Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
LEJDIS STUDIO
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lut 24, 2014 9:11 am   LEJDIS STUDIO

______________________________________________________



______________________________________________________

Chciałabym poinformować, że szkoła tańca LEJDIS STUDIO weźmie udział w II EDYCJI Wieczoru (przed-) Panieńskiego

www.youtube.com/watch?v=4O4y0qcySL4



Instruktorki z Lejdis Studio przeprowadzą, dla przyszłych Panien Młodych rocznika 2014, pokazową lekcję tańca na rurze oraz zaprezentują Uczestniczkom podstawowe zasady tańca na szpilkach i burleski.

______________________________________________________


Lejdis Studio to sieć nowoczesnych przestrzeni fitnessowych dedykowanych osobom, które chcą dbać o swoje ciało w przyjaznym, dostosowanym profesjonalnie do ich oczekiwań, otoczeniu.



Znajdziecie tu Państwo nowoczesne formy fitnessu takie jak: pole dance, burleska, taniec na szpilkach, shake&booty, TRX i inne.



Oprócz zajęć prowadzimy również wieczory panieńskie z nauką pole dance lub innych kobiecych stylów tańca, organizujemy eventy, imprezy firmowe i pokazy taneczne, w których fitness, taniec i dobra zabawa stanowią nierozerwalną całość.



W siłę rośnie też sieć franczyzowa, w ciągu kilku ostatnich miesięcy do dwóch szkół w Łodzi dołączyły już Olsztyn, Stalowa Wola i Zduńska Wola.

mówi p. Malwina Wadas - manager Lejdis Studio


______________________________________________________

W I edycji Wieczoru (przed-) Panieńskiego, przyszłe Panny Młode rocznika 2013, uczyły się tańca Sexy Moves w szkole STUDIO TAŃCA 4U


______________________________________________________


DO MODERATORÓW
Impreza, którą organizuję promuje również Ślubny Portal, dlatego proszę NIE USUWAĆ moich postów, nawet gdy posiadają one w swojej treści odnośniki do stron firm, których dotyczą


_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Pon Lut 24, 2014 1:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 9:11 pm   

Masakraaaaaaaa!!!!!! Ja chcę jeszcze!!! Proszę mi zamontować rurę w pokoju :D
Świetne miejsce, aż chce się wracać :D Bardzo dziękujemy za gościnę! Na pewno tam wrócę na panieński :D
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 9:03 am   

Było suuuuper. Mimo tego że mam zakwasy do dziś i kilka siniaków skorzystam z możliwości zaproszenia koleżanek na panieński do Was. Dziękuję za super zabawę
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 5:10 pm   

co ja powiem...hmmmm...koooocham :P wzbudzily we mnie znowu milosc do rury :P musze pomyslec nad karnetem ;)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 3:08 pm   

To było moje pierwsze spotkanie z Pole Dance i teraz myślę o wmontowaniu rury w sypialni :D Polecam!!
_________________
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 11:51 pm   

No to fakt, że "taniec na rurze" tylko wygląda na prosty ;D .. Zajęcia super !! e ;) Każda z nas chciałaby wykonać taniec tak jak instruktorka, ale niestety :) trzeba trenować :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 10:12 pm   

Taniec na rurze okazał się trudniejszy niż się wydaje, ale spotkanie z rurą było niesamowitym przeżyciem :) Instruktorka bardzo sympatyczna i pomocna :) polecam :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
skrzat 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 312
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 6:34 pm   

Fantastyczna przygoda!!!! :smile: na tle Pani która wykonała dla nas profesjonalny pokaz czułam się i wyglądałam jak paralityk ale co tam :D atmosfera była tak sympatyczna, że liczyła się tylko znakomita zabawa :D
_________________
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 10:46 am   

Było cudnie, podziwiam wszystkie moje koleżanki, które dały radę. Pani instruktor to czysty profesjonalizm. Ja niestety nie miałam odwagi, aby te moje kilogramy na rurze zawisły. Ale uważam, że to super miejsce na panieński. Polecam :)
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 3:50 pm   



_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl