Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
OPI colorgel
Autor Wiadomość
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 10:00 am   OPI colorgel

Nie znalazłam takiego tematu, pewnie dlatego, że to może nie całkiem świeża, ale jednak nowość :) OPI colorgel to żel barwiony, który nakłada się jak lakier, ale utwardza lampą UV. Zdrowszy od tradycyjnych żeli na tipsach, ponieważ rzekomo paznokieć oddycha. Niby żadna filozofia z nakładaniem, a jednak... Moja manicurzystka nałożyła mi teraz drugi raz colorgel, pierwszy raz przed świętami i nie mogę narzekać, bo lakier utrzymał się ponad 2 tygodnie. Byłam zachwycona, bo chcę taką opcję w dniu swojego ślubu. Teraz jednak po 4 dniach (inny kolor) zlazł mi pierwszy paznokieć, wczoraj kolejny... I teraz nie wiem. Czy moja kosmetyczka nie umie tego nałożyć (wydaje mi się, że robi wszystko właściwie: odtłuszcza, kładzie primer, wszystko utwardzamy z godnie z zadanym czasem, nakłada utwardzenie), czy to po prostu wina lakieru a może moich paznokci... Czy któraś z Was ma nakładany OPI colorgel i ma w tym jakieś doświadczenie lub spostrzeżenia? Byłabym wdzięczna :)
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 11:31 am   

Juska, ja mam hybrydę ale innej firmy i jestem bardzo zadowolona. Po 3 tygodniach widać co prawda "odrost" ale nie mam ani odprysków ani nic. Ja jestem bardzo zadowolona tylko tak co 2,5- 3 tygodnie trzeba znaleźć czas aby iść do kosmetyczki. A no i nie pamiętam żebym miała takie długie paznokcie :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
Ostatnio zmieniony przez aniuniai Wto Maj 13, 2014 11:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 3:54 pm   

aniuniai napisał/a:
Juska, ja mam hybrydę ale innej firmy i jestem bardzo zadowolona. Po 3 tygodniach widać co prawda "odrost" ale nie mam ani odprysków ani nic. Ja jestem bardzo zadowolona tylko tak co 2,5- 3 tygodnie trzeba znaleźć czas aby iść do kosmetyczki. A no i nie pamiętam żebym miała takie długie paznokcie :)


No paznokcie też czuję, że mam mocniejsze i zdecydowanie dłuższe, ale martwi mnie ten odpadający lakier i nie jest to na wszystkich paznokciach tylko na dwóch. Warstwy były położone dwie, więc tyle ile w "przepisie"... No nie wiem :/
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 6:17 pm   

Mam kilka hybryd różnych firm. Jeśli raz lakier trzymał Ci się bez zarzutu, a drugi raz odpryskiwał, być może że kosmetyczka źle odtłuściła płytkę lub doszło do mechanicznego uszkodzenia. Hybryda może też odpadać na palcach, którymi się najczęściej kilka na klawiaturze. Po za tym, w hybrydach największe znaczenie ma tak naprawdę baza. Dobra baza+kiepski kolor daje dobre i długotrwałe efekty. Ważne jest też, aby dokładnie zabezpieczyć wolny brzeg, co zabezpiecza przed odpryskiwaniem
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
Ostatnio zmieniony przez asimi Wto Maj 13, 2014 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 6:52 pm   

ja hybryde mialam 2 razy. raz odprysla mi po 2 dniach. podejrzewam, ze jednak mogla byc to kwestia kiepskiej jakosci produktow (dodatkowo bylo to w ramach "grouponu"). innej kolezance tez zdarzalo sie, ze odpryskiwal. natomiast w zespole w pracy mam 2 dziewczyny, ktore od dluzszczego czasu robia tylko hybryde. sa mega zadowolone i zawsze maja piekne paznokcie ;)

prawda jest tez, ze paznokcie niektorych osob maja tendecje do przetluszczenia sie, co powodoje, ze hybryda czy normalny zel bedzie odpryskiwal.

nietety jest to jednak sprawa dosc indywidualna. u jednych osob zawsze bedzie szybko odpryskiwac, u innych nie.
poza tym np mnie paznokcie z normalnym zelem czy hybryda bardzo szybko rosna. co z tego, ze hybryda trzyma sie nawet 3 tyg, jak ja po 1,5 tyg mam taki odrost, ze wstyd palce pokazywac. ja bym musiala co 2 tyg chodzic. wole co 2 tyg chodzic na manikir i placic polowe mniej :P
opcja hybryda jest fajna na jakies okazje, ale jak sama powiedzialas jest to troche loteria. raz odprysnie, raz nie.

natomiast ja z moja kosmetyczka wymyslilysmy, ze zamiast hybrydy nalozy mi zwykly lakier, ktory po wyschnieciu wyzeluje zwyklym zelem bezbarwnym pod lampa. w ten sposob utrwali sie lakier :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Wto Maj 13, 2014 6:55 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 1:18 pm   

Chyba coś jest nie tak z tym jednym kolorem, bo mam teraz znów fiolet i pięknie siedzi :)
_________________
 
 
aniajbk 

Wiek: 36
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Maj 28, 2014 11:41 pm   

Ja również noszę hybrydy już od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Nie ma tyle zabawy z tym co z lakierem, który długo schnie i szybko schodzi. :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl