Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jubilerzy Łódź
Autor Wiadomość
Karmi 

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 3:52 pm   Jubilerzy Łódź

Witam :P

Chcialbym prosic o pomoc bo jestem troche zielony w temacie a chcialbym dla swojej dziewczyny kupic naprawde wyjatkowy pierscionek ...

Czy znacie jakies godne polecenia punkty jubilerskie gdzie bedzie naprawde bardzo bogaty wybor a takze cena przestepna bo niestety tak jest ze chcialoby sie dac wszystko ale i to nie wystarcza ??

Z gory dziekuje za wskazane miejsca
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 7:26 pm   

ja ostatnio widzialam bardzo duzo calkiem sympatycznych pierscionkow z brylantami w zaskakujaco niskich cenach u jubilera w tzw. "nowej hali" na Placu Barlickiego.. i, bynajmniej, brylanty nie byly wielkosci ziarnka maku..
_________________
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 7:46 pm   

ja moge polecić Romana Ochentala (mam nadzieję że nie pomyliłam) pracownię ma na Legionów, ma swoje własne wyroby i robi na zamówienie określiony model
_________________
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 12:18 pm   

A patrzyłeś na strony Kruka,Apartu,Yes.Są tam też niektóre ładne pierścionki i niekoniecznie w kosmicznych cenach.
_________________

 
 
 
fammeu 

Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 7:38 pm   

Jutro idziemy kupować pierścionek :)

Na podstawie waszych wypowiedzi z tego i innych wątków, zrobiłam sobie listę sklepów i żeby jutrzejszego wspólnego czasu już nie marnować kilka sklepów na Pietrynie odwiedziłam dziś sama.

CZEGO SZUKAŁAM: pierścionka w rozmiarze 10-11, z żółtego złota z brylantem lub innym prawdziwym kamieniem, delikatnego, subtelnego i z jak najcieńszą obrączką (bo takie wygodniej mi się nosi, gdy ich nie czuję na palcu).

Oto moje wrażenia (postaram się opisać fakty):

1. A&A pod 100. Poprosiłam o "zdjęcie miary". Dobrałam rozmiar który był dobry (były na nim cyferki 50), ale poprosiłam o WIĘKSZY (latem puchną mi palce). Pani powiedziała, że mój rozmiar to 8 więc większy będzie 9 i dała do przymierzenia (na 9 były cyferki 49). 9 była za mała.

Ponieważ coś mi się nie zgadzało, że większy rozmiar jest ciaśniejszy od pierwszego-dobrego poprosiłam żeby pani pokazała mi na wzroniku rzekomo moją 8 (były tam cyfry 48...) Sama się musiałam domyślać, że mój rozmiar to 10 a na lato 11. Pani nie była ze mnie zadowolona. Na moją prośbę o pokazanie pierścionków w moim rozmiarze kazała mi samej poszukać..
Coś próbowałam jeszcze poprzymierzać, ale czułam się "niemile widziana" i wyszłam.

2. Sklep Christine (weszłam z jakimiś obawami bo zdawało mi się, że ktoś na forum miał wątpliwości czy warto tam kupować).
Dwie młode panie bardzo starały się znaleźć coś w moim rozmiarze i stylu. Trochę kaprysiłam, grymasiłam, ale panie i tak znalazły kilka, które pasowały. Dwa pierścionki mi się bardzo spodobały na tyle, że chcę koniecznie jutro tam wrócić z narzeczonym :)

3. Sklep na przeciwko między Hortexem a McDonald'sem.
Pani była miła, ale chyba jej nie zależało, żebym coś kupiła. Zapamiętałam 1 pierścionek i może tam wrócę, ale ze względu na taką sobie obsługę mniej chętnie niż do Christine.

4. Kruk na Piotrkowskiej, chyba 125.
4 albo 5 osób z obsługi skupionych w jednym miejscu na pogaduszkach. Jedna osoba grzecznie zrezygnowała z "imprezki" i poświęciła mi trochę czasu, niestety wmawiając mi że nic takiego jak szukam dla mnie raczej nie będzie. Mimo tego pesymizmu szukała dalej, ale faktycznie nic nie znalazła. Wtedy dopiero wyniknęło, że pokazywała mi cyrkonie a nie brylanty. Przy brylantach podobny pesymizm z jej strony zakończony na nie znalezieniu czegokolwiek... Pani dawała mi do przymierzenia jakieś większe romiary, powiedziała że zaczynają się u nich raczej od 14 wzwyż. Moje wrażenie: nic tam dla mnie nie mają albo nie potrafią nic takiego znaleźć.

5. A&A pod 146

Młody, raczej miły mężczyzna. Na moje "szukam złotego pierścionka w rozmiarze..." przerwał mi: "ale przede wszystkim ustalmy z jakim kamieniem". Zdaje się, że tu też nie wysłuchał mnie do końca po podał mi zestaw pierścionków z cyrkoniami (potem się dopiero dowiedziałam, że to były cyrkonie) i kazał mi wśród nich szukać. Ponowiłam prośbę, żeby pokazał mi wśród nich mój rozmiar. Upierał się - nadal w sympatyczny sposób - że mam szukać takiego jaki mi się spodoba, to mi przerobią. Zapytałam czy na jurto. Nie, na poniedziałek. W końcu wyszło, że to cyrkonie. Poszliśmy do brylantów, ale pan przestał się już wogóle starać, co prawda nadal był miły..., ale to mi nie wystarczyło i wyszłam.

-----------------------------------------------------
Przede wszystkim stawiam na miłą obsługę :)

[ Dodano: Pon Mar 16, 2009 3:15 pm ]
Jestem przeszczęśliwa, od wczoraj noszę na palcu prześliczny pierścionek :)

Po przejściu kilkanastu sklepów (Zgierska, plac Wolności, Piotrkowska, Kościuszki, Narutowicza), znaleźliśmy trzy pierścionki w moim rozmiarze (to był główny problem, mam wąskie palce, a chcieliśmy żeby było bez czekania na dopasowanie). Jeden na Piotrkowskiej 63, jeden na Narutowicza 18 i jeden w Christine. Wybraliśmy jednogłośnie i jednomyślnie ten ostatni :) Chociaż po powrocie do sklepu był problem z odnalezieniem go wśród wielu innych i już się bałam, że ktoś go wykupił. Ale na szczęście udało się go odnaleźć :)

Pierścionek jest delikatny, romantyczny. Żółte złoto z szafirem i dwoma brylancikami po bokach, jest certyfikat, cena między 600 a 700 zł. niestety nie mam czym go sfotografować...
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 9:10 pm   

ja lubie bardzo Jubilera na Zgierskiej 3, tak mi sie wydaje ,ze to nr 3 wlasciwie to to jest na rogu Zgierskiej i Lutomierskiej
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 9:06 am   

katarynka napisał/a:
ja moge polecić Romana Ochentala (mam nadzieję że nie pomyliłam) pracownię ma na Legionów, ma swoje własne wyroby i robi na zamówienie określiony model


Ja także chciałam polecić, rzeczowy Pan, moi znajomi mają od niego obrączki i są super.
Zastanawiamy się czy też nie zamówić od pana Romana obrączek.
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 10:55 pm   

Oprócz stacjonarnych sklepów jubilerskich poszukaj w internecie,konkurencja jest dosyc spora a wybrac wyjątkowy pierścionek wcale nie tak łatwo.
 
 
Blanka 
Firma

Dołączyła: 24 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Rawa Maz
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 9:26 pm   

Może to będzie reklama ale polecam tylko APART.
_________________
Blanka
 
 
majonez46 

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 8:13 pm   

ja również polecam apart jak przedmówca!
 
 
moira 

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 1:04 pm   

pierścionek mam Apartu, ale obrączkę Domańskiego i też jestem zadowolona , zwłaszcza , że była robiona na zamówienie.
 
 
MagiaZlota_pl 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 2:15 pm   

Akurat co do tej firmy to są naprawdę rożne opinie,warto omijać sieciówki na rzecz mniejszych sklepów jubilerskich gdzie masz taniej, a sam wybór szeroki. Chętnie doradze i pomogę:)
 
 
dawid_zielinski 

Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 9
Skąd: Strzelno
Wysłany: Sro Wrz 04, 2013 11:10 am   

Biżuteria z apartu jest ok, przywozicie cenowo i jakościowo.
więc - obrączki jak najbardziej warto tam zamówić.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 04, 2013 1:37 pm   

Mój pierścionek jest z apartu. Narzeczony wybrał o rozmiar za mały (sam wybierał), więc w 2 tygodnie wymienili mi go na nowy, większy. Nie było żadnego problemu, tym bardziej, że i tak nie mogłam go nosić, więc się nie zniszczył.

Ale nie polecam wymiany w porcie, u mężczyzny (jest tylko jeden). Pan bardzo elegancko, przy mnie, połóżył paragon zaraz przed moim nosem, zamiast się przenieść na blat z tyłu, albo poprosić mojego narzeczonego na bok. Pełny profesjonalizm.
 
 
JNovi 

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 22, 2013 9:45 pm   

Polecam A&A na Piotrkowskiej, mają indywidualne podejście do klienta oraz trochę tańsze ceny niż w popularnych sieciówkach.
_________________
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 4:23 pm   

My stawiamy raczej na APART
 
 
Blue89 

Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 11:09 am   

My obrączki też kupiliśmy w Aparcie, lubię tam kupować.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 4:25 pm   

a my w poniedziałek odbieramy obrączki u Pana Andrzeja Romana z Wigury :smile:
pierśconek dostałam z Apartu, mój Narzeczony tk wybrał - ja osobiście udałabym się do złotnik, miłabym większy kamień :P
_________________


 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 7:59 pm   

Dorotka_ napisał/a:
a my w poniedziałek odbieramy obrączki u Pana Andrzeja Romana z Wigury


my też :) może się spotkamy ;)
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 1:49 pm   

Ja mam poerścionek z Yes i obraczki tez chcemy zdecydowanie tam kupic. Osobiście bardzo sie zrazilismy do prywaciarzy, bo powiedzieli mojemu narzeczonemu, ze certyfikat potwierdzający autentyczność diamentu dostanie tylko jesli dopłaci i wtedy wyszło drożej niz w Yes. Tak wiec sie obrazilismy na prywaciarzy i obraczki tez kupujemy w Yes :)
_________________

 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 4:03 pm   

Możliwe, że zdecydujemy się na Apart. Ale chętnie odwiedzimy Pana z Wigury :) żeby mieć porównanie ceny i jakości :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 2:31 pm   

Jesteśmy po złożeniu zamówienia u p. Andrzeja Romana z ul Wigury. Nadal pozostajemy pod dużym wrażeniem życzliwości, ale i rzeczowości. Pan Andrzej nam doradził i co ważne można zostawić u niego złoto w rozliczeniu, bo u Domańskich na przykład nie chcieli :) . 25stycznia mamy przymiarkę i pewnie w okolicach połowy lutego odbierzemy nasze wymarzone obrączki :)
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 10:37 am   

Juska napisał/a:
Jesteśmy po złożeniu zamówienia u p. Andrzeja Romana z ul Wigury. Nadal pozostajemy pod dużym wrażeniem życzliwości, ale i rzeczowości.


Zgadzam się w 100% :)
Dzięki p. Andrzejowi będziemy mieć nasze wymarzone obrączki.
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 11:09 am   

Julia_ja, wiesz co, no żenada :o ja certyfikat do brylantu w obrączce dostałam od razu, bez żadnego dopłacania, może sprawdźcie "naszego" jubilera, bo obrącki w yes według mnie mają kosmiczne ceny.
_________________


 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 11:38 am   

Faktycznie,jak tak o tym czytam to cena wydaje się wręcz astronomiczna za certyfikat a w sumie nie powinno tak być,płaci się za całość wykonanej usługi,prawda? Warto poszukać także w sklepach internetowych,gdzie można zamówić taniej czy to pierścionek czy biżuterię,nie tracąc także na jakości wykonania,to ważna kwestia.
_________________
.
 
 
kunoem 


Wiek: 39
Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Korczyna
Wysłany: Czw Maj 01, 2014 9:20 am   

a jak to jest szok nie powinno się dopłacać do tego a tu ciule oczywiście ściągają. Na każdym kroku robią nas w konia.

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Paź 27, 2014 4:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 8:54 pm   

ja zamawiałam obrączki na ul. Organizacji WiN przy rynku bałuckim. Cena, termin i jakość wykonania na "szóstkę", także gorąco polecam
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl