dziękujemy!!! i podziękowania dla obsługi!!! Aleksandra i Aleksander :)
Ps. Dostaliśmy zaproszenie na rocznicową kolacje od Pani Małgosi - na pewno się stawimy :) :)
 
 
Martyna Buta 

Wiek: 28
Dołączyła: 14 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: wesele-łódź.pl
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 8:16 pm   

To było jak piękny sen Sala ładna, skromnie i gustownie przybrana , stoły też bardzo fajnie przybrane, kolorowo, naprawdę zrobiły bardzo przyjemne wrażenie. Wszelkie sprawy dot. sali ustalaliśmy z panią Małgosią . Byal bardzo wyrozumiała i otwarta na nasze propozycje, jak również sluzyl dobra rada:) poświecil nam tyle czasu, ile było potrzeba .obsługa po prostu suuuuper, Możemy zapewnić, że spełniły się nasze oczekiwania co do organizacji wesela. Dziękujemy właścicielom raz jeszcze Pozdrawiamy serdecznie .
_________________
Martyna Jakub Buta
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 11:40 am   

Wczoraj mieliśmy okazję fotografować przyjęcie weselne organizowane w tej sali.

Dla mnie mistrzostwo ! Sala skromna, ale ładna. Bardzo jasna. Fajna możliwość ustawiania stołów - wesele było na 70 osób a goście "nie zniknęli" na tak dużej sali.

Piękny pokój dla młodych.

Współpraca na linii kuchnia - orkiestra/foto świetna !

Jedzenie dobre.

Gdyby nie ta odległość żałowałbym, że jej nie oglądaliśmy pod kątem naszego wesela
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 1:48 pm   

Graliśmy na tej sali na początku września br. i potwierdzam wszystkie dobre opinie. Miejsce bardzo przyjemne, obsługa świetna, jedzonko bardzo smaczne, czego więcej chcieć ? :)

Może nam jako zespołowi nie bardzo pasowało ulokowanie nas w takiej niecce na przeciwko ściany od której wszystko się odbijało i kumulowało się w miejscu gdzie staliśmy.
Lepsze miejsce jest wg. nas obok bufetu pomiędzy salką dla dzieci. Następnym razem będziemy negocjować ustawienie :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Młodzi2014 

Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 05, 2014 12:13 pm   

Witam,

oglądaliśmy wiele sal w Łodzi i w okolicach. Restauracja Villa RoMa od razu wpadła nam w oko. Piękne wnętrze, bardzo miłe powitanie ze strony właścicielki, przytulny pokój dla nowożeńców sprawiły, że bez wahania wybraliśmy właśnie tą salę na nasze wesele.

Wesele wyszło świetnie, wszystko było dopracowane nawet w najmniejszym detalu!!!

Właścicielka - Pani Małgosia bardzo profesjonalnie podeszła do organizacji naszego wesela. Nie było potrzeby przyjeżdżać na sale wiele razy aby załatwić tą samą rzecz, a drobne sprawy mogliśmy załatwić przez telefon lub e-mail. Dodatkowo była do naszej dyspozycji zawsze wtedy kiedy jej potrzebowaliśmy!

Wystrój sali - sam w sobie jest na tyle elegancki, że nie potrzeba było wielu ozdobników, aby na nasze wesele sala wyglądała wyjątkowo. Dodatkowo pokój dla młodych jest uroczy i na tyle przestronny, że można bez problemu pomieścić wszystkie prezenty :-) .

Obsługa - bardzo miła i uczynna, w każdym momencie można było liczyć na pomocną dłoń z ich strony.

Jedzenie - po prostu PALCE LIZAĆ :) - mimo iż na własnym weselu nie mieliśmy tyle czasu żeby wszystkiego spróbować to dostaliśmy wszystko to co zostało do domu (razem z prezentami ledwo zabraliśmy się dużym busem :o ). Dużym plusem jest również fakt, że nie ma sztywnego trzymania się zaproponowanych menu - można wprowadzać odpowiadające nam modyfikację.

Warto wspomnieć, że nie tylko my ale również i goście byli oczarowani salą!
 
 
AniaP8 

Dołączyła: 12 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 9:20 pm   

Witam,

Nasze wesele odbyło się 5 lipca 2014r. w restauracji Villa Roma i to był świetny wybór :) . Pani Małgosia zawsze ciepło nas przyjmowała i zawsze miała dla nas czas. Jest otwarta na wszystkie propozycje, potrafi doradzić, a co najważniejsze także słuchać :) . Wszystkie nasze prośby oraz uwagi zostały spełnione, dzięki czemu w tym najważniejszym dla nas dniu czuliśmy się naprawę wyjątkowo, a nasze wesele było właśnie takie jak sobie wymarzyliśmy. Pani Małgosia zajęła się wszystkimi szczegółami, tak byśmy nie musieli mieć ich na naszych głowach – np. współpracą z zespołem, tak że nie było sytuacji braku synchronizacji zespołu z kuchnią, które często widzieliśmy na innych weselach. Wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Sala była pięknie udekorowana, a obsługa wyśmienita. Wszyscy nasi goście byli zachwyceni. Podkreślali, że jedzenie jest przepyszne, a obsługa sprawna i pomocna, dzięki czemu czuli się wręcz dopieszczeni.

Wszystkim gorąco polecamy Villę RoMę i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że nie zamienilibyśmy tej Sali na żadną inną.

Jeszcze raz dziękujemy Pani Małgosi, Panu Robertowi oraz całej obsłudze.
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 19, 2015 12:31 pm   wesele w czerwcu 2016r.

Z uwagi na wykonywany zawód przerobiłam niejedną salę weselną i zanim poznałam swego wybranka, już wiedziałam gdzie odbędzie się nasze wesele :lol:
Villa Roma jest przepiękną salą, urządzoną z gustem, właściciele są przemili i bardzo wyrozumiali. Jedzenie przesmaczne! Najważniejsze, że potrafią dostosować się do sytuacji. Np. wśród naszych gości znajdują się wegetarianie oraz osoba chora na celiakię i każda z tych osób będzie miała posiłki zgodne z ich dietą. Jest nawet możliwość zamówienia tortu bezglutenowego!
Poza tym okolica jest przyjemna i spokojna. Ulica przed salą nie jest ruchliwa co nam bardzo odpowiada.

Dodatkowo ten piękny pokój dla nowożeńców ... <3

Wesele mamy 11.06.2016 roku i płacimy 195zł od talerza. NAJWIĘKSZY PLUS? CENA JEST GWARANTOWANA i do 2016 NIE ULEGNIE ZMIANIE (jak to często bywa w przypadku większości sal weselnych) Uważam, że na to co oferuje Villa Roma, cena nie jest wygórowana.

A Pani Małgosia? Złota Kobieta! W gratisie dostajemy wiejski stół, co również jest dopisane w umowie :)
Na chwilę obecną jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru :)
Więcej napiszę za rok po naszej uroczystości :)
Ostatnio zmieniony przez Sycylijka Czw Mar 19, 2015 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2015 4:39 pm   

4 lipca tego roku miałam okazję uczestniczyć w weselu mojej siostry na tej sali.
Sala przepiękna, jedzenie bardzo dobre , obsługa fantastyczna,dbająca o każdy szczegół :) W dniu ślubu mojej siostry był straszny upał - ale klimatyzacja naprawdę dała radę :)
jedyny minus (jeżeli mogę nazwac to minusem) to jak wspominała iduczek,
iduczek napisał/a:
Jedyna moja rada dotycząca tej sali, skierowana głownie do pań - przetestujcie wcześniej na parkiecie buty w których zamierzacie tańczyć. Ja się niestety ślizgałam i musiałam podkleić je taśmą klejącą.


moje buty też się niestety ślizgały.
_________________
 
 
justynka25 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 6:45 pm   

Hej:)
Jakieś nowe opnie na temat sai Villa Roma?:)
 
 
annette88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 10:56 am   

Nasze wesele 17,09,2016 własnie w Villa Roma. Pani Małgosia - czarująca kobieta :D Wszystko dograne ze szczegółami, na poziomie. Sala piękna, pokópj dla młodych uroczy. Już nie mogę się doczekać :D
_________________


Aneta
 
 
justynka25 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 1:38 pm   

Ja mam troszkę wcześniej:)bo w ostatni weekend sierpnia:) a powiedz ile płacicie?195zł?i macie 5 posiłków ciepłych?standard?:)
Stresuję się czy dobrze wybrałam:)ale fakt- Pani Małgosia wspaniała kobieta- pomocna, cierpliwa:)
 
 
annette88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 2:06 pm   

justynka25 napisał/a:
Ja mam troszkę wcześniej:)bo w ostatni weekend sierpnia:) a powiedz ile płacicie?195zł?i macie 5 posiłków ciepłych?standard?:)
Stresuję się czy dobrze wybrałam:)ale fakt- Pani Małgosia wspaniała kobieta- pomocna, cierpliwa:)



Tak 195 zł od osoby + 5 zł nakrycie na krzesełko. 5 ciepłych posiłków. Powyżej 100 osób tort gratis. Kawa herbata napoje ciasta wszystko w cenie. Musimy mieć swój alkohol, no i apartament dla nowożeńców gratis. Poprawiny + 70 zł.

Ostatnio wymyśliłam ,żeby na drzewach na ogrodzie powiesić lampiony dekoracyjne, a wokół ścieżki poukładać świeczki, ale jeszcze o tym z Panią Małgosią nie rozmawiałam :D

[ Dodano: Pon Wrz 21, 2015 3:07 pm ]
Już po drugim spotkaniu z Panią Małgosią przy podpisywaniu umowy i po rozmowach z osobami które organizowały wesela w Villi Romie powiem Ci , nie denerwuj się , lepiej trafić nie mogłyśmy :)
_________________


Aneta
 
 
mrpiter 

Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 07, 2015 10:17 am   

Z całego serca polecam organizację wesela na sali Villa RoMa w Gałkowie Małym. My jesteśmy dosłownie 4 dni po naszej uroczystości i znowu było znakomicie :) Piszę „znowu” ponieważ rok wcześniej swoje wesele miała tam moja siostra. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i gdy my zaczęliśmy organizację naszej imprezy to mieliśmy przynajmniej poszukiwania sali z głowy, gdyż dla nas oczywistym wyborem była właśnie Villa RoMa.

Zanim opiszę pokrótce salę to muszę osobny akapit poświęcić pani Małgosi. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie wyrażone powyżej. Jest to przemiła, niezwykle pozytywna a zarazem bardzo konkretna osoba. W mojej opinii jest dokładnie taka, jaka powinna być managerka/właścicielka takiego miejsca. Absolutnie nigdy nie było żadnego problemu żeby cokolwiek załatwić, spotkać się, zawsze można też było liczyć na jakąś radę, sugestię. Bardzo Pani dziękujemy! :)

Sala jest bardzo ładna, czysta, dziewczyny zachwycały się dekoracją, która jest na ścianie za plecami Młodych. Goście komplementowali też żyrandole bo rzeczywiście są ładne. Można również dobierać różne kolory oświetlenia w oknach, na filarach, itd. Jeśli chodzi o parkiet to ktoś wspomniał powyżej, że jest za ślisko, ja się z tym NIE zgadzam. Być może kiedyś było inaczej, ale obecnie wg nas jest dokładnie tak jak powinno być. Nie jest ślisko, nie jest też tępo, jest idealnie, żadna z Pań nie miała problemów. Pokój dla nowożeńców jest super :) Po weselu można sobie w nim odpocząć, śniadanie dla Młodej Pary również jest w cenie.

Jeśli chodzi o jedzenie to jest ono bardzo smaczne, wiem co mówię ponieważ na weselu mojej siostry były inne potrawy i u nas też zupełnie inne. Wszystko było pyszne a wiejski stół to już w ogóle wygrał imprezę! :) Non stop ktoś tam się kręcił a to przy pysznym żurku a to przy ogóreczkach czy wędlinach no i oczywiście przy %% ;) Alkohol oczywiście trzeba zapewnić samemu. My jeszcze mieliśmy fontannę z czekolady, przy której są owoce i słodycze, które można nadziać na długą wykałaczkę, zamoczyć w czekoladzie i zjeść ze smakiem. Szczerze polecamy tę opcję, bo to bardzo fajny dodatek. Jeszcze jedna rzecz odnośnie jedzenia: wszystko, co tylko zostanie trafia na koniec do was. Już nie raz słyszałem takie historie, że w innych miejscach dostaje się tylko to, co zostało na stołach a to, co w lodówkach to już nie. Tutaj jest tak, że dostajecie absolutnie wszystko, jest to też dobrze zapakowane. Naszykujcie sobie i u waszych bliskich miejsce w lodówkach bo będziecie mieli mnóstwo jedzenia po weselu! ;)

Obsługa na Sali również bardzo miła i kulturalna, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem, ale nawet jeśli to najważniejsza jest konkluzja jaką napisałem już na początku: polecam z całego serca. Wiem, że organizacja wesela to duży stres. Ja np. przejmowałem się dosłownie wszystkim oprócz właśnie tego jak będzie na sali bo wiedziałem, że będzie super :)
 
 
MiA29.08.2015 

Dołączyła: 10 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 12, 2015 5:50 pm   

Witamy,
może z małym opóźnieniem, ale chcieliśmy podzielić się wrażeniami z naszego wesela, które odbyło się 29.08.2015r. Sala Villa RoMa była pierwszą salą, jaką odwiedziliśmy w poszukiwaniu "tej właściwej". Po wyjściu z naszego pierwszego spotkania z p. Małgosią od razu wiedzieliśmy, że tutaj chcemy zorganizować swoje wesele.
Nasza opinia na temat:
1. Jedzenie- przepyszne, nie słyszeliśmy złego słowa ze strony gości, wszystkiego było pod dostatkiem, dania podawane szybko i w tym samym czasie na wszystkich stołach,
2. Wystrój- czysto i schludnie, ogromne wrażenie zrobił na nas pokoju małżeński - przepiękny, będzie inspiracją do naszej przyszłej sypialni:) p.s. na parkiecie nie ślizgały nam się buty:)
3. Obsługa- sprawna i kulturalna
Chcielibyśmy wyrazić gorące podziękowania dla całej obsługi restauracji, a w szczególności dla jej właścicielki- p. Małgosi- dziękujemy za pomoc w przygotowaniu nam udanej i niezapomnianej uroczystości. Dziękujemy również za polecenie nam zespołu Taurus z Łodzi, którego z czystym sumieniem możemy polecić przyszłym nowożeńcom.
Pozdrawiamy,
Magda i Andrzej
 
 
tomaszki92 

Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2016 7:54 pm   

Witam,

Orientuje się ktoś z forum ile wynosi aktualnie cena za wesele z poprawinami w Villa Roma? :-)
 
 
bozenab 

Dołączyła: 30 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 30, 2016 10:16 pm   

Polecam salę weselną Villa RoMa w Gałkówku Małym k/Lodzi, ul. Łódzka 89. Profesjonalna, bardzo życzliwa obsługa, wspaniały wystrój sali, pyszne menu, przyjazna atmosfera...Miejsce dobre na wszelkiego rodzaju imprezy, nie tylko na wesela. Każda impreza, w której brałam udział w Villi RoMa jest niezapomnianym przeżyciem :-) Bożena
 
 
aga_ww 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2016 4:37 pm   

Nasze wesele odbyło się 13.08.2016
Przepięknie zorganizowane, każda nasza prośba została spełniona.
Pani Małgosia w trakcie przygotowań pomocna, dodająca otuchy, uważnie słuchająca czego chcemy i skłonna do ustępstw, kiedy młodzi się na coś mocno upierają ;)

Goście zachwyceni jedzeniem, które było pyszne i którego było pełno.
Dania wegetariańskie przygotowane dla kilku naszych gości także bardzo dobre.
Obsługa kelnerska cudowna. Ekipa naturalnie uśmiechnięta, pomocna, była na każde zawołanie. Podczas wesela gdy zaistniała groźba braku wódki, Pani Małgosia momentalnie znalazła rozwiązanie.
Każda rzecz na weselu była perfekcyjnie dopracowana.
Wystrój sali także zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Po weselu czekało na nas pyszne śniadanko i poprawiny, również bardzo dobrze zorganizowane.

Przed weselem, widząc jak Pani Małgosia podchodzi do jego organizacji, byłam pewna, że przyjęciem martwić się nie musimy i w 100% miałam rację!
Zdecydowanie polecamy organizację wesel w Villi RoMa :)
Pani Małgosiu, jeszcze raz dziękujemy za niezapomnianą noc :)
Agnieszka i Kuba
 
 
Mielona 

Dołączyła: 28 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2016 8:29 pm   

Witam, organizowałam własne wesele 20 sierpnia 2016 roku. JESTEM ZACHWYCONA! Dzięki Villa Roma Gałków Mały k Łodzi. ani razu nie przejmowałam się salą i jedzeniem przez całe 2 dni wesela. Wszystkim innym, ale nie salą! I to jest największy komplement, profesjonalizm najwyższej klasy, poziom obsługi - marzenie, jedzenie - cudowne, Pani Małgosia - najlepszy organizator i cudowna osoba. Najbardziej wymagający będą zadowoleni! POLECAM KAŻDEMU, bo po prostu wiem, że każdy mający wesele na tej sali będzie przeszczęśliwy! aLE CO JESZCZE? aTRAKCJE KULINARNE - PŁONĄCE SZASZŁYKI CZY PŁONĄCE INDYKI ? są! cUDOWNA OBSŁUGA DBAJĄCA O WSZYSTKO O STOŁY, O ZIMNY ALKOHOL, o wieljski stoł? Jest! Każdy (dosłownie każdy) szczegół dopięty na ostatni guzik? JEST! I jest jeszcze coś niezwykle ważnego w dzisiejszych czasach, właściciele tej sali są uczciwi,nikt Was nie oszuka, nie zabierze wódki, spakuje wszystko po weselu co tylko zostanie, aż Wam głupio będzie, ile tego zostanie i Pani Małgosia nic nie ominie. Niby każdy powie, zapłącone to czemu mają nie oddać, uwierzcie - na różnych salach różnie podchodzą, tutaj jest pewność, że macie wszystko jak w zegarku i uczciwie. I jeszcze coś - mega przepiękny pokój nowożeńców, gdzie po weselu możecie nocować, a rano przwitają Was pysznymśniadankiem o której tylko godzince chcecie. Polecam z czystym sumieniem, a jestem bardzo wymagająca. Milena
 
 
anka204@vp.pl 

Dołączyła: 19 Cze 2017
Posty: 4
Skąd: Brzeziny
  Wysłany: Wto Cze 20, 2017 5:44 pm   Doradzcie

Cześć
Czy warto zrobić tam wesele?
Wszystkie pary młode zachęcają zachwalają jedzenie, czy rzeczywiście jest takie dobre i dużo?
Moja koleżanka tam pracuje i mówi że odradza :/
Co zrobić???
 
 
aga_ww 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2017 8:30 am   

Miałam tam wesele rok temu i w 100% mogę polecić to miejsce.
Poza doskonałą organizacją i przemiłą obsługą, jedzenie było rewelacyjne i zachwalane przez praktycznie każdego gościa
 
 
Marcyś i Karol 

Dołączyła: 04 Paź 2017
Posty: 3
Skąd: Andrespol
Wysłany: Sro Paź 04, 2017 8:56 pm   

Cześć :)

Nasze wesele odbyło się 16.09.2017 w Sali Villa Roma i trwało 2 dni :) Przejdziemy od razu do konkretów:

- Ogromny plus dla właścicielki lokalu, pani Małgosi - jest to osoba podchodząca do każdego aspektu bardzo profesjonalnie, skrupulatnie i tyczy się to zarówno planowania imprezy, jak i doglądania wszystkiego podczas trwania zabawy. Pani Małgosia jest przy tym bardzo cierpliwa i ze spokojem znosi każdy pomysł Pary Młodej i służy dobrą radą.

- Obsługa Sali Villa Roma - wszystkie Panie i Panowie to zespół, który staje na wysokości zadania, wszystko podane jest w tym samym momencie na wszystkich stołach, a przy tym każdy jest bardzo miły i zawsze uśmiechnięty.

- Zastawa na stołach przed imprezą przygotowywana jest przez obsługę w (UWAGA) białych rękawiczkach!, czego byliśmy świadkiem... :) Świadczy to o najwyższym poziomie obsługi.

- Sala zapewnia dosłownie wszystko: ciasta, napoje, DEKORACJE dostosowane do bukietu Pani Młodej, elegancką tablicę z wydrukowanym planem stołów i gości. Pani Małgosia konsultuje dosłownie wszystko, łącznie ze wzorem serwetek, jaki ma być na weselu :)
Elementy za dodatkową opłatą to: pokrowce na krzesła, tort, stół wiejski (UWAGA - z ciepłym żurkiem przez całą noc :) ), fontanny czekolady, piwo na poprawiny, cokolwiek Para Młoda sobie zażyczy.

- Na weselu mamy 5 ciepłych posiłków (plus wspomniany wyżej żurek na stole wiejskim), poprawiny to 2 ciepłe posiłki. Menu Sali jest przebogate, każdy znajdzie dla siebie coś dobrego.

- Jedzenie: dużo i dobrze :) Każdy był zadowolony, nawet najbardziej wymagające ciocie i babcie pogwizdywały z zachwytem :)

- Ogromny plus za pokój dla Młodych dostępny na Sali. Można tam sobie wszystko schować, po weselu jest on gwarancją wyspania się, świętego spokoju i nabrania sił na kolejny dzień zabawy.

- To, co zostaje po imprezie jest pakowane przez obsługę w pojemniki (również zapewniane przez Salę) i wydawane Państwu Młodym.

- Jeśli chodzi o "pojemność" Sali - u nas było ok. 100 osób i było bardzo komfortowo, max na Sali to 150 osób, ale w naszej opinii mogłoby być wtedy trochę tłoczno.

Podsumowując, bardzo polecamy tę Salę i dziękujemy Villi Roma jeszcze raz za wspaniałą i profesjonalną organizację naszej Najważniejszej Imprezy :)
 
 
Filozofka 

Dołączyła: 26 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2018 3:51 pm   Nocleg

A gdzie zapewnialiście nocleg dla gości weselnych?

Marcyś i Karol napisał/a:
Cześć :)

Nasze wesele odbyło się 16.09.2017 w Sali Villa Roma i trwało 2 dni :) Przejdziemy od razu do konkretów:

- Ogromny plus dla właścicielki lokalu, pani Małgosi - jest to osoba podchodząca do każdego aspektu bardzo profesjonalnie, skrupulatnie i tyczy się to zarówno planowania imprezy, jak i doglądania wszystkiego podczas trwania zabawy. Pani Małgosia jest przy tym bardzo cierpliwa i ze spokojem znosi każdy pomysł Pary Młodej i służy dobrą radą.

- Obsługa Sali Villa Roma - wszystkie Panie i Panowie to zespół, który staje na wysokości zadania, wszystko podane jest w tym samym momencie na wszystkich stołach, a przy tym każdy jest bardzo miły i zawsze uśmiechnięty.

- Zastawa na stołach przed imprezą przygotowywana jest przez obsługę w (UWAGA) białych rękawiczkach!, czego byliśmy świadkiem... :) Świadczy to o najwyższym poziomie obsługi.

- Sala zapewnia dosłownie wszystko: ciasta, napoje, DEKORACJE dostosowane do bukietu Pani Młodej, elegancką tablicę z wydrukowanym planem stołów i gości. Pani Małgosia konsultuje dosłownie wszystko, łącznie ze wzorem serwetek, jaki ma być na weselu :)
Elementy za dodatkową opłatą to: pokrowce na krzesła, tort, stół wiejski (UWAGA - z ciepłym żurkiem przez całą noc :) ), fontanny czekolady, piwo na poprawiny, cokolwiek Para Młoda sobie zażyczy.

- Na weselu mamy 5 ciepłych posiłków (plus wspomniany wyżej żurek na stole wiejskim), poprawiny to 2 ciepłe posiłki. Menu Sali jest przebogate, każdy znajdzie dla siebie coś dobrego.

- Jedzenie: dużo i dobrze :) Każdy był zadowolony, nawet najbardziej wymagające ciocie i babcie pogwizdywały z zachwytem :)

- Ogromny plus za pokój dla Młodych dostępny na Sali. Można tam sobie wszystko schować, po weselu jest on gwarancją wyspania się, świętego spokoju i nabrania sił na kolejny dzień zabawy.

- To, co zostaje po imprezie jest pakowane przez obsługę w pojemniki (również zapewniane przez Salę) i wydawane Państwu Młodym.

- Jeśli chodzi o "pojemność" Sali - u nas było ok. 100 osób i było bardzo komfortowo, max na Sali to 150 osób, ale w naszej opinii mogłoby być wtedy trochę tłoczno.

Podsumowując, bardzo polecamy tę Salę i dziękujemy Villi Roma jeszcze raz za wspaniałą i profesjonalną organizację naszej Najważniejszej Imprezy :)
 
 
aga_ww 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2018 9:57 am   

My ulkowaliśmy naszych gości w hotelu Boss na Tatrzańskiej w Łodzi.
Menadżer dla naszej grupy dał zniżkę na noclegi, bez problemu można się było dogadać co do ilości pokoi, ich rodzajów, śniadań itp.
Dla gości wynajęliśmy dwa busy, żeby ich tam woziły, a na poprawiny wszyscy przyjechali wynajętym autokarem.
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2022 1:28 pm   

Fajny wystrój, dobre jedzenie. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl