Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Budujacy, wspierający się kredytobiorcy
Autor Wiadomość
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 8:10 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 10:55 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 10:28 pm   

aguuuunia44, a myślałam że my mamy dziwny PZP ale grubo się pomyliłam :cool:
_________________

 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 10:09 am   

Jakie papierki nalezy zlozyc przy budowie domu i ile czasu zajmuje zalatwianie? I ile czasu schodzi zeby dostac decyzje o pozwoleniu na budowe?
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 11:08 am   

Ola, tutaj jest to ładnie opisane: http://wybieramprojekt.pl...-krok-po-kroku/

A na decyzję czeka się różnie. Szczerze mówiąc ja nie Pamiętam jak to dokładnie było z nami, ale ok. 2-3mies. w tym był jeden zwrot i ponowne rozpatrzenie. Z kolei Fijołkowa dostała już po 4 dniach, także ten :P
_________________
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 11:27 am   

My za chwilę zaczniemy interesować się temat, więc się dopisuję :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2014 12:09 pm   

Dziewczyny nie wiem czy w dobrym wątku,ale...
Powiedzcie mi jak to jest z kredytem hipotecznym? Czy bank pożycza kasę tylko do wartości nieruchomości czy da radę wyłuskać od niech coś więcej?
I jak jest z tym nieszczęsnym wkładem własnym?
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 10, 2014 12:16 pm   

troszka88 napisał/a:
Powiedzcie mi jak to jest z kredytem hipotecznym? Czy bank pożycza kasę tylko do wartości nieruchomości czy da radę wyłuskać od niech coś więcej?


W zależności od banku i Twojej zdolności można skorzystać z tzw. dodatkowego kredytu hipotecznego na wykończenie nieruchomości. Trzeba wtedy dostarczyć wstępny (zazwyczaj nie jakiś bardzo szczegółowy) kosztorys, która opiewa na wnioskowaną kwotę. Plusem na pewno jest to, że biorąc kilkadziesiąt tys. na okres taki sam jak "główny" kredyt hipoteczny rata jest stosunkowo niska (rzędu 100-200 zł). Z drugiej strony, długi okres kredytowania (20-30 lat) powoduje, że biorąc np. 50 tys. oddaje się prawie drugie tyle. My np. woleliśmy dobrać zwykły kredyt gotówkowy, miesięczna rata jest dużo wyższa (ponad 500zł), ale za to po 5 latach mamy już to z głowy. A przy kredytach gotówkowych najczęściej od ok.25 tys. można już negocjować z bankami bardzo dobre warunki (duże niższe oprocentowanie, 0% prowizji itd).
_________________


 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2014 3:37 pm   

paulinkaaMU, dzięki za odpowiedź.
A czy jest wśród nas, ktoś, kto nie buduje, a kupuje od dewelopera?
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 12, 2014 1:03 pm   

troszka88 napisał/a:
paulinkaaMU, dzięki za odpowiedź.
A czy jest wśród nas, ktoś, kto nie buduje, a kupuje od dewelopera?


My początkowo się nad tym zastanawialiśmy, ale właśnie biorąc pod uwagę sumę jaką mielibyśmy wziąć na kupno i wykończenie domu mnie przeraziła i stwierdziłam, że nie mogłabym spać przez to po nocach :)

Stąd małymi kroczkami, najpierw działka, potem co się znowu odłoży i zaczniemy się budować...
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 6:55 am   

Jako, że temat wydaje się być ciekawy a zarazem dość przydatny w najbliższym czasie dopisuję się :-)
_________________

 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 6:30 pm   

agacionek, trzymam kciuki :wink:
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 9:14 pm   

M4rcysi4, dziękuję :oops:
Póki co zbieram informacje, ale ciekawe jest dla mnie budowanie historii kredytowej.
Sporo przydatnych informacji ale jak zwykle na forum :-)
_________________

 
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 10:47 am   

My już po bankowych przejściach :) Wybraliśmy PKO BP :) W najbliższym tygodniu podpisujemy umowę :)
_________________
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Sty 26, 2015 1:24 pm   

a my za to zaczynamy pielgrzymki po bankach, więc chętnie się dopisuję :)
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2015 1:59 pm   

Ja też się podpinam do wątku - my również wybieramy się w najbliższym czasie do banku zorientować się co i jak..
_________________


 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2015 9:14 pm   

Przez te banki to niestety się można wykończyć... My nie mamy nawet jeszcze wstępnej decyzji kredytowej, a już mam dość :P
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2015 9:03 pm   

aguuuunia44, dlatego my naprawdę nie żałujemy, że skorzystaliśmy z usług doradcy. Sprawdzony i bardzo rzetelny. Dopilnował za nas wszystkich formalności. W razie potrzeby służę namiarami :) I trzymamy kciuki za wszystkich starających się o przychylność banków :)
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2015 9:58 pm   

Juska napisał/a:
aguuuunia44, dlatego my naprawdę nie żałujemy, że skorzystaliśmy z usług doradcy.

My również korzystamy z usług doradcy :)
Ale nie będę Wam na razie opowiadać, bo wolę się nie denerwować...
Jak w końcu dostaniemy kredyt i wreszcie zaczniemy budowę to może już ze spokojem wszystko opiszę....
Ale póki co mam wszystkiego dość i dopóki nie wbijemy pierwszej łopaty chyba nie uwierzę, że ta papierkologia się kiedyś skończy.... :( :cry:
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 3:58 pm   

aguuuunia44, a od kiedy zaczęliście? w sensie papierki z kredytem tyle trwają czy ogólnie żeby też budowę zacząć?
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 4:25 pm   

ola88, teraz już nie potrzeba zezwolenia :) Weszła nowa ustawa, bo generalnie zawsze najdłużej trwało właśnie to. Teraz wystarczy złożyć zawiadomienie o rozpoczęciu budowy... ale czy jeszcze w związku z tym coś, to nie wiem - bo nas niestety ta przyjemność ominęła ;)
A jeśli chodzi o kredyty to długość oczekiwania zalezy od banków.
Są banki, w których od razu wiecie czy dostaliście kredyt, czy nie i potem macie określony czas na doniesienie wymaganych dokumentów. Jednak w większości najpierw trzeba wszystko złożyć, donosić, a potem czekać... My w PKO BP czekaliśmy około 2 tygodni, ale cały proces trwał chyba z półtora miesiąca :)

Co do papierologii jeszcze to dodatkowo się zgodzę, że między urzędami przepływ informacji jest słaby i z tego też wynikają rozciągnięcia w czasie. Może to zależy też od gminy, ale my akurat podlegamy pod Zgierz pod który z kolei podlega Aleksandrów i nawet te dwie jednośtki nie mogły się dogadać w naszym przypadku, co do zgodności (lub raczej niezgodności) adresu działki. A od tego bank uzależniał wydanie decyzji o przyznaniu kredytu... Co ja się najeździłam... krew mnie zalewała :) Ale generalnie więcej zamieszania mieliśmy właśnie z tego typu biurokracją niż z samym bankiem...

aguuuunia44, trzymam zatem bardzo mocno kciuki, żeby wszystko skończyło się szybko i pomyslnie!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Czw Sty 29, 2015 4:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 5:37 pm   

Juska, hmmm koleżanka a właściwie też forumka tego forum może się wypowie, bo np. dowiedziałam się od niej że muszę mieć np. pozwolenie ze Starostwa i oni mają na to 65dni na rozpatrzenie. A wcześniej cała papierkologia w Gminie. Ale to może coś tutaj wypowie się Selene :P
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 8:44 pm   

ola88 napisał/a:
a od kiedy zaczęliście? w sensie papierki z kredytem tyle trwają czy ogólnie żeby też budowę zacząć?

Za kredytem zaczęliśmy się rozglądać w listopadzie... 31 grudnia złożyliśmy wnioski do 3 banków(na początku niekompletne)... Póki co nie mamy jeszcze żadnej wstępnej odpowiedzi... Doradca obstawiał że Pekao powinien do jutra podjąć decyzję ale jak to będzie to nie wiem...

A całą papierkologię zaczeliśmy (sprawdziłam w tym wątku :) ) dokładnie 5 lutego rok temu, kiedy staliśmy się właścicielami działki... I według tamtych planów dom już dawno powinien stanąć, a my na tą wiosnę planowaliśmy się wprowadzić... No ale niestety przez PGE wszystko przedłużyło się o ponad pół roku i dopiero w połowie listopada dostaliśmy pozwolenie.... ;/ ;/ ;/ Masakra...

Juska napisał/a:
aguuuunia44, trzymam zatem bardzo mocno kciuki, żeby wszystko skończyło się szybko i pomyslnie!

Nie dziękuję... :) Mam nadzieję że to szybko nastąpi...
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Maj 25, 2015 7:24 am   

Ja się dopisuję do wątku, bo jesteśmy na etapie kompletowania papierków. Mamy decyzje o warunkach zabudowy, zleciliśmy geodecie mapkę, projekt domu na ukończeniu. Aktualnie teściowa kompletuje papiery do notariusza, żebyśmy mogli działać dalej już jako pełnoprawni właściciele :)
Na szczęście dokumentacja mnie nie przeraża, bo mam z tym doczynienia w pracy, dlatego też wzięłam się za załatwianie dużo wcześniej, na spokojnie, bo wiem dobrze ile to trwa.
Obecnie pewne jest to, że w tym roku wylewamy fundament i zero, żeby na wiosnę można było ruszyć intensywnie murem do góry :)
Gdyby ktoś potrzebował - służę poradą w kwestii dokumentów urzędowych (taaak jestem tym wrednym urzędasem z drugiej strony biurka :p )
Ja natomiast prawdopodobnie (wstępna decyzja) zacznę się na jesień starać o kredyt, więc będę lcizyć na porady w tym temacie :)
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2015 1:19 pm   

Selene, powodzenia!
Selene napisał/a:
zacznę się na jesień starać o kredyt, więc będę lcizyć na porady w tym temacie
Mogę Ci polecić fajną babkę w PKO BP, u której my załatwialiśmy kredyt. Jakby co to pisz :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Cze 30, 2015 5:23 am   

Ja bym radziła na początku wyliczyć sobie swoją zdolność kredytową a dopiero wtedy załatwiać sprawy z działką i budową. Obecnie banki sa dość restrykcyjne jeśli chodzi o przyznawanie kredytów tak więc nie jest tak łatwo go dostać. Zerknij sobie tutaj
(...)

Masz kilka dobrych kalkulatorów. Możesz za ich pomocą wyliczyć sobie jaka mniej więcej będzie rata kredytu. Jak duży możesz dostać. Potem faktycznie skontaktuj się z doradcą. Ale nie z banku ale po prostu z niezależnym doradcą.

Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:49 am   

Temat u mnie na czasie.
Dwa tygodnie temu zaczęliśmy przygodę z kredytem. Nie chcemy budować domu, chcemy kupić gotowy(starszy, nowszy, wolnostojący, bliźniak, rynek pierwotny, czy wtórny-wszystko wchodzi w grę). Pomogły nam Targi Nieruchomości, gdzie podeszliśmy do kilku stoisk banków i wyliczyliśmy naszą zdolność kredytową. Zaczęliśmy szukać nieruchomości, które z remontem i wykończeniem kosztowałyby tyle, ile możemy zaciągnąć kredytu. Pomógł nam bardzo doradca kredytowy, który odwiedził nas w domu i objaśnił, na czym polega jego praca i jak będzie wyglądała nasza droga do uzyskania pieniążków. Myślę, że to dobra alternatywa do samodzielnego chodzenia po bankach i składania wniosków. Taki człowiek uzyska dla nas lepszą ofertę, no i doradzi najlepsze opcje. Zdecydowaliśmy się na zrobienie tzw. "poduszki" pod kredyt. Dowiedzieliśmy się również, że należy mieć co najmniej 10%(w niektórych bankach 15%) wkładu własnego. Co roku ten procent będzie większy(od stycznia 15%, aż dojdzie do 25%).

Podobno historia kredytowa nie ma wpływu na uzyskanie takowego. Znajomi zawsze nas namawiali-weźcie coś na raty, bo nie dadzą wam kredytu, nie posłuchaliśmy, a w żadnym z banków nie robili z tego problemu.
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 11:14 am   

herbatnik napisał/a:
Podobno historia kredytowa nie ma wpływu na uzyskanie takowego. Znajomi zawsze nas namawiali-weźcie coś na raty, bo nie dadzą wam kredytu, nie posłuchaliśmy, a w żadnym z banków nie robili z tego problemu.

U nas podobnie. Odwiedziliśmy chyba z 10 banków i nigdzie nie usłyszeliśmy, że to może być problem. Ale z drugiej strony wiadomo, że takich rzeczy nie powiedzą na wstępie...
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 12:00 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


co do "niebrania" pod uwagę historii kredytowej, to według mnie jest to kłamstwo osób z którymi rozmawiałyście. Banki zawsze sprawdzają takie rzeczy. Nie dadzą kredytu osobie bez historii kredytowej, albo choćby z jedną adnotacją, że coś się działo nie tak w spłacie. No chyba, że deklarowany dochód jest bardzo wysoki.
_________________


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 1:43 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Nie dadzą kredytu osobie bez historii kredytowej
nie zgodzę się. My nie mieliśmy żadnej historii kredytowej, nie braliśmy nic na raty, żadnych pożyczek ani kredytów, a kredyt mieszkaniowy dostaliśmy bez problemu.
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 1:48 pm   

ewa.krzys, doczytaj dalej - chyba, że dochód jest wysoki :>
_________________


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 1:51 pm   

Dorotka_, no raczej nie :wink:
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 9:23 pm   

Dorotka_, u nas też sytuacja jak u Ewy
ewa.krzys napisał/a:
nie mieliśmy żadnej historii kredytowej, nie braliśmy nic na raty, żadnych pożyczek ani kredytów, a kredyt mieszkaniowy dostaliśmy bez problemu.
Nie wiem co rozumiesz przez wysoki dochód, ale nasz udokumentowany dochód taki nie był.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Czw Wrz 24, 2015 9:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:31 pm   

to może mam złe dane, mówię o Citi, Millenium, mBanku i Aliorze :roll:
_________________


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:52 pm   

W naszym przypadku - PKO BP.
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 8:17 am   

ewa.krzys, u nas też :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 12:00 pm   

Jesteśmy po rozmowach w PKO BP, BZ WBK, ING i MBanku. Oferty są zbliżone, będziemy się zagłębiać, ale jeszcze chwilę na podjęcie decyzji mamy :) na ten moment o ile mi wiadomo te banki mają najkorzystniejszą ofertę kredytów hipotecznych, ale jeszcze się rozejrzymy.
Generalnie o historii kredytowej wspomniała tylko doradczyni z MBanku, ale nie jestem w stanie stwierdzić co pozostałe banki dokładnie weryfikują po złożeniu kompletu dokumentów. Na ten moment znamy swoją zdolność kredytową - żaden bank nie robi tajemnicy z tego ile są w stanie nam przyznać, mamy o tyle komfortową sytuację, że oboje mamy umowy na czas nieokreślony i rzeczywiste dochody zgodne z tymi udokumentowanymi.
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2015 1:38 pm   

A my zrobiliśmy rozeznanie wśród następujących banków: Alior, PKO BP, PKO SA, Millenium, Eurobank, BOŚ, Paribas, Credit Agricole, BPS. Próbowaliśmy też uzyskać informacje w Getinie i BZ WBK, ale się nie udało. A BZ WBK pod kątem obsługi klienta to jakaś masakra...
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


[ Dodano: Wto Paź 27, 2015 9:32 am ]
ewa.krzys napisał/a:
My nie mieliśmy żadnej historii kredytowej, nie braliśmy nic na raty, żadnych pożyczek ani kredytów, a kredyt mieszkaniowy dostaliśmy bez problemu.

My tak samo także z tą historią to chyba faktycznie trochę przesadzone.
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 10:57 am   

My składamy wnioski do dwóch banków, bierzemy pod lupę Alior i Pekao. W obu ogólny koszt kredytu wychodzi podobnie,ale w Aliorze moglibyśmy bez konsekwencji spłacić wszystko po 5 latach(w Pekao od wcześniejszej spłaty trzeba zapłacić prowizję).
Oby wszystko poszło sprawnie tak, jak nam to obiecują :)
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 09, 2015 11:45 am   

herbatnik, a bierzecie kredyt w MdM?
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 09, 2015 2:27 pm   

Tak, bierzemy dopłatę z MdM.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl