Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
salon Karina Zachodnia 85
Autor Wiadomość
pilszka 

Dołączyła: 17 Lut 2014
Posty: 12
Skąd: uć
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 4:57 pm   

Na dzień dziesiejszy polecam (salon na Jaracza)!
Pani (chyba) Karolina rzeczywiscie pomocna i strasznie sympatyczna. Podobało mi się to, że jesli przyszła Panna Młoda nie wyglądała w czymś dobrze, to szczerze i bardzo delikatnie to mówiła, a nie za wszelką cenę wychwalała, żeby sprzedać produkt. Wybierałam tam suknie dla przyjaciółki i bardzo pozytywne wrażenie odniosłam. Suknia zamówiona została niedawno, wiec nie mogę sie wypowiedzeć jak wygląda współpraca z salonem na późniejszym etapie, ale na pewno uzupełnię tą informację w późniejszym czasie :)
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 5:30 pm   

Torradora napisał/a:
W tym salonie kupiłam swoją suknię. Obsługiwała mnie jedna Pani, bardzo sympatyczna i pomocna. Pomogła w wyborze dodatków. Zobaczymy po przymiarkach czy zdania nie zmienię :)

I zdania nie zmieniłam :D Co prawda na początkowych przymiarkach byłam zaskoczona tym, że suknia którą dopasowywali nie była TĄ MOJĄ suknią :oops:
Moim zdaniem suknia, którą dla mnie wybrała Pani Karolina, była idealna.
Co do dotrzymania terminów to nie było z tym problemów. Wszystko było tak jak było zaplanowane.
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 5:54 pm   

Dziękuję serdecznie salonowi Karina za uszycie mojej wymarzonej sukni :) Pani Karolina to anioł nie człowiek, wszystkie moje niezdecydowania znosiła cierpliwie :) można powiedzieć że po części sama zaprojektowałam swoją suknię ;)
Suknia bardzo podobała się mojemu mężowi, goście również byli zachwyceni, a co najważniejsze ja się w niej czułam jak prawdziwa księżniczka :D
Niestety suknia trochę ucierpiała podczas wesela, ale to już wina świetnej zabawy a nie salonu :smile:

[ Dodano: Pią Sty 08, 2016 10:35 am ]
Proszę o uaktualnienie adresu salonu w tytule na Jaracza 10 ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl