Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
mikrodermabrazja
Autor Wiadomość
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:13 pm   

misia-misia napisał/a:
Natomiast jeżeli chcemy spłycić zmarszczki, powalczyć z porami, uregulować pracę sebum, czy trochę zniwelować blizny potrądzikowe tudzież przebarwienia, to jasne, że trzeba zrobić serię zabiegów. I wtedy nie raz na miesiąc, tylko częściej.


Oprócz zmarszczek to wszystko można wyleczyć tym co ja teraz używam :) Serio polecam, jedna butelka Cetaphilu kosztuje 45 zł (zależy od apteki) i potrafi zdziałać cuda :) Wychodzi taniej :)
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:24 pm   

Mój tata używał Cetaphil, aby zmniejszyć reakcje po goleniu. Gdy tylko odstawił, bardzo szybko zaczerwienienia i krostki wróciły. Niby działało, ale tylko póki uzywał.
Dlatego wraca powiedzenie "jeśli coś jest na wszysko, to..."
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:33 pm   

Terry napisał/a:
Mój tata używał Cetaphil, aby zmniejszyć reakcje po goleniu. Gdy tylko odstawił, bardzo szybko zaczerwienienia i krostki wróciły. Niby działało, ale tylko póki uzywał.
Dlatego wraca powiedzenie "jeśli coś jest na wszysko, to..."


Bo po goleniu zawsze krostki i zaczerwienienia będą wracać... :)
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:35 pm   

ja chciałam tylko przypomnieć że to jest wątek o mikrodermabrazji :razz:
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:38 pm   

Karollka napisał/a:
ja chciałam tylko przypomnieć że to jest wątek o mikrodermabrazji

Zobacz, zobacz. W porządkową sie bawi. A nie wiesz, że wtracać się nie można, gdy dorośli rozmawiają. :razz:
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:42 pm   

Terry napisał/a:
Zobacz, zobacz. W porządkową sie bawi. A nie wiesz, że wtracać się nie można, gdy dorośli rozmawiają.


:pliz: sorry [smilie=g035.gif]

[ Dodano: Pią Sty 24, 2014 2:42 pm ]
:bialaflaga: 8)
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:43 pm   

Terry napisał/a:
A nie wiesz, że wtracać się nie można, gdy dorośli rozmawiają. :razz:


Tak jest, mamo :D
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:48 pm   

Ok. To co z tą mikrodermabrazją. Tak, tak dziewczynki, możecie kontynuować.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 3:32 pm   

Cytat:
możecie kontynuować


To jeśli wracamy do tematu, to fajny efekt przynosi również połączenie mikrodermabrazji i kawitacji. Mikrodermabrazja ładnie złuszczy a potem jeszcze trochę doczyścić kawitacją. Też tak czasem robię. Ale to wszystko zależy od stanu buzi, od potrzeb.
No i wiadomo - jednym pomaga, innym nie podpasuje.
_________________
 
 
 
matama 

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 10:07 am   

Juska napisał/a:
Ja pierwszą w życiu mikro miałam robioną w połowie grudnia. Naskórek był ścierany diamentową końcówką (tzw. mikrodermabrazja diamentowa) i nie miałam po zabiegu ŻADNYCH podrażnień, a skórę twarzy mam raczej wrażliwą z tendencją do przebarwień i pękających naczynek w okolicy nosa i na polikach . Dodatkowo miałam skórę czyszczoną w tradycyjny sposób, bo jeśli ktoś oczekuje, że sama mikro oczyści cerę, to grubo się myli. Zabieg miałam robiony w znanym mi gabinecie kosmetycznym, przez kosmetyczkę, która od dawna zajmuje się moimi paznokciami i cerą. Może po prostu nie warto iść na taką pielęgnację do pierwszego lepszego salonu, albo z polecenia kogoś tylko trzeba dać poznać naszą skórę osobie, która zabieg przeprowadzi, żeby nie było problemów. Ja jestem zadowolona. Niedługo powtórka i kolejne zabiegi pielęgnacyjne. Mam nadzieję, że w swoim ważnym dniu moja cera będzie wyglądać tak jak chcę :)


Tu się zgadzam , dobrze iść do sprawdzonego dobrego salonu, gdzie nie zrobią nam krzywdy, ale pomogą :)
 
 
otolinka 

Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 9
Skąd: nikąd
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 7:30 pm   

tak, ale trzeba go wykonać w serii żeby był zadowalający efekt.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 8:00 pm   

A mi odradzono mikro i polecono peeling mocniejszymi kwasami.
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 7:15 pm   

jestem po 2 zabiegach: mikro+ kwasy

po pierwszym zabiegu bylam zachwycona efektami. skora gladka jak pupcia niemowlaczka, krem lepiej sie wchlanial. skora nie schodzila ani nie luszczyla sie. jedynie wystapilo lekkie zaczerwienienie, ale to u mnie dosc normalne zjawisko. kwasy troche szczypaly/piekla skora, ale dalo sie wytrzymac (mialam kwas migdalowy ok 2 min na twarzy).

drugi zabieg zdecydowanie gorzej przezylam. chyba po prostu dziewczyna zrobila mi wszystko mocniej i bardziej. juz po samej mikro mialam w niektorych miejsach porysowana twarz, jakby mnie kot podrapal :lol: nalozenie na to kwasow to byla tragedia.... myslalam, ze ja tam udusze... pieklo strasznie i nie moglam sie doczekac konca. (powiedziala, ze za drugim razem kwasy trzeba potrzymac troche dluzej, 3-4 min.). maska na koniec przyniosla dlugo wyczekiwana ulge. w sobote wygladalam strasznie - skora cala czerwona, sucha i lekko podrapana. bylam zapisana na 3 zabieg (za kolejne 2 tyg), ale mocno wachalam sie czy na niego isc albo przesunac o kolejny tydzien. na szczescie, mimo moich obaw w niedziele juz wygladalam zdecydowanie lepiej.

za tydzien ide na nastepny (ostatni prawdopodobnie).
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Sro Kwi 09, 2014 7:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Matrixx 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: z nikąd
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Cze 04, 2014 3:01 pm   

Mikro jest dobra, silniejszymi kwasami za dłuższą metę zniszczysz sobie skóre.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl