Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrączka zaręczynowa dla narzeczonego
Autor Wiadomość
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 7:56 pm   

Jeśli chłopaka nie stac na pierścionek zaręczynowy to rzeczywiście taka obrączka będzie dobrym pomysłem. Ale z drugiej strony jakiej jakosci bedzie ta za 80zł?? To symbol na całe życie i naprawde nie warto na nim oszczędzac.
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 9:23 pm   

Ja mojemu M kupiłam poduszkę zaręczynową, bo to jeszcze były czasy, że dużo wyjeżdżał i zabierał ją ze sobą. Obrączka w czasie narzeczeństwa jest dla mnie zbyteczna, wystarczy ta ślubna :)
_________________
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 7:29 pm   

Srebro jest tanie:)
a taka srebrna obrączka jest piękna, zresztą wystarczy spojrzeć

Ja mam srebrny pierścionek z Apartu, dostałam go kilka lat temu od taty, też był tani (srebro i cyrkonia) a po latach wygląda dalej ślicznie.Ważne jaki jubiler robi pierścionek-jeśli szanuje klienta, to dba o jakość swoich wyrobów.
 
 
KasiaiMaciej 

Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Blisko
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 4:56 pm   

Ładne te obrączki, jakby Maciej wpadł na taki pomysł tez bym się nie pogniewała:)
 
 
diamond 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 11:06 pm   

a u nas jakoś tak wyszło, że ja noszę zaręczynowy pierścionek na środkowym palcu i moja Buzia też na środkowym palcu nosi srebrną obrączkę ode mnie, ale w dniu ślubu jej miejsce zastąpi złota na serdecznym :serce:
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 10:45 am   

Elwirka1 napisał/a:
Ja mojemu M kupiłam poduszkę zaręczynową, bo to jeszcze były czasy, że dużo wyjeżdżał i zabierał ją ze sobą. Obrączka w czasie narzeczeństwa jest dla mnie zbyteczna, wystarczy ta ślubna :)


Całkowicie się z tym zgadzam,wystarczy obrączka ślubna,taka która zostaje na całe życie,nei wiem czemu służy ten zabieg noszenia obrączek podczas narzeczeństwa.
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 30, 2010 8:18 am   

Mój M. poza łańcuszkiem na szyję żadnej bizuterii by nie załóżył dostał więc ode mnie miesiąc po oświadczynach zegarek. Wiedziałam mniej więcej jakie mu się podobaają i akurat tak wyszło, że ten który wybrałam kosztował podobnie do mojego pierścionka (no nie mogłam wytrzymac i sprawdziłam w necie cenę).
Wiadomo, po pierścionku nikt nie odróżni, że już zajęty na dobre, ale chciałam żeby on tez miał jakąś pamiatkę. Zamierzamy wkrótce wygrawerować na pierścionku i spodzie tarczy zegarka datę oświadczyn (i zaręczyn w sumie).
 
 
Monisqua 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Belchatow/Paryz
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 12:12 am   

A wiesz Tomcia, ze zakup zegarka dla narzeczonego to (nieformalny wszakze) zwyczaj we Francji? :) Oczywiscie nie kazda narzeczona tak , robi, ale.. Dobry pomysl ;)
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Monisqua Czw Lis 04, 2010 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 2:32 pm   

Fajny ten pomysł z zegarkiem, nie wiedziałam o takim zwyczaju:)
Te srebrne obrączki też bardzo ładne, rzuciły mi się w oczy w Aparcie -w pierwszej chwili pomyślałam, że to białe złoto:)
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 6:03 pm   

miło mi, że podoba wam sie mój pomysł :smile: O francuskim zwyczaju nie wiedziałam. Kierowałam sie raczej pragmatyzmem; nic innego nie wchodziło w grę, tak jak wczesniej pisałam:) Rodzice narzeczonego tez byli zaskoczeni, jak to również nazwali "nowym zwyczajem", ale M. oświecił ich, że to nie nowy zwyczaj, a "taka fajna narzeczona" :wink:
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 8:14 pm   

Mój Mąż dostał ode mnie obrączkę zaręczynową na kilka godzin przed jego oświadczynami(nie wiedziałam,że coś takiego się zdarzy później), ja mam swoją teorię,że dając Mu ją, zaczarowałam Drania, dlatego zadeklarował się tak szybko :superman:



Jest ze stali chirurgicznej, dolną część można wysunąć i baaaardzo się mężowi spodobała


uważam osobiście,że facet też może nosić taką biżuterię,a nawet powinien

:twisted:
_________________
Love is the axis and breath of my life

Ostatnio zmieniony przez Madlyinlove Pią Lis 05, 2010 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamilling 

Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 4:47 pm   

Mój narzeczony srebrną obrączkę dostał na naszą pierwszą rocznicę związku. Jednak teraz mówi, że chciałby zostać w niej w dniu ślubu, bo ponoć białe złoto czernieje i się wyciera, a ta obraczka ma dla Niego wartość sentymentalną i ma wygrawerowane kocham...
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 12, 2010 6:20 pm   

Ja narzeczonemu nie kupowałam obrączki zaręczynowej.Szczerze mówiąc nawet nie przeszło mi to przez myśl :roll: Będzie miał ślubną obrączkę i ta wystarczy :hmgirl:
 
 
kamilling 

Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 6:46 pm   

Ja mojemu też nie... była to obraczka z okazji rocznicy związku, ale trochę wyglada jakbym Go sobie zaręczyła;)
_________________
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 6:52 pm   

Ja obrączke zaręczynową noszę na łańcuszku, zawsze blisko serca ;)
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 11:37 am   

To też dobry pomysł,ale masz również obrączkę ślubną na palcu i pierścionek? Czy tylko sama obrączke zaręczynową na łańcuszku?
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 11:41 am   

ART DECO JUBILER napisał/a:
masz również obrączkę ślubną na palcu i pierścionek
w sumie mężczyzna wygląda co najmniej dziwnie w pierścionku zaręczynowym, ale tak to jest jeśli pisze się cokolwiek, bez kontekstu.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Felenopsis 


Wiek: 36
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 11:38 am   

Kiedyś pary wymieniały się pierścionkami z okazji zaręczyn, dlatego ja mojemu mężczyźnie kupiłam obrączkę z okazji zaręczyn, by on również nosił symbol naszego narzeczeństwa :)
 
 
aqa 

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 10
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:13 am   

Ja tez Mojemu kupiłam srebrną obrączkę i ....nosi bez problemowo :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
 
Osilks 

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 4:37 pm   

Jakoś pary które znałem i nosiły pierścionki w imię "wiecznych uczuć" już dziś ze sobą nie są. Obrączka mi wystarcza i dobrze, że żonka nie kombinowała z niczym ;)
_________________
śruby
papier a4 cena
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 3:06 pm   

Nie widziałam jeszcze mężczyzny w pierścionku zaręczynowym,dla mnie osobiście jest to wielka anomalia i nieporozumienie... rozumiem obrączka,ale nie pierścionek bo nie wygląda to zbyt korzystnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl