Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół Kompakt (z Radomska)
Autor Wiadomość
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 5:29 pm   Zespół Kompakt (z Radomska)

Zespół Kompakt grał we wrześniu 2010 r. na weselu i poprawinach mojej siostry.

Może najpierw napiszę opinię z perspektywy organizatorów, czyli pary młodej, przekazaną mi przez siostrę:
„Plusy – grają naprawdę ładnie, nie fałszują, elegancko ubrani, potrafią rozruszać wesele i sprawić, żeby goście świetnie się bawili, robią niedługie przerwy.

Minusy – dopiero na miesiąc przed weselem okazało się, że grają jedynie do 4 rano, ostatecznie wesele skończyło się o 4.50; poza tym dosyć drodzy, no i niesłowni, zapominają o uzgodnieniach, np. Pan Darek obiecał (2 lata przed weselem, przy podpisywaniu umowy), że nauczą się kilku piosenek, które lubimy, a których zespół nie miał w swoim repertuarze, a wcale tego nie zrobił, pozostała część zespołu nawet nic o tym nie wiedziała. Ustaliliśmy też, że nie będzie konkursu tzw. krzeseł (czyli, ze trzeba coś przynieść, żeby usiąść, np. koszulę, spodnie, papier toaletowy itp.), bo jest już oklepany, a na poprawinach zafundowano nam ten konkurs, na dodatek trzeba było przynieść wszystkie wykluczone przeze mnie ww. rzeczy. Dodam, że Pan Darek wszystkie ustalenia zapisywał na odwrocie umowy.
Poza tym zamówiliśmy zespół razem z kamerzystą (tak jakby w pakiecie, firma oferuje także zdjęcia), m. in. dlatego, że myśleliśmy, iż są ze sobą świetnie zgrani i dzięki temu będą dobrze współpracować. Ta współpraca w naszych oczach nie była jednak idealna, np. gdy wróciliśmy od fotografa (zdjęcia studyjne w trakcie wesela), mieliśmy zaczekać przed salą, aż zespół nas zapowie, by gości mogli nas przywitać (taki zwyczaj w naszym regionie). Kamerzysta twierdził, że zespół jest poinformowany i możemy wchodzić. Jak się okazało, weszliśmy na salę w trakcie przyśpiewek przy stołach i staliśmy na środku sali tanecznej (część taneczna i stoły, przy których siedzieli goście były odgrodzone słupami) ponad minutę, zanim ktokolwiek się zorientował, że już jesteśmy. Drugi przykład – parę ciekawych konkursów i zabaw zespół zorganizował już po odjeździe kamerzysty.”


A teraz moja opinia z perspektywy gościa:
Zespół grał świetnie, bardzo podobał mi się repertuar, tańczyłam do prawie każdej piosenki. Chyba największą zaletą byli wokaliści – nasza formowa Amm-k i młody chłopak – Pan Paweł. Zwłaszcza na niego dużo gości zwracało uwagę – widać było, że kocha śpiewać, że to uwielbia, nawet pod koniec wesela, kiedy powinien być już zmęczony, rzucało się to w oczy. Jeśli ktoś oglądał „Bitwę na głosy” to może go kojarzyć, bo był w drużynie Michała Wiśniewskiego. Zresztą chyba sam to sobie wyśpiewał, bo pod koniec wesela, kiedy zespół zagrał „Zawsze z tobą chciałbym być” Ich Troje, założył na głowę kolorową perukę i szalał jak oryginał :lol:

Oczepiny nie za długie, fajnie i dosyć ciekawie poprowadzone.

W skali ocen 1-5 z perspektywy gościa weselnego daję temu zespołowi 5-. Minus za to, że w pewnych momentach nie potrafili do końca zapanować nad tym co działo się na sali, no i konkursy dosyć średnie, ale tak prawdę mówiąc teraz ciężko wymyślić coś oryginalnego, czego jeszcze nigdzie nie było.

A i jeszcze jedno - co prawda Amm-k już nie śpiewa w tym zespole, ale zastąpiła ją dziewczyna, której mogłam posłuchać w innym zespole na weselu kuzynki S. w sierpniu 2010 r. Obie mają świetne głosy, ale mnie osobiście bardziej do gustu przypadło śpiewanie Amm-k :wink:

Zespół ma swoją stronę -> http://www.vidcom.com.pl/zespol_muzyczny
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 6:11 pm   

To ja też się wypowiem. :)
Zespół dość długo istnieje już na rynku. 15 lat temu na studniówce znajomej grali - znaczy się na pewno był to Pan Darek. Byliśmy w 2008r na weselu znajomych również grał ten zespół, tylko jeszcze nie było tam p.Pawła i Amm-k. Konkurs ten z przynoszeniem rzeczy również był :) i nawet braliśmy w nim udział :P
Repertuar bardzo fajny, tańczyliśmy prawie każdą piosenkę :)

Uważam że jest to dobry zespół i warty polecenia :)

PS. W pierwszej kolejności braliśmy ten zespół, no ale cóż siostra Avy była pierwsza :P Musieliśmy szukać innego zespołu, ale też spełnił nasze oczekiwania :smile:
_________________
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 2:33 pm   

Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat tego zespołu (byś może bardziej aktualne historie? ;) ), a przede wszystkim na temat ich pakietu granie+zdjęcia+film? Zespół jest jednym z naszych typów, ale zastanawiam się czy brać pakiet czy tylko zespół. Zdjęcia na stronie są ok, ale nie ma żadnych próbek video, a film tez chciałabym żeby był fajny. We wtorek do nich jedziemy posłuchać i chyba też pooglądać, ale zawsze rzetelna opinia z forum mile widziana :) ava, możesz mi coś napisać o jakości filmu jaki nagrali?
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 11:18 am   

Patii., sorki, że tak późno, ale dopiero teraz przeczytałam Twoją wiadomość.
Co do filmu to z czystym sercem mogę polecić, dobra jakość, ciekawy montaż, naszej rodzinie bardzo się podobał. Podkład muzyczny był zrobiony zgodnie z listą piosenek przekazaną przez parę młodą.

To do czego można się przyczepić to jak już pisałam wyżej (tzn. przytaczałam słowa mojej siostry :razz: ) pewne wpadki na linii kamerzysta-zespół. No i chyba warto w umowie zapisać w jakim terminie film powinien do Was trafić, moja siostra i szwagier nie mieli takiego zapisu, czekali na płyty ponad 4 miesiące i strasznie im się dłużyło :lol: Ale było warto :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 11:29 am   

ava napisał/a:

To do czego można się przyczepić to jak już pisałam wyżej (tzn. przytaczałam słowa mojej siostry :razz: ) pewne wpadki na linii kamerzysta-zespół. No i chyba warto w umowie zapisać w jakim terminie film powinien do Was trafić, moja siostra i szwagier nie mieli takiego zapisu, czekali na płyty ponad 4 miesiące i strasznie im się dłużyło :lol: Ale było warto :wink:

Nie wiem jak było wtedy, ale teraz filmuje żona pana Darka, więc mam nadzieję, że będą dogadani:) zresztą my nie będziemy w trakcie wesela jechali na zdjęcia, bo rezygnujemy w ogóle ze studia, więc taki problem też mamy z głowy:) Zapis o terminie na pewno umieszczę, dzięki za radę :)
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 11:46 am   

Patii. napisał/a:
teraz filmuje żona pana Darka
Aaaa, no to nie wiem, na ile moja opinia jest aktualna, bo wtedy filmowała co prawda osoba w długich włosach, ale to był na 100% mężczyzna :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 10:28 am   

W czerwcu tego roku byłam na poprawinach (na weselu nie mogłam być), gdzie grał ten zespół. Dorzucę coś od siebie, co zaobserwowałam przez te kilka godzin zabawy. Bardzo fajny zespół ale dla znajomych których nie lubicie. Ogólnie to zespół ma w swojej szerokiej ofercie także kamerowanie oraz profesjonalne robienie zdjęć i kto wie co jeszcze. Bardzo możliwe że jak się im zapłaci zastąpią organistę, albo nie daj Boże księdza.
Jest takie powiedzenie "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego". W tym przypadku "ktoś". Piosenki puszczają ni w kij ni w oko, bez żadnego planu, bez ładu i składu, chyba co któremu się przypomni to gra. Jakości śpiewu i muzyki nie jest powalająca. W mojej ocenie nie umieją również zabawiać gości.
Po tym jak Rodzice młodych na poprawinach dokupili dość drogą godzinę dodatkowo dla gości - to z tych 60min ok 25 min pili wódkę, a wiadomo pijany zespół + wątpliwe umiejętności muzyków = porażka. Na poprawinach nie widziałam również żadnej wokalistki która widnieje na stronie i wizytówkach zespołu.
Robią niespotykane bardzo długie przerwy i czasami gdzieś znikają ze sceny. Jeszcze sprawa konkursów, dosyć, ze oklepane, to zdarza się że rozstrzygnięcie konkursu ogłaszają niespełna godzinę po jego zakończeniu.
Nie wiem ile biorą kasy, ale myślę, że czasem z DJ-a możecie być bardziej zadowoleni. Może był to przypadek jednego wesela, ale jak ktoś kto bierze ciężką kasę za taką imprezę, to powinien mieć świadomość, że to najważniejszy dzień w życiu Pary Młodych, a i tak potrafi to zepsuć. Pomijam brak umiejętności, ale upijając się na scenie zasługuje właśnie na taki komentarz z mojej strony.
Przy wyborze zespołu może zapytajcie kolejnych zespołów o jakieś wykształcenie muzyczne czy ogólnie kwalifikacje bo choć nie jest to regułą może pomóc.

O jakości zdjęć i filmu się nie wypowiem, bo nie widziałam ani jednego, ani drugiego.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Fijołkowa Sro Sie 29, 2012 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomasz B. 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 3:54 am   

Witam,
chciałbym podzielić się z osobami zainteresowanymi moimi doświadczeniami z Zespołem KOMPAKT z Radomska. Nasze Wesele odbyło się w czerwcu tego roku w Dworku Stara Szkoła w Grocholicach. Oprawę muzyczną, video oraz foto oddaliśmy w ręce w/w zespołu (który z tego miejsca bardzo serdecznie pozdrawiam). Z perspektywy kilku miesięcy oraz po kilku innych weselach na jakich w między czasie miałem przyjemność się bawić chciałbym gorąco zachęcić wszystkich do skorzystania z Ich usług. To naprawdę solidna firma. W tym bardzo ważnym i stresującym dla Nas dniu potrafili stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, służąc pomocą w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe jak np. zapięcie musznika z którym miałem problem :/ (tutaj WIELKIE podziękowania dla Pani kamerzystki, Żony Pana Darka :) ). Właściwie można by powiedzieć, że cały czas prowadzili Nas za rękę dzięki czemu czuliśmy się swobodnie i mogliśmy skupić się na gościach i dobrej zabawie.
Zespół muzyczny sam w sobie jest rewelacyjny. Było naprawdę dużo grania i mało siedzenia. Świetnie dobrali muzykę. Kiedy miało być wolno, było wolno a kiedy wszyscy byli już rozgrzani włączali kolejne biegi :) Były weselne szlagiery i mniej znane kawałki. Jednym słowem parkiet tętnił życiem. Najlepsze było to, że Zespół zapraszał gości na scenę, do udziału w tym całym show jaki robili. Była interakcja i kupa śmiechu. Za to naprawdę ogromy PLUS. Nie mam zastrzeżeń do konkursów. Były zgrabnie wplecione w imprezę i urozmaicały całość. Bezbłędna okazała się zabawa w miesiące połączona z konkursem na najbardziej oryginale naczynie do picia wódki :D Okazuje się, że w odpowiednich "warunkach" pomysłowość Gości nie zna granic :D
Jak Pisałem wyżej, skorzystaliśmy z pełnego pakietu usług firmy KOMPAKT. Oprawą video zajęła się Żona Pana Darka, natomiast fotoreportażem Ich córka, która naprawdę czuje temat. Okazuje się, że takie rozwiązanie jest trafione. Trudno o lepszą komunikację. Potwierdzi to każdy, kto widział Ich w akcji :] Montażem video zajmuje się Pan Darek, i wielki szacun za to co wyczarował dla Nas. Takiego Intra jakie dostaliśmy może pozazdrościć nie jeden wysokobudżetowy film. Od samej muzyki włos na głowie (i nie powiem gdzie jeszcze ;P ) staje dęba. Sceny z ubierania rewelacyjne, zazwyczaj przewijane, u Nas wielokrotnie odtwarzane :) . Nie mieliśmy z Żoną czasu bawić się w wybieranie piosenek do filmu i zdaliśmy się na Pana Darka. Poradził sobie naprawdę dobrze. Myślałem, że po raz kolejny usłyszę pop listę z ostatnich 20 lat a tu zaskoczenie. Prawie żadnego znanego kawałka. Efekt - genialnie dopasowany rytmicznie a nie wstawiany na siłę podkład, który nie przesłania tego co dzieje się na ekranie a jedynie dopełnia całość. Widziałem trochę tych wesel nakręconych przez bełchatowskich videomagików i ciesze się z dokonanego wyboru. Ps. film oczywiście w Full HD.

Na koniec chciałbym jeszcze tylko odnieść się do wypowiedzi moich poprzedników:

Do ava: Mieliśmy z Żoną w trakcie wesela sesję w studio i w naszym przypadku wszystko zadziałało jak należy (w drodze powrotnej umówiony telefon do Pana Darka) i po powrocie zostaliśmy zapowiedzeni i przywitani przez Gości - świetna sprawa.

Do Fjołkowa: Witam, naszego gościa weselnego (a raczej poprawinowego)

Piszesz:
"W czerwcu tego roku byłam na poprawinach (na weselu nie mogłam być), gdzie grał ten zespół." - zgadza się, byłaś.

" Ogólnie to zespół ma w swojej szerokiej ofercie także kamerowanie oraz profesjonalne robienie zdjęć i kto wie co jeszcze. Bardzo możliwe że jak się im zapłaci zastąpią organistę, albo nie daj Boże księdza." - zgadza się, Zespół KOMPAKT ma w swojej ofercie profesjonalne filmowanie oraz fotografowanie o czym w przeciwieństwie do Ciebie miałem możliwość się przekonać i co uprawnia mnie do wydawania takiej opinii. Niestety nie mają o ofercie organisty i księdza a szkoda, bo chętnie bym skorzystał. Ciężko dziś o organistę i księdza z powołaniem (powinnaś coś na ten temat wiedzieć, może czas odświeżyć pamięć? ;P ).

"Jest takie powiedzenie "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego". W tym przypadku "ktoś"" - hmm nie widziałaś filmu, nie widziałaś zdjęć i piszesz takie rzeczy... Pozostawię to bez komentarza...

"Piosenki puszczają ni w kij ni w oko, bez żadnego planu, bez ładu i składu, chyba co któremu się przypomni to gra." - może u Ciebie na weselu zespół puszczał piosenki z komputera z Twojej playlisty, według jedynej słusznej kolejności. Na naszym weselu piosenki były śpiewane na żywo i na bieżąco dopasowywane do osób znajdujących się w danym momencie na parkiecie. Na szczęście 78/79 Naszych Gości załapało i świetnie się bawiło :) .

"Jakości śpiewu i muzyki nie jest powalająca. W mojej ocenie nie umieją również zabawiać gości." - i wydajesz taką opinię mimo, iż bawiłaś się na niecałej 1/3 imprezy? Kiedy się z Nami żegnałaś mówiłaś zupełnie coś innego, to fałszywość czy Zaspół nie zagrał Twojego ulubionego kawałka? Jako Pan Młody mam zupełnie inne zdanie na ten temat. Jeśli ktoś w ogóle ma jakiekolwiek wątpliwości w tej materii to zapraszam do przeczytania wpisów w księdze Gości na stronie www Zespołu KOMPAKT:
www_vidcom_com_pl/ksiegagosci.php (w miejsce _ wstaw kropki).

"Po tym jak Rodzice młodych na poprawinach dokupili dość drogą godzinę dodatkowo dla gości - to z tych 60min ok 25 min pili wódkę, a wiadomo pijany zespół + wątpliwe umiejętności muzyków = porażka." - małe sprostowanie, to ja ją dokupiłem dla garstki Najwytrwalszych Gości. Zespół w trakcie tej dodatkowej godziny zrobił jedną, 10min przerwę w trakcie której (i tu przyznaję się bez bicia) przysiadłem się do Nich i wznieśliśmy wspólnie toast za Najwspanialsze wesele w moim życiu. Była to jedyna chwila na tej wspaniałej imprezie, w której mogłem Im podziękować. Ot całe pijaństwo zespołu KOMPAKT :D . Naprawdę Madziu zaczynam się już poważnie zastanawiać czy nie masz czasem w rodzinie członka jakiegoś innego zespołu. Wciskasz ludziom na poważnym forum bzdury wyssane z palca. Na dodatek w kilku miejscach sama sobie przeczysz.

"Na poprawinach nie widziałam również żadnej wokalistki która widnieje na stronie i wizytówkach zespołu." - nieobecność Wokalistki na poprawinach wynikała z sytuacji losowej i zostaliśmy o tym fakcie wcześniej poinformowani. Gdybyś była na weselu, miałabyś okazję ją poznać - wspaniała osoba. Ogromnym plusem Zespołu jest to, że ma 2 naprawdę dobrych wokalistów (patrz pierwszy post od ava) i nawet gdy zdarzy się taka sytuacja nie zostaniemy z ręką w..... Paweł daje radę :]

"Robią niespotykane bardzo długie przerwy i czasami gdzieś znikają ze sceny" - kolejne bzdury wyssane z palca. Bez komentarza.... Zgadzam się w tej kwestii z wypowiedzią avy.

"Jeszcze sprawa konkursów, dosyć, ze oklepane, to zdarza się że rozstrzygnięcie konkursu ogłaszają niespełna godzinę po jego zakończeniu. " -skoro takie oklepane to dlaczego w pierwszym z nich odpadłaś w pierwszej rundzie? Czyżby zgubiła się rutyna? Ja widziałem te konkursy pierwszy raz i mi bardzo się podobały ale to oczywiście kwestia gustu. Miałem możliwość sędziowania i ogłaszania wyników konkursów z czego jak wiesz chętnie skorzystałem. Nie wiem dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd twierdząc że robił to zespół. Pamięć masz dobrą ale krótką :P .

"Nie wiem ile biorą kasy, ale myślę, że czasem z DJ-a możecie być bardziej zadowoleni. Może był to przypadek jednego wesela, ale jak ktoś kto bierze ciężką kasę za taką imprezę, to powinien mieć świadomość, że to najważniejszy dzień w życiu Pary Młodych, a i tak potrafi to zepsuć." - po raz kolejny sama sobie przeczysz Madziu (patrz wytłuszczony tekst). Po pierwsze nie masz zielonego pojęcia o tym ile zapłaciliśmy za obsługę Naszego wesela dla tego nie rozumiem dlaczego sugerujesz, że wzięli od Nas "ciężką kasę". Po drugie i tu się z Tobą częściowo zgodzę, dzięki zespołowi KOMPAKT był to dla Nas nie tylko Najważniejszy ale i Najpiękniejszy dzień w życiu.

Dziękuję za uwagę. Osoby zainteresowane zespołem KOMPAKT proszę o kontakt na PW lub gg: 4769220. Chętnie udzielę informacji.
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 7:32 pm   

Hej, również chciałabym się wypowiedzieć na temat zespołu już z perspektywy poweselnej :)
Najogólniej rzecz biorąc zgadzam się całkowicie z przedmówcą. Zespół jest prześwietny. My nie braliśmy całego pakietu tylko zespół i kamerzystę i tak jak wcześniej pisałam - kamerzystką jest żona p. Darka, więc zgranie i dogadanie zespołu i kamerzysty udane w 100%. Ogólnie p. Darek faktycznie "prowadził nas za rękę" kiedy było trzeba, bo w końcu do ślubu szliśmy pierwszy raz i wiele rzeczy trzeba było nam zasygnalizować ;)
Samo granie i zabawianie gości oceniamy na wielką mocną szóstkę. Nie zgodzę się z tym, że nie mają talentu i nie umieją śpiewać. Umieją i to jak! Paweł to istna petarda, wiele osób może mu pozazdrościć energii i miłości do śpiewania. Zabawy jakie wymyślał na weselu i poprawinach były niespotykanie jak do tej pory i co najważniejsze, bez problemu skupiał wszystkich gości wokół siebie i bawili się dosłownie wszyscy. Martyna ma piękny głos więc damskie wokale wykonała świetnie. Darek, Robert i Karol grali bardzo dobrze.
Zespół obserwował co się dzieje na sali i grali tak, żeby gościom się podobało - i tak było. Przerwy robili optymalne, takie żeby sami zdążyli coś zjeść, w przerwach grała muzyka z płyty. Oczepiny były krótkie i nieprzesadzone- zabrakło ordynarnych przyśpiewek typu "siedziała na dębie, grzebała se w zębie..." i bardzo dobrze, bo tego nie chcieliśmy. Był konkurs z przebierankami w zamian za buty i "kara" za to, że kawalerowie nie złapali muchy ;) Ogólnie kupa śmiechu i dobrej zabawy. A wszystko to kamerowała p. Ania - przesympatyczna, ciepła osoba. Na film jeszcze czekamy, cierpliwie, zapowiedzieli nam, że może to trochę potrwać.
I na koniec najważniejsze. Nie wyliczałam im ile kieliszków wypili, o ile w ogóle podczas wesela, ale nie można im zarzucić pijaństwa. O godzinach w jakich graja wiedzieliśmy wcześniej, o terminie oczekiwania na film nas uprzedzili... Jedyne co jest faktem, że p. Darek zapisał na umowie, że chcemy na weselu test zgodności - nie było. Ale szczerze mówiąc było tyle innych atrakcji, że nawet tego nie zauważyłam, tylko po jakimś czasie mi się przypomniało ;)
Zespół polecam w 100%. O filmie sie wypowiem, jak obejrzę :)
A! zapomniałabym! ;) Jak ich w piątek przed weselem poprosiłam, żeby na weselu zagrali piosenkę, której nie mieli w repertuarze - nauczyli się i zagrali pięknie! Także myślę, że na przestrzeni lat zespół ewoluował w dobrą stronę :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Patii. Pon Cze 23, 2014 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl