Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czytacie?
Autor Wiadomość
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 4:38 pm   

dopiero teraz dojrzałam, że prosiłyście o opinie po "Inferno". moim zdaniem to po prostu kolejny "Langdon w akcji". własciwie w porownaniu z poprzednimi ksiązkami to zmienia się miejsce i współbohaterowie, wartkość akcji, mnogość szczegółów jak to u Browna. Ja lubię jego styl pisania, więc moim zdaniem czyta się to naparwdę szybko i z zainteresowaniem, nie mniej jednak mnie zakonczenie rozczarowalo. Własciwie to moge powiedziec, że czytało mi się swietnie dopoki nie doszło do finalowych scen i wyjasnienia wszystkich niejasnosci. Koniec mi się nie podobał. A Wam?
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 10:05 pm   

M_and_M, nic dodać nic ująć :wink:
_________________

 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 9:14 pm   

no to zaczynam:

słyszałam, że od ilosci bohaterów az głowa boli, zobaczymy czy ogarnę ;)
_________________
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 10:30 am   

M_and_M, polecam :-) ja przeczytalam jednym tchem. A duza ilosc bohaterow to w tym przypadku jest na plus.
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 10:38 am   

M_and_M, też czytałam.. a właściwie zaczęłam ale niestety nie byłam w stanie jej dokończyć :roll: pewnie dlatego, że ja najpierw oglądałam serial a później wzięłam się za książkę.. jest sporo różnic między ekranizacją a książką i denerwowało mnie to w trakcie czytania więc odpuściłam mimo iż robiłam kilka podejść do niej :roll:
_________________


 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 10:48 am   

Torradora napisał/a:
ja przeczytalam jednym tchem

Ja też :)

Rusałka_Maja napisał/a:
denerwowało mnie to w trakcie czytania

Mnie denerwuje w trakcie oglądania. Bo pomimo tego, że serial uważam za genialny, to jednak jest kilka scen, które w serialu biorą się znikąd. A w książce mają sens.
Tylko nie pytajcie jakie, bo nie jestem w stanie ot tak podać. W trakcie oglądania tak zauważyłam.
_________________

 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 3:43 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Mnie denerwuje w trakcie oglądania. Bo pomimo tego, że serial uważam za genialny, to jednak jest kilka scen, które w serialu biorą się znikąd. A w książce mają sens.

Zgadzam się :-)
A w temacie:
aktualnie czytam nowy zakup
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 4:06 pm   

szara no i serialu delikatnie mieszają kolejność zdarzeń, co w pewnym momencie może trochę irytować. Ale ogólnie książkę też chłonę, niedługo zaczynam pierwszą część tomu "Taniec ze smokami".
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 12:46 pm   

Ze względu na sporo wolnego czasu wracam do lat młodości i kolejny raz zmęczę moje ulubione 3 sagi Margit Sandemo

47 Tomów (już jestem na 45 :) ):


15 tomów:


20 tomów:
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Gru 11, 2013 6:36 pm   

przeczytałam prawie 150 stron "Gry o tron" i zastanawiam się, gdzie te sławne tłumy postaci? czy jeszcze się worek z bohaterami rozwiąże, bo jak na razie to jest zupełnie normalna ilość? Ja komuś za dużo to niech spróbuje ogarnąć trylogię stulecia Folletta ;)
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 12, 2013 6:50 am   

M_and_M czytaj, czytaj :) Po przeczytaniu w sumie sześciu części (bo dwa tomy mają po dwie części) trochę inaczej się patrzy na ilość postaci, a może nawet nie na ilość co na system powiązań pomiędzy nimi :)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 12:06 pm   

M_and_M napisał/a:
przeczytałam prawie 150 stron "Gry o tron" i zastanawiam się, gdzie te sławne tłumy postaci? czy jeszcze się worek z bohaterami rozwiąże, bo jak na razie to jest zupełnie normalna ilość? Ja komuś za dużo to niech spróbuje ogarnąć trylogię stulecia Folletta ;)


Poczekaj, aż zaczniesz czytać Starcie Królów... tam dochodzą dwie osoby do całego grona...

Ja teraz zaczęłam czytać 3 tom z serii Gry o Tron



i tu pojawia się wątek Sama :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 1:08 pm   

przeczytałam Alice Munro 'taniec szczęśliwych cieni' i bardzo mi się podobało :)



teraz zaczęłam też Munro 'dziewczęta i kobiety' (była w promocji w empiku, 28 zł zamiast 39,90 ;) ) i też jest super!

_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 1:35 pm   

Dzisiaj zaczęłam:

_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 3:16 pm   

Po serii różnych kryminałów coś zupełnie w innym klimacie:


Dwa wieczory :)
_________________


 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 5:08 pm   

magda26 napisał/a:
Dwa wieczory

Ja też :) Kolejny tom podobnie :)
Teraz czekam aż w bibliotece zwolni się trzeci i czwarty :)
_________________

 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 8:50 pm   

_________________
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 8:55 pm   

Ja się zabrałem właśnie dzisiaj za Pilcha - Pod mocnym aniołem.

_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 9:46 pm   

Haliśka Band napisał/a:
Ja się zabrałem właśnie dzisiaj za Pilcha - Pod mocnym aniołem.

Obrazek


Ciekawe jaki będzie wynik konfrontacji: książka - film :)
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 9:48 pm   

Hatifnatka napisał/a:
teraz zaczęłam też Munro 'dziewczęta i kobiety' (była w promocji w empiku, 28 zł zamiast 39,90 ) i też jest super!


u mnie co prawda narazie czeka na półce na swoją kolej :wink: , a zakupiona też w takowej promocji :)

z ostatnio przeczytanych:
moje największe odkrycie - kolejny moim zdaniem bardzo dobry skandynawski autor kryminałów, na prawno sięgnę po inne jego książki :)


słaba- dobry papier, duza czcionka i dużo zdjęć, ale już niestety samej treści niewiele, a i tak według mnie mocno naciągana - wszyscy piłkarze mają swoje książki, to i Jurek musiał mieć i wyszło, co wyszło...


a tu już dużo ciekawiej, jestem mniej więcej w połowie i nawet momentami chyba jest aż za szczegółowo, ale zdecydowanie bardziej wolę taki typ biografii niż takie powierzchnowne czytadła :wink:
_________________


 
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 9:52 pm   

Juska napisał/a:
Haliśka Band napisał/a:
Ja się zabrałem właśnie dzisiaj za Pilcha - Pod mocnym aniołem.

Obrazek


Ciekawe jaki będzie wynik konfrontacji: książka - film :)


Filmu nie widziałem i obawiam się, że mogę soibie zepsuć sobie seans, bo nie pamiętam która adaptacja, czy ekranizacja) bardziej mi się podobała od książki.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
zenon33 

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 0
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 4:09 pm   

Ostatnio czytałem Saga Logu i Ognia. Swietne fantasy.
_________________
Kurs szycia ciekaweszycie.pl
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 4:30 pm   

Z ostatnio przeczytanych:




_________________
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 12:24 pm   

U mnie były ostatnio na tapecie:

Wstrząsająca opowieść byłej scjentolożki,wychowanej od małego w scjentologii.


I bardzo pozytywna i bardzo szybko "czytająca się" powieść Zusaka:
_________________
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 1:58 pm   

Uwielbiam Zusaka. Jeżeli nie czytałaś jeszcze "Złodziejki książek", polecam. Ja czytam aktualnie "Batalistę" Pereza-Reverte. Ostatnio z kolei skończyłam "Dom dusz" Isabel Allende - boska książka, naprawdę warto się z nią zapoznać.
 
 
zuz0wa 

Dołączyła: 10 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 1:39 pm   

Ja znów uwielbiam książki podróżnicze- głównie te opowiadające o wspinaczce wysokogórskiej :)
Polecam "Góry na Opak", bardzo fajna pozycja, pisana z trochę innej strony niż większość tego typu pozycji.
Czytałam tez ostatnio "Miedzianka Historia znikania"- też fajna książka chociaż przerażały mnie niektóre opisy historyczne- stanowczo za długie.
_________________
"Bycie drzazgą w oku rozbawia mnie,
Gdy widzę jak drapiesz, drap ile chcesz"
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 10:20 pm   

"połknięta" w trzy wieczory :) po tak długiej przerwie od Browna, czytało sie super :)


moje pierwsze spotkanie z Irvingiem - i bardzo przyjemne, dobrze się czyta, ma świetne pióro, troszeczkę rozczarowało mnie jedynie zakończenie, no i trafił mi się egzemplarz z bardzo małą (i gęstą) czcionką, co też trochę utrudnia płynne czytanie, ale to już drobiazg :wink: polecam :)



p.s. może któraś z Was oglądała film na podstawie tej książki?
_________________


 
 
 
ixsja 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Kwi 2014
Posty: 0
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Kwi 06, 2014 5:45 pm   

Wszystkim tym, którzy chcieliby poprawić sobie humor polecam książkę "Trzech panów w łódce (nie licząc psa)" Jerome K. Jerome :)

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Kwi 06, 2014 6:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 7:33 pm   

właśnie czytam:

_________________
 
 
cebulskaka 

Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 11:41 pm   

Czytam w każdej wolnej chwili:-) Teraz jestem w trakcie czytania "Dziennika Nimfomanki", ciekawa książka, żałuję, że sięgnęłam po nią tak późno.:-)
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Maj 04, 2014 10:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 7:17 am   

To i ja nadrabiam:
Ostatnio pochłonęłam:


Teraz z równie dużymi wypiekami na twarzy czytam:

Ale idzie mi wolno, bo ostatnio mam nagminny brak czasu, a książka pojemna ;)

[ Dodano: Sob Maj 03, 2014 9:32 am ]
Najnowsza książka którą czytam, tak mnie wciągnęła, że zapominam o Bożym świecie...

_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Maj 03, 2014 3:50 pm   

Aktualnie:

_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2014 7:19 pm   

Ja skończyłam wreszcie


początek jakoś mnie nie zachwycił, ale w miarę czytania wszystkie wątki zaczęły się łączyć i ostatecznie po zakończeniu mogę stwierdzić, że książka bardzo mi przypadła do gustu :-)
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 5:00 pm   

Mam za sobą


A teraz zaczęłam czytać:
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 6:15 pm   

właśnie skończyłam:
i powiem jedno: GE-NIAL-NE! :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 9:29 pm   

M_and_M napisał/a:

i powiem jedno: GE-NIAL-NE! :)

Rzeczywiście świetna książka. :)
Polecam (jak i pozostałe trzy Kate Morton).
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 10:50 pm   

U mnie przeczytane ostatnio:


zdecydowanie najlepsza piłkarska biografia, jaką czytałam :D lubiłam Ibrę, ale po przeczytaniu tej książki go uwielbiam, bardzo ciekawa historia i do tego świetnie napisana - polecam :)



kupiłam mężowi w prezencie, e dniu premiery, pochłonął ją migiem, a potem pochłonęłam i ja :) Książka zaciekawi i biegaczy (takich po maratonie przebiegniętym już) i zupełnych amatorów, którzy nie biagają wcale albo dopiero zaczęli. Mnóstwo ciekawostek, prawdziwych historii, przystępny język + bardzo ładne wydanie okraszone dużą ilością zdjęć, naprawdę polecam :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez paulinkaaMU Czw Maj 22, 2014 10:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dlpx 

Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 0
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 11:17 am   

Ciszewski- wszystkie książki tego autora

edit: usunięta reklama - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Lip 24, 2014 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 1:33 pm   

u mnie z ostatnio przeczytanych:


i


taki trochę "gniot", główna bohaterka trochę mnie irytowała, ale trzeba przyznać, że wciąga, więc przeczytałam obie części w kilka dni (a miałam akurat ochotę na takie babskie czytadło) :wink:



a to taka bardziej młodzieżowa literatura, sci-fi, tak po trochu podobna do Zmierzchu (ale duużo lepsza), trochę do Igrzysk śmierci. Ogólnie czyta się dobrze, sięgnę zapewne po kolejne (są jeszcze dwie) części :)



trochę romansu, trochę o samej Wenecji, no i mnóstwo smakowitych potraw, lekka i przyjemna lektura :)
_________________


 
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 5:44 pm   

Akualnie kończę Trylogię Mrocznego Elfa


_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2014 11:46 am   

właśnie kończę "Taniec ze smokami" cz II... po przeczytaniu oczywiście poprzednich tomów ;)

jak wszystkie poprzednie wchłonęłam bez problemu tak nad ostatnimi 2 częściami już się strasznie męczyłam.. ze względu na podział wydarzeń.. ja wole iść chronologicznie, ale niestety nie takie było zamierzenie autora..


no i tak jak napisałyście
szaraczarownica napisał/a:
Rusałka_Maja napisał/a:
denerwowało mnie to w trakcie czytania

Mnie denerwuje w trakcie oglądania. Bo pomimo tego, że serial uważam za genialny, to jednak jest kilka scen, które w serialu biorą się znikąd. A w książce mają sens.
Tylko nie pytajcie jakie, bo nie jestem w stanie ot tak podać. W trakcie oglądania tak zauważyłam.


Bian napisał/a:
szara no i serialu delikatnie mieszają kolejność zdarzeń, co w pewnym momencie może trochę irytować.


mam dokładnie to samo.. choć nie odmówię sobie obejrzenia dziś zaległego odcinka

poza tym polecam audiobook "Gry o Tron" bardzo fajnie zrobiony
 
 
aristo 

Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 8:09 pm   

Głównie czytam płaczliwe książki, które opisują historie niesamowitych ludzi, których dotknęło nieszczęście.
Polecam wszystkim książkę: "Oskar i Pani Róża" autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta. Piękna powieść o 10-letnim chłopcu, który przeżywa straszną tragedię- ma raka. W szpitalu odwiedza go codziennie Pani Róża, która daje nadzieje chłopców i pomaga mu przeżyć ostatnie dni jego życia. Bardzo poruszająca i wspaniała książka.

edit: usunięta reklama - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Lip 24, 2014 2:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 9:31 pm   

Aktualnie kończę kolejną część serii z Lincolnem Rhyme i Amelią Sachs (bohaterami Kolekcjonera kości) - Tańczący Trumniarz - jak zwykle super :D
_________________
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2014 9:52 am   

Ja kocham kryminałymi detektywistyczne, uwielbiam fantasy (kiedyś było odwrotnie - na lierwszym miejscu były fantasy a na drugim kryminały). Lubię też babskie książki w stylu "Klub miłośniczek czekolady" czy "Dziennik Bridget Jones. Książki o I i II wojnie światowej czy różne biografie też się często przewijają u mnie.

A aktualnie czytam "Płotki giną pierwsze" Aleksandry Marininy. Jeśli któraś lubi kryminały to polecam gorąco :) Według mnie pisze świetne książki z Anastazją Kamieńską w roli głównej bohaterki :)
Ostatnio zmieniony przez Iru Sro Cze 25, 2014 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Cze 26, 2014 10:22 am   

Ja czytam akurat "Życie towarzyskie i uczuciowe" Leopolda Tyrmanda. Uwielbiam jego pióro!

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 3:23 pm   

no dobra, u mnie dalej literatura raczej tych niższych lotów, ale za to tak wciąga, że przeczytałam 3 książki od środy, a czwartą zapewne juz skonczę dziś wieczorem :wink:

Najpierw sięgnęłam po 3. część Ficner - Ogonowskiej, tak jak w poprzednich, szału nie było, główna bohaterka dalej mnie irytowała, ale i tak mnie wciągnęła:



a potem padło na 50 Shadows like - czyli klimat Greya:


Kończę już 3 część, więc opinią już się chyba moge podzielić :) Fabuła jak dla mnie identyczna jak w Greyu, wręcz łatwiej znaleźć dosłownie pojedyncze różnice, reszta jest dokładnie taka sama (niestety), ALE autorka zdecydowanie może się pochwalić lepszym piórem, to już zdecydowanie level wyżej niż Grey, nie ma nudnych powtórzeń, a i sami boherowie sa bardziej wyraziści (na samo wspomnienie beznadziejnej Any wciąż przygryzającej wargę i przewracającej oczami mi słabo :roll: ). Obawiam się, że gdybym zaczęła czytać w odwrotnej kolejności (tj. najpierw Cross), to Greya bardzo szybko bym porzuciła :wink:
_________________


 
 
 
Zosia86 


Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 0
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 3:41 pm   

A ja ostatnio nie mogę zmusić się do czytania. Niestety pochłaniają mnie głupie seriale :roll: Rok temu połknęłam "na raz" całą serię kryminałów Camilli Lackberg. Strasznie spodobał mi się u niej ten skandynawski klimat. Może znacie coś podobnego?
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 4:18 pm   

Tez kocham kryminały, zawsze mam wszystkie nowości z biblioteki przeczytane:)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2014 4:55 pm   

Właśnie skończyłam czytać:


I zaczęłam:
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Lip 09, 2014 5:08 pm   

Ja mam chwilowy zasój w czytaniu ale jeszcze chwila i sobie odbije :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl