Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ochroniarz na weselu?
Autor Wiadomość
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:20 am   Ochroniarz na weselu?

Wiem, że temat może być dla Was dziwny, ale dotyczy bliskiej mi osoby i sama nie wiem, co jej doradzać... Tak w skrócie - przyjaciele biorą ślub i ojciec jednego z nich jest alkoholikiem. Teraz niby ma dobry okres, ale to jest bardzo zmienne. W każdym razie Młodzi albo go zaproszą, albo nie. W każdej z tych sytuacji chcieliby wynająć ochronę
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Co o tym myślicie? Czy to nie jest zbytnie cudaczenie? A z drugiej strony, jeśli Młodzi będą dzięki temu spokojni... Czy byłyście świadkami sytuacji na weselu, gdzie właśnie dyskretna interwencji przydałby się? Jestem po prostu ciekawa, co osoby totalnie postronne o tym myślą, bo nie znalazłam nigdzie podobnych tematów.
_________________

Ostatnio zmieniony przez lerata Wto Lip 10, 2012 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:22 am   

Ale jak na weselu, czy poporstu ochrona obiektu?


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
Ostatnio zmieniony przez artisticzoom Wto Lip 10, 2012 10:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:25 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:33 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 11:14 am   

lerata, jeśli zakładasz temat to nie pisz całej wiadomosci w ukrytej bo to się mija z celem jak ktoś ma Ci cokolwiek doradzic skoro nie wie o co chodzi? Musi napisać cokolwiek żeby odopwiedzieć Ci na pytanie. Zawsze możesz ogólny problem napisać w ogólnej a ewentualnie szczegóły w ukrytej.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 11:26 am   

Jezu, przepraszam, zapomniałam, że trzeba się najpierw wpisać w temacie, już poprawiam!
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 11:37 am   

lerata, dzieki :) teraz jest ok :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 12:10 pm   

lerata, nie wiem gdzie znajomi organizują wesele, ale na naszej sali było dwóch ochroniarzy podczas wesela, w cenie przyjęcia (czyli nie płaciliśmy za nich). Może na ich sali też są oni że tak powiem "w standardzie"? Sale zazwyczaj się zabezpieczają w tej kwestii, wiadomo że niektórym alkohol nie służy a żaden właściciel nie chce mieć zdemolowanej sali.
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 4:19 pm   

lerata, według mnie jeśli istnieje obawa, że ochrona może być potrzebna, to lepiej ich wynająć. Zawsze młodzi będą spokojniejsi, że w razie czego jest ktoś kto zajmie się "problemem".
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 4:36 pm   

zgadzam się z agulką. nie spotkałam się z takim problemem osobiście, ale w takiej sytuacji też byłabym za wynajęciem ochrony dla własnego spokoju i gości :roll:
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 4:40 pm   

Popieram dziewczyny :)
Lepiej mieć święty spokój, niż rozróbę na weselu.
_________________

 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 5:00 pm   

Ja też jestem za ochroną. Moja mama była kiedyś na ślubie córki przyjaciółki, gdzie pewna pani i jej rodzina groziły, że zrobią wszystko żeby ten ślub zepsuć. Zdecydowali się na ochronę, żeby nie mieć dodatkowego stresu. Byli panowie w garniturach, wyglądem nie różniący się od gości. Pani pojawiła się pod kościołem, została przez nich dyskretnie odstawiona na bok i był spokój. Cenowo też to wyszło przyzwoicie także jak macie jakieś obawy lub potrzebę to bierzcie ochronę i będziecie mieć spokój.
_________________

 
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 5:05 pm   

Kuzynka mojej przyjaciółki tez miała ochronę na weselu. Były ponoć jej groził.
W sumie ubrani byli w garnitury i zachowywali sie bardzo taktownie.
Jak jest konieczność to trzeba sie zdecydować.
_________________

 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 7:12 pm   

w sumie to czemu nie .... jeśli ochroniarz byłby ubrany w garnitur i zachowywałby się dyskretnie to nie uważam, aby było to źle oceniane przez gości
co więcej - jeśli wynajmie się sprawdzoną firmę, to większość gości nawet nie powinno się zorientować że na weselu jest ochroniarz
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:30 pm   

Ja też się zgadzam z dziewczynami. Dla własnego świętego spokoju bym takiego ochroniarza wzięla. Już i tak jest dużo stresu tego dnia :)
 
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 11:41 pm   

Nigdy nie byłam na weselu gdzie była ochrona. A jeśli była to na tyle dyskretna, że zupełnie nie zwróciłam na nią uwagi.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 10:41 am   

Powiem Ci lerata, że dałaś mi do myślenia, i chyba się zdecyduję też... :roll:
_________________


 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 12:36 pm   

lerata, ja też uważam, że to dobry pomysł, lepiej mieć ochronę i z niej nie skorzystać niż potem w przypadku jakiejś rozróby żałować, że się jednak jej nie wynajęło. To ma być ich wieczór, więc za spokój warto zapłacić :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 1:18 pm   

Ja byłam kiedyś na weselu z ochroną. trzymali się trochę z boku, widac było, że mieli oko na wszystko dookoła. Młodzi akurat wtedy zdecydowali się na ochoronę, ponieważ w miejscu, w którym robili wesele były 3 sale = 3 wesela. Chcieli po prostu być ubezpieczeni na wypadek, gdyby gościom z innego wesela coś strzeliło do głowy... Ja jestem jak najbardziej za, jeśli oczywiście ochroniarze wykazują się taktem :)
_________________
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 1:21 pm   

jeśli jest jakaś życiowa konieczność- to możńa, czemu nie. Może nawet trzeba.
Ale ochrona jako standard to przesada.
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 2:13 pm   

Karolina1984 napisał/a:
jeśli jest jakaś życiowa konieczność- to możńa, czemu nie. Może nawet trzeba.
Ale ochrona jako standard to przesada.
Myślę tak samo.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 4:50 pm   

anett.k napisał/a:
W sumie ubrani byli w garnitury i zachowywali sie bardzo taktownie.
Jak jest konieczność to trzeba sie zdecydować.

myslę tak samo, choc nie spotkałam się z taką sytuacją.

Na pewno nie ochrona jako standard "bo na wszelki wypadek, gdyby goście się upili" - bez przesady, to nie wiejska dyskoteka.
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 5:18 pm   

Karolina1984 napisał/a:
Ale ochrona jako standard to przesada.

No jeśli sala ma ochronę "w standardzie" to co mają młodzi do powiedzenia? Są to są.
_________________
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 9:45 am   

Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi :) Sala nie ma raczej własnej ochrony, ale tu chodzi też o ochronę pod kościołem. I to na tyle dyskretną, by nie rzucała się gościom w oczy, żeby nie poczuli się niekomfortowo.
_________________

 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 8:07 pm   

lerata, my byliśmy na weselu u kolegi a totalnej wsi i "ochrona" siedziała w aucie i pilnowała "nas" wszystkich. Uważam, że jeśli jest choćby odrobina jakichkolwiek wątpliwości to czemu nie.
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 9:34 pm   

Patrycja11, tak to napisałaś, że zobaczyłam pięciu napakowanych karków cisnących się w Maluchu przed salą OSP :smile:
_________________

 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 10:05 pm   

szaraczarownica, nie nie. Nie było takiej tragedii choć rzucali się w oczy, może dlatego że moje auto stało akurat na przeciwko ich :?
W pierwszej chwili troszkę drygnęłam na ich widok, nie powiem, że nie :roll:

Nie byli oni tak niewidoczni jak to dziewczyny powyżej opisują :razz:
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 6:44 am   

Patrycja11, ja żartowałam z tymi karkami w Maluchu :)

Ale to ciekawe co opisujesz, bo zapewne wszyscy myśleli, że jak ochrona posiedzi w samochodzie przed salą, to nikt się nie zorientuje, a tu wychodzi na to, że jest raczej odwrotnie - już lepiej jak są gdzieś na sali ubrani jak normalni goście.
_________________

 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 8:24 pm   

Według mnie ochrona to już lekka przesada. Nie wiem czy goście czuli by się dobrze wiedząc, że stoi nad nimi jakiś "goryl". Po za tym sądzę, że na weselu na pewno będzie jakaś zaufana osoba, która będzie w stanie poradzić sobie z awanturnikiem.
_________________

 
 
Mimius 


Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 16, 2013 6:37 pm   

Też mi sie wydaję że to lekka przesada.

No chyba że się ma bardzo krewką rodzinę :twisted: , ale wtedy to nawet paru ochroniarzu może nie dać rady :razz:
_________________
 
 
nataliab 

Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Sadkowice/Warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 10:41 am   

Zgadzam się ,że to przesada...
 
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 7:36 pm   

Jak jest potrzeba to czemu nie, wolałabym, żeby w razie nieprzyjemnej sytuacji sytuacje ogarnął ochroniarz niż goście.
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 10:23 pm   

A dla mnie nie jest to przesadą.. Jeśli ktoś naprawdę się obawia i uważa to za zasadne (duże prawdopodobieństwo wystąpienia konfliktu) to czemu nie.
Jestem na nie, jeśli ochroniarz miałby być formą "pokazania się", natomiast jeśli występuje zagrożenie to ok.
_________________
 
 
Dekoprint_pl 
Firma

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 8:22 pm   

Jeżeli jest to "standard" wchodzący w skład wynajęcia danej sali,to w zasadzie nie mamy nic do powiedzenia,ale moim zdaniem to także lekka przesada.


Usunęłam link w podpisie. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Kwi 09, 2013 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
djdamian 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 9:48 am   

Wszystko zależy od lokalu jaki wybieracie. Są świetne miejsca z dala od miasta, gdzie spokojnie można się cieszyć, bawić i nie martwić o intruzów. Inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o lokale w centrum miasta. Tu zdarzają się wjazdy jakiś dzieciaków, którzy próbują wtargnąć i ukraść alkohol. Ochrona by się przydała, ale DBANIE O PORZĄDEK I BEZPIECZEŃSTWO należy do obowiązków WŁAŚCICIELA LOKALU. Pamiętajcie o tym i wymagajcie tego.

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2014 9:59 am ]
Więcej na temat tego o czym trzeba pamiętać przy wyborze lokalu znajdziecie w tym artykule:
http://www.djdami.pl/pora...ac-sale-weselna
_________________
DJ na wesele Wielkopolska
 
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 6:02 pm   

To też sie zgadza,ale co innego ochrona obiektu i zamkniętej imprezy a co innego ochrona już w środku. Moim zdaniem nie jest to wskazane jeżeli impreza jest zajęta to właściciele sali też dbają o bezpieczenstwo i porządek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl