Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka dieta przed ślubem?
Autor Wiadomość
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 2:29 pm   

Zrezygnowałam ze słodyczy (co kilka dni pozwalam sobie na jakieś ciasteczko do kawy), piję zieloną i czerwoną herbatę oraz dużo wody mineralnej. Podstawę moich posiłków stanowią warzywa, staram się też jeść raczej gotowane niż smażone mięsa (tutaj jest ciężko ;) ). Poza tym długie spacery, 500 brzuszków dziennie i do przodu! ;) Ach, zapomniałam - nie jem też białego pieczywa i nie słodzę - ale to akurat od dawna :) Myślę, że grunt to jeść urozmaicone posiłki, a w dodatku takie, które nam smakują - bo przecież jedzenie ma być przyjemnością. Także odchudzanie - odchudzaniem, ale jedzmy smacznie i zdrowo :)
 
 
lusia45 

Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: lodz
  Wysłany: Czw Lip 04, 2013 11:35 pm   

Ja stosowalam diete oparta na warzywkach i zupie kapuscianej.Schudlam nie glodzac sie :)
 
 
revelinka 

Dołączyła: 16 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: okolice
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 9:06 am   

u mnie MŻ ;) przede wszystkim mniej słodyczy i tłuszczu i nieco mniejsze porcje, ale częściej, staram sie też nie jeść po 19.00, ale z tym to różnie bywa, bo wieczorami ćwiczę, a potem jestem głodna jak wilk, więc jeśli jest jeszcze za wcześnie, żeby iść spać to zjadam jakieś białko (najczęściej pierś z kurczaka)
_________________
:)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Sty 15, 2014 1:03 pm   

zero słodyczy, zero tłuszczy zwierzęcych, zero wieprzowiny, zero cukru, mniejsze porcje, mniej tłuszczu roślinnego, mniej soli :)

Więcej orzechów, zielonych warzyw, brązowego ryżu, pełnoziarnistego makaronu i białka :)
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 15, 2014 1:10 pm   

Z pewnością mniej jeść i więcej się ruszać - efekt gwarantowany :]
Oprócz tego zgadzam się całkowicie z Catylyn89 - żadna konkretna dieta, tylko ograniczenie węglowodanów, cukrów i tłuszczy (przede wszystkim zwierzęcych)
Podstawowe składniki mojej diety to: nabiał, drób, wołowina, pełnoziarniste produkty, warzywa i owoce, mało soli i cukru, dużo przypraw, błonnika i wody
I co najważniejsze - dieta to styl życia, więc lepiej dobrać ją tak, żeby żyć z nią już cały czas - ja tak wybrałam i czuję się wyśmienicie ;)
_________________

 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 12:26 pm   

Stres zrobi swoje i siła rzeczy będziemy mniej jeść,to akurat normalna sprawa:) Ja nie stosowałam żadnej specjalnej diety tuż przed ślubem bo pewnie i tak by się nie sprawdziła.
_________________

 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 10:03 pm   

A ja polecam basen przed ślubem! Pięknie rzeźbi ramiona, a przy tym odstresowuje :-)
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 11:58 pm   

A ja ledwie zaczęłam dietę i już męczą mnie wzdęcia strasznie. Co radzicie?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 12:21 am   

Tinny, jaką dietę stosujesz?
_________________


 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:33 pm   

A ja jestem na diecie od 3 stycznia i do tego ćwiczyłam w domu no i zjechałam 6 kg ;/ za szybko i boję się, że wróci z nawiązką.. Po prostu nie jem słodyczy, chleba, smażonego i nie piję gazowanych napoi, a do każdej potrawy dodatkowo dodaje listę przypraw z diety 3d chilli czy jakoś tak ...

No, ale teraz od czwartku jestem na diecie "jogurtowej, wodnej, mlecznej :cry: " a to wszystko przez wyrwany ząb i założone szwy. I tak do czwartku, do zdjęcia szwów ...
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 1:28 am   

ja do 1 stycznia tez dieta + duzo cwiczen. w 5 tyg - 5 kg na minusie, dla mnie troche za malo :P

Kamika, tak optymalnie to 1kg-2kg na tydzien, wiec u siebie 6 kg to nie jest za duzo ;)
_________________
 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 10:52 pm   

Dziewczyny żadna dieta! Po prostu zdrowo się odzywajcie!

Takie rzeczy jak niejedzenie słodyczy, smażonego, gazowanych napoi to powinien być nawyk, a nie dieta przedślubna.
Musicie być piękne do ślubu! A piękne to znaczy radosne, uśmiechniete z piekna i promienna cera! :-)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 05, 2014 3:28 pm   

Przede wszytskim nie odchudzajcie się same. Lepiej wydać kasę na dietetyka, ale mieć pożądną dietę, która wyrabia nawyki, nie niszczy waszych organizmów i nie opiera się na suplementach. Efekty takiej diety nie kończą się w dniu ślubu.
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 3:05 am   

Zasadniczo, to po prostu zdrowo jem, w tym dużo przepisów z diety cambridge, bo są smaczne i niskokaloryczne. No i łatwo je sobie samemu zrobić. Mało kto wie, że to nie tylko gotowe posiłki, ale także normalne z przepisów właśnie. No i ruszam się więcej oczywiście :)

A na te wzdęcia co radzicie?
 
 
zuz0wa 

Dołączyła: 10 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 12:14 pm   

Ja ze względów zdrowotnych( alergia), musiałam zrezygnować ze wszelkich zbóż oprócz kukurydzy. Czyli w odstawkę poszły makarony wszystkie inne niż kukurydziane i pieczywo- jem tylko czysto kukurydziane, bez zakwasu. Schudłam o 5kg w miesiąc bez większych wyrzeczeń i trzymam wagę opychając się czekoladą :p
_________________
"Bycie drzazgą w oku rozbawia mnie,
Gdy widzę jak drapiesz, drap ile chcesz"
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:17 am   

Myślę, że najlepiej jest po prostu zacząć się zdrowo odżywiać. Jak wprowadziłam tę zasadę do swojej codziennej diety, od razu zaczęłam czuć się dobrze i chudnąć.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 10:04 am   

Szefowa mojej kosmetyczki od kilku tygodni stosuje dietę warzywną dr. Dąbrowskiej. Polega ona na jedzeniu samych warzyw (nawet owoce w umiarkowanych ilościach, ponieważ zawierają fruktozę, czyli cukier). warzywa mogą być gotowane, parowane, pieczone, surowe. Zasadą jest, że nie można jeść mięsa i niestety tej reguły trzeba się trzymać dość rygorystycznie, bo odpuszczanie sobie w weekendy na przykład może zrujnować efekty wypracowane przez cały tydzień. Fryzjera z tego samego salonu stosuje dietę konsekwentnie i w ciągu 4 tygodni zgubiła 10 kg :) Dla mnie już za późno, bo kiecka jest i mniejsza nie będzie :P Ale może któraś wykorzysta :)
http://ewadabrowska.pl/in...article&id=2&I=
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl