Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MAJAX z Poddębic
Autor Wiadomość
Czarny I Monia 

Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 6:18 am   MAJAX z Poddębic

Witamy, czy ktoś słyszał lub miał do czynienia z tym zespołem? Prosimy o jakieś opinie.
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 7:49 pm   

jeśli to zespół o którym myślę (śpiewa blondynka, gra 3 panów -na saksofonie, gitarach, keyboardzie) to wg mnie są genialni! Byłam na dwóch weselach, gdzie grali i u mnie też będą!
Fajnie śpiewają, bawią gości (z resztą widać że sami też się dobrze bawią i czują ze sobą).
Muzykę dostosowują do oczekiwań Młodych, a potem oceniają przy czym najchętniej się goście bawią. Dla mnie to najlepszy zespół weselny z jakim bawilam się na weselach
_________________

 
 
Lafs 

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 6:41 pm   

Witajcie, zespól gra dośc fajnie, można sie ubawić, choć raczej kawłki pod młodszych gości, czasem brakuje muzyki dla ludzi starszych, ale mysle ze to kwestia dogadania z nimi. Natomiast mają jeden minus, jeden ale wg mnie dość istotny. Kapela czasem zapomina za jest w pracy i troche za duzo sobie pozwala jesli chodzi o alkohol....
pod tym wzgledem nawet najlpeszy muzyk jest dla nas skreslony!!!
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 4:38 pm   

Lafs napisał/a:
Kapela czasem zapomina za jest w pracy i troche za duzo sobie pozwala jesli chodzi o alkohol....
to ja się nie zgodzę! Byłam z nimi na dwóch weselach i będą grać na naszym (sprawdziłam w umowie i to właśnie ten zespół- nie mam pamięci do nazw)
i nie uważam że sobie za dużo pozwalają! Nie robią długich i częstych przerw, bawią się między sobą śpiewając i grając. To uważam akurat za zaletę- nie są ponurzy i nieszczęśliwi, wręcz przeciwnie! emanuje z nich energia, radość, zabawa, która udziela się gościom. Czy przy okazji wypiją kieliszek? może, ale nie odbija się to w żaden sposób na jakości tego, co tworzą.
Na nich się przyjemnie patrzy, a także przyjemnie słucha, nogi same rwą się do tańca!
_________________

 
 
Aleks87 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 9:52 pm   

Hej,
pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie, ponieważ ten zespół będzie grał u mnie na weselu. W sierpniu zeszłego roku ten MAJAX grał na weselu mojej koleżanki, na którym wybawiłam się za wszystkie czasy. Przerwy były tylko na posiłki, a nie tak jak niektóre zespoły: dwa kawałki i idziemy na jednego... Są to młodzi ludzie, którzy graja bardzo różnorodną muzykę- zarówno cyganeczkę Zosię, kawiarenki czy hej sokoły, jak i kanikuły. . Już podczas podpisywania umowy jeden z członków wziął kartkę i zaczął zapisywać jakie piosenki byśmy chcieli, także w 100 % dostosowują się do młodych.
_________________


Mój dzienniczek
Ostatnio zmieniony przez Aleks87 Wto Sty 10, 2012 9:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 10:51 pm   

Zespół MAJAX się rozpadł. Już nie grają w starym składzie
Dwoje z nich założyło nowy, moim zdaniem jeszcze lepszy zespół MAJEWSKI BAND, nie wiem co się stalo z gitarzystą i wokalistką- podobno też gdzieś grają.

Lafs napisał/a:
i troche za duzo sobie pozwala jesli chodzi o alkohol....
nie mam pewności jak było wcześniej, ale po tym komentarzu zwracałam na to uwagę- wódkę na naszym weselu nosił teść i wiedział najlepiej, że przez całe wesele łącznie z kamerzystą i fotografem nie wypili nawet 1 półlitrowej wódki. Czyli całkiem 'prawidłowo' jak na pracujących :)
_________________

 
 
Ciekawska_Besti 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 7:07 pm   

Ostatnio bawiliścmy się na weselu na którym gra ten zespół w nowym skłądzie i są super, 3 panów i jedna pięknie śpiewająca pani. Ogólnie super. A jeśli o alkohol chodzi to zdaje się, że w ogóle nie wypili nawet kieliszka.
Zagrają u nas na weselu:)
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 10:13 pm   

hej, czy oni mają jakąś stronę internetową? można gdzieś posłuchać demo?
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 12:53 pm   

kesuni, z tego co wiem to nie mają.
Przynajmniej nie mieli, no i trochę zmienił się ich skład, a także nazwa z MAJAX na Majewski Band
_________________

 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 1:07 pm   

wielka szkoda, bo słyszałam, że fajny zespół, no ale wiadomo, chciałabym usłyszeć go sama :)
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 1:13 pm   

kesuni, polecam zadzwonić do nich i dogadać, na pewno grają jakieś imprezy i chętnie zaproszą Was do posłuchania na żywo.
A na żywo to zawsze inny efekt niż demo, które pewnie można jakoś udoskonalić :)
_________________

 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Cze 01, 2014 4:26 am   

a ja pozwole sobie wtrącić trzy grosze w/g mnie ten zespół brzmi dośc dobrze spiewają czysto i sprzęt maja w miare natomiast prowadzenie wesela to nieporozumienie wodzireja w tym zespole nie ma. wypili do 3 rano 3flaszki (nie byli pijani). Pani śpewająca ubrała się jak na bibkę u koleżanki i wisiała na telefonie pisząć smsy podczas grania. i byłem naocznym świadkiem jak nie stosują się do sugestii młodej pary podczas trwania imprezy( oczepiny miały być mega krótkie a trwały godzinę) Pan gitarzysta SUPER.Z repertuarem są na bierząco to tyle mojej opini na ten temat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl