Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
żywe kwiaty we włosach?
Autor Wiadomość
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 8:28 am   

Mi będzie się trzymał bo ślub cywilny trwa króciutko, a później na przyjęciu jak padnie to go wyjmę :wink:
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 3:52 pm   

Moja Panna Młoda w tę sobotę miała we włosach storczyka i niestety już przed ślubem było widać, że padał (fryzura o 10:00 ślub o 16:00). Natomiast o 19 już był zwiędły. Nie wiem jak się zazwyczaj trzymają storczyki we włosach, ale ten trzymał się wyjątkowo krótko, pewnie w większości to wina temperatury jaka była tego dnia 33 stopie olaboga
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 6:20 pm   

To widzę, że u mnie były jakieś mega trwałe storczyki, bo zostały wpięte w sobotę ok. 13, a trzymały się pięknie do niedzieli wieczora (plus był taki, że śpałam na brzuchu). Być może to kwestia gatunku.
_________________

 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 4:06 pm   

Ja miałam 2 eustomy we włosach do oczepin wytrzymały bez problemu...
_________________
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 1:38 pm   

Ja miałam 2 niebieskie róże we włosach

100_1819.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 950 raz(y) 24.07 KB

Ostatnio zmieniony przez Magdzik Wto Wrz 27, 2011 1:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 12:45 am   

Ja też miałam eustomę i wytrzymała całą noc. Zdecydowanie polecam kwiaty żywe. Najważniejsze, aby były świeże.
 
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 7:21 pm   

ja miałam 3 eustomy wyglądały rewelacyjnie :)
_________________




 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 3:06 pm   

Kwiaty muszą być przede wszystkim świeże, wtedy bez problemu utrzymają się całą noc.
 
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 11:44 pm   

Także planuję kwiatka we włosach, myślę, że są urocze i nadają uroku :)
Mam też nadzieję, że nie padnie w trakcie dnia i doczeka do ślubu :D
_________________


 
 
selene999 


Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 11:54 pm   

Planowałam lilię, niestety ze względu na ich delikatność zdecydowałam się na lekko budyniowe róże, okraszone zielonymi listkami - będzie zwiewnie i elficko :D
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 6:38 pm   

Byłam na weselu, gdzie młoda miała we włosach białą kalię i trzymała jej się do końca imprezy :) zależy od kwiatu i pogody tego dnia :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 12:43 pm   

W dniu kiedy ja brałam ślub było ok 20 stopni. Niestety moja eustoma, którą miałam we włosach od ok godz. 11 na oczepinach była już zwiędnięta.
_________________
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 12:53 pm   

Ja miałam we włosach miniaturowe goździki, które przetrwały do samego rana.
_________________
 
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 2:00 pm   

Wielokrotnie miałam wpinane żywe kwiaty we włosy na wesela na których byłam i nigdy nie miałam problemu, niezależnie od pogody. Wiem że moja siostra wpinając mi kwiat najpierw dokładnie spryskuje go lakierem, żeby był sztywniejszy i trwalszy, czasami zdobiła go brokatem, jeśli akurat mi to pasowało i efekt był świetny :) Miałam na pewno róże, storczyki, kalle i eustomę, nie pamiętam więcej na tą chwilę :)
_________________

 
 
Marlen 

Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Cisów k/Tomaszowa
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 5:49 pm   

Ja do ślubu miałam małą, kremowo-różową różyczkę. Pani kwiaciarka niestety zrobiła jej takie mocowanie, że ani 3 fryzjerki z salonu, ani moja mama, ani przyszła teściowa, nie potrafiły tego wpiąć w moje włosy. Dyndało to i klapało, jak ucho cocker spaniela :mrgreen: Pani kwiaciarce pomyliło się to chyba ze stroikiem dla pana młodego. Niestety, na działania naprawcze, tudzież szybki zakup welonu, było już za późno...
_________________
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."

Paulo Coelho
 
 
sothaga 

Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 9:02 pm   

moje kwiaty do włosów zamawiałam w Galerii Kwiatów na Retkini - trzymały się bardzo długo! odebrałam je w sobotę ok. 10 rano i jeszcze po weselu o 6 rano wyglądały całkiem nieżle ;) w kwiaciarni dostałam też 3 kwiatki luzem "na wszelki wypadek" - a że wyglądały jeszcze super w poniedziałek użyłam je do sesji plenerowej ;)

[ Dodano: Wto Sie 27, 2013 10:02 pm ]
moje kwiaty do włosów zamawiałam w Galerii Kwiatów na Retkini - trzymały się bardzo długo! odebrałam je w sobotę ok. 10 rano i jeszcze po weselu o 6 rano wyglądały całkiem nieżle ;) w kwiaciarni dostałam też 3 kwiatki luzem "na wszelki wypadek" - a że wyglądały jeszcze super w poniedziałek użyłam je do sesji plenerowej ;)
 
 
kasikbu 

Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 19, 2014 5:44 pm   eh

ja bylam swiadkowa na wesele przyjaciolki zywe kwiaty wygladaja pieknie ale ona mila kalie nie wiem czy byly zle przygotowane ale czy co urywalyy sie takze po kilku godzianch byly nie do zycia i wygldania - z serii patrz na mnie nie rusz mnie - ja mialam za to kwiaty sztuczne na kokowce i nie wygladaly tak spektakularnie jak u niej ale wytrzymaly wesele a jak potem zbaczylam zdjecia to i super sie prezentowaly - zawsze kupuje od jednej babki i mam sprawdozne
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 19, 2014 10:53 pm   

Miałam wpiętego kwiatka we włosy zgodnie z tym co zaplanowałam :)



upał był cały tydzień - z każdym dniem było coraz goręcej, a w dzień ślubu była taka masakra, że oczywiście bez burzy się nie obyło, a po niej znów było duszno i parno, a pomimo to z moim kwiatkiem nic się złego nie działo (zresztą z kwiatkami w butonierkach panów też nic się nie stało :) ) a szaleliśmy do białego rana :smile:

może to kwestia kwiatka, jego świeżości i przygotowania do wpięcia we włosy?
_________________


 
 
Agaya Śluby 

Dołączyła: 24 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 12:57 pm   

Kwiaty we włosach dodają lekkości i delikatności Pannie Młodej. Łączycie żywe kwiaty z welonem czy w tym momencie już bez ?:)
 
 
zuz0wa 

Dołączyła: 10 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 12:07 pm   

Moim zdaniem połączenie welonu i kwiatów to już za dużo. Ja wybieram tylko kwiaty- mam ciemne włosy więc myślałam o jakichś odcieniach pomarańcza :)
_________________
"Bycie drzazgą w oku rozbawia mnie,
Gdy widzę jak drapiesz, drap ile chcesz"
 
 
aqa 

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 10
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:29 am   

Tez chyba postawie na kwiaty , przyciemnych włosach to faktycznie może pieknie wyglądać ..... ach sie rozmarzyłam
 
 
karo832 

Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 10:59 pm   

Ja miałam we włosach jeden spory kwiat - wyglądało to przepięknie. :)
 
 
truskaweczkako 

Dołączyła: 25 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Cze 25, 2014 7:05 pm   

Ja jeszcze waham się nad żywym kwiatkiem a woalką. Nie chce przesadzić z tym wszystkim. podobają mi się we włosach orchidee albo storczyki. Nie chce mieć welonu.
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 28, 2014 8:53 pm   

ja początkowo miałam welon, ale ok. 22, gdy zmieniłam sukienkę na bardziej lekką, moja fryzjerka wpięła mi we włosy kwiaty wyjęte z wazonów (gipsówkę i astromerium) i wyglądało to cudnie, jak będzie jakieś dobre ujęcie to wstawię zdjęcie za jakiś czas
_________________
KAROOSIA
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2014 8:35 am   

Moja koleżanka miała powpinane malutkie żywe białe różyczki i niestety po 4 godzinach były już oklapnięte i poschnięte.
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 7:58 pm   

ja miałam żywe eustomy i nie wiem co kwiaciarka z nimi zrobiła, ale wytrzymały całą noc. kiedy je odbierałam nie były jeszcze zupełnie rozwinięte
_________________

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 5:11 pm   

Żywe kwiaty są piękne, ja planuje mieć wianek na głowie, teraz dobrze utrwalają kwiaty, więc będzie się trzymał:)
_________________


 
 
Mirka90 

Dołączyła: 10 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 10:50 am   

Super pomysł. Sztuczne kwiaty często wyglądają jak te z cmentarza, bardzo rzadko są naprawdę ładne.
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 12:21 pm   

Agaya Śluby, Ja planuje mieć wianek i welon ;) moim zdaniem to wygląda dobrze ;)
_________________


 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 12:52 pm   

Mirka90 napisał/a:
Sztuczne kwiaty często wyglądają jak te z cmentarza, bardzo rzadko są naprawdę ładne.

Teraz już jest wiele sztucznych kwiatów które nawet z bliska wyglądają tak jakby były żywe. Czasami nawet po dotknięciu człowiek ma dylemat.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl